Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 9. července 2020
svátek má Drahoslava.
Hlavní menu
  • ID: 5074
  • Návštěvy: 19/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5512
    Týden:
    19
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 08.08. 10:30 Kohoutovice - Rousínov B 6:0 (0:0)
    So 08.08. 16:30 Bohdalice - Bořitov 7:0 (2:0)
    So 08.08. 16:30 Starý Lískovec - Tišnov 1:2 (1:1)
    So 08.08. 16:30 Medlánky - Lipovec 4:2 (1:1)
    Ne 09.08. 16:30 Olešnice - Líšeň B 0:0 (0:0)
    Ne 09.08. 16:30 Dražovice - Svratka 2:0 (1:0)
    Ne 09.08. 16:30 Černá Hora - Kunštát 0:1 (0:1)

    2.kolo

    So 15.08. 16:30 Svratka - Černá Hora 2:2 (2:1)
    So 15.08. 16:30 Bohdalice - Starý Lískovec 1:0 (0:0)
    Ne 16.08. 10:15 Rousínov B - Dražovice 2:2 (1:0)
    Ne 16.08. 16:30 Bořitov - Kunštát 1:2 (0:1)
    Ne 16.08. 16:30 Líšeň B - Kohoutovice 2:1 (1:0)
    Ne 16.08. 16:30 Lipovec - Olešnice 2:2 (0:1)
    Ne 16.08. 16:30 Tišnov - Medlánky 2:1 (2:0)

    3.kolo

    So 22.08. 10:30 Kohoutovice - Lipovec 2:0 (1:0)
    So 22.08. 16:30 Starý Lískovec - Bořitov 0:6 (0:2)
    So 22.08. 16:30 Medlánky - Bohdalice 0:1 (0:1)
    Ne 23.08. 16:30 Olešnice - Tišnov 2:1 (0:1)
    Ne 23.08. 16:30 Dražovice - Líšeň B 3:3 (2:0)
    Ne 23.08. 16:30 Černá Hora - Rousínov B 0:1 (0:0)
    Ne 23.08. 16:30 Kunštát - Svratka 1:0 (1:0)

    4.kolo

    So 29.08. 16:30 Bohdalice - Olešnice 5:0
    So 29.08. 16:30 Starý Lískovec - Medlánky 0:5 (0:2)
    Ne 30.08. 10:15 Rousínov B - Kunštát 2:1
    Ne 30.08. 16:30 Bořitov - Svratka 1:1 (1:0)
    Ne 30.08. 16:30 Líšeň B - Černá Hora 0:2
    Ne 30.08. 16:30 Lipovec - Dražovice 0:2 (0:0)
    Ne 30.08. 16:30 Tišnov - Kohoutovice 3:2 (1:1)

    5.kolo

    So 05.09. 10:30 Kohoutovice - Bohdalice 3:1 (2:0)
    So 05.09. 16:30 Medlánky - Bořitov 0:3 (0:2)
    So 05.09. 16:30 Svratka - Rousínov B 4:1 (2:1)
    Ne 06.09. 16:30 Olešnice - Starý Lískovec 3:2 (1:1)
    Ne 06.09. 16:30 Dražovice - Tišnov 3:1 (1:0)
    Ne 06.09. 16:30 Černá Hora - Lipovec 2:3 (0:2)
    Ne 06.09. 16:30 Kunštát - Líšeň B 0:0 (0:0)

    6.kolo

    So 12.09. 16:00 Bohdalice - Dražovice 2:3 (1:2)
    So 12.09. 16:00 Starý Lískovec - Kohoutovice 0:5 (0:0)
    So 12.09. 16:00 Medlánky - Olešnice 1:2
    Ne 13.09. 16:00 Bořitov - Rousínov B 3:2
    Ne 13.09. 16:00 Líšeň B - Svratka 2:0 (0:0)
    Ne 13.09. 16:00 Lipovec - Kunštát 1:0
    Ne 13.09. 16:00 Tišnov - Černá Hora 0:0 (0:0)

    7.kolo

    So 19.09. 10:30 Kohoutovice - Medlánky 4:2 (2:1)
    So 19.09. 16:00 Svratka - Lipovec 0:1 (0:0)
    Ne 20.09. 10:15 Rousínov B - Líšeň B 2:5 (1:2)
    Ne 20.09. 16:00 Olešnice - Bořitov 2:1 (2:0)
    Ne 20.09. 16:00 Dražovice - Starý Lískovec 5:0 (3:0)
    Ne 20.09. 16:00 Černá Hora - Bohdalice 0:2
    Ne 20.09. 16:00 Kunštát - Tišnov 2:0

    8.kolo

    So 26.09. 16:00 Lipovec - Rousínov B 3:1 (3:0)
    So 26.09. 16:00 Bohdalice - Kunštát 4:0 (3:0)
    So 26.09. 16:00 Starý Lískovec - Černá Hora 0:3 (0:0)
    So 26.09. 16:00 Medlánky - Dražovice 1:2 (0:2)
    Ne 27.09. 16:00 Bořitov - Líšeň B 0:3 (0:1)
    Ne 27.09. 16:00 Tišnov - Svratka 2:0 (1:0)
    Ne 27.09. 16:00 Olešnice - Kohoutovice 3:0 (2:0)

    9.kolo

    So 03.10. 10:30 Kohoutovice - Bořitov 1:4 (1:2)
    So 03.10. 15:30 Svratka - Bohdalice 1:0 (1:0)
    Ne 04.10. 10:15 Rousínov B - Tišnov 1:1 (1:0)
    Ne 04.10. 15:30 Dražovice - Olešnice 2:0 (1:0)
    Ne 04.10. 15:30 Černá Hora - Medlánky 1:1 (1:1)
    Ne 04.10. 15:30 Kunštát - Starý Lískovec 4:1 (2:1)
    Ne 04.10. 15:30 Líšeň B - Lipovec 3:3 (3:0)

    10.kolo

    So 10.10. 10:30 Kohoutovice - Dražovice 2:3 (2:0)
    So 10.10. 15:00 Bohdalice - Rousínov B 4:1 (2:0)
    So 10.10. 15:00 Starý Lískovec - Svratka 0:4 (0:2)
    So 10.10. 15:00 Medlánky - Kunštát 0:1 (0:1)
    Ne 11.10. 15:00 Bořitov - Lipovec 3:0 (1:0)
    Ne 11.10. 15:00 Tišnov - Líšeň B 0:2 (0:0)
    Ne 11.10. 15:30 Olešnice - Černá Hora 2:0 (1:0)

    11.kolo

    So 17.10. 15:00 Svratka - Medlánky 2:4 (1:2)
    Ne 18.10. 10:15 Rousínov B - Starý Lískovec 3:0 (0:0)
    Ne 18.10. 15:00 Dražovice - Bořitov 0:3 (0:2)
    Ne 18.10. 15:00 Černá Hora - Kohoutovice 3:1 (1:0)
    Ne 18.10. 15:00 Kunštát - Olešnice 1:2 (0:2)
    Ne 18.10. 15:00 Líšeň B - Bohdalice 3:0 (1:0)
    Ne 18.10. 15:00 Lipovec - Tišnov 0:1 (0:1)

    12.kolo

    So 24.10. 10:30 Kohoutovice - Kunštát 3:1 (2:1)
    So 24.10. 14:30 Bohdalice - Lipovec 3:1 (1:0)
    So 24.10. 14:30 Starý Lískovec - Líšeň B 1:2 (0:1)
    So 24.10. 14:30 Medlánky - Rousínov B 1:2 (1:0)
    Ne 25.10. 14:00 Olešnice - Svratka 1:0 (1:0)
    Ne 25.10. 14:30 Bořitov - Tišnov 1:2 (0:0)
    Ne 25.10. 14:30 Dražovice - Černá Hora 1:1 (1:1)

    13.kolo

    So 31.10. 14:00 Svratka - Kohoutovice 7:0 (2:0)
    Ne 01.11. 10:15 Rousínov B - Olešnice 3:2 (3:1)
    Ne 01.11. 13:30 Lipovec - Starý Lískovec 3:1 (3:0)
    Ne 01.11. 14:00 Černá Hora - Bořitov 1:1 (1:1)
    Ne 01.11. 14:00 Kunštát - Dražovice 0:4
    Ne 01.11. 14:00 Líšeň B - Medlánky 6:0 (3:0)
    Ne 01.11. 14:00 Tišnov - Bohdalice 2:0 (2:0)

    15.kolo

    So 27.03. 00:00 Kunštát - Bořitov 3:1 (1:1)
    So 27.03. 00:00 Černá Hora - Svratka 0:0 (0:0)
    So 27.03. 00:00 Dražovice - Rousínov B 3:0 (0:0)
    So 27.03. 00:00 Kohoutovice - Líšeň B 0:2 (0:0)
    So 27.03. 00:00 Olešnice - Lipovec 1:1 (1:1)
    So 27.03. 00:00 Medlánky - Tišnov 1:0 (0:0)
    St 07.04. 16:30 Starý Lískovec - Bohdalice 2:3 (2:2)

    16.kolo

    So 03.04. 00:00 Bořitov - Starý Lískovec 5:1 (3:1)
    So 03.04. 00:00 Bohdalice - Medlánky 0:3 (0:3)
    So 03.04. 00:00 Tišnov - Olešnice 0:1 (0:1)
    So 03.04. 00:00 Lipovec - Kohoutovice 4:2 (2:0)
    So 03.04. 00:00 Líšeň B - Dražovice 2:0 (1:0)
    So 03.04. 00:00 Rousínov B - Černá Hora 1:1 (0:0)
    So 03.04. 00:00 Svratka - Kunštát 0:0 (0:0)

    17.kolo

    So 10.04. 00:00 Svratka - Bořitov 2:1
    So 10.04. 00:00 Kunštát - Rousínov B 0:0 (0:0)
    So 10.04. 00:00 Černá Hora - Líšeň B 1:2
    So 10.04. 00:00 Dražovice - Lipovec 1:0 (1:0)
    So 10.04. 00:00 Kohoutovice - Tišnov 0:3 (0:0)
    So 10.04. 00:00 Olešnice - Bohdalice 1:5 (0:3)
    So 10.04. 00:00 Medlánky - Starý Lískovec 3:3 (2:3)

    18.kolo

    So 17.04. 00:00 Bořitov - Medlánky 1:1 (0:0)
    So 17.04. 00:00 Starý Lískovec - Olešnice 2:1 (0:0)
    So 17.04. 00:00 Bohdalice - Kohoutovice 5:0 (2:0)
    So 17.04. 00:00 Tišnov - Dražovice 0:4
    So 17.04. 00:00 Lipovec - Černá Hora 2:2 (1:2)
    So 17.04. 00:00 Líšeň B - Kunštát 0:1 (0:0)
    So 17.04. 00:00 Rousínov B - Svratka 2:2 (0:0)

    19.kolo

    So 24.04. 00:00 Rousínov B - Bořitov 2:1 (0:0)
    So 24.04. 00:00 Svratka - Líšeň B 2:1
    So 24.04. 00:00 Kunštát - Lipovec 2:0
    So 24.04. 00:00 Černá Hora - Tišnov 1:0 (1:0)
    So 24.04. 00:00 Dražovice - Bohdalice 2:1 (0:1)
    So 24.04. 00:00 Kohoutovice - Starý Lískovec 4:1 (1:1)
    So 24.04. 00:00 Olešnice - Medlánky 1:2 (0:1)

    20.kolo

    So 01.05. 16:30 Medlánky - Kohoutovice 4:1 (2:0)
    So 01.05. 16:30 Bohdalice - Černá Hora 0:0 (0:0)
    Ne 02.05. 16:30 Bořitov - Olešnice 3:1 (2:0)
    Ne 02.05. 16:30 Starý Lískovec - Dražovice 1:1 (1:1)
    Ne 02.05. 16:30 Tišnov - Kunštát 0:1 (0:0)
    Ne 02.05. 16:30 Lipovec - Svratka 2:8 (0:4)
    Ne 02.05. 16:30 Líšeň B - Rousínov B 2:3 (1:1)

    21.kolo

    So 08.05. 10:30 Kohoutovice - Olešnice 0:2 (0:0)
    So 08.05. 16:30 Rousínov B - Lipovec 2:2 (1:1)
    So 08.05. 16:30 Svratka - Tišnov 2:0 (1:0)
    Ne 09.05. 16:30 Líšeň B - Bořitov 3:0 (1:0)
    Ne 09.05. 16:30 Kunštát - Bohdalice 3:0 (1:0)
    Ne 09.05. 16:30 Černá Hora - Starý Lískovec 8:0 (5:0)
    Ne 09.05. 16:30 Dražovice - Medlánky 2:2 (1:0)

    22.kolo

    So 15.05. 16:30 Medlánky - Černá Hora 2:0 (1:0)
    So 15.05. 16:30 Bohdalice - Svratka 1:2 (1:1)
    Ne 16.05. 16:30 Bořitov - Kohoutovice 0:1 (0:1)
    Ne 16.05. 16:30 Starý Lískovec - Kunštát 3:0 (1:0)
    Ne 16.05. 16:30 Tišnov - Rousínov B 3:0 (2:0)
    Ne 16.05. 16:30 Lipovec - Líšeň B 2:6 (2:2)
    St 09.06. 17:00 Olešnice - Dražovice 0:1 (0:0)

    23.kolo

    Ne 23.05. 16:30 Lipovec - Bořitov 2:2 (1:1)
    Ne 23.05. 16:30 Líšeň B - Tišnov 1:1 (0:0)
    Ne 23.05. 16:30 Kunštát - Medlánky 2:0 (0:0)
    Ne 23.05. 16:30 Černá Hora - Olešnice 2:0 (1:0)
    Ne 23.05. 16:30 Dražovice - Kohoutovice 5:0 (3:0)
    St 02.06. 17:30 Svratka - Starý Lískovec
    04.06. 17:00 Rousínov B - Bohdalice 0:2 (0:1)

    24.kolo

    So 29.05. 10:30 Kohoutovice - Černá Hora 0:3
    So 29.05. 16:30 Medlánky - Svratka 3:0 (2:0)
    So 29.05. 16:30 Bohdalice - Líšeň B 2:2 (1:1)
    Ne 30.05. 16:30 Olešnice - Kunštát 0:2 (0:2)
    Ne 30.05. 16:30 Tišnov - Lipovec 2:1 (1:1)
    Út 08.06. 17:30 Starý Lískovec - Rousínov B 1:4 (1:1)
    St 16.06. 17:30 Bořitov - Dražovice 3:4 (2:2)

    25.kolo

    So 05.06. 16:30 Svratka - Olešnice 1:2 (1:1)
    Ne 06.06. 10:15 Rousínov B - Medlánky 1:1 (0:1)
    Ne 06.06. 16:30 Tišnov - Bořitov 2:1 (1:1)
    Ne 06.06. 16:30 Lipovec - Bohdalice 2:3 (2:0)
    Ne 06.06. 16:30 Líšeň B - Starý Lískovec 2:1
    Ne 06.06. 16:30 Kunštát - Kohoutovice 2:1 (1:0)
    Ne 06.06. 16:30 Černá Hora - Dražovice 3:0 (0:0)

    26.kolo

    So 12.06. 10:30 Kohoutovice - Svratka 1:3 (1:2)
    So 12.06. 16:30 Medlánky - Líšeň B 0:3 (0:1)
    So 12.06. 16:30 Bohdalice - Tišnov 2:0 (0:0)
    Ne 13.06. 16:30 Bořitov - Černá Hora 3:2 (1:1)
    Ne 13.06. 16:30 Dražovice - Kunštát 2:0 (2:0)
    Ne 13.06. 16:30 Olešnice - Rousínov B 1:1 (1:1)
    Ne 13.06. 16:30 Starý Lískovec - Lipovec 0:7

    14.kolo

    St 28.04. 10:15 Rousínov B - Kohoutovice 1:2 (1:1)
    So 19.06. 14:00 Líšeň B - Olešnice 2:0 (2:0)
    So 19.06. 16:30 Tišnov - Starý Lískovec 4:1 (2:1)
    So 19.06. 16:30 Svratka - Dražovice 2:4 (0:1)
    So 19.06. 16:30 Kunštát - Černá Hora 3:1 (2:1)
    Ne 20.06. 16:30 Bořitov - Bohdalice 3:0 (3:0)
    Ne 20.06. 16:30 Lipovec - Medlánky 3:2 (1:1)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 9 0 17 42:64 27
    2. 25 2 2 21 22:88 8
    3. 26 17 4 5 75:29 55
    4. 26 15 5 6 56:40 50
    5. 26 13 6 7 37:25 45
    6. 26 14 3 9 51:30 45
    7. 26 11 9 6 32:30 42
    8. 26 11 3 12 43:36 36
    9. 26 10 4 12 34:48 34
    10. 26 8 8 10 37:36 32
    11. 26 8 9 9 40:38 33
    12. 26 9 4 13 42:49 31
    13. 26 8 6 12 35:37 30
    14. 26 4 4 18 14:48 16