Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 25. června 2019
svátek má Ivan.
Hlavní menu
  • ID: 5062
  • Návštěvy: 104/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4544
    Týden:
    104
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 08.08. 10:15 Teplice B - Sokolov B 4:1 (1:0)
    So 08.08. 17:00 Vilémov - Admira Praha 1:1 (1:0)
    So 08.08. 17:00 Chodov - Chomutov 1:5 (1:3)
    So 08.08. 17:00 Český Brod - Mostecký FK B 2:0 (2:0)
    So 08.08. 17:00 Př. Kopanina - Čelákovice 1:1 (1:0)
    So 08.08. 17:00 Litvínov - Řezuz Děčín 3:2 (2:1)
    Ne 09.08. 17:00 Brozany - SK Kladno B 2:0 (0:0)
    Ne 09.08. 17:00 SK Rakovník - Jirny 0:2 (0:1)

    2.kolo

    So 15.08. 10:15 SK Kladno B - Litvínov 3:2 (2:1)
    So 15.08. 10:15 Čelákovice - Brozany 1:0 (0:0)
    So 15.08. 10:15 Chomutov - Český Brod 1:2 (0:1)
    So 15.08. 17:00 Vilémov - Chodov 2:0 (1:0)
    Ne 16.08. 10:15 Admira Praha - Jirny 0:3 (0:1)
    Ne 16.08. 10:15 Mostecký FK B - Teplice B 3:2 (2:1)
    Ne 16.08. 17:00 Řezuz Děčín - SK Rakovník 2:0 (2:0)
    Ne 16.08. 17:00 Sokolov B - Př. Kopanina 2:0 (1:0)

    3.kolo

    So 22.08. 10:15 Teplice B - Chomutov 1:1 (1:0)
    So 22.08. 17:00 Chodov - Admira Praha 0:2 (0:1)
    So 22.08. 17:00 Český Brod - Vilémov 2:0 (1:0)
    So 22.08. 17:00 Př. Kopanina - Mostecký FK B 1:0 (0:0)
    So 22.08. 17:00 Litvínov - Čelákovice 2:0 (1:0)
    Ne 23.08. 17:00 Brozany - Sokolov B 2:2 (0:1)
    Ne 23.08. 17:00 SK Rakovník - SK Kladno B 1:1 (0:1)
    Ne 23.08. 17:00 Jirny - Řezuz Děčín 5:0 (2:0)

    4.kolo

    So 29.08. 10:15 SK Kladno B - Jirny 0:1 (0:0)
    So 29.08. 10:15 Čelákovice - SK Rakovník 1:0 (0:0)
    So 29.08. 10:15 Chomutov - Př. Kopanina 2:1 (1:0)
    So 29.08. 17:00 Vilémov - Teplice B 0:3 (0:1)
    So 29.08. 17:00 Chodov - Český Brod 2:0 (1:0)
    Ne 30.08. 10:15 Admira Praha - Řezuz Děčín 5:1 (1:1)
    Ne 30.08. 10:15 Mostecký FK B - Brozany 2:1 (1:1)
    Ne 30.08. 17:00 Sokolov B - Litvínov 1:0 (0:0)

    5.kolo

    So 05.09. 10:15 Teplice B - Chodov 2:1 (1:1)
    So 05.09. 17:00 Český Brod - Admira Praha 2:1 (1:0)
    So 05.09. 17:00 Př. Kopanina - Vilémov 1:0 (1:0)
    So 05.09. 17:00 Litvínov - Mostecký FK B 0:4 (0:2)
    Ne 06.09. 17:00 Brozany - Chomutov 4:2 (1:2)
    Ne 06.09. 17:00 SK Rakovník - Sokolov B 1:0 (0:0)
    Ne 06.09. 17:00 Jirny - Čelákovice 4:1 (1:0)
    Ne 06.09. 17:00 Řezuz Děčín - SK Kladno B 2:0 (1:0)

    6.kolo

    So 12.09. 10:15 Čelákovice - Řezuz Děčín 1:2 (1:2)
    So 12.09. 10:15 Chomutov - Litvínov 2:0 (1:0)
    So 12.09. 17:00 Vilémov - Brozany 0:1 (0:0)
    So 12.09. 17:00 Chodov - Př. Kopanina 1:2 (0:0)
    So 12.09. 17:00 Český Brod - Teplice B 2:0 (0:0)
    Ne 13.09. 10:15 Admira Praha - SK Kladno B 4:1 (3:0)
    Ne 13.09. 10:15 Mostecký FK B - SK Rakovník 3:0 (3:0)
    Ne 13.09. 17:00 Sokolov B - Jirny 2:5 (0:2)

    7.kolo

    So 19.09. 10:15 Teplice B - Admira Praha 3:0 (1:0)
    So 19.09. 10:15 Jirny - Mostecký FK B 6:0 (2:0)
    So 19.09. 10:15 SK Kladno B - Čelákovice 4:0 (3:0)
    So 19.09. 16:30 Př. Kopanina - Český Brod 0:1 (0:0)
    So 19.09. 16:30 Litvínov - Vilémov 5:1 (0:1)
    Ne 20.09. 16:30 Brozany - Chodov 3:0 (1:0)
    Ne 20.09. 16:30 SK Rakovník - Chomutov 2:3 (1:2)
    Ne 20.09. 16:30 Řezuz Děčín - Sokolov B 1:1 (1:1)

    8.kolo

    25.09. 16:30 Chomutov - Jirny 2:0 (1:0)
    So 26.09. 10:15 Teplice B - Př. Kopanina 6:1 (3:1)
    So 26.09. 16:30 Vilémov - SK Rakovník 2:4 (0:2)
    So 26.09. 16:30 Český Brod - Brozany 1:1 (0:1)
    So 26.09. 16:45 Chodov - Litvínov 3:3 (1:2)
    Ne 27.09. 10:15 Admira Praha - Čelákovice 1:2 (1:1)
    Ne 27.09. 10:15 Mostecký FK B - Řezuz Děčín 3:1 (0:1)
    Ne 27.09. 16:30 Sokolov B - SK Kladno B 2:2 (1:1)

    9.kolo

    So 03.10. 10:15 SK Kladno B - Mostecký FK B 2:1 (2:0)
    So 03.10. 10:15 Čelákovice - Sokolov B 1:1 (1:1)
    So 03.10. 16:00 Př. Kopanina - Admira Praha 1:2 (1:0)
    So 03.10. 16:00 Litvínov - Český Brod 1:2 (1:0)
    So 03.10. 16:00 Jirny - Vilémov 5:0 (2:0)
    Ne 04.10. 15:00 Řezuz Děčín - Chomutov 0:0 (0:0)
    Ne 04.10. 16:00 Brozany - Teplice B 1:0 (0:0)
    Ne 04.10. 16:00 SK Rakovník - Chodov 0:0 (0:0)

    10.kolo

    So 10.10. 10:15 Mostecký FK B - Čelákovice 0:2 (0:0)
    So 10.10. 10:15 Chomutov - SK Kladno B 2:1 (0:0)
    So 10.10. 10:15 Teplice B - Litvínov 2:0 (0:0)
    So 10.10. 16:00 Vilémov - Řezuz Děčín 1:2 (1:0)
    So 10.10. 16:00 Chodov - Jirny 1:3 (0:1)
    So 10.10. 16:00 Český Brod - SK Rakovník 2:0 (1:0)
    So 10.10. 16:00 Př. Kopanina - Brozany 1:1 (0:0)
    Ne 11.10. 10:15 Admira Praha - Sokolov B 3:0 (1:0)

    11.kolo

    So 17.10. 10:15 SK Kladno B - Vilémov 2:3 (2:0)
    So 17.10. 15:30 Litvínov - Př. Kopanina 3:2 (1:0)
    So 17.10. 15:30 Jirny - Český Brod 6:1 (0:1)
    Ne 18.10. 15:30 Brozany - Admira Praha 3:2 (1:1)
    Ne 18.10. 15:30 SK Rakovník - Teplice B 0:1 (0:0)
    Ne 18.10. 15:30 Řezuz Děčín - Chodov 1:0 (0:0)
    Ne 18.10. 15:30 Sokolov B - Mostecký FK B 1:2 (0:0)
    St 28.10. 14:00 Čelákovice - Chomutov 2:0 (1:0)

    12.kolo

    So 24.10. 10:15 Chomutov - Sokolov B 2:1 (1:1)
    So 24.10. 10:15 Teplice B - Jirny 3:0 (2:0)
    So 24.10. 14:30 Vilémov - Čelákovice 3:1 (1:0)
    So 24.10. 14:30 Chodov - SK Kladno B 1:0 (0:0)
    So 24.10. 14:30 Český Brod - Řezuz Děčín 2:1 (1:0)
    So 24.10. 14:30 Př. Kopanina - SK Rakovník 2:1 (0:1)
    Ne 25.10. 10:15 Admira Praha - Mostecký FK B 2:0 (1:0)
    Ne 25.10. 14:30 Brozany - Litvínov 1:2 (0:0)

    13.kolo

    So 31.10. 10:15 SK Kladno B - Český Brod 3:0 (2:0)
    So 31.10. 10:15 Čelákovice - Chodov 1:1 (1:1)
    So 31.10. 14:00 Litvínov - Admira Praha 3:2 (2:1)
    So 31.10. 14:00 Jirny - Př. Kopanina 5:2 (3:2)
    Ne 01.11. 10:15 Mostecký FK B - Chomutov 0:2 (0:2)
    Ne 01.11. 14:00 SK Rakovník - Brozany 1:3 (0:2)
    Ne 01.11. 14:00 Řezuz Děčín - Teplice B 3:2 (2:1)
    Ne 01.11. 14:00 Sokolov B - Vilémov 2:3 (1:1)

    14.kolo

    So 07.11. 10:15 Teplice B - SK Kladno B 1:0 (0:0)
    So 07.11. 14:00 Vilémov - Mostecký FK B 2:0 (2:0)
    So 07.11. 14:00 Chodov - Sokolov B 1:1 (0:1)
    So 07.11. 14:00 Český Brod - Čelákovice 3:2 (2:1)
    So 07.11. 14:00 Př. Kopanina - Řezuz Děčín 3:1 (1:1)
    So 07.11. 14:00 Litvínov - SK Rakovník 5:4 (4:1)
    Ne 08.11. 10:15 Admira Praha - Chomutov 1:2 (1:2)
    Ne 08.11. 14:00 Brozany - Jirny 0:1 (0:1)

    15.kolo

    So 14.11. 10:15 SK Kladno B - Př. Kopanina 0:1 (0:1)
    So 14.11. 10:15 Čelákovice - Teplice B 0:5 (0:1)
    So 14.11. 10:15 Chomutov - Vilémov 2:0 (2:0)
    So 14.11. 14:00 Řezuz Děčín - Brozany 3:5 (2:2)
    Ne 15.11. 10:15 Mostecký FK B - Chodov 2:0 (1:0)
    Ne 15.11. 14:00 SK Rakovník - Admira Praha 1:4 (0:2)
    Ne 15.11. 14:00 Jirny - Litvínov 4:0 (1:0)
    Ne 15.11. 14:00 Sokolov B - Český Brod 5:1 (0:1)

    16.kolo

    So 13.03. 10:15 Chomutov - Chodov 2:0 (1:0)
    So 13.03. 10:15 SK Kladno B - Brozany 0:3 (0:2)
    Ne 14.03. 10:15 Admira Praha - Vilémov 3:0 (2:0)
    Ne 14.03. 10:15 Mostecký FK B - Český Brod 0:3 (0:1)
    Ne 14.03. 14:30 Sokolov B - Teplice B 3:1 (1:1)
    St 31.03. 00:00 Jirny - SK Rakovník 2:1
    St 31.03. 15:30 Řezuz Děčín - Litvínov 2:2
    St 07.04. 16:30 Čelákovice - Př. Kopanina 2:0

    17.kolo

    So 20.03. 10:15 Teplice B - Mostecký FK B 1:2 (0:0)
    So 20.03. 15:00 Př. Kopanina - Sokolov B 0:0 (0:0)
    So 20.03. 15:00 Český Brod - Chomutov 1:4 (1:0)
    Ne 21.03. 13:00 Chodov - Vilémov 1:1 (1:1)
    Ne 21.03. 15:00 SK Rakovník - Řezuz Děčín 1:3 (1:1)
    Ne 21.03. 15:00 Litvínov - SK Kladno B 2:0 (1:0)
    St 07.04. 16:30 Jirny - Admira Praha 3:0
    St 21.04. 17:00 Brozany - Čelákovice 2:0

    18.kolo

    So 27.03. 10:15 Chomutov - Teplice B 1:0 (1:0)
    So 27.03. 10:15 SK Kladno B - SK Rakovník 3:0 (0:0)
    So 27.03. 15:00 Vilémov - Český Brod 3:1 (2:0)
    Ne 28.03. 10:15 Admira Praha - Chodov 1:0 (0:0)
    Ne 28.03. 10:15 Mostecký FK B - Př. Kopanina 0:2 (0:0)
    Ne 28.03. 15:00 Sokolov B - Brozany 0:0 (0:0)
    Ne 28.03. 15:00 Čelákovice - Litvínov 1:1 (0:1)
    Ne 28.03. 15:00 Řezuz Děčín - Jirny 0:0 (0:0)

    19.kolo

    So 03.04. 10:15 Litvínov - Sokolov B 2:0 (1:0)
    So 03.04. 10:15 Teplice B - Vilémov 3:2 (3:1)
    So 03.04. 11:00 Jirny - SK Kladno B 1:0 (0:0)
    So 03.04. 16:30 Př. Kopanina - Chomutov 2:0 (1:0)
    So 03.04. 16:30 Český Brod - Chodov 2:0 (1:0)
    Ne 04.04. 16:30 Řezuz Děčín - Admira Praha 0:2 (0:1)
    Ne 04.04. 16:30 SK Rakovník - Čelákovice 1:3 (1:1)
    Ne 04.04. 16:30 Brozany - Mostecký FK B 6:0 (4:0)

    20.kolo

    So 10.04. 10:15 Chomutov - Brozany 1:0 (1:0)
    So 10.04. 10:15 Čelákovice - Jirny 0:2 (0:0)
    So 10.04. 10:15 SK Kladno B - Řezuz Děčín 4:0 (3:0)
    So 10.04. 16:30 Chodov - Teplice B 3:3 (0:2)
    So 10.04. 16:30 Vilémov - Př. Kopanina 1:1 (0:1)
    Ne 11.04. 10:15 Admira Praha - Český Brod 3:0 (1:0)
    Ne 11.04. 10:15 Mostecký FK B - Litvínov 1:1 (1:0)
    Ne 11.04. 16:30 Sokolov B - SK Rakovník 3:2 (2:1)

    21.kolo

    So 17.04. 10:15 SK Kladno B - Admira Praha 0:0 (0:0)
    So 17.04. 10:15 Teplice B - Český Brod 2:1 (2:0)
    So 17.04. 11:00 Jirny - Sokolov B 3:1 (2:0)
    So 17.04. 17:00 Litvínov - Chomutov 0:1 (0:1)
    So 17.04. 17:00 Př. Kopanina - Chodov 4:0 (2:0)
    Ne 18.04. 17:00 Řezuz Děčín - Čelákovice 1:1 (1:0)
    Ne 18.04. 17:00 SK Rakovník - Mostecký FK B 0:1 (0:1)
    Ne 18.04. 17:00 Brozany - Vilémov 4:1 (1:0)

    22.kolo

    So 24.04. 10:15 Chomutov - SK Rakovník 1:1 (1:0)
    So 24.04. 10:15 Čelákovice - SK Kladno B 0:3 (0:1)
    So 24.04. 17:00 Český Brod - Př. Kopanina 2:2 (2:0)
    So 24.04. 17:00 Chodov - Brozany 0:1 (0:0)
    So 24.04. 17:00 Vilémov - Litvínov 1:0 (0:0)
    Ne 25.04. 10:15 Admira Praha - Teplice B 3:2 (1:1)
    Ne 25.04. 10:15 Mostecký FK B - Jirny 0:1 (0:0)
    Ne 25.04. 17:00 Sokolov B - Řezuz Děčín 1:1 (1:0)

    23.kolo

    So 01.05. 10:15 SK Kladno B - Sokolov B 1:0 (1:0)
    So 01.05. 11:00 Jirny - Chomutov 1:1 (1:0)
    So 01.05. 17:00 Čelákovice - Admira Praha 2:3 (1:2)
    So 01.05. 17:00 Litvínov - Chodov 3:2 (1:2)
    So 01.05. 17:00 Př. Kopanina - Teplice B 2:2 (0:2)
    Ne 02.05. 17:00 Řezuz Děčín - Mostecký FK B 2:0 (0:0)
    Ne 02.05. 17:00 SK Rakovník - Vilémov 0:1 (0:0)
    Ne 02.05. 17:00 Brozany - Český Brod 2:1 (1:0)

    24.kolo

    So 08.05. 10:15 Teplice B - Brozany 4:0 (3:0)
    So 08.05. 10:15 Chomutov - Řezuz Děčín 2:0 (2:0)
    So 08.05. 17:00 Český Brod - Litvínov 2:2 (1:0)
    So 08.05. 17:00 Chodov - SK Rakovník 3:0 (3:0)
    So 08.05. 17:00 Vilémov - Jirny 0:3 (0:0)
    Ne 09.05. 10:15 Admira Praha - Př. Kopanina 5:2 (1:0)
    Ne 09.05. 10:15 Mostecký FK B - SK Kladno B 1:1 (1:1)
    Ne 09.05. 17:00 Sokolov B - Čelákovice 3:0 (0:0)

    25.kolo

    So 15.05. 10:15 Čelákovice - Mostecký FK B 1:1 (0:0)
    So 15.05. 10:15 SK Kladno B - Chomutov 1:1 (1:0)
    So 15.05. 11:00 Jirny - Chodov 1:0 (1:0)
    So 15.05. 17:00 Litvínov - Teplice B 1:1 (0:0)
    Ne 16.05. 17:00 Sokolov B - Admira Praha 1:2 (0:1)
    Ne 16.05. 17:00 Řezuz Děčín - Vilémov 1:1 (0:1)
    Ne 16.05. 17:00 SK Rakovník - Český Brod 4:1 (0:0)
    Ne 16.05. 17:00 Brozany - Př. Kopanina 2:0 (0:0)

    26.kolo

    So 22.05. 10:15 Teplice B - SK Rakovník 5:0 (4:0)
    So 22.05. 10:15 Chomutov - Čelákovice 2:0 (1:0)
    So 22.05. 17:00 Př. Kopanina - Litvínov 0:1 (0:0)
    So 22.05. 17:00 Český Brod - Jirny 0:2 (0:1)
    So 22.05. 17:00 Chodov - Řezuz Děčín 0:0 (0:0)
    So 22.05. 17:00 Vilémov - SK Kladno B 1:1 (1:0)
    Ne 23.05. 10:15 Admira Praha - Brozany 2:1 (1:1)
    Ne 23.05. 10:15 Mostecký FK B - Sokolov B 5:1 (2:0)

    27.kolo

    So 29.05. 10:15 SK Kladno B - Chodov 2:0 (1:0)
    So 29.05. 15:00 SK Rakovník - Př. Kopanina 1:4 (0:2)
    So 29.05. 17:00 Čelákovice - Vilémov 2:1 (1:1)
    So 29.05. 17:00 Litvínov - Brozany 0:3 (0:2)
    Ne 30.05. 10:15 Mostecký FK B - Admira Praha 2:1 (1:0)
    Ne 30.05. 17:00 Sokolov B - Chomutov 2:3 (1:1)
    Ne 30.05. 17:00 Řezuz Děčín - Český Brod 4:1 (1:1)
    Ne 30.05. 17:00 Jirny - Teplice B 3:0 (1:0)

    28.kolo

    So 05.06. 10:15 Teplice B - Řezuz Děčín 0:1 (0:0)
    So 05.06. 10:15 Chomutov - Mostecký FK B 3:0 (0:0)
    So 05.06. 17:00 Př. Kopanina - Jirny 0:1 (0:0)
    So 05.06. 17:00 Český Brod - SK Kladno B 6:3 (2:1)
    So 05.06. 17:00 Chodov - Čelákovice 1:2 (1:0)
    So 05.06. 17:00 Vilémov - Sokolov B 1:1 (1:1)
    Ne 06.06. 10:15 Admira Praha - Litvínov 3:1 (0:1)
    Ne 06.06. 17:00 Brozany - SK Rakovník 3:1 (1:1)

    29.kolo

    So 12.06. 10:15 Chomutov - Admira Praha 1:0 (1:0)
    So 12.06. 10:15 Čelákovice - Český Brod 1:2 (0:1)
    So 12.06. 10:15 SK Kladno B - Teplice B 1:0 (1:0)
    Ne 13.06. 10:15 Mostecký FK B - Vilémov 1:3 (1:3)
    Ne 13.06. 17:00 Sokolov B - Chodov 3:1 (2:0)
    Ne 13.06. 17:00 Řezuz Děčín - Př. Kopanina 2:0 (1:0)
    Ne 13.06. 17:00 Jirny - Brozany 2:1 (0:1)
    Ne 13.06. 17:00 SK Rakovník - Litvínov 0:2 (0:1)

    30.kolo

    St 09.06. 17:00 Teplice B - Čelákovice 0:3 (0:1)
    St 16.06. 17:00 Brozany - Řezuz Děčín 4:2 (2:0)
    So 19.06. 14:00 Admira Praha - SK Rakovník 7:0 (3:0)
    So 19.06. 17:00 Litvínov - Jirny 1:1 (0:1)
    So 19.06. 17:00 Př. Kopanina - SK Kladno B 2:1 (0:1)
    So 19.06. 17:00 Český Brod - Sokolov B 4:2 (0:0)
    So 19.06. 17:00 Chodov - Mostecký FK B 2:0 (0:0)
    So 19.06. 17:00 Vilémov - Chomutov 3:2 (1:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 25 3 2 76:17 78
    2. 30 20 5 5 53:27 65
    3. 30 18 4 8 60:32 58
    4. 30 18 2 10 65:38 56
    5. 30 15 3 12 50:57 48
    6. 30 14 4 12 59:39 46
    7. 30 12 7 11 48:51 43
    8. 30 11 8 11 41:50 41
    9. 30 11 6 13 40:46 39
    10. 30 10 6 14 40:40 36
    11. 30 10 6 14 34:50 36
    12. 30 10 6 14 38:55 36
    13. 30 11 3 16 34:52 36
    14. 30 7 9 14 43:54 30
    15. 30 4 7 19 25:52 19
    16. 30 3 3 24 27:73 12