Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 5. června 2020
svátek má Dobroslav.
Hlavní menu
  • ID: 5060
  • Návštěvy: 58/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6946
    Týden:
    58
    Dnes:
    12
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 08.08. 10:15 Písek - Slavia Praha B 2:1 (1:0)
    So 08.08. 10:15 Vltavín - Motorlet Praha 2:1 (0:0)
    So 08.08. 15:30 Karlovy Vary - Jablonec B 4:3 (3:3)
    So 08.08. 17:00 Táborsko - Viktoria Plzeň B 1:0 (0:0)
    So 08.08. 17:00 Ovčáry - Vyšehrad 5:1 (1:0)
    Ne 09.08. 10:15 Slovan Liberec B - Hlavice 1:4 (1:2)
    Ne 09.08. 17:00 Česká Lípa - České Budějovice B 2:2 (0:2)
    Ne 09.08. 17:00 Králův Dvůr - Mladá Boleslav B 2:2 (0:2)

    2.kolo

    So 15.08. 10:15 Jablonec B - Ovčáry 1:2 (1:2)
    So 15.08. 10:15 Motorlet Praha - Karlovy Vary 3:2 (1:1)
    So 15.08. 10:15 Mladá Boleslav B - Vltavín 2:0 (1:0)
    So 15.08. 10:15 České Budějovice B - Táborsko 0:1 (0:0)
    Ne 16.08. 10:15 Vyšehrad - Varnsdorf 1:0 (0:0)
    Ne 16.08. 10:15 Viktoria Plzeň B - Králův Dvůr 3:1 (1:1)
    Ne 16.08. 10:15 Slavia Praha B - Česká Lípa 0:1 (0:0)
    Ne 16.08. 10:15 Slovan Liberec B - Písek 2:2 (1:1)

    3.kolo

    So 22.08. 10:15 Písek - Hlavice 2:2 (1:2)
    So 22.08. 10:15 Vltavín - Viktoria Plzeň B 1:1 (0:0)
    So 22.08. 15:30 Karlovy Vary - Mladá Boleslav B 1:0 (1:0)
    So 22.08. 16:00 Česká Lípa - Slovan Liberec B 2:0 (0:0)
    So 22.08. 17:00 Táborsko - Slavia Praha B 0:1 (0:0)
    So 22.08. 17:00 Ovčáry - Motorlet Praha 1:1 (0:1)
    Ne 23.08. 17:00 Králův Dvůr - České Budějovice B 3:1 (2:1)
    Ne 23.08. 17:00 Varnsdorf - Jablonec B 3:1 (2:0)

    4.kolo

    So 29.08. 10:15 Motorlet Praha - Varnsdorf 1:2 (1:2)
    So 29.08. 10:15 Mladá Boleslav B - Ovčáry 1:1 (1:0)
    So 29.08. 10:15 České Budějovice B - Vltavín 2:0 (0:0)
    So 29.08. 10:15 Písek - Česká Lípa 2:0 (1:0)
    So 29.08. 17:00 Hlavice - Vyšehrad 2:0 (1:0)
    Ne 30.08. 10:15 Viktoria Plzeň B - Karlovy Vary 1:1 (0:1)
    Ne 30.08. 10:15 Slavia Praha B - Králův Dvůr 1:1 (0:1)
    Ne 30.08. 10:15 Slovan Liberec B - Táborsko 2:2 (1:1)

    5.kolo

    So 05.09. 10:15 Vltavín - Slavia Praha B 1:0 (0:0)
    So 05.09. 15:00 Ovčáry - Viktoria Plzeň B 1:1 (0:0)
    So 05.09. 15:30 Karlovy Vary - České Budějovice B 1:1 (0:0)
    So 05.09. 17:00 Táborsko - Písek 2:2 (1:1)
    Ne 06.09. 10:15 Vyšehrad - Jablonec B 0:2 (0:1)
    Ne 06.09. 17:00 Česká Lípa - Hlavice 2:1 (2:0)
    Ne 06.09. 17:00 Králův Dvůr - Slovan Liberec B 2:1 (1:0)
    Ne 06.09. 17:00 Varnsdorf - Mladá Boleslav B 3:1 (1:1)

    6.kolo

    So 12.09. 10:15 Motorlet Praha - Vyšehrad 2:1 (2:1)
    So 12.09. 10:15 České Budějovice B - Ovčáry 0:1 (0:1)
    So 12.09. 10:15 Písek - Králův Dvůr 1:1 (0:0)
    So 12.09. 17:00 Hlavice - Jablonec B 1:0 (1:0)
    Ne 13.09. 10:15 Viktoria Plzeň B - Varnsdorf 3:0 (1:0)
    Ne 13.09. 10:15 Slavia Praha B - Karlovy Vary 5:1 (3:0)
    Ne 13.09. 10:15 Slovan Liberec B - Vltavín 1:1 (1:1)
    Ne 13.09. 17:00 Česká Lípa - Táborsko 1:1 (0:0)

    17.kolo

    St 16.09. 16:30 Varnsdorf - Hlavice 1:1 (1:0)
    St 16.09. 16:30 Vyšehrad - Karlovy Vary 0:3 (0:1)
    St 16.09. 16:30 Jablonec B - Vltavín 2:0 (0:0)
    St 16.09. 16:30 Motorlet Praha - Králův Dvůr 2:0 (1:0)
    St 16.09. 16:30 Mladá Boleslav B - Táborsko 2:1 (0:0)
    St 16.09. 16:30 Viktoria Plzeň B - Česká Lípa 1:0 (0:0)
    St 16.09. 16:30 České Budějovice B - Písek 3:0 (3:0)
    St 16.09. 16:30 Slavia Praha B - Slovan Liberec B 3:1 (1:1)

    7.kolo

    So 19.09. 10:15 Vltavín - Písek 4:1 (2:0)
    So 19.09. 10:15 Jablonec B - Motorlet Praha 5:0 (3:0)
    So 19.09. 15:30 Karlovy Vary - Slovan Liberec B 1:2 (1:0)
    So 19.09. 16:30 Táborsko - Hlavice 3:1 (1:0)
    So 19.09. 16:30 Ovčáry - Slavia Praha B 2:0 (1:0)
    Ne 20.09. 10:15 Vyšehrad - Mladá Boleslav B 4:1 (3:1)
    Ne 20.09. 16:30 Králův Dvůr - Česká Lípa 1:1 (1:1)
    Ne 20.09. 16:30 Varnsdorf - České Budějovice B 3:1 (2:0)

    8.kolo

    So 26.09. 10:15 Mladá Boleslav B - Jablonec B 1:4 (0:2)
    So 26.09. 10:15 Písek - Karlovy Vary 1:2 (1:1)
    So 26.09. 16:30 Hlavice - Motorlet Praha 3:0 (1:0)
    So 26.09. 16:30 Táborsko - Králův Dvůr 4:2 (0:0)
    Ne 27.09. 10:15 Viktoria Plzeň B - Vyšehrad 1:0 (0:0)
    Ne 27.09. 10:15 Slavia Praha B - Varnsdorf 3:2 (1:1)
    Ne 27.09. 10:15 Slovan Liberec B - Ovčáry 1:1 (0:0)
    Ne 27.09. 16:30 Česká Lípa - Vltavín 3:1 (1:0)

    9.kolo

    So 03.10. 10:15 Vltavín - Táborsko 0:1 (0:1)
    So 03.10. 10:15 Jablonec B - Viktoria Plzeň B 2:0 (1:0)
    So 03.10. 10:15 Motorlet Praha - Mladá Boleslav B 0:0 (0:0)
    So 03.10. 15:30 Karlovy Vary - Česká Lípa 1:1 (0:0)
    So 03.10. 16:00 Ovčáry - Písek 0:0 (0:0)
    Ne 04.10. 10:15 Vyšehrad - České Budějovice B 3:0 (0:0)
    Ne 04.10. 16:00 Králův Dvůr - Hlavice 3:0 (3:0)
    Ne 04.10. 16:00 Varnsdorf - Slovan Liberec B 0:2 (0:1)

    10.kolo

    So 10.10. 10:15 České Budějovice B - Jablonec B 2:0 (1:0)
    So 10.10. 10:15 Písek - Varnsdorf 1:0 (1:0)
    So 10.10. 16:00 Hlavice - Mladá Boleslav B 2:1 (0:0)
    Ne 11.10. 10:15 Viktoria Plzeň B - Motorlet Praha 3:1 (0:0)
    Ne 11.10. 10:15 Slavia Praha B - Vyšehrad 3:1 (1:0)
    Ne 11.10. 16:00 Česká Lípa - Ovčáry 0:1 (0:1)
    Ne 11.10. 16:00 Táborsko - Karlovy Vary 2:2 (1:2)
    Ne 11.10. 16:00 Králův Dvůr - Vltavín 3:3 (2:1)

    11.kolo

    So 17.10. 10:15 Vltavín - Hlavice 0:2 (0:1)
    So 17.10. 10:15 Motorlet Praha - České Budějovice B 4:1 (1:0)
    So 17.10. 10:15 Mladá Boleslav B - Viktoria Plzeň B 3:2 (1:1)
    So 17.10. 15:30 Karlovy Vary - Králův Dvůr 4:1 (3:0)
    So 17.10. 15:30 Ovčáry - Táborsko 1:0 (1:0)
    Ne 18.10. 10:15 Vyšehrad - Slovan Liberec B 2:1 (0:1)
    Ne 18.10. 15:30 Varnsdorf - Česká Lípa 3:2 (2:2)
    St 11.11. 14:00 Jablonec B - Slavia Praha B 1:0 (1:0)

    12.kolo

    So 24.10. 10:15 České Budějovice B - Mladá Boleslav B 2:0 (0:0)
    So 24.10. 10:15 Písek - Vyšehrad 2:1 (0:0)
    So 24.10. 10:15 Vltavín - Karlovy Vary 1:0 (0:0)
    So 24.10. 14:30 Hlavice - Viktoria Plzeň B 1:0 (0:0)
    So 24.10. 14:30 Slavia Praha B - Motorlet Praha 0:0 (0:0)
    So 24.10. 14:30 Táborsko - Varnsdorf 2:0 (1:0)
    Ne 25.10. 10:15 Slovan Liberec B - Jablonec B 1:0 (1:0)
    Ne 25.10. 14:30 Králův Dvůr - Ovčáry 3:1 (1:1)

    13.kolo

    So 31.10. 10:15 Jablonec B - Písek 1:2 (1:1)
    So 31.10. 10:15 Motorlet Praha - Slovan Liberec B 4:2 (1:2)
    So 31.10. 10:15 Mladá Boleslav B - Slavia Praha B 2:1 (1:1)
    So 31.10. 14:00 Karlovy Vary - Hlavice 3:0 (2:0)
    So 31.10. 14:00 Ovčáry - Vltavín 0:0 (0:0)
    Ne 01.11. 10:15 Vyšehrad - Česká Lípa 0:0 (0:0)
    Ne 01.11. 10:15 Viktoria Plzeň B - České Budějovice B 2:1 (0:0)
    Ne 01.11. 14:00 Varnsdorf - Králův Dvůr 3:0 (2:0)

    14.kolo

    06.11. 14:00 Slavia Praha B - Viktoria Plzeň B 3:1 (1:0)
    So 07.11. 10:15 Písek - Motorlet Praha 2:1 (1:1)
    So 07.11. 10:15 Vltavín - Varnsdorf 1:0 (0:0)
    So 07.11. 14:00 Hlavice - České Budějovice B 3:0 (2:0)
    So 07.11. 14:00 Táborsko - Vyšehrad 2:1 (0:0)
    So 07.11. 14:00 Karlovy Vary - Ovčáry 0:0 (0:0)
    Ne 08.11. 10:15 Slovan Liberec B - Mladá Boleslav B 1:0 (1:0)
    Ne 08.11. 14:00 Česká Lípa - Jablonec B 3:0 (2:0)

    15.kolo

    So 14.11. 10:15 Jablonec B - Táborsko 0:0 (0:0)
    So 14.11. 10:15 Motorlet Praha - Česká Lípa 1:0 (1:0)
    So 14.11. 10:15 Mladá Boleslav B - Písek 1:3 (0:0)
    So 14.11. 10:15 České Budějovice B - Slavia Praha B 2:1 (1:1)
    So 14.11. 14:00 Ovčáry - Hlavice 2:0 (1:0)
    Ne 15.11. 10:15 Vyšehrad - Králův Dvůr 1:2 (0:1)
    Ne 15.11. 10:15 Viktoria Plzeň B - Slovan Liberec B 2:0 (2:0)
    Ne 15.11. 14:00 Varnsdorf - Karlovy Vary 0:0 (0:0)

    16.kolo

    So 21.11. 10:15 Písek - Viktoria Plzeň B 1:1 (1:0)
    So 21.11. 10:15 Vltavín - Vyšehrad 1:0 (0:0)
    So 21.11. 13:30 Hlavice - Slavia Praha B 1:1 (0:0)
    So 21.11. 13:30 Česká Lípa - Mladá Boleslav B 1:1 (1:0)
    So 21.11. 13:30 Táborsko - Motorlet Praha 5:1 (2:0)
    So 21.11. 13:30 Králův Dvůr - Jablonec B 1:0 (1:0)
    So 21.11. 13:30 Ovčáry - Varnsdorf 1:1 (0:0)
    Ne 22.11. 10:15 Slovan Liberec B - České Budějovice B 0:0 (0:0)

    18.kolo

    So 13.03. 10:15 Slavia Praha B - Písek 2:0 (1:0)
    So 13.03. 10:15 České Budějovice B - Česká Lípa 1:1 (1:1)
    So 13.03. 10:15 Mladá Boleslav B - Králův Dvůr 2:1 (1:0)
    So 13.03. 10:15 Motorlet Praha - Vltavín 0:1 (0:1)
    So 13.03. 10:15 Jablonec B - Karlovy Vary 1:1 (1:0)
    Ne 14.03. 10:15 Viktoria Plzeň B - Táborsko 0:1 (0:0)
    Ne 14.03. 10:15 Vyšehrad - Ovčáry 2:0 (1:0)
    St 31.03. 15:30 Hlavice - Slovan Liberec B 1:1 (1:1)

    19.kolo

    So 20.03. 10:15 Karlovy Vary - Motorlet Praha 1:1 (0:0)
    So 20.03. 10:15 Vltavín - Mladá Boleslav B 0:2 (0:0)
    So 20.03. 10:15 Písek - Slovan Liberec B 0:1 (0:1)
    So 20.03. 15:00 Ovčáry - Jablonec B 2:1 (2:1)
    So 20.03. 15:00 Táborsko - České Budějovice B 0:0 (0:0)
    Ne 21.03. 15:00 Varnsdorf - Vyšehrad 2:1 (1:1)
    Ne 21.03. 15:00 Králův Dvůr - Viktoria Plzeň B 2:1 (0:1)
    Ne 21.03. 15:00 Česká Lípa - Slavia Praha B 2:2 (0:2)

    20.kolo

    So 27.03. 10:15 České Budějovice B - Králův Dvůr 1:1 (0:0)
    So 27.03. 10:15 Mladá Boleslav B - Karlovy Vary 0:0 (0:0)
    So 27.03. 10:15 Motorlet Praha - Ovčáry 0:0 (0:0)
    So 27.03. 10:15 Jablonec B - Varnsdorf 0:1 (0:0)
    So 27.03. 15:00 Hlavice - Písek 4:5 (0:2)
    Ne 28.03. 10:15 Slovan Liberec B - Česká Lípa 2:1 (1:1)
    Ne 28.03. 10:15 Slavia Praha B - Táborsko 2:3 (0:0)
    Ne 28.03. 10:15 Viktoria Plzeň B - Vltavín 0:1 (0:0)

    21.kolo

    So 03.04. 10:15 Karlovy Vary - Viktoria Plzeň B 2:0 (1:0)
    So 03.04. 10:15 Vltavín - České Budějovice B 2:3 (1:0)
    So 03.04. 16:30 Ovčáry - Mladá Boleslav B 2:0 (0:0)
    So 03.04. 16:30 Táborsko - Slovan Liberec B 1:0 (0:0)
    Ne 04.04. 10:15 Vyšehrad - Hlavice 1:0 (0:0)
    Ne 04.04. 16:30 Varnsdorf - Motorlet Praha 1:0 (1:0)
    Ne 04.04. 16:30 Králův Dvůr - Slavia Praha B 1:0 (1:0)
    Ne 04.04. 16:30 Česká Lípa - Písek 3:0 (2:0)

    22.kolo

    So 10.04. 10:15 Písek - Táborsko 3:0 (2:0)
    So 10.04. 10:15 České Budějovice B - Karlovy Vary 6:2 (1:1)
    So 10.04. 10:15 Mladá Boleslav B - Varnsdorf 2:0 (1:0)
    So 10.04. 10:15 Jablonec B - Vyšehrad 0:0 (0:0)
    So 10.04. 16:30 Hlavice - Česká Lípa 0:0 (0:0)
    Ne 11.04. 10:15 Slovan Liberec B - Králův Dvůr 0:0 (0:0)
    Ne 11.04. 10:15 Slavia Praha B - Vltavín 1:0 (1:0)
    Ne 11.04. 10:15 Viktoria Plzeň B - Ovčáry 2:0 (0:0)

    23.kolo

    So 17.04. 10:15 Jablonec B - Hlavice 1:0 (0:0)
    So 17.04. 10:15 Karlovy Vary - Slavia Praha B 2:1 (2:0)
    So 17.04. 10:15 Vltavín - Slovan Liberec B 1:0 (0:0)
    So 17.04. 17:00 Ovčáry - České Budějovice B 3:0 (1:0)
    So 17.04. 17:00 Táborsko - Česká Lípa 4:1 (1:1)
    Ne 18.04. 10:15 Vyšehrad - Motorlet Praha 2:0 (0:0)
    Ne 18.04. 17:00 Varnsdorf - Viktoria Plzeň B 5:1 (2:0)
    Ne 18.04. 17:00 Králův Dvůr - Písek 0:1 (0:1)

    33.kolo

    St 21.04. 17:00 Slavia Praha B - Hlavice 0:0 (0:0)
    St 21.04. 17:00 České Budějovice B - Slovan Liberec B 0:1 (0:0)
    St 21.04. 17:00 Viktoria Plzeň B - Písek 2:2 (0:1)
    St 21.04. 17:00 Mladá Boleslav B - Česká Lípa 1:2 (0:1)
    St 21.04. 17:00 Motorlet Praha - Táborsko 1:4 (0:3)
    St 21.04. 17:00 Jablonec B - Králův Dvůr 1:1 (0:1)
    St 21.04. 17:00 Vyšehrad - Vltavín 0:0 (0:0)
    St 21.04. 17:00 Varnsdorf - Ovčáry 2:1 (0:0)

    24.kolo

    So 24.04. 10:15 Písek - Vltavín 0:0 (0:0)
    So 24.04. 10:15 Mladá Boleslav B - Vyšehrad 4:1 (2:1)
    So 24.04. 10:15 Motorlet Praha - Jablonec B 0:3 (0:1)
    So 24.04. 17:00 Hlavice - Táborsko 0:0 (0:0)
    Ne 25.04. 10:15 Slovan Liberec B - Karlovy Vary 4:1 (2:0)
    Ne 25.04. 10:15 Slavia Praha B - Ovčáry 0:1 (0:0)
    Ne 25.04. 10:15 České Budějovice B - Varnsdorf 4:3 (0:2)
    Ne 25.04. 17:00 Česká Lípa - Králův Dvůr 2:4 (0:2)

    25.kolo

    So 01.05. 10:15 Motorlet Praha - Hlavice 0:3 (0:2)
    So 01.05. 10:15 Jablonec B - Mladá Boleslav B 0:2 (0:2)
    So 01.05. 10:15 Karlovy Vary - Písek 1:2 (0:1)
    So 01.05. 10:15 Vltavín - Česká Lípa 1:1 (0:0)
    So 01.05. 17:00 Ovčáry - Slovan Liberec B 2:0 (1:0)
    Ne 02.05. 10:15 Vyšehrad - Viktoria Plzeň B 3:0 (1:0)
    Ne 02.05. 15:00 Varnsdorf - Slavia Praha B 1:1 (1:1)
    Ne 02.05. 17:00 Králův Dvůr - Táborsko 1:0 (0:0)

    26.kolo

    So 08.05. 10:15 Písek - Ovčáry 2:0 (1:0)
    So 08.05. 10:15 České Budějovice B - Vyšehrad 1:1 (1:1)
    So 08.05. 10:15 Mladá Boleslav B - Motorlet Praha 2:1 (1:0)
    So 08.05. 10:30 Česká Lípa - Karlovy Vary 1:1 (1:1)
    So 08.05. 17:00 Hlavice - Králův Dvůr 3:1 (1:0)
    So 08.05. 17:00 Táborsko - Vltavín 1:0 (0:0)
    Ne 09.05. 10:15 Slovan Liberec B - Varnsdorf 2:1 (1:1)
    Ne 09.05. 10:15 Viktoria Plzeň B - Jablonec B 1:0 (1:0)

    34.kolo

    St 12.05. 17:00 Hlavice - Varnsdorf 1:0 (0:0)
    St 12.05. 17:00 Karlovy Vary - Vyšehrad 2:3 (0:1)
    St 12.05. 17:00 Vltavín - Jablonec B 2:1 (2:0)
    St 12.05. 17:00 Králův Dvůr - Motorlet Praha 3:0 (2:0)
    St 12.05. 17:00 Táborsko - Mladá Boleslav B 2:1 (0:0)
    St 12.05. 17:00 Česká Lípa - Viktoria Plzeň B 0:4 (0:1)
    St 12.05. 17:00 Písek - České Budějovice B 2:2 (1:2)
    St 12.05. 17:00 Slovan Liberec B - Slavia Praha B 1:3 (1:1)

    27.kolo

    So 15.05. 10:15 Motorlet Praha - Viktoria Plzeň B 2:0 (1:0)
    So 15.05. 10:15 Jablonec B - České Budějovice B 0:2 (0:1)
    So 15.05. 10:15 Varnsdorf - Písek 4:1 (2:1)
    So 15.05. 10:15 Karlovy Vary - Táborsko 1:0 (0:0)
    So 15.05. 10:15 Vltavín - Králův Dvůr 1:0 (1:0)
    So 15.05. 17:00 Ovčáry - Česká Lípa 2:0 (1:0)
    Ne 16.05. 10:15 Mladá Boleslav B - Hlavice 2:1 (1:1)
    Ne 16.05. 10:15 Vyšehrad - Slavia Praha B 0:1 (0:0)

    28.kolo

    So 22.05. 10:15 České Budějovice B - Motorlet Praha 5:0 (3:0)
    So 22.05. 17:00 Hlavice - Vltavín 0:1 (0:1)
    So 22.05. 17:00 Táborsko - Ovčáry 3:0 (3:0)
    Ne 23.05. 10:15 Slovan Liberec B - Vyšehrad 4:0 (1:0)
    Ne 23.05. 10:15 Slavia Praha B - Jablonec B 4:1 (3:1)
    Ne 23.05. 10:15 Viktoria Plzeň B - Mladá Boleslav B 1:1 (1:0)
    Ne 23.05. 17:00 Králův Dvůr - Karlovy Vary 3:2 (1:1)
    Ne 23.05. 17:00 Česká Lípa - Varnsdorf 2:2 (0:1)

    29.kolo

    So 29.05. 10:15 Mladá Boleslav B - České Budějovice B 0:0 (0:0)
    So 29.05. 10:15 Motorlet Praha - Slavia Praha B 0:1 (0:0)
    So 29.05. 10:15 Jablonec B - Slovan Liberec B 0:3 (0:2)
    So 29.05. 10:15 Varnsdorf - Táborsko 1:3 (0:2)
    So 29.05. 10:15 Karlovy Vary - Vltavín 6:0 (2:0)
    So 29.05. 17:00 Ovčáry - Králův Dvůr 1:1 (1:0)
    Ne 30.05. 10:15 Viktoria Plzeň B - Hlavice 1:1 (1:0)
    Ne 30.05. 10:15 Vyšehrad - Písek 0:0 (0:0)

    30.kolo

    So 05.06. 10:15 Vltavín - Ovčáry 1:0 (0:0)
    So 05.06. 10:15 Písek - Jablonec B 3:2 (1:1)
    So 05.06. 10:15 České Budějovice B - Viktoria Plzeň B 0:1 (0:1)
    So 05.06. 17:00 Hlavice - Karlovy Vary 0:3 (0:2)
    Ne 06.06. 10:15 Slovan Liberec B - Motorlet Praha 0:0 (0:0)
    Ne 06.06. 17:00 Králův Dvůr - Varnsdorf 1:2 (0:2)
    Ne 06.06. 17:00 Česká Lípa - Vyšehrad 3:1 (2:1)
    Po 07.06. 17:00 Slavia Praha B - Mladá Boleslav B 0:0 (0:0)

    31.kolo

    St 19.05. 17:00 Viktoria Plzeň B - Slavia Praha B 1:0 (0:0)
    St 26.05. 17:00 České Budějovice B - Hlavice 3:0 (1:0)
    St 09.06. 17:00 Motorlet Praha - Písek 2:1 (1:1)
    So 12.06. 10:15 Mladá Boleslav B - Slovan Liberec B 4:1 (3:0)
    So 12.06. 10:15 Jablonec B - Česká Lípa 2:0 (1:0)
    So 12.06. 17:00 Ovčáry - Karlovy Vary 1:1 (1:1)
    Ne 13.06. 10:15 Vyšehrad - Táborsko 1:0 (0:0)
    Ne 13.06. 10:15 Varnsdorf - Vltavín 2:2 (0:0)

    32.kolo

    St 02.06. 17:00 Karlovy Vary - Varnsdorf 3:1 (2:1)
    St 02.06. 17:00 Slavia Praha B - České Budějovice B 1:1 (1:0)
    St 09.06. 15:00 Slovan Liberec B - Viktoria Plzeň B 4:1 (2:1)
    St 09.06. 17:00 Hlavice - Ovčáry 0:2 (0:1)
    St 16.06. 17:00 Táborsko - Jablonec B 1:3 (1:1)
    St 16.06. 17:00 Písek - Mladá Boleslav B 2:0 (0:0)
    18.06. 18:00 Králův Dvůr - Vyšehrad 5:1 (3:0)
    So 19.06. 10:30 Česká Lípa - Motorlet Praha 3:1 (2:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 32 17 7 8 50:31 58
    2. 32 14 11 7 37:25 53
    3. 32 14 10 8 48:45 52
    4. 32 13 9 10 51:46 48
    5. 32 12 11 9 55:45 47
    6. 32 13 8 11 29:36 47
    7. 32 13 6 13 49:46 45
    8. 32 12 8 12 42:33 44
    9. 32 12 8 12 42:42 44
    10. 32 12 8 12 41:42 44
    11. 32 11 10 11 47:42 43
    12. 32 12 7 13 38:41 43
    13. 32 11 8 13 38:40 41
    14. 32 9 12 11 41:44 39
    15. 32 10 5 17 33:49 35
    16. 32 10 4 18 38:43 34
    17. 32 8 6 18 30:59 30