Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 13. listopadu 2019
svátek má Tibor.
Hlavní menu
  • ID: 5032
  • Návštěvy: 51/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5563
    Týden:
    51
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 08.08. 16:30 Rosice - Žďár n.Sázavou 1:3 (0:1)
    So 08.08. 16:30 Napajedla - Vyškov 1:0 (1:0)
    So 08.08. 16:30 Rousínov - Třebíč 0:1 (0:0)
    So 08.08. 16:30 Šardice - Blansko 4:1 (3:1)
    Ne 09.08. 10:15 1.FC Slovácko B - Otrokovice 1:0 (1:0)
    Ne 09.08. 16:30 Konice - Boskovice 2:0 (0:0)
    Ne 09.08. 16:30 Pelhřimov - Uherský Brod 0:0 (0:0)

    2.kolo

    So 15.08. 16:30 Otrokovice - Blansko 3:0 (1:0)
    So 15.08. 16:30 Uherský Brod - Velké Meziříčí 0:1 (0:1)
    So 15.08. 16:30 Třebíč - Konice 2:2 (1:2)
    Ne 16.08. 10:15 1.FC Slovácko B - Rosice 4:0 (2:0)
    Ne 16.08. 16:30 Boskovice - Pelhřimov 3:3 (0:2)
    Ne 16.08. 16:30 Vyškov - Rousínov 1:3 (1:2)
    Ne 16.08. 16:30 Žďár n.Sázavou - Napajedla 3:0 (2:0)

    3.kolo

    So 22.08. 16:30 Rosice - Otrokovice 2:0 (0:0)
    So 22.08. 16:30 Napajedla - 1.FC Slovácko B 1:2 (1:0)
    So 22.08. 16:30 Rousínov - Žďár n.Sázavou 0:1 (0:0)
    So 22.08. 16:30 Šardice - Uherský Brod 0:0 (0:0)
    Ne 23.08. 10:15 Velké Meziříčí - Boskovice 0:1 (0:0)
    Ne 23.08. 16:30 Konice - Vyškov 3:0 (1:0)
    Ne 23.08. 16:30 Pelhřimov - Třebíč 1:2 (0:1)

    4.kolo

    So 29.08. 16:30 Uherský Brod - Blansko 3:3 (3:1)
    So 29.08. 16:30 Třebíč - Velké Meziříčí 3:0 (3:0)
    So 29.08. 16:30 Rosice - Napajedla 2:1 (1:0)
    Ne 30.08. 10:15 1.FC Slovácko B - Rousínov 9:2 (4:1)
    Ne 30.08. 16:30 Boskovice - Šardice 0:6 (0:3)
    Ne 30.08. 16:30 Vyškov - Pelhřimov 1:3 (1:2)
    Ne 30.08. 16:30 Žďár n.Sázavou - Konice 2:1 (0:1)

    15.kolo

    St 26.08. 17:00 Boskovice - Rousínov 2:2 (0:0)
    St 02.09. 17:00 Šardice - Otrokovice 3:1 (2:0)
    St 02.09. 17:00 Blansko - Velké Meziříčí 3:0 (1:0)
    St 02.09. 17:00 Uherský Brod - Konice 0:5 (0:2)
    St 02.09. 17:00 Třebíč - Napajedla 5:0 (1:0)
    St 02.09. 17:00 Vyškov - Rosice 2:1 (0:1)
    St 02.09. 17:00 Žďár n.Sázavou - 1.FC Slovácko B 0:1 (0:0)

    5.kolo

    So 05.09. 16:30 Napajedla - Otrokovice 0:4 (0:2)
    So 05.09. 16:30 Rousínov - Rosice 1:1 (1:1)
    So 05.09. 16:30 Šardice - Třebíč 4:0 (3:0)
    So 05.09. 16:30 Blansko - Boskovice 0:0 (0:0)
    Ne 06.09. 10:15 Velké Meziříčí - Vyškov 1:1 (0:1)
    Ne 06.09. 16:30 Konice - 1.FC Slovácko B 1:0 (0:0)
    Ne 06.09. 16:30 Pelhřimov - Žďár n.Sázavou 3:0 (2:0)

    6.kolo

    So 12.09. 16:00 Otrokovice - Uherský Brod 2:1 (2:0)
    So 12.09. 16:00 Třebíč - Blansko 1:4 (0:2)
    So 12.09. 16:00 Rosice - Konice 1:1 (1:1)
    So 12.09. 16:00 Napajedla - Rousínov 2:0 (0:0)
    Ne 13.09. 10:15 1.FC Slovácko B - Pelhřimov 1:2 (1:2)
    Ne 13.09. 16:00 Žďár n.Sázavou - Velké Meziříčí 5:1 (1:1)
    Ne 13.09. 16:30 Vyškov - Šardice 0:1 (0:0)

    7.kolo

    So 19.09. 16:00 Rousínov - Otrokovice 1:1 (1:1)
    So 19.09. 16:00 Šardice - Žďár n.Sázavou 1:0 (0:0)
    So 19.09. 16:00 Blansko - Vyškov 3:2 (0:0)
    So 19.09. 16:00 Uherský Brod - Boskovice 2:1 (0:0)
    Ne 20.09. 10:15 Velké Meziříčí - 1.FC Slovácko B 1:0 (0:0)
    Ne 20.09. 16:00 Konice - Napajedla 0:3 (0:0)
    Ne 20.09. 16:00 Pelhřimov - Rosice 2:4 (2:1)

    8.kolo

    So 26.09. 16:00 Otrokovice - Boskovice 1:2 (0:0)
    So 26.09. 16:00 Třebíč - Uherský Brod 2:0 (1:0)
    So 26.09. 16:00 Rosice - Velké Meziříčí 5:1 (2:1)
    So 26.09. 16:00 Napajedla - Pelhřimov 2:2 (2:0)
    So 26.09. 16:00 Rousínov - Konice 1:0 (1:0)
    Ne 27.09. 10:15 1.FC Slovácko B - Šardice 3:2 (1:0)
    Ne 27.09. 16:00 Žďár n.Sázavou - Blansko 3:0 (2:0)

    9.kolo

    So 03.10. 15:30 Šardice - Rosice 3:0 (2:0)
    So 03.10. 15:30 Blansko - 1.FC Slovácko B 0:0 (0:0)
    So 03.10. 15:30 Uherský Brod - Vyškov 3:0 (1:0)
    Ne 04.10. 10:15 Velké Meziříčí - Napajedla 3:2 (1:2)
    Ne 04.10. 15:30 Konice - Otrokovice 0:0 (0:0)
    Ne 04.10. 15:30 Pelhřimov - Rousínov 1:0 (1:0)
    Ne 04.10. 15:30 Boskovice - Třebíč 0:0 (0:0)

    10.kolo

    So 10.10. 15:00 Otrokovice - Třebíč 0:0 (0:0)
    So 10.10. 15:00 Rosice - Blansko 2:0 (1:0)
    So 10.10. 15:00 Napajedla - Šardice 0:0 (0:0)
    So 10.10. 15:00 Rousínov - Velké Meziříčí 1:2 (0:1)
    Ne 11.10. 15:00 Žďár n.Sázavou - Uherský Brod 3:0 (0:0)
    Ne 11.10. 15:00 Konice - Pelhřimov 0:4 (0:2)
    Ne 11.10. 15:30 Vyškov - Boskovice 2:0 (2:0)

    11.kolo

    So 17.10. 15:00 Šardice - Rousínov 3:0 (2:0)
    So 17.10. 15:00 Blansko - Napajedla 4:0 (1:0)
    So 17.10. 15:00 Uherský Brod - 1.FC Slovácko B 1:1 (0:0)
    So 17.10. 15:00 Třebíč - Vyškov 1:0 (0:0)
    Ne 18.10. 10:15 Velké Meziříčí - Konice 3:1 (0:0)
    Ne 18.10. 15:00 Pelhřimov - Otrokovice 0:1 (0:0)
    Ne 18.10. 15:00 Boskovice - Žďár n.Sázavou 3:4 (2:2)

    12.kolo

    So 24.10. 10:30 Rousínov - Blansko 1:1 (0:1)
    So 24.10. 13:00 Otrokovice - Vyškov 0:1 (0:0)
    So 24.10. 14:30 Rosice - Uherský Brod 4:2 (0:1)
    Ne 25.10. 10:15 1.FC Slovácko B - Boskovice 4:1 (2:0)
    Ne 25.10. 14:30 Žďár n.Sázavou - Třebíč 1:1 (0:1)
    Ne 25.10. 14:30 Konice - Šardice 1:6 (1:3)
    Ne 25.10. 14:30 Pelhřimov - Velké Meziříčí 2:0 (0:0)

    13.kolo

    So 31.10. 14:00 Šardice - Pelhřimov 2:0 (0:0)
    So 31.10. 14:00 Blansko - Konice 0:2 (0:1)
    So 31.10. 14:00 Uherský Brod - Napajedla 2:0 (0:0)
    Ne 01.11. 10:15 Velké Meziříčí - Otrokovice 1:1 (1:1)
    Ne 01.11. 14:00 Boskovice - Rosice 3:1 (2:1)
    Ne 01.11. 14:00 Třebíč - 1.FC Slovácko B 1:2 (1:1)
    Ne 01.11. 14:00 Vyškov - Žďár n.Sázavou 1:2 (1:1)

    14.kolo

    So 07.11. 10:30 Otrokovice - Žďár n.Sázavou 0:1 (0:1)
    So 07.11. 14:00 Napajedla - Boskovice 4:2 (4:1)
    So 07.11. 14:00 Rousínov - Uherský Brod 1:2 (1:1)
    Ne 08.11. 10:15 1.FC Slovácko B - Vyškov 2:1 (2:0)
    Ne 08.11. 14:00 Pelhřimov - Blansko 2:2 (1:2)
    So 14.11. 13:30 Rosice - Třebíč 1:1 (0:0)
    Ne 15.11. 10:15 Velké Meziříčí - Šardice 1:0 (1:0)

    16.kolo

    St 28.10. 14:30 Blansko - Šardice 0:0 (0:0)
    So 13.03. 14:30 Otrokovice - 1.FC Slovácko B 1:1 (1:1)
    So 13.03. 14:30 Třebíč - Rousínov 1:1 (0:0)
    So 13.03. 14:30 Uherský Brod - Pelhřimov 1:2 (0:2)
    Ne 14.03. 14:30 Žďár n.Sázavou - Rosice 0:0 (0:0)
    Ne 14.03. 14:30 Boskovice - Konice 0:1 (0:0)
    St 21.04. 00:00 Vyškov - Napajedla 2:2 (1:0)

    18.kolo

    So 20.03. 15:00 Třebíč - Pelhřimov 5:0 (1:0)
    So 20.03. 15:00 Uherský Brod - Šardice 2:2 (1:1)
    Ne 21.03. 10:15 1.FC Slovácko B - Napajedla 2:0 (1:0)
    Ne 21.03. 15:00 Otrokovice - Rosice 2:2 (1:1)
    Ne 21.03. 15:00 Žďár n.Sázavou - Rousínov 0:1 (0:0)
    Ne 21.03. 15:00 Vyškov - Konice 2:0 (1:0)
    Ne 21.03. 15:00 Boskovice - Velké Meziříčí 2:2 (1:1)

    19.kolo

    So 27.03. 15:00 Blansko - Uherský Brod 1:1 (0:0)
    So 27.03. 15:00 Šardice - Boskovice 3:0 (1:0)
    So 27.03. 15:00 Rousínov - 1.FC Slovácko B 0:1 (0:1)
    So 27.03. 15:00 Napajedla - Rosice 4:0 (3:0)
    Ne 28.03. 10:15 Velké Meziříčí - Třebíč 2:0 (1:0)
    Ne 28.03. 15:00 Pelhřimov - Vyškov 0:0 (0:0)
    Ne 28.03. 15:00 Konice - Žďár n.Sázavou 1:1 (1:0)

    20.kolo

    So 03.04. 15:30 Otrokovice - Napajedla 0:0 (0:0)
    So 03.04. 15:30 Rosice - Rousínov 0:0 (0:0)
    So 03.04. 15:30 Třebíč - Šardice 0:1 (0:0)
    So 03.04. 15:30 Boskovice - Blansko 2:3 (1:2)
    Ne 04.04. 10:15 1.FC Slovácko B - Konice 0:1 (0:0)
    Ne 04.04. 15:30 Žďár n.Sázavou - Pelhřimov 1:0 (0:0)
    Ne 04.04. 15:30 Vyškov - Velké Meziříčí 0:1 (0:1)

    21.kolo

    So 10.04. 15:00 Rousínov - Napajedla 2:1 (0:0)
    So 10.04. 15:30 Uherský Brod - Otrokovice 0:0 (0:0)
    So 10.04. 15:30 Blansko - Třebíč 3:1 (0:1)
    So 10.04. 15:30 Šardice - Vyškov 2:1 (2:0)
    Ne 11.04. 10:15 Velké Meziříčí - Žďár n.Sázavou 3:2 (0:2)
    Ne 11.04. 15:30 Pelhřimov - 1.FC Slovácko B 0:5 (0:2)
    Ne 11.04. 15:30 Konice - Rosice 2:0 (2:0)

    22.kolo

    So 17.04. 16:00 Otrokovice - Rousínov 0:0 (0:0)
    So 17.04. 16:00 Napajedla - Konice 1:0 (0:0)
    So 17.04. 16:00 Rosice - Pelhřimov 1:1 (0:0)
    So 17.04. 16:00 Boskovice - Uherský Brod 2:1 (1:1)
    Ne 18.04. 10:15 1.FC Slovácko B - Velké Meziříčí 0:0 (0:0)
    Ne 18.04. 16:00 Žďár n.Sázavou - Šardice 1:1 (0:1)
    Ne 18.04. 16:00 Vyškov - Blansko 1:0 (1:0)

    23.kolo

    So 24.04. 16:00 Boskovice - Otrokovice 0:3 (0:1)
    So 24.04. 16:00 Uherský Brod - Třebíč 4:0 (1:0)
    So 24.04. 16:00 Blansko - Žďár n.Sázavou 1:0 (0:0)
    Ne 25.04. 10:15 Velké Meziříčí - Rosice 1:3 (0:3)
    Ne 25.04. 16:00 Šardice - 1.FC Slovácko B 1:1 (0:0)
    Ne 25.04. 16:00 Pelhřimov - Napajedla 0:2 (0:1)
    Ne 25.04. 16:00 Konice - Rousínov 1:4 (1:1)

    24.kolo

    So 01.05. 16:30 Otrokovice - Konice 6:3 (4:2)
    So 01.05. 16:30 Rousínov - Pelhřimov 0:0 (0:0)
    So 01.05. 16:30 Napajedla - Velké Meziříčí 2:0 (1:0)
    So 01.05. 16:30 Rosice - Šardice 0:2 (0:1)
    So 01.05. 16:30 Třebíč - Boskovice 2:0 (2:0)
    Ne 02.05. 10:15 1.FC Slovácko B - Blansko 5:1 (3:1)
    Ne 02.05. 16:30 Vyškov - Uherský Brod 2:0 (0:0)

    17.kolo

    St 05.05. 16:30 Velké Meziříčí - Uherský Brod 2:1 (1:0)
    St 05.05. 16:30 Pelhřimov - Boskovice 1:1 (1:0)
    St 05.05. 16:30 Konice - Třebíč 2:0 (1:0)
    St 05.05. 16:30 Rousínov - Vyškov 0:0 (0:0)
    St 05.05. 16:30 Napajedla - Žďár n.Sázavou 2:1 (0:1)
    St 05.05. 17:00 Blansko - Otrokovice 3:3 (2:1)
    St 05.05. 17:00 Rosice - 1.FC Slovácko B 1:0 (0:0)

    25.kolo

    So 08.05. 16:30 Třebíč - Otrokovice 1:1 (0:1)
    So 08.05. 16:30 Boskovice - Vyškov 0:3 (0:1)
    So 08.05. 16:30 Uherský Brod - Žďár n.Sázavou 4:0 (2:0)
    So 08.05. 16:30 Blansko - Rosice 1:1 (0:0)
    So 08.05. 16:30 Šardice - Napajedla 1:0 (0:0)
    Ne 09.05. 16:30 Velké Meziříčí - Rousínov 2:2 (1:0)
    Ne 09.05. 16:30 Pelhřimov - Konice 0:2 (0:1)

    26.kolo

    So 15.05. 16:30 Otrokovice - Pelhřimov 0:2 (0:0)
    So 15.05. 16:30 Napajedla - Blansko 3:0 (2:0)
    So 15.05. 16:30 Žďár n.Sázavou - Boskovice 3:1 (1:1)
    Ne 16.05. 10:15 1.FC Slovácko B - Uherský Brod 0:2 (0:1)
    Ne 16.05. 16:30 Konice - Velké Meziříčí 0:0 (0:0)
    Ne 16.05. 16:30 Vyškov - Třebíč 0:2 (0:0)
    St 26.05. 17:00 Rousínov - Šardice 1:3 (0:1)

    27.kolo

    So 22.05. 16:30 Třebíč - Žďár n.Sázavou 3:4 (0:1)
    So 22.05. 16:30 Boskovice - 1.FC Slovácko B 4:5 (1:3)
    So 22.05. 16:30 Uherský Brod - Rosice 2:0 (2:0)
    So 22.05. 16:30 Blansko - Rousínov 1:1 (0:0)
    So 22.05. 16:30 Šardice - Konice 2:1 (1:1)
    Ne 23.05. 10:15 Velké Meziříčí - Pelhřimov 2:1 (1:0)
    Ne 23.05. 16:30 Vyškov - Otrokovice 2:0 (1:0)

    28.kolo

    So 29.05. 16:30 Otrokovice - Velké Meziříčí 4:0 (3:0)
    So 29.05. 16:30 Napajedla - Uherský Brod 0:3 (0:2)
    So 29.05. 16:30 Rosice - Boskovice 2:0 (1:0)
    So 29.05. 16:30 Žďár n.Sázavou - Vyškov 1:0 (0:0)
    Ne 30.05. 10:15 1.FC Slovácko B - Třebíč 1:1 (0:0)
    Ne 30.05. 16:30 Pelhřimov - Šardice 1:1 (0:1)
    Ne 30.05. 16:30 Konice - Blansko 2:1 (0:0)

    29.kolo

    So 05.06. 16:30 Žďár n.Sázavou - Otrokovice 4:0 (0:0)
    So 05.06. 16:30 Vyškov - 1.FC Slovácko B 1:0 (1:0)
    So 05.06. 16:30 Třebíč - Rosice 1:1 (0:0)
    So 05.06. 16:30 Boskovice - Napajedla 1:4 (0:4)
    So 05.06. 16:30 Uherský Brod - Rousínov 4:2 (2:0)
    So 05.06. 16:30 Blansko - Pelhřimov 1:2 (0:0)
    So 05.06. 16:30 Šardice - Velké Meziříčí 3:0 (2:0)

    30.kolo

    St 09.06. 17:00 Otrokovice - Šardice 3:1 (3:1)
    So 12.06. 16:30 Konice - Uherský Brod 0:0 (0:0)
    So 12.06. 16:30 Rousínov - Boskovice 3:1 (2:0)
    So 12.06. 16:30 Napajedla - Třebíč 1:3 (0:2)
    Ne 13.06. 10:15 Velké Meziříčí - Blansko 5:2 (5:1)
    Ne 13.06. 10:15 1.FC Slovácko B - Žďár n.Sázavou 5:1 (3:0)
    Ne 13.06. 16:30 Rosice - Vyškov 2:2 (0:1)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 28 18 7 3 58:18 61
    2. 28 15 6 7 56:27 51
    3. 28 15 4 9 47:35 49
    4. 28 12 6 10 35:47 42
    5. 28 10 9 9 40:36 39
    6. 28 11 6 11 35:39 39
    7. 28 10 8 10 41:36 38
    8. 28 9 10 9 38:42 37
    9. 28 11 4 13 38:44 37
    10. 28 9 9 10 35:40 36
    11. 28 8 11 9 37:32 35
    12. 28 9 5 14 28:34 32
    13. 28 7 10 11 39:50 31
    14. 28 6 11 11 30:42 29
    15. 28 4 6 18 32:67 18