Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 29. května 2020
svátek má Maxmilián, Maxim.
Hlavní menu
  • ID: 5028
  • Návštěvy: 39/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3693
    Týden:
    39
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    07.08. 14:15 Opava - Vítkovice 1:2 (1:1)
    So 08.08. 10:15 Frýdek-Místek - Sigma Olomouc B 2:6
    So 08.08. 10:15 1.FC Slovácko B - Hlučín 2:2
    So 08.08. 10:15 Baník Ostrava B - Třinec 3:1 (0:0)
    So 08.08. 14:15 Líšeň - Sparta Brno 1:1 (0:1)
    Ne 09.08. 10:00 Jihlava B - Hodonín 3:1 (2:1)
    Ne 09.08. 10:15 Zbrojovka Brno B - Kroměříž 3:0 (2:0)
    Ne 09.08. 12:00 Znojmo - Zlín B 2:2 (0:1)

    2.kolo

    14.08. 11:00 Hodonín - Třinec 0:2 (0:1)
    So 15.08. 10:15 Kroměříž - 1.FC Slovácko B 2:4 (2:2)
    So 15.08. 10:15 Sparta Brno - Znojmo 3:2 (1:0)
    So 15.08. 10:15 Vítkovice - Frýdek-Místek 2:0
    Ne 16.08. 10:15 Hlučín - Baník Ostrava B 2:1 (1:1)
    Ne 16.08. 10:15 Zlín B - Zbrojovka Brno B 1:1 (0:0)
    Ne 16.08. 10:15 Sigma Olomouc B - Líšeň 0:0 (0:0)
    Ne 16.08. 12:00 Jihlava B - Opava 2:1 (0:1)

    3.kolo

    21.08. 14:15 Opava - Hodonín 7:0 (2:0)
    So 22.08. 10:15 Frýdek-Místek - Jihlava B 1:1 (0:0)
    So 22.08. 10:15 Znojmo - Sigma Olomouc B 1:1 (0:0)
    So 22.08. 10:15 Třinec - Hlučín 3:3 (1:2)
    So 22.08. 11:00 Baník Ostrava B - Kroměříž 3:0 (0:0)
    So 22.08. 14:15 Líšeň - Vítkovice 1:1 (0:0)
    Ne 23.08. 10:15 Zbrojovka Brno B - Sparta Brno 2:2 (1:0)
    Ne 23.08. 10:15 1.FC Slovácko B - Zlín B 0:0 (0:0)

    15.kolo

    St 26.08. 14:00 Baník Ostrava B - Hodonín 4:0
    St 26.08. 14:00 Sigma Olomouc B - Opava 2:2 (0:1)
    St 26.08. 14:15 Sparta Brno - Frýdek-Místek 1:1 (1:1)
    St 26.08. 14:15 Vítkovice - Jihlava B 2:0 (2:0)
    St 26.08. 14:45 Kroměříž - Znojmo 3:0 (1:0)
    St 26.08. 15:15 Zlín B - Líšeň 5:0 (3:0)
    St 26.08. 16:30 Hlučín - Zbrojovka Brno B 2:4
    St 26.08. 17:00 Třinec - 1.FC Slovácko B 0:2 (0:2)

    4.kolo

    28.08. 14:15 Opava - Frýdek-Místek 1:0 (1:0)
    So 29.08. 10:15 Hodonín - Hlučín 1:2 (1:1)
    So 29.08. 10:15 Kroměříž - Třinec 0:1 (0:0)
    So 29.08. 10:15 Sparta Brno - 1.FC Slovácko B 1:1 (0:1)
    So 29.08. 10:15 Vítkovice - Znojmo 4:0 (3:0)
    Ne 30.08. 10:00 Jihlava B - Líšeň 5:0 (3:0)
    Ne 30.08. 10:15 Sigma Olomouc B - Zbrojovka Brno B 1:0 (0:0)
    Ne 30.08. 11:00 Zlín B - Baník Ostrava B 0:4 (0:3)

    5.kolo

    So 05.09. 10:15 Frýdek-Místek - Hodonín 0:0 (0:0)
    So 05.09. 10:15 Znojmo - Jihlava B 1:0 (0:0)
    So 05.09. 10:15 Třinec - Zlín B 3:2 (2:1)
    So 05.09. 11:00 Baník Ostrava B - Sparta Brno 1:1 (0:1)
    So 05.09. 14:15 Líšeň - Opava 0:2 (0:2)
    Ne 06.09. 10:15 Zbrojovka Brno B - Vítkovice 3:3 (1:2)
    Ne 06.09. 10:15 1.FC Slovácko B - Sigma Olomouc B 0:1
    Ne 06.09. 10:15 Hlučín - Kroměříž 4:1

    6.kolo

    11.09. 13:45 Opava - Znojmo 3:0 (1:0)
    So 12.09. 10:15 Sparta Brno - Třinec 0:1 (0:1)
    So 12.09. 10:15 Vítkovice - 1.FC Slovácko B 2:2 (0:1)
    So 12.09. 10:15 Frýdek-Místek - Líšeň 4:1 (3:1)
    Ne 13.09. 10:00 Jihlava B - Zbrojovka Brno B 0:2 (0:1)
    Ne 13.09. 10:15 Hodonín - Kroměříž 2:2 (1:1)
    Ne 13.09. 10:15 Sigma Olomouc B - Baník Ostrava B 1:2
    Ne 13.09. 11:00 Zlín B - Hlučín 2:1 (2:1)

    7.kolo

    So 19.09. 10:15 Baník Ostrava B - Vítkovice 3:2 (2:1)
    So 19.09. 10:15 Kroměříž - Zlín B 0:1 (0:1)
    So 19.09. 13:45 Líšeň - Hodonín 2:1 (1:0)
    So 19.09. 16:00 Třinec - Sigma Olomouc B 1:0 (0:0)
    Ne 20.09. 10:15 Zbrojovka Brno B - Opava 1:4 (1:2)
    Ne 20.09. 10:15 1.FC Slovácko B - Jihlava B 0:0 (0:0)
    Ne 20.09. 10:15 Hlučín - Sparta Brno 0:1 (0:1)
    Ne 20.09. 11:00 Znojmo - Frýdek-Místek 3:0 (1:0)

    8.kolo

    25.09. 13:45 Opava - 1.FC Slovácko B 2:0 (0:0)
    So 26.09. 10:15 Hodonín - Zlín B 2:1
    So 26.09. 10:15 Sparta Brno - Kroměříž 2:1 (1:0)
    So 26.09. 10:15 Vítkovice - Třinec 0:1 (0:1)
    So 26.09. 10:15 Frýdek-Místek - Zbrojovka Brno B 0:1 (0:0)
    So 26.09. 13:45 Líšeň - Znojmo 2:2 (0:1)
    Ne 27.09. 10:15 Sigma Olomouc B - Hlučín 2:2 (1:0)
    Ne 27.09. 12:00 Jihlava B - Baník Ostrava B 0:1 (0:0)

    9.kolo

    So 03.10. 10:15 Znojmo - Hodonín 1:1 (0:0)
    So 03.10. 10:15 Baník Ostrava B - Opava 1:3 (0:2)
    So 03.10. 10:15 Kroměříž - Sigma Olomouc B 2:2 (0:2)
    So 03.10. 15:30 Třinec - Jihlava B 3:0 (2:0)
    Ne 04.10. 10:15 Zbrojovka Brno B - Líšeň 7:0 (3:0)
    Ne 04.10. 10:15 1.FC Slovácko B - Frýdek-Místek 0:0 (0:0)
    Ne 04.10. 10:15 Hlučín - Vítkovice 4:0 (2:0)
    Ne 04.10. 10:15 Zlín B - Sparta Brno 3:3 (2:2)

    10.kolo

    09.10. 12:45 Opava - Třinec 2:1 (1:0)
    So 10.10. 10:15 Hodonín - Sparta Brno 4:5 (3:1)
    So 10.10. 10:15 Vítkovice - Kroměříž 4:3 (0:1)
    So 10.10. 10:15 Frýdek-Místek - Baník Ostrava B 1:0 (0:0)
    So 10.10. 12:45 Líšeň - 1.FC Slovácko B 1:3 (1:2)
    Ne 11.10. 10:15 Sigma Olomouc B - Zlín B 1:2 (0:1)
    Ne 11.10. 10:15 Znojmo - Zbrojovka Brno B 0:2 (0:1)
    Ne 11.10. 11:00 Jihlava B - Hlučín 1:1 (1:1)

    11.kolo

    So 17.10. 10:15 Kroměříž - Jihlava B 2:0 (1:0)
    So 17.10. 10:15 Sparta Brno - Sigma Olomouc B 2:3 (1:1)
    So 17.10. 11:00 Baník Ostrava B - Líšeň 0:2 (0:0)
    So 17.10. 15:00 Třinec - Frýdek-Místek 2:1 (1:0)
    Ne 18.10. 10:15 Zbrojovka Brno B - Hodonín 4:1 (1:0)
    Ne 18.10. 10:15 1.FC Slovácko B - Znojmo 3:1 (0:0)
    Ne 18.10. 10:15 Hlučín - Opava 0:0 (0:0)
    Ne 18.10. 11:00 Zlín B - Vítkovice 2:3 (2:1)

    12.kolo

    23.10. 12:15 Opava - Kroměříž 1:1 (0:0)
    So 24.10. 10:00 Hodonín - Sigma Olomouc B 2:0 (0:0)
    So 24.10. 10:15 Vítkovice - Sparta Brno 1:3 (0:1)
    So 24.10. 10:15 Frýdek-Místek - Hlučín 2:3 (1:2)
    So 24.10. 12:45 Líšeň - Třinec 0:0 (0:0)
    Ne 25.10. 10:15 Zbrojovka Brno B - 1.FC Slovácko B 2:1 (1:1)
    Ne 25.10. 12:00 Znojmo - Baník Ostrava B 1:2 (1:0)
    Ne 25.10. 13:00 Jihlava B - Zlín B 1:4

    14.kolo

    St 21.10. 12:00 Znojmo - Hlučín 0:0 (0:0)
    St 28.10. 10:15 Hodonín - Vítkovice 5:2 (3:0)
    St 28.10. 10:15 1.FC Slovácko B - Baník Ostrava B 6:1 (3:1)
    St 28.10. 11:00 Jihlava B - Sigma Olomouc B 1:1 (0:1)
    St 28.10. 12:15 Opava - Sparta Brno 5:1 (2:0)
    St 28.10. 12:15 Líšeň - Kroměříž 0:0 (0:0)
    St 04.11. 11:00 Zbrojovka Brno B - Třinec 2:1
    Čt 05.11. 10:15 Frýdek-Místek - Zlín B 1:5 (0:2)

    13.kolo

    So 31.10. 10:15 Kroměříž - Frýdek-Místek 2:1 (1:1)
    So 31.10. 10:15 Sparta Brno - Jihlava B 6:2 (1:2)
    So 31.10. 11:00 Baník Ostrava B - Zbrojovka Brno B 0:0 (0:0)
    So 31.10. 14:30 Třinec - Znojmo 4:1 (2:0)
    Ne 01.11. 10:15 1.FC Slovácko B - Hodonín 3:0 (3:0)
    Ne 01.11. 10:15 Sigma Olomouc B - Vítkovice 3:0 (1:0)
    Ne 01.11. 12:15 Hlučín - Líšeň 2:0 (1:0)
    Ne 01.11. 13:00 Zlín B - Opava 4:1 (1:0)

    16.kolo

    Ne 08.11. 10:15 Třinec - Baník Ostrava B 0:1 (0:0)
    Ne 08.11. 10:15 Hlučín - 1.FC Slovácko B 1:0 (0:0)
    Ne 08.11. 10:15 Kroměříž - Zbrojovka Brno B 1:1 (1:1)
    Ne 08.11. 10:15 Sparta Brno - Líšeň 2:3 (1:2)
    Ne 08.11. 10:15 Sigma Olomouc B - Frýdek-Místek 3:4 (1:2)
    Ne 08.11. 10:15 Vítkovice - Opava 2:1 (1:0)
    Ne 08.11. 10:15 Hodonín - Jihlava B 1:0 (1:0)
    Ne 08.11. 12:00 Zlín B - Znojmo 2:3 (0:1)

    18.kolo

    So 20.03. 10:15 Hodonín - Opava 1:1 (1:1)
    So 20.03. 10:15 Zlín B - 1.FC Slovácko B 4:2 (3:0)
    So 20.03. 10:15 Kroměříž - Baník Ostrava B 1:2 (1:0)
    So 20.03. 11:00 Sparta Brno - Zbrojovka Brno B 3:2 (0:1)
    Ne 21.03. 10:15 Vítkovice - Líšeň 0:0 (0:0)
    Ne 21.03. 10:15 Sigma Olomouc B - Znojmo 9:1 (3:1)
    Ne 21.03. 10:15 Hlučín - Třinec 3:0 (2:0)
    Ne 21.03. 12:00 Jihlava B - Frýdek-Místek 2:0 (1:0)

    19.kolo

    26.03. 14:30 Třinec - Kroměříž 0:0
    So 27.03. 10:15 Frýdek-Místek - Opava 2:0 (1:0)
    So 27.03. 11:00 Baník Ostrava B - Zlín B 2:1 (0:1)
    So 27.03. 11:00 Znojmo - Vítkovice 1:1 (0:0)
    So 27.03. 12:45 Líšeň - Jihlava B 2:1 (1:0)
    Ne 28.03. 10:15 Hlučín - Hodonín 2:0 (1:0)
    Ne 28.03. 10:15 1.FC Slovácko B - Sparta Brno 1:1
    Ne 28.03. 10:15 Zbrojovka Brno B - Sigma Olomouc B 0:2 (0:1)

    20.kolo

    So 03.04. 10:15 Hodonín - Frýdek-Místek 3:0 (3:0)
    So 03.04. 10:15 Vítkovice - Zbrojovka Brno B 1:1
    So 03.04. 10:15 Kroměříž - Hlučín 1:0 (0:0)
    Ne 04.04. 10:15 Jihlava B - Znojmo 1:1 (1:0)
    Ne 04.04. 10:15 Sigma Olomouc B - 1.FC Slovácko B 2:1 (2:0)
    Ne 04.04. 13:00 Zlín B - Třinec 2:1
    Út 06.04. 15:15 Opava - Líšeň 3:1 (1:0)
    St 14.04. 14:15 Sparta Brno - Baník Ostrava B 0:2 (0:0)

    21.kolo

    So 10.04. 10:15 Kroměříž - Hodonín 1:0 (1:0)
    So 10.04. 11:00 Třinec - Sparta Brno 3:1 (0:0)
    So 10.04. 13:15 Líšeň - Frýdek-Místek 0:1 (0:0)
    Ne 11.04. 10:15 Hlučín - Zlín B 1:3 (1:1)
    Ne 11.04. 10:15 Baník Ostrava B - Sigma Olomouc B 4:1 (2:0)
    Ne 11.04. 10:15 1.FC Slovácko B - Vítkovice 2:2 (0:0)
    Ne 11.04. 10:15 Zbrojovka Brno B - Jihlava B 2:3 (1:0)
    Ne 11.04. 11:00 Znojmo - Opava 0:1 (0:0)

    22.kolo

    16.04. 13:45 Opava - Zbrojovka Brno B 2:2 (2:1)
    So 17.04. 10:15 Hodonín - Líšeň 1:0 (1:0)
    So 17.04. 11:00 Frýdek-Místek - Znojmo 2:0 (1:0)
    So 17.04. 11:00 Sparta Brno - Hlučín 0:2 (0:2)
    Ne 18.04. 10:15 Jihlava B - 1.FC Slovácko B 3:1 (1:0)
    Ne 18.04. 10:15 Sigma Olomouc B - Třinec 5:3 (1:2)
    Ne 18.04. 13:00 Zlín B - Kroměříž 3:1 (2:0)
    Po 19.04. 14:00 Vítkovice - Baník Ostrava B 0:1 (0:1)

    23.kolo

    So 24.04. 10:15 Kroměříž - Sparta Brno 4:3 (2:1)
    So 24.04. 10:15 Třinec - Vítkovice 2:3 (1:2)
    So 24.04. 10:15 Znojmo - Líšeň 1:0
    Ne 25.04. 10:15 Zlín B - Hodonín 2:2 (2:2)
    Ne 25.04. 10:15 Hlučín - Sigma Olomouc B 1:4
    Ne 25.04. 10:15 1.FC Slovácko B - Opava 1:6 (1:4)
    Ne 25.04. 10:15 Zbrojovka Brno B - Frýdek-Místek 1:1
    Ne 25.04. 12:00 Baník Ostrava B - Jihlava B 4:2 (1:1)

    24.kolo

    30.04. 14:15 Opava - Baník Ostrava B 1:0 (0:0)
    So 01.05. 10:15 Hodonín - Znojmo 3:0 (2:0)
    So 01.05. 10:15 Frýdek-Místek - 1.FC Slovácko B 1:1 (1:0)
    So 01.05. 10:15 Vítkovice - Hlučín 2:0
    So 01.05. 11:00 Sparta Brno - Zlín B 2:0 (1:0)
    So 01.05. 13:30 Jihlava B - Třinec 3:1 (1:0)
    So 01.05. 14:15 Líšeň - Zbrojovka Brno B 1:4 (0:1)
    Ne 02.05. 10:15 Sigma Olomouc B - Kroměříž 1:3 (1:1)

    25.kolo

    So 08.05. 00:00 Sparta Brno - Hodonín 2:3 (0:2)
    So 08.05. 00:00 Zlín B - Sigma Olomouc B 2:0 (1:0)
    So 08.05. 00:00 Kroměříž - Vítkovice 1:1 (1:0)
    So 08.05. 00:00 Hlučín - Jihlava B 1:1
    So 08.05. 00:00 Třinec - Opava 0:2 (0:1)
    So 08.05. 00:00 Baník Ostrava B - Frýdek-Místek 1:2
    So 08.05. 00:00 1.FC Slovácko B - Líšeň 2:1 (2:0)
    So 08.05. 00:00 Zbrojovka Brno B - Znojmo 4:3

    26.kolo

    So 15.05. 00:00 Hodonín - Zbrojovka Brno B 2:2 (0:2)
    So 15.05. 00:00 Znojmo - 1.FC Slovácko B 1:0 (1:0)
    So 15.05. 00:00 Líšeň - Baník Ostrava B 1:3 (0:2)
    So 15.05. 00:00 Frýdek-Místek - Třinec 4:4 (4:2)
    So 15.05. 00:00 Opava - Hlučín 0:2 (0:0)
    So 15.05. 00:00 Jihlava B - Kroměříž 3:0 (1:0)
    So 15.05. 00:00 Vítkovice - Zlín B 4:0 (3:0)
    So 15.05. 00:00 Sigma Olomouc B - Sparta Brno 4:8

    17.kolo

    St 19.05. 00:00 Třinec - Hodonín 0:0 (0:0)
    St 19.05. 00:00 Baník Ostrava B - Hlučín 1:0
    St 19.05. 00:00 1.FC Slovácko B - Kroměříž 8:2 (4:0)
    St 19.05. 00:00 Zbrojovka Brno B - Zlín B 2:1 (2:0)
    St 19.05. 00:00 Znojmo - Sparta Brno 1:1 (1:1)
    St 19.05. 00:00 Líšeň - Sigma Olomouc B 1:1 (0:0)
    St 19.05. 00:00 Frýdek-Místek - Vítkovice 0:3 (0:1)
    St 19.05. 00:00 Opava - Jihlava B 2:1 (1:1)

    27.kolo

    So 22.05. 00:00 Sigma Olomouc B - Hodonín 3:1 (1:1)
    So 22.05. 00:00 Sparta Brno - Vítkovice 3:2
    So 22.05. 00:00 Zlín B - Jihlava B 2:2 (2:0)
    So 22.05. 00:00 Kroměříž - Opava 90:0
    So 22.05. 00:00 Hlučín - Frýdek-Místek 2:0 (0:0)
    So 22.05. 00:00 Třinec - Líšeň 2:1 (0:1)
    So 22.05. 00:00 Baník Ostrava B - Znojmo 5:1 (3:0)
    So 22.05. 00:00 1.FC Slovácko B - Zbrojovka Brno B 1:2 (1:1)

    28.kolo

    So 29.05. 00:00 Hodonín - 1.FC Slovácko B 1:0 (1:0)
    So 29.05. 00:00 Zbrojovka Brno B - Baník Ostrava B 1:1
    So 29.05. 00:00 Znojmo - Třinec 2:1 (1:1)
    So 29.05. 00:00 Líšeň - Hlučín 1:4 (1:1)
    So 29.05. 00:00 Frýdek-Místek - Kroměříž 1:0 (0:0)
    So 29.05. 00:00 Opava - Zlín B 3:1 (2:0)
    So 29.05. 00:00 Jihlava B - Sparta Brno 4:0
    So 29.05. 00:00 Vítkovice - Sigma Olomouc B 1:1

    29.kolo

    So 05.06. 00:00 Vítkovice - Hodonín 3:2
    So 05.06. 00:00 Sigma Olomouc B - Jihlava B 0:0
    So 05.06. 00:00 Sparta Brno - Opava 3:3 (2:0)
    So 05.06. 00:00 Zlín B - Frýdek-Místek 3:2 (1:1)
    So 05.06. 00:00 Kroměříž - Líšeň 4:0 (2:0)
    So 05.06. 00:00 Hlučín - Znojmo 1:1 (1:1)
    So 05.06. 00:00 Třinec - Zbrojovka Brno B 1:1 (1:0)
    So 05.06. 00:00 Baník Ostrava B - 1.FC Slovácko B 256:0 (86:12)

    30.kolo

    So 12.06. 00:00 Hodonín - Baník Ostrava B 2:5 (0:1)
    So 12.06. 00:00 1.FC Slovácko B - Třinec 3:2 (0:1)
    So 12.06. 00:00 Zbrojovka Brno B - Hlučín 0:1 (0:0)
    So 12.06. 00:00 Znojmo - Kroměříž 1:3 (1:2)
    So 12.06. 00:00 Líšeň - Zlín B 0:4 (0:0)
    So 12.06. 00:00 Frýdek-Místek - Sparta Brno 3:2 (0:1)
    So 12.06. 00:00 Opava - Sigma Olomouc B 4:2 (2:0)
    So 12.06. 00:00 Jihlava B - Vítkovice 5:2 (3:2)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 20 3 7 314:33 63
    2. 30 17 6 7 64:123 57
    3. 30 13 11 6 59:40 50
    4. 30 14 8 8 49:34 50
    5. 30 14 6 10 64:50 48
    6. 30 12 9 9 55:51 45
    7. 30 11 9 10 62:53 42
    8. 30 10 9 11 63:65 39
    9. 30 11 6 13 44:47 39
    10. 30 10 8 12 47:45 38
    11. 30 10 7 13 131:52 37
    12. 30 9 9 12 50:300 36
    13. 30 9 7 14 37:53 34
    14. 30 9 7 14 42:59 34
    15. 30 6 9 15 32:64 27
    16. 30 4 8 18 22:66 20