Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 16. února 2020
svátek má Ljuba.
Hlavní menu
  • ID: 5027
  • Návštěvy: 66/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6121
    Týden:
    66
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 08.08. 16:30 Kroměříž - Zbrojovka Brno B 0:1 (0:0)
    Ne 09.08. 10:15 Slavičín - Mutěnice 3:0 (1:0)
    Ne 09.08. 10:15 Sigma Olomouc B - Zábřeh 0:1 (0:1)
    Ne 09.08. 10:15 Uničov - Jihlava B 4:1 (2:0)
    Ne 09.08. 16:00 Baník Ostrava B - Břeclav 0:0 (0:0)
    Ne 09.08. 16:30 Znojmo - Líšeň 4:0 (3:0)
    Ne 09.08. 17:00 Bystrc - Frýdek-Místek 1:0 (1:0)

    2.kolo

    So 15.08. 10:15 Frýdek-Místek - Baník Ostrava B 4:1 (1:0)
    So 15.08. 10:15 Zbrojovka Brno B - Sigma Olomouc B 1:1 (0:1)
    So 15.08. 16:30 Mutěnice - Jihlava B 2:1 (0:1)
    So 15.08. 16:30 Břeclav - Uničov 2:1 (1:1)
    So 15.08. 16:30 Líšeň - Bystrc 0:2 (0:1)
    Ne 16.08. 10:15 Slavičín - HFK Olomouc 2:1 (1:1)
    Ne 16.08. 16:30 Zábřeh - Znojmo 1:1 (1:1)

    3.kolo

    So 22.08. 16:30 HFK Olomouc - Mutěnice 6:3 (3:0)
    So 22.08. 16:30 Kroměříž - Slavičín 1:0 (1:0)
    Ne 23.08. 10:15 Baník Ostrava B - Líšeň 0:2 (0:0)
    Ne 23.08. 10:15 Uničov - Frýdek-Místek 3:0 (0:0)
    Ne 23.08. 11:00 Jihlava B - Břeclav 2:1 (2:1)
    Ne 23.08. 16:30 Znojmo - Zbrojovka Brno B 1:0 (1:0)
    Ne 23.08. 17:00 Bystrc - Zábřeh 0:0 (0:0)

    4.kolo

    So 29.08. 10:15 Frýdek-Místek - Jihlava B 3:1 (3:0)
    So 29.08. 10:15 Zbrojovka Brno B - Bystrc 1:0 (0:0)
    So 29.08. 16:30 Mutěnice - Břeclav 0:4 (0:2)
    So 29.08. 16:30 Líšeň - Uničov 2:0 (1:0)
    So 29.08. 16:30 HFK Olomouc - Kroměříž 1:1 (0:1)
    Ne 30.08. 10:15 Slavičín - Sigma Olomouc B 0:0 (0:0)
    Ne 30.08. 16:30 Zábřeh - Baník Ostrava B 2:0 (1:0)

    5.kolo

    So 05.09. 16:30 Kroměříž - Mutěnice 0:1 (0:0)
    Ne 06.09. 10:15 Sigma Olomouc B - HFK Olomouc 1:0 (0:0)
    Ne 06.09. 10:15 Baník Ostrava B - Zbrojovka Brno B 1:0 (0:0)
    Ne 06.09. 10:15 Uničov - Zábřeh 5:2 (1:1)
    Ne 06.09. 10:15 Břeclav - Frýdek-Místek 0:5 (0:0)
    Ne 06.09. 11:00 Jihlava B - Líšeň 0:0 (0:0)
    Ne 06.09. 16:30 Znojmo - Slavičín 4:0 (1:0)

    6.kolo

    So 12.09. 10:15 Zbrojovka Brno B - Uničov 1:4 (1:1)
    So 12.09. 16:00 Líšeň - Břeclav 3:1 (1:0)
    So 12.09. 16:00 HFK Olomouc - Znojmo 1:2 (1:1)
    So 12.09. 16:00 Kroměříž - Sigma Olomouc B 0:2 (0:1)
    Ne 13.09. 10:15 Slavičín - Bystrc 2:0 (1:0)
    Ne 13.09. 16:00 Mutěnice - Frýdek-Místek 0:3 (0:1)
    Ne 13.09. 16:30 Zábřeh - Jihlava B 3:1 (3:0)

    15.kolo

    St 16.09. 16:30 Uničov - Mutěnice 1:1 (0:0)
    St 16.09. 16:30 Jihlava B - Baník Ostrava B 1:0 (0:0)
    St 16.09. 16:30 Břeclav - Bystrc 0:0 (0:0)
    St 16.09. 16:30 Frýdek-Místek - Znojmo 0:2 (0:1)
    St 16.09. 16:30 Líšeň - Sigma Olomouc B 0:1 (0:0)
    St 16.09. 16:30 Zábřeh - Kroměříž 2:0 (1:0)
    St 16.09. 16:30 Zbrojovka Brno B - HFK Olomouc 1:1 (1:1)

    7.kolo

    So 19.09. 10:15 Frýdek-Místek - Líšeň 3:0 (2:0)
    So 19.09. 11:00 Jihlava B - Zbrojovka Brno B 0:0 (0:0)
    So 19.09. 16:00 Břeclav - Zábřeh 2:1 (1:0)
    Ne 20.09. 10:15 Sigma Olomouc B - Mutěnice 0:1 (0:0)
    Ne 20.09. 10:15 Baník Ostrava B - Slavičín 0:1 (0:0)
    Ne 20.09. 16:00 Znojmo - Kroměříž 0:0 (0:0)
    Ne 20.09. 16:00 Bystrc - HFK Olomouc 0:0 (0:0)

    8.kolo

    So 26.09. 10:15 Zbrojovka Brno B - Břeclav 1:0 (0:0)
    So 26.09. 16:00 Mutěnice - Líšeň 2:1 (1:1)
    So 26.09. 16:00 HFK Olomouc - Baník Ostrava B 3:1 (2:0)
    So 26.09. 16:00 Kroměříž - Bystrc 0:0 (0:0)
    Ne 27.09. 10:15 Slavičín - Uničov 1:1 (1:1)
    Ne 27.09. 16:00 Zábřeh - Frýdek-Místek 0:0 (0:0)
    St 30.09. 16:30 Sigma Olomouc B - Znojmo 2:3 (0:2)

    9.kolo

    So 03.10. 10:15 Frýdek-Místek - Zbrojovka Brno B 4:0 (2:0)
    So 03.10. 11:00 Jihlava B - Slavičín 0:2 (0:0)
    So 03.10. 15:30 Líšeň - Zábřeh 0:3 (0:1)
    Ne 04.10. 10:15 Baník Ostrava B - Kroměříž 1:1 (1:1)
    Ne 04.10. 10:15 Uničov - HFK Olomouc 0:0 (0:0)
    Ne 04.10. 14:30 Bystrc - Sigma Olomouc B 1:2 (1:2)
    Ne 04.10. 15:30 Znojmo - Mutěnice 5:0 (1:0)

    10.kolo

    So 10.10. 10:15 Zbrojovka Brno B - Líšeň 0:0 (0:0)
    So 10.10. 15:00 HFK Olomouc - Jihlava B 1:1 (1:0)
    So 10.10. 15:30 Kroměříž - Uničov 2:3 (2:1)
    Ne 11.10. 10:15 Slavičín - Břeclav 1:0 (0:0)
    Ne 11.10. 10:15 Sigma Olomouc B - Baník Ostrava B 2:0 (1:0)
    Ne 11.10. 15:00 Mutěnice - Zábřeh 2:3 (2:1)
    Ne 11.10. 15:00 Znojmo - Bystrc 3:2 (1:1)

    11.kolo

    So 17.10. 15:00 Břeclav - HFK Olomouc 2:1 (1:1)
    Ne 18.10. 10:15 Baník Ostrava B - Znojmo 2:0 (1:0)
    Ne 18.10. 10:15 Uničov - Sigma Olomouc B 1:1 (1:1)
    Ne 18.10. 11:00 Jihlava B - Kroměříž 7:0 (1:0)
    Ne 18.10. 15:00 Bystrc - Mutěnice 1:0 (0:0)
    Ne 18.10. 15:00 Zábřeh - Zbrojovka Brno B 1:1 (1:0)
    St 28.10. 10:15 Frýdek-Místek - Slavičín 2:2 (0:1)

    12.kolo

    So 24.10. 14:30 Mutěnice - Zbrojovka Brno B 1:0 (0:0)
    So 24.10. 14:30 HFK Olomouc - Frýdek-Místek 4:1 (2:0)
    So 24.10. 14:30 Kroměříž - Břeclav 1:1 (0:0)
    Ne 25.10. 10:15 Slavičín - Líšeň 1:0 (1:0)
    Ne 25.10. 10:15 Sigma Olomouc B - Jihlava B 0:0 (0:0)
    Ne 25.10. 14:30 Znojmo - Uničov 2:1 (1:1)
    Ne 25.10. 14:30 Bystrc - Baník Ostrava B 2:2 (0:2)

    13.kolo

    So 31.10. 10:15 Frýdek-Místek - Kroměříž 0:2 (0:1)
    So 31.10. 14:00 Břeclav - Sigma Olomouc B 1:0 (1:0)
    So 31.10. 14:00 Líšeň - HFK Olomouc 2:2 (1:1)
    Ne 01.11. 10:15 Baník Ostrava B - Mutěnice 2:1 (2:0)
    Ne 01.11. 10:15 Uničov - Bystrc 3:0 (3:0)
    Ne 01.11. 11:00 Jihlava B - Znojmo 0:0 (0:0)
    Ne 01.11. 14:00 Zábřeh - Slavičín 2:0 (1:0)

    14.kolo

    So 07.11. 14:00 HFK Olomouc - Zábřeh 2:0 (0:0)
    So 07.11. 14:00 Kroměříž - Líšeň 4:0 (3:0)
    Ne 08.11. 10:15 Slavičín - Zbrojovka Brno B 0:2 (0:1)
    Ne 08.11. 10:15 Sigma Olomouc B - Frýdek-Místek 3:2 (1:1)
    Ne 08.11. 10:15 Baník Ostrava B - Uničov 3:1 (0:1)
    Ne 08.11. 14:00 Znojmo - Břeclav 0:0 (0:0)
    Ne 08.11. 14:00 Bystrc - Jihlava B 2:0 (0:0)

    16.kolo

    So 13.03. 10:15 Jihlava B - Uničov 3:2 (2:1)
    So 13.03. 14:30 Líšeň - Znojmo 2:1 (0:1)
    So 13.03. 14:30 Břeclav - Baník Ostrava B 3:2 (2:1)
    Ne 14.03. 10:15 Zbrojovka Brno B - Kroměříž 2:0 (1:0)
    Ne 14.03. 14:30 Mutěnice - Slavičín 1:0 (1:0)
    Ne 14.03. 14:30 Zábřeh - Sigma Olomouc B 0:5 (0:3)
    Út 30.03. 16:30 Frýdek-Místek - Bystrc 2:1 (0:0)

    18.kolo

    So 20.03. 10:15 Frýdek-Místek - Uničov 2:2 (1:1)
    So 20.03. 15:00 Líšeň - Baník Ostrava B 1:0 (1:0)
    So 20.03. 15:00 Břeclav - Jihlava B 2:2 (1:1)
    Ne 21.03. 10:15 Zbrojovka Brno B - Znojmo 0:1 (0:1)
    Ne 21.03. 15:00 Mutěnice - HFK Olomouc 0:2 (0:1)
    Ne 21.03. 15:00 Zábřeh - Bystrc 1:0 (0:0)
    St 21.04. 16:30 Slavičín - Kroměříž 0:1 (0:1)

    19.kolo

    So 27.03. 10:15 Jihlava B - Frýdek-Místek 1:1 (1:0)
    So 27.03. 15:00 Bystrc - Zbrojovka Brno B 1:1 (1:0)
    So 27.03. 15:00 Kroměříž - HFK Olomouc 3:0 (3:0)
    Ne 28.03. 10:15 Uničov - Líšeň 0:0 (0:0)
    Ne 28.03. 10:15 Baník Ostrava B - Zábřeh 2:1 (1:1)
    Ne 28.03. 10:15 Sigma Olomouc B - Slavičín 3:0 (1:0)
    Út 13.04. 16:30 Břeclav - Mutěnice 2:0 (1:0)

    20.kolo

    So 03.04. 10:15 Frýdek-Místek - Břeclav 3:1 (1:0)
    So 03.04. 15:30 HFK Olomouc - Sigma Olomouc B 2:0 (1:0)
    So 03.04. 15:30 Líšeň - Jihlava B 1:1 (0:0)
    Ne 04.04. 10:15 Slavičín - Znojmo 1:3 (1:3)
    Ne 04.04. 10:15 Zbrojovka Brno B - Baník Ostrava B 2:3 (1:1)
    Ne 04.04. 15:30 Mutěnice - Kroměříž 0:1 (0:1)
    Ne 04.04. 15:30 Zábřeh - Uničov 2:0 (2:0)

    21.kolo

    So 10.04. 10:15 Frýdek-Místek - Mutěnice 2:0 (2:0)
    So 10.04. 11:00 Jihlava B - Zábřeh 0:1 (0:0)
    So 10.04. 15:30 Břeclav - Líšeň 3:1 (2:0)
    Ne 11.04. 10:15 Uničov - Zbrojovka Brno B 0:1 (0:0)
    Ne 11.04. 10:15 Sigma Olomouc B - Kroměříž 3:0 (3:0)
    Ne 11.04. 15:30 Bystrc - Slavičín 1:3 (1:1)
    Ne 11.04. 15:30 Znojmo - HFK Olomouc 1:2 (0:1)

    22.kolo

    So 17.04. 16:00 Mutěnice - Sigma Olomouc B 1:2 (1:0)
    So 17.04. 16:00 Kroměříž - Znojmo 0:0 (0:0)
    So 17.04. 16:00 HFK Olomouc - Bystrc 4:0 (1:0)
    So 17.04. 16:00 Líšeň - Frýdek-Místek 0:1 (0:1)
    Ne 18.04. 10:15 Slavičín - Baník Ostrava B 0:0 (0:0)
    Ne 18.04. 10:15 Zbrojovka Brno B - Jihlava B 4:0 (3:0)
    Ne 18.04. 16:00 Zábřeh - Břeclav 0:1 (0:0)

    23.kolo

    So 24.04. 10:15 Frýdek-Místek - Zábřeh 1:0 (0:0)
    So 24.04. 16:00 Líšeň - Mutěnice 3:0 (1:0)
    So 24.04. 16:00 Břeclav - Zbrojovka Brno B 3:0 (2:0)
    Ne 25.04. 10:15 Uničov - Slavičín 2:0 (1:0)
    Ne 25.04. 10:15 Baník Ostrava B - HFK Olomouc 0:5 (0:1)
    Ne 25.04. 16:00 Bystrc - Kroměříž 2:0 (1:0)
    Ne 25.04. 16:00 Znojmo - Sigma Olomouc B 4:1 (1:0)

    24.kolo

    So 01.05. 16:30 Kroměříž - Baník Ostrava B 1:0 (1:0)
    So 01.05. 16:30 HFK Olomouc - Uničov 3:2 (1:0)
    Ne 02.05. 10:15 Sigma Olomouc B - Bystrc 2:0 (0:0)
    Ne 02.05. 10:15 Slavičín - Jihlava B 1:0 (1:0)
    Ne 02.05. 10:15 Zbrojovka Brno B - Frýdek-Místek 1:1 (1:1)
    Ne 02.05. 16:30 Mutěnice - Znojmo 0:2 (0:1)
    Ne 02.05. 16:30 Zábřeh - Líšeň 1:0 (0:0)

    25.kolo

    So 08.05. 11:00 Jihlava B - HFK Olomouc 3:0 (1:0)
    So 08.05. 16:30 Líšeň - Zbrojovka Brno B 1:1 (0:1)
    So 08.05. 16:30 Břeclav - Slavičín 0:1 (0:0)
    Ne 09.05. 10:15 Uničov - Kroměříž 2:2 (1:1)
    Ne 09.05. 10:15 Baník Ostrava B - Sigma Olomouc B 1:2 (1:0)
    Ne 09.05. 16:30 Zábřeh - Mutěnice 0:0 (0:0)
    Ne 09.05. 16:30 Bystrc - Znojmo 0:2 (0:1)

    17.kolo

    St 12.05. 16:00 Sigma Olomouc B - Zbrojovka Brno B 1:1 (0:0)
    St 12.05. 16:30 Jihlava B - Mutěnice 0:0 (0:0)
    St 12.05. 16:30 Uničov - Břeclav 0:0 (0:0)
    St 12.05. 16:30 Baník Ostrava B - Frýdek-Místek 0:1 (0:1)
    St 12.05. 16:30 Bystrc - Líšeň 0:0 (0:0)
    St 12.05. 16:30 HFK Olomouc - Slavičín 3:2 (1:1)
    St 12.05. 17:00 Znojmo - Zábřeh 2:1 (0:0)

    26.kolo

    So 15.05. 16:30 Mutěnice - Bystrc 2:0 (0:0)
    So 15.05. 16:30 Kroměříž - Jihlava B 2:1 (1:0)
    Ne 16.05. 10:15 Sigma Olomouc B - Uničov 0:4 (0:1)
    Ne 16.05. 10:15 Slavičín - Frýdek-Místek 0:0 (0:0)
    Ne 16.05. 10:15 Zbrojovka Brno B - Zábřeh 2:0 (2:0)
    Ne 16.05. 16:30 Znojmo - Baník Ostrava B 3:2 (2:1)
    Ne 16.05. 16:30 HFK Olomouc - Břeclav 0:1 (0:1)

    27.kolo

    So 22.05. 10:15 Jihlava B - Sigma Olomouc B 3:2 (0:1)
    So 22.05. 16:30 Líšeň - Slavičín 3:0 (1:0)
    So 22.05. 16:30 Břeclav - Kroměříž 1:1 (1:1)
    Ne 23.05. 10:15 Zbrojovka Brno B - Mutěnice 3:0 (2:0)
    Ne 23.05. 10:15 Uničov - Znojmo 1:0 (1:0)
    Ne 23.05. 10:15 Baník Ostrava B - Bystrc 2:0 (0:0)
    St 02.06. 17:30 Frýdek-Místek - HFK Olomouc 1:2 (0:1)

    28.kolo

    So 29.05. 16:30 Mutěnice - Baník Ostrava B 1:0 (0:0)
    So 29.05. 16:30 Kroměříž - Frýdek-Místek 1:0 (0:0)
    So 29.05. 16:30 HFK Olomouc - Líšeň 4:0 (2:0)
    Ne 30.05. 10:15 Sigma Olomouc B - Břeclav 3:0 (2:0)
    Ne 30.05. 10:15 Slavičín - Zábřeh 2:1 (0:0)
    Ne 30.05. 16:30 Znojmo - Jihlava B 2:1 (0:1)
    St 09.06. 17:00 Bystrc - Uničov 0:2 (0:1)

    29.kolo

    So 05.06. 10:15 Frýdek-Místek - Sigma Olomouc B 1:2 (0:0)
    So 05.06. 16:30 Břeclav - Znojmo 0:2 (0:1)
    Ne 06.06. 10:15 Zbrojovka Brno B - Slavičín 1:2 (1:1)
    Ne 06.06. 10:30 Líšeň - Kroměříž 2:1 (1:1)
    Ne 06.06. 10:30 Jihlava B - Bystrc 4:1 (1:1)
    Ne 06.06. 10:30 Uničov - Baník Ostrava B 3:0 (1:0)
    Ne 06.06. 16:30 Zábřeh - HFK Olomouc 2:0 (2:0)

    30.kolo

    St 09.06. 17:00 Znojmo - Frýdek-Místek 2:3 (2:1)
    St 09.06. 17:00 Kroměříž - Zábřeh 2:2 (2:0)
    St 09.06. 17:00 HFK Olomouc - Zbrojovka Brno B 3:1 (1:1)
    So 12.06. 16:30 Mutěnice - Uničov 2:1 (1:0)
    So 12.06. 16:30 Baník Ostrava B - Jihlava B 2:3 (1:1)
    So 12.06. 16:30 Bystrc - Břeclav 0:3 (0:2)
    Ne 13.06. 10:15 Sigma Olomouc B - Líšeň 1:1 (0:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 28 18 5 5 52:23 59
    2. 28 14 6 8 53:33 48
    3. 28 14 6 8 42:29 48
    4. 28 13 6 9 46:32 45
    5. 28 12 7 9 34:31 43
    6. 28 12 6 10 33:31 42
    7. 28 11 8 9 49:33 41
    8. 28 12 5 11 27:32 41
    9. 28 9 9 10 29:30 36
    10. 28 9 9 10 27:34 36
    11. 28 8 9 11 37:39 33
    12. 28 8 8 12 25:37 32
    13. 28 9 3 16 21:48 30
    14. 28 7 4 17 27:46 25
    15. 28 5 7 16 17:41 22