Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 3. dubna 2020
svátek má Richard.
Hlavní menu
  • ID: 5017
  • Návštěvy: 30/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Ústecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    26159
    Týden:
    30
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 25.08. 10:00 Ledvice - Klášterec 3:2 (1:1)
    So 25.08. 17:00 Osek - Duchcov 1:1 (0:0)
    So 25.08. 17:00 Domoušice - Postoloprty 1:0 (0:0)
    So 25.08. 17:00 Sokol Březno - LoKo Chomutov B 5:0 (2:0)
    So 25.08. 17:00 Ervěnice - Havran Kryry 2:0 (2:0)
    So 25.08. 17:00 Dobroměřice - Srbice 1:0 (0:0)

    2.kolo

    So 01.09. 15:00 Duchcov - Srbice 1:1 (0:1)
    So 01.09. 17:00 Havran Kryry - Ledvice 0:1 (0:0)
    So 01.09. 17:00 Postoloprty - Sokol Březno 1:1 (0:0)
    Ne 02.09. 17:00 Klášterec - Dobroměřice 0:4 (0:3)
    Ne 02.09. 17:00 LoKo Chomutov B - Ervěnice 1:2 (1:1)
    Ne 02.09. 17:00 Spořice - Domoušice 1:2 (1:1)

    3.kolo

    So 08.09. 10:00 Dobroměřice - Havran Kryry 6:3 (4:0)
    So 08.09. 14:00 Ervěnice - Postoloprty 1:1 (1:0)
    So 08.09. 15:00 Ledvice - LoKo Chomutov B 1:1 (0:0)
    So 08.09. 17:00 Domoušice - Osek 1:4 (0:1)
    So 08.09. 17:00 Sokol Březno - Spořice 3:0 (2:0)
    So 08.09. 17:00 Srbice - Klášterec 3:0 (1:0)

    4.kolo

    So 15.09. 10:30 LoKo Chomutov B - Dobroměřice 4:2
    So 15.09. 15:00 Duchcov - Klášterec 3:4 (2:2)
    So 15.09. 16:30 Postoloprty - Ledvice 4:0 (1:0)
    So 15.09. 16:30 Osek - Sokol Březno 1:2 (1:0)
    Ne 16.09. 16:30 Havran Kryry - Srbice 3:0
    Ne 16.09. 16:30 Spořice - Ervěnice 2:1 (2:0)

    5.kolo

    So 22.09. 14:00 Ervěnice - Osek 2:2 (1:0)
    So 22.09. 16:30 Domoušice - Duchcov 3:0 (3:0)
    So 22.09. 16:30 Dobroměřice - Postoloprty 0:3
    So 22.09. 16:30 Srbice - LoKo Chomutov B 4:1
    Ne 23.09. 15:00 Ledvice - Spořice 5:2 (4:1)
    Ne 23.09. 16:30 Klášterec - Havran Kryry 3:2 (2:1)

    6.kolo

    So 29.09. 11:00 Osek - Ledvice 0:0
    So 29.09. 15:00 Duchcov - Havran Kryry 3:1 (2:1)
    So 29.09. 16:30 Postoloprty - Srbice 0:3 (0:1)
    So 29.09. 16:30 Domoušice - Sokol Březno 0:0
    Ne 30.09. 16:30 LoKo Chomutov B - Klášterec 1:0 (1:0)
    Ne 30.09. 16:30 Spořice - Dobroměřice 2:2

    7.kolo

    So 06.10. 13:00 Dobroměřice - Osek 5:0 (2:0)
    So 06.10. 16:00 Sokol Březno - Duchcov 2:3 (2:1)
    So 06.10. 16:00 Srbice - Spořice 3:1 (3:0)
    Ne 07.10. 15:30 Havran Kryry - LoKo Chomutov B 0:2 (0:1)
    Ne 07.10. 16:00 Ervěnice - Domoušice 2:0 (1:0)
    Ne 07.10. 16:00 Klášterec - Postoloprty 1:2 (1:0)

    8.kolo

    So 13.10. 15:00 Duchcov - LoKo Chomutov B 2:0 (0:0)
    So 13.10. 16:00 Postoloprty - Havran Kryry 4:3 (1:2)
    So 13.10. 16:00 Osek - Srbice 0:2 (0:0)
    So 13.10. 16:00 Domoušice - Ledvice 1:2 (0:1)
    So 13.10. 16:00 Sokol Březno - Ervěnice 1:0 (0:0)
    Ne 14.10. 16:00 Spořice - Klášterec 1:1 (0:1)

    9.kolo

    So 20.10. 13:00 Dobroměřice - Domoušice 3:0 (3:0)
    So 20.10. 15:00 Ledvice - Sokol Březno 3:0 (2:0)
    Ne 21.10. 15:05 Ervěnice - Duchcov 2:2 (1:1)
    Ne 21.10. 15:30 Klášterec - Osek 1:1 (0:1)
    Ne 21.10. 15:30 Havran Kryry - Spořice 3:3 (1:2)
    Ne 21.10. 15:30 LoKo Chomutov B - Postoloprty 0:1 (0:0)

    10.kolo

    So 27.10. 10:30 Osek - Havran Kryry 2:0 (0:0)
    So 27.10. 14:30 Duchcov - Postoloprty 2:1 (2:1)
    So 24.11. 13:00 Spořice - LoKo Chomutov B 0:0 (0:0)
    So 24.11. 13:00 Domoušice - Srbice 0:1 (0:0)
    So 24.11. 13:00 Sokol Březno - Dobroměřice 0:0 (0:0)
    So 24.11. 13:00 Ervěnice - Ledvice 1:2 (1:0)

    11.kolo

    So 03.11. 10:30 Dobroměřice - Ervěnice 4:1 (2:0)
    So 03.11. 14:00 Ledvice - Duchcov 0:2 (0:1)
    So 03.11. 14:00 Srbice - Sokol Březno 1:0 (1:0)
    So 03.11. 14:00 LoKo Chomutov B - Osek 2:1 (0:1)
    So 03.11. 14:00 Postoloprty - Spořice 3:0 (0:0)
    Ne 04.11. 14:00 Klášterec - Domoušice 4:0 (2:0)

    12.kolo

    So 10.11. 14:00 Duchcov - Spořice 2:0 (1:0)
    So 10.11. 14:00 Osek - Postoloprty 0:2 (0:0)
    So 10.11. 14:00 Domoušice - Havran Kryry 3:2 (2:1)
    So 10.11. 14:00 Sokol Březno - Klášterec 1:0 (0:0)
    So 10.11. 14:00 Ervěnice - Srbice 0:1 (0:0)
    So 10.11. 14:00 Ledvice - Dobroměřice 2:1 (2:0)

    13.kolo

    So 17.11. 13:30 Dobroměřice - Duchcov 3:0 (2:0)
    So 17.11. 13:30 Srbice - Ledvice 3:0 (2:0)
    So 17.11. 13:30 Klášterec - Ervěnice 1:3 (1:3)
    So 17.11. 13:30 Havran Kryry - Sokol Březno 2:2 (1:2)
    So 17.11. 13:30 LoKo Chomutov B - Domoušice 2:0 (0:0)
    So 17.11. 13:30 Spořice - Osek 8:4 (4:2)

    14.kolo

    So 23.03. 15:00 Havran Kryry - Ervěnice 1:1 (0:0)
    So 23.03. 15:00 Srbice - Dobroměřice 2:1 (1:0)
    So 23.03. 15:00 Duchcov - Osek 4:1 (2:0)
    So 23.03. 15:00 Postoloprty - Domoušice 3:0 (0:0)
    So 23.03. 17:00 Klášterec - Ledvice 2:0 (1:0)
    St 01.05. 17:00 LoKo Chomutov B - Sokol Březno 0:3 (0:1)

    16.kolo

    So 06.04. 16:30 Klášterec - Srbice 5:1 (3:0)
    So 06.04. 16:30 Osek - Domoušice 2:5 (2:2)
    So 06.04. 16:30 Postoloprty - Ervěnice 6:1 (3:0)
    Ne 07.04. 16:30 Havran Kryry - Dobroměřice 1:0 (1:0)
    Ne 07.04. 16:30 Spořice - Sokol Březno 0:1 (0:0)
    St 22.05. 17:00 LoKo Chomutov B - Ledvice 0:1 (0:0)

    17.kolo

    So 13.04. 00:00 Ervěnice - Spořice 1:0 (0:0)
    So 13.04. 00:00 Ledvice - Postoloprty 1:0 (0:0)
    So 13.04. 00:00 Dobroměřice - LoKo Chomutov B 5:2 (3:1)
    So 13.04. 00:00 Srbice - Havran Kryry 2:0 (1:0)
    So 13.04. 00:00 Sokol Březno - Osek 3:0 (2:0)
    So 13.04. 14:00 Klášterec - Duchcov 1:2 (1:0)

    18.kolo

    So 20.04. 15:00 LoKo Chomutov B - Srbice 0:2 (0:1)
    So 20.04. 15:00 Duchcov - Domoušice 5:0 (3:0)
    So 20.04. 17:00 Havran Kryry - Klášterec 3:2 (2:1)
    So 20.04. 17:00 Postoloprty - Dobroměřice 1:1 (0:0)
    So 20.04. 17:00 Osek - Ervěnice 2:5 (1:2)
    Ne 21.04. 17:00 Spořice - Ledvice 3:0 (2:0)

    19.kolo

    So 27.04. 13:00 Dobroměřice - Spořice 2:0 (0:0)
    So 27.04. 15:00 Ledvice - Osek 9:0 (4:0)
    So 27.04. 17:00 Sokol Březno - Domoušice 1:0 (1:0)
    So 27.04. 17:00 Klášterec - LoKo Chomutov B 1:0 (0:0)
    So 27.04. 17:00 Srbice - Postoloprty 2:3 (2:1)
    So 27.04. 17:00 Havran Kryry - Duchcov 2:0 (0:0)

    20.kolo

    So 04.05. 15:00 Duchcov - Sokol Březno 2:1 (1:0)
    So 04.05. 17:00 Postoloprty - Klášterec 3:2 (1:1)
    So 04.05. 17:00 Osek - Dobroměřice 2:1 (2:1)
    So 04.05. 17:00 Domoušice - Ervěnice 0:2 (0:0)
    Ne 05.05. 17:00 LoKo Chomutov B - Havran Kryry 2:2 (1:1)
    Ne 05.05. 17:00 Spořice - Srbice 1:1 (1:0)

    15.kolo

    So 30.03. 15:00 Srbice - Duchcov 3:0 (1:0)
    Ne 31.03. 15:00 Ervěnice - LoKo Chomutov B 1:3 (0:3)
    St 01.05. 17:00 Dobroměřice - Klášterec 4:0 (2:0)
    St 08.05. 15:00 Ledvice - Havran Kryry 3:1 (2:1)
    St 08.05. 17:00 Sokol Březno - Postoloprty 0:0
    St 08.05. 17:00 Domoušice - Spořice 2:4 (0:2)

    21.kolo

    So 11.05. 15:00 Ledvice - Domoušice 1:2 (0:1)
    So 11.05. 17:00 Klášterec - Spořice 0:4 (0:2)
    So 11.05. 17:00 Srbice - Osek 2:1 (1:0)
    Ne 12.05. 17:00 LoKo Chomutov B - Duchcov 3:0 (2:0)
    Ne 12.05. 17:00 Havran Kryry - Postoloprty 3:2 (3:1)
    Ne 12.05. 17:00 Ervěnice - Sokol Březno 0:2 (0:0)

    22.kolo

    So 18.05. 15:00 Osek - Klášterec 0:5 (0:4)
    So 18.05. 15:00 Duchcov - Ervěnice 4:2 (2:1)
    So 18.05. 17:00 Postoloprty - LoKo Chomutov B 3:3 (1:1)
    So 18.05. 17:00 Sokol Březno - Ledvice 0:0 (0:0)
    So 18.05. 17:00 Domoušice - Dobroměřice 2:1 (0:1)
    Ne 19.05. 17:00 Spořice - Havran Kryry 2:0 (0:0)

    23.kolo

    So 25.05. 15:00 Ledvice - Ervěnice 1:1 (1:0)
    So 25.05. 17:00 Srbice - Domoušice 0:0 (0:0)
    So 25.05. 17:00 Postoloprty - Duchcov 4:2 (2:1)
    So 25.05. 17:00 Havran Kryry - Osek 2:0 (0:0)
    St 05.06. 18:00 Dobroměřice - Sokol Březno 1:2 (1:1)
    St 05.06. 18:00 LoKo Chomutov B - Spořice 3:3

    24.kolo

    So 01.06. 17:00 Osek - LoKo Chomutov B 4:6 (2:1)
    So 01.06. 17:00 Ervěnice - Dobroměřice 2:3 (1:0)
    So 08.06. 10:30 Domoušice - Klášterec 2:1 (1:1)
    Út 11.06. 18:00 Spořice - Postoloprty 0:1 (0:1)
    St 12.06. 18:00 Duchcov - Ledvice 1:1 (0:1)
    St 12.06. 18:00 Sokol Březno - Srbice 2:0 (1:0)

    26.kolo

    So 15.06. 17:00 Osek - Spořice 3:4 (0:2)
    So 15.06. 17:00 Domoušice - LoKo Chomutov B 1:5 (1:2)
    So 15.06. 17:00 Sokol Březno - Havran Kryry 3:1 (1:0)
    So 15.06. 17:00 Ervěnice - Klášterec 5:3 (3:2)
    So 15.06. 17:00 Ledvice - Srbice 1:0 (1:0)
    So 15.06. 17:00 Duchcov - Dobroměřice 3:3 (1:1)

    25.kolo

    So 08.06. 11:00 Srbice - Ervěnice 3:5 (1:1)
    So 08.06. 15:00 Postoloprty - Osek 8:1 (4:0)
    So 08.06. 17:00 Dobroměřice - Ledvice 2:2 (1:0)
    Ne 09.06. 17:00 Klášterec - Sokol Březno 3:4 (2:4)
    St 19.06. 18:00 Spořice - Duchcov 3:1 (2:1)
    So 22.06. 17:00 Havran Kryry - Domoušice 4:1 (2:0)
    Správce soutěže: "Dejwíňo"

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 24 14 6 4 39:18 48
    2. 24 14 5 5 56:28 47
    3. 24 14 3 7 40:26 45
    4. 24 12 6 6 39:29 42
    5. 24 11 5 8 55:34 38
    6. 24 11 5 8 45:42 38
    7. 24 9 5 10 43:45 32
    8. 24 9 5 10 41:44 32
    9. 24 8 6 10 44:44 30
    10. 24 8 2 14 26:50 26
    11. 24 7 4 13 39:49 25
    12. 24 7 2 15 42:52 23
    13. 24 3 4 17 32:80 13