Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 21. října 2019
svátek má Brigita.
Hlavní menu
  • ID: 4997
  • Návštěvy: 52/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Liberecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    13660
    Týden:
    52
    Dnes:
    11
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 18.08. 10:30 Doksy B - Bukovany 3:1 (1:0)
    So 18.08. 13:30 Vratislavice - Horní Police 1:1 (1:1)
    So 18.08. 17:00 Rynoltice - Velký Valtinov 5:1 (1:0)
    So 18.08. 17:00 Staré Splavy - Nová Ves 3:0 (1:0)
    So 18.08. 17:00 Chrastava - Hrádek B 1:2 (1:0)
    So 18.08. 17:00 Dubice - Rozstání 1:0 (1:0)
    Ne 19.08. 14:00 Bulovka - Bílá 0:0 (0:0)

    3.kolo

    So 25.08. 17:00 Horní Police - Rynoltice 2:5 (0:2)
    So 25.08. 17:00 Bukovany - Dubice 0:6 (0:1)
    So 25.08. 17:00 Bílá - Chrastava 1:4 (0:2)
    So 25.08. 17:00 Nová Ves - Bulovka 5:2 (3:0)
    Ne 26.08. 14:00 Rozstání - Vratislavice 2:0 (2:0)
    Ne 26.08. 14:00 Velký Valtinov - Staré Splavy 1:3 (0:2)
    Ne 26.08. 15:00 Hrádek B - Doksy B 3:6 (1:4)

    4.kolo

    So 01.09. 11:00 Vratislavice - Bukovany 1:1 (1:1)
    So 01.09. 17:00 Rynoltice - Staré Splavy 4:1 (2:0)
    So 01.09. 17:00 Chrastava - Nová Ves 3:0k
    So 01.09. 17:00 Dubice - Hrádek B 6:3 (2:1)
    So 01.09. 17:00 Horní Police - Rozstání 3:2 (3:1)
    Ne 02.09. 14:00 Bulovka - Velký Valtinov 2:1 (2:0)
    Ne 02.09. 17:00 Doksy B - Bílá 6:1 (4:1)

    5.kolo

    So 08.09. 17:00 Bukovany - Horní Police 1:3 (0:1)
    So 08.09. 17:00 Bílá - Dubice 6:1 (2:0)
    So 08.09. 17:00 Nová Ves - Doksy B 3:5 (1:0)
    So 08.09. 17:00 Staré Splavy - Bulovka 1:1 (0:1)
    Ne 09.09. 14:00 Rozstání - Rynoltice 6:1 (4:0)
    Ne 09.09. 14:00 Velký Valtinov - Chrastava 0:7 (0:4)
    Ne 09.09. 15:00 Hrádek B - Vratislavice 4:1 (2:0)

    6.kolo

    So 15.09. 16:30 Rynoltice - Bulovka 4:1 (1:0)
    So 15.09. 16:30 Chrastava - Staré Splavy 6:0 (5:0)
    So 15.09. 16:30 Dubice - Nová Ves 3:5 (1:3)
    So 15.09. 16:30 Vratislavice - Bílá 2:0 (1:0)
    So 15.09. 16:30 Horní Police - Hrádek B 3:3 (2:0)
    Ne 16.09. 14:00 Rozstání - Bukovany 2:5 (2:2)
    Ne 16.09. 16:30 Doksy B - Velký Valtinov 5:1 (1:0)

    7.kolo

    So 22.09. 16:30 Bukovany - Rynoltice 2:2 (2:0)
    So 22.09. 16:30 Bílá - Horní Police 1:5 (0:2)
    So 22.09. 16:30 Nová Ves - Vratislavice 4:2
    So 22.09. 16:30 Staré Splavy - Doksy B 2:0 (0:0)
    Ne 23.09. 14:00 Velký Valtinov - Dubice 0:3 (0:1)
    Ne 23.09. 14:00 Bulovka - Chrastava 0:0 (0:0)
    Ne 23.09. 15:00 Hrádek B - Rozstání 1:3 (1:2)

    8.kolo

    So 29.09. 16:30 Rynoltice - Chrastava 5:0 (2:0)
    So 29.09. 16:30 Dubice - Staré Splavy 1:1 (1:0)
    So 29.09. 16:30 Vratislavice - Velký Valtinov 2:3 (1:2)
    So 29.09. 16:30 Horní Police - Nová Ves 1:2 (1:1)
    So 29.09. 16:30 Bukovany - Hrádek B 2:2 (2:1)
    Ne 30.09. 14:00 Rozstání - Bílá 2:3 (1:2)
    Ne 30.09. 16:30 Doksy B - Bulovka 4:1 (2:0)

    9.kolo

    So 06.10. 16:00 Bílá - Bukovany 6:0 (3:0)
    So 06.10. 16:00 Nová Ves - Rozstání 2:2 (0:1)
    So 06.10. 16:00 Staré Splavy - Vratislavice 2:1 (1:0)
    So 06.10. 16:00 Chrastava - Doksy B 5:1 (2:1)
    Ne 07.10. 14:00 Velký Valtinov - Horní Police 4:2 (2:1)
    Ne 07.10. 14:00 Bulovka - Dubice 4:0 (3:0)
    Ne 07.10. 15:00 Hrádek B - Rynoltice 0:1 (0:1)

    10.kolo

    So 13.10. 10:30 Bukovany - Nová Ves 1:3 (1:0)
    So 13.10. 16:00 Rynoltice - Doksy B 7:3 (4:0)
    So 13.10. 16:00 Dubice - Chrastava 1:3 (0:1)
    So 13.10. 16:00 Vratislavice - Bulovka 1:2 (1:1)
    So 13.10. 16:00 Horní Police - Staré Splavy 1:2 (1:1)
    Ne 14.10. 14:00 Rozstání - Velký Valtinov 6:4 (4:0)
    Ne 14.10. 15:00 Hrádek B - Bílá 4:2 (2:0)

    11.kolo

    So 20.10. 15:30 Bílá - Rynoltice 3:3 (0:2)
    So 20.10. 15:30 Nová Ves - Hrádek B 2:0 (1:0)
    So 20.10. 15:30 Staré Splavy - Rozstání 3:3 (2:1)
    So 20.10. 15:30 Chrastava - Vratislavice 8:1 (2:1)
    So 20.10. 15:30 Doksy B - Dubice 8:0 (3:0)
    Ne 21.10. 14:00 Velký Valtinov - Bukovany 2:2 (1:1)
    Ne 21.10. 14:00 Bulovka - Horní Police 4:0 (2:0)

    12.kolo

    So 27.10. 14:30 Bílá - Nová Ves 2:1 (1:0)
    Ne 28.10. 14:00 Rozstání - Bulovka 2:1 (0:0)
    Ne 28.10. 14:30 Hrádek B - Velký Valtinov 4:2 (2:1)
    So 17.11. 13:30 Rynoltice - Dubice 2:1 (2:0)
    So 17.11. 13:30 Vratislavice - Doksy B 1:3 (1:1)
    So 17.11. 13:30 Horní Police - Chrastava 3:1 (3:1)
    So 17.11. 13:30 Bukovany - Staré Splavy 2:3 (1:0)

    13.kolo

    So 03.11. 14:00 Nová Ves - Rynoltice 4:2 (2:0)
    So 03.11. 14:00 Staré Splavy - Hrádek B 4:3 (1:2)
    So 03.11. 14:00 Chrastava - Rozstání 2:2 (0:2)
    So 03.11. 14:00 Dubice - Vratislavice 1:1 (1:1)
    Ne 04.11. 14:00 Velký Valtinov - Bílá 2:5 (0:3)
    Ne 04.11. 14:00 Bulovka - Bukovany 0:1 (0:1)
    Ne 04.11. 14:00 Doksy B - Horní Police 3:0 (0:0)

    1.kolo

    So 10.11. 14:00 Vratislavice - Rynoltice 0: 4 (0:2)
    So 10.11. 14:00 Horní Police - Dubice 3:2 (2:1)
    So 10.11. 14:00 Bukovany - Chrastava 0:3 (0:2)
    So 10.11. 14:00 Bílá - Staré Splavy 3:2 (1:0)
    So 10.11. 14:00 Nová Ves - Velký Valtinov 10:0 (7:0)
    Ne 11.11. 14:00 Rozstání - Doksy B 8:0 (3:0)
    Ne 11.11. 14:00 Hrádek B - Bulovka 5:1 (2:1)

    16.kolo

    So 23.03. 15:30 Chrastava - Bílá 4:0 (2:0)
    So 23.03. 15:30 Vratislavice - Rozstání 2:1 (0:0)
    St 01.05. 14:00 Bulovka - Nová Ves 3:2 (3:1)
    St 01.05. 17:00 Staré Splavy - Velký Valtinov 4:4 (3:2)
    St 01.05. 17:00 Doksy B - Hrádek B 5:0 (2:0)
    St 01.05. 17:00 Rynoltice - Horní Police 3:3 (1:1)
    St 01.05. 17:00 Dubice - Bukovany 1:1 (1:1)

    17.kolo

    So 30.03. 14:00 Bílá - Doksy B 1:0 (0:0)
    Ne 31.03. 14:00 Bukovany - Vratislavice 3:0 (2:0)
    Ne 31.03. 15:00 Hrádek B - Dubice 2:4 (2:2)
    St 08.05. 14:00 Velký Valtinov - Bulovka 1:3 (0:1)
    St 08.05. 14:00 Rozstání - Horní Police 1:1 (0:1)
    St 08.05. 17:00 Staré Splavy - Rynoltice 2:3 (0:1)
    St 08.05. 17:00 Nová Ves - Chrastava 0:4 (0:0)

    18.kolo

    So 06.04. 16:30 Chrastava - Velký Valtinov 2:0 (1:0)
    So 06.04. 17:00 Dubice - Bílá 3:3 (3:1)
    Ne 07.04. 13:30 Horní Police - Bukovany 0:3 (0:1)
    Ne 07.04. 15:30 Doksy B - Nová Ves 0:0 (0:0)
    St 08.05. 17:00 Vratislavice - Hrádek B 3:3 (2:1)
    St 15.05. 17:00 Rynoltice - Rozstání 0:2 (0:1)
    St 15.05. 17:00 Bulovka - Staré Splavy 3:2 (1:0)

    19.kolo

    So 13.04. 15:00 Hrádek B - Horní Police 1:2 (0:1)
    So 13.04. 16:30 Staré Splavy - Chrastava 1:6 (0:1)
    So 13.04. 16:30 Bílá - Vratislavice 9:0 (4:0)
    Ne 14.04. 14:00 Bulovka - Rynoltice 1:0 (0:0)
    Ne 14.04. 14:00 Velký Valtinov - Doksy B 1:3 (0:1)
    Ne 14.04. 14:00 Nová Ves - Dubice 4:3 (4:0)
    Ne 14.04. 14:00 Bukovany - Rozstání 0:0 (0:0)

    20.kolo

    So 20.04. 17:00 Rynoltice - Bukovany 4:1 (2:1)
    So 20.04. 17:00 Horní Police - Bílá 0:0 (0:0)
    So 20.04. 17:00 Vratislavice - Nová Ves 0:3 (0:1)
    So 20.04. 17:00 Dubice - Velký Valtinov 5:0 (4:0)
    So 20.04. 17:00 Doksy B - Staré Splavy 4:2 (4:0)
    So 20.04. 17:00 Chrastava - Bulovka 1:0 (1:0)
    Ne 21.04. 14:00 Rozstání - Hrádek B 4:0 (0:0)

    21.kolo

    So 27.04. 15:00 Hrádek B - Bukovany 2:1 (1:1)
    So 27.04. 17:00 Chrastava - Rynoltice 2:2 (1:1)
    So 27.04. 17:00 Staré Splavy - Dubice 1:0 (0:0)
    So 27.04. 17:00 Nová Ves - Horní Police 5:2 (4:1)
    So 27.04. 17:00 Bílá - Rozstání 1:1 (0:1)
    Ne 28.04. 14:00 Bulovka - Doksy B 1:4 (0:3)
    Ne 28.04. 14:00 Velký Valtinov - Vratislavice 0:0 (0:0)

    22.kolo

    So 04.05. 17:00 Rynoltice - Hrádek B 3:1 (2:0)
    So 04.05. 17:00 Horní Police - Velký Valtinov 2:1 (1:1)
    So 04.05. 17:00 Vratislavice - Staré Splavy 1:3 (0:2)
    So 04.05. 17:00 Dubice - Bulovka 0:0 (0:0)
    Ne 05.05. 14:00 Bukovany - Bílá 4:1 (2:1)
    Ne 05.05. 14:00 Rozstání - Nová Ves 1:1 (0:1)
    Ne 05.05. 17:00 Doksy B - Chrastava 1:4 (1:2)

    23.kolo

    So 11.05. 17:00 Chrastava - Dubice 2:0 (1:0)
    So 11.05. 17:00 Staré Splavy - Horní Police 1:1 (0:1)
    So 11.05. 17:00 Nová Ves - Bukovany 1:0 (0:0)
    So 11.05. 17:00 Bílá - Hrádek B 4:0 (2:0)
    Ne 12.05. 14:00 Bulovka - Vratislavice 0:4 (0:1)
    Ne 12.05. 14:00 Velký Valtinov - Rozstání 1:3 (0:1)
    Ne 12.05. 17:00 Doksy B - Rynoltice 2:1 (0:0)

    24.kolo

    So 18.05. 17:00 Rynoltice - Bílá 1:4 (0:1)
    So 18.05. 17:00 Horní Police - Bulovka 1:2 (0:0)
    So 18.05. 17:00 Vratislavice - Chrastava 1:7 (0:3)
    So 18.05. 17:00 Dubice - Doksy B 3:1 (2:0)
    Ne 19.05. 14:00 Bukovany - Velký Valtinov 4:1 (1:1)
    Ne 19.05. 14:00 Rozstání - Staré Splavy 2:1 (2:0)
    Ne 19.05. 15:00 Hrádek B - Nová Ves 5:2 (2:0)

    25.kolo

    So 25.05. 17:00 Dubice - Rynoltice 1:2 (0:1)
    So 25.05. 17:00 Chrastava - Horní Police 8:1 (3:0)
    So 25.05. 17:00 Staré Splavy - Bukovany 2:3 (0:2)
    So 25.05. 17:00 Nová Ves - Bílá 3:2 (0:1)
    Ne 26.05. 14:00 Bulovka - Rozstání 1:1 (1:1)
    Ne 26.05. 14:00 Velký Valtinov - Hrádek B 4:4 (2:2)
    Ne 26.05. 17:00 Doksy B - Vratislavice 2:4 (1:2)

    26.kolo

    So 01.06. 17:00 Rynoltice - Nová Ves 8:1 (3:0)
    So 01.06. 17:00 Bílá - Velký Valtinov 7:1 (4:1)
    Ne 02.06. 15:00 Hrádek B - Staré Splavy 1:3 (0:2)
    St 05.06. 18:00 Vratislavice - Dubice 3:1
    Čt 06.06. 17:00 Horní Police - Doksy B 3:3 (0:2)
    St 12.06. 17:00 Bukovany - Bulovka 1:0 (1:0)
    St 12.06. 17:00 Rozstání - Chrastava 2:5 (2:3)

    15.kolo

    So 08.06. 17:00 Nová Ves - Staré Splavy 2:2 (1:1)
    So 08.06. 17:00 Bílá - Bulovka 2:1 (1:0)
    Ne 09.06. 14:00 Velký Valtinov - Rynoltice 1:5 (1:1)
    Ne 09.06. 14:00 Bukovany - Doksy B 4:1 (2:0)
    Ne 09.06. 14:00 Rozstání - Dubice 5:0 (3:0)
    Ne 09.06. 17:00 Hrádek B - Chrastava 1:3 (0:2)
    St 12.06. 17:30 Horní Police - Vratislavice 2:1 (0:0)

    14.kolo

    So 15.06. 17:00 Rynoltice - Vratislavice 9:1 (4:1)
    So 15.06. 17:00 Dubice - Horní Police 1:1 (0:0)
    So 15.06. 17:00 Chrastava - Bukovany 5:0 (2:0)
    So 15.06. 17:00 Staré Splavy - Bílá 0:2 (0:1)
    Ne 16.06. 14:00 Velký Valtinov - Nová Ves 4:3 (3:1)
    Ne 16.06. 17:00 Doksy B - Rozstání 2:1 (2:0)
    Ne 16.06. 17:00 Bulovka - Hrádek B 2:1 (1:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 20 3 3 96:25 63
    2. 26 16 4 6 86:46 52
    3. 26 15 2 9 75:58 47
    4. 26 13 5 8 69:50 44
    5. 26 13 4 9 68:60 43
    6. 26 11 8 7 64:41 41
    7. 26 10 6 10 51:58 36
    8. 26 10 5 11 36:44 35
    9. 26 9 6 11 43:54 33
    10. 26 8 8 10 46:61 32
    11. 26 7 6 13 48:61 27
    12. 26 7 4 15 55:74 25
    13. 26 5 5 16 34:78 20
    14. 26 3 4 19 40:101 13