Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 19. června 2019
svátek má Leoš.
Hlavní menu
  • ID: 4986
  • Návštěvy: 47/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    23541
    Týden:
    47
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 11.08. 17:00 Dražice - Čkyně 2:3 (0:1)
    So 11.08. 17:00 Soběslav - Jankov 1:3 (0:2)
    So 11.08. 17:00 Vodňany - Lažiště 0:1 (0:1)
    So 11.08. 17:00 Veselí - J. Hradec 1:1 (1:0)
    So 11.08. 17:00 Osek - Sedlice 4:0 (2:0)
    Ne 12.08. 10:30 Třeboň - Prachatice 7:0 (2:0)
    Ne 12.08. 17:00 Písek B - Dačice 8:3 (5:2)
    Ne 12.08. 17:00 Hluboká - Rudolfov 1:1 (1:0)

    2.kolo

    So 18.08. 10:15 Prachatice - Vodňany 3:0 (1:0)
    So 18.08. 17:00 Čkyně - Rudolfov 2:1 (1:0)
    So 18.08. 17:00 Sedlice - Písek B 1:0 (1:0)
    So 18.08. 17:00 Lažiště - Veselí 0:1 (0:0)
    So 18.08. 17:00 Dražice - Soběslav 1:0 (1:0)
    Ne 19.08. 14:00 Jankov - Třeboň 1:0 (0:0)
    Ne 19.08. 15:00 Dačice - Hluboká 5:1 (2:1)
    Ne 19.08. 17:00 J. Hradec - Osek 2:0 (0:0)

    3.kolo

    So 25.08. 17:00 Soběslav - Čkyně 3:2 (0:1)
    So 25.08. 17:00 Vodňany - Jankov 1:1 (0:0)
    So 25.08. 17:00 Veselí - Prachatice 2:2 (1:2)
    So 25.08. 17:00 Osek - Lažiště 2:0 (0:0)
    So 25.08. 17:00 Rudolfov - Dačice 2:1 (1:1)
    Ne 26.08. 10:30 Třeboň - Dražice 0:0 (0:0)
    Ne 26.08. 17:00 Písek B - J. Hradec 2:0 (1:0)
    Ne 26.08. 17:00 Hluboká - Sedlice 4:4 (0:2)

    4.kolo

    So 01.09. 13:00 Lažiště - Písek B 2:1 (0:0)
    So 01.09. 14:30 Dražice - Vodňany 3:0 (1:0)
    So 01.09. 17:00 Čkyně - Dačice 3:4 (1:3)
    So 01.09. 17:00 Sedlice - Rudolfov 0:2 (0:1)
    So 01.09. 17:00 Prachatice - Osek 2:0 (2:0)
    So 01.09. 17:00 Soběslav - Třeboň 2:1 (0:0)
    Ne 02.09. 14:00 Jankov - Veselí 0:0 (0:0)
    Ne 02.09. 17:00 J. Hradec - Hluboká 1:3 (1:1)

    5.kolo

    So 08.09. 10:00 Dačice - Sedlice 2:1 (0:0)
    So 08.09. 17:00 Vodňany - Soběslav 1:1 (0:0)
    So 08.09. 17:00 Veselí - Dražice 1:0 (1:0)
    So 08.09. 17:00 Osek - Jankov 0:0 (0:0)
    So 08.09. 17:00 Rudolfov - J. Hradec 0:0 (0:0)
    Ne 09.09. 10:30 Třeboň - Čkyně 3:1 (1:1)
    Ne 09.09. 17:00 Písek B - Prachatice 4:0 (0:0)
    Ne 09.09. 17:00 Hluboká - Lažiště 5:2 (1:2)

    6.kolo

    So 15.09. 14:00 Dražice - Osek 6:2 (2:1)
    So 15.09. 16:30 Čkyně - Sedlice 3:1 (2:1)
    So 15.09. 16:30 Soběslav - Veselí 2:1 (1:1)
    Ne 16.09. 10:15 Prachatice - Hluboká 3:0 (3:0)
    Ne 16.09. 10:30 Třeboň - Vodňany 3:0 (0:0)
    Ne 16.09. 13:30 Jankov - Písek B 0:0 (0:0)
    Ne 16.09. 16:30 J. Hradec - Dačice 2:1 (0:0)
    Ne 16.09. 16:30 Lažiště - Rudolfov 3:1 (0:0)

    7.kolo

    So 22.09. 16:30 Vodňany - Čkyně 1:0 (1:0)
    So 22.09. 16:30 Veselí - Třeboň 2:1 (0:0)
    So 22.09. 16:30 Osek - Soběslav 5:2 (1:2)
    So 22.09. 16:30 Rudolfov - Prachatice 1:4 (1:3)
    So 22.09. 16:30 Sedlice - J. Hradec 3:3 (1:1)
    Ne 23.09. 15:00 Dačice - Lažiště 2:0 (1:0)
    Ne 23.09. 16:30 Písek B - Dražice 0:2 (0:1)
    Ne 23.09. 16:30 Hluboká - Jankov 2:1 (1:1)

    8.kolo

    So 29.09. 10:15 Prachatice - Dačice 3:1 (2:0)
    So 29.09. 14:00 Dražice - Hluboká 8:0 (3:0)
    So 29.09. 16:30 Čkyně - J. Hradec 1:3 (1:0)
    So 29.09. 16:30 Soběslav - Písek B 3:6 (3:3)
    So 29.09. 16:30 Vodňany - Veselí 0:0 (0:0)
    Ne 30.09. 10:30 Třeboň - Osek 1:1 (1:0)
    Ne 30.09. 13:30 Jankov - Rudolfov 2:6 (1:4)
    Ne 30.09. 16:30 Lažiště - Sedlice 0:0 (0:0)

    9.kolo

    So 06.10. 16:00 Veselí - Čkyně 2:3 (1:1)
    So 06.10. 16:00 Osek - Vodňany 0:1 (0:0)
    So 06.10. 16:00 Rudolfov - Dražice 1:2 (0:2)
    So 06.10. 16:00 Dačice - Jankov 1:3 (0:2)
    So 06.10. 16:00 Sedlice - Prachatice 1:4 (0:2)
    Ne 07.10. 16:00 Písek B - Třeboň 1:0 (0:0)
    Ne 07.10. 16:00 Hluboká - Soběslav 3:1 (3:0)
    Ne 07.10. 16:00 J. Hradec - Lažiště 3:2 (1:2)

    10.kolo

    So 13.10. 16:00 Čkyně - Lažiště 0:1 (0:0)
    So 13.10. 16:00 Dražice - Dačice 10:4 (5:1)
    So 13.10. 16:00 Soběslav - Rudolfov 3:3 (2:1)
    So 13.10. 16:00 Veselí - Osek 2:1 (1:1)
    Ne 14.10. 10:15 Prachatice - J. Hradec 2:0 (0:0)
    Ne 14.10. 10:30 Třeboň - Hluboká 1:1 (0:1)
    Ne 14.10. 13:00 Jankov - Sedlice 0:1 (0:0)
    Ne 14.10. 16:00 Vodňany - Písek B 0:3 (0:2)

    11.kolo

    So 20.10. 15:30 Osek - Čkyně 4:2 (3:1)
    So 20.10. 15:30 Rudolfov - Třeboň 0:2 (0:0)
    So 20.10. 15:30 Sedlice - Dražice 1:0 (0:0)
    So 20.10. 15:30 Lažiště - Prachatice 2:2 (0:1)
    Ne 21.10. 15:00 Dačice - Soběslav 3:3 (0:2)
    Ne 21.10. 15:30 Písek B - Veselí 4:1 (2:0)
    Ne 21.10. 15:30 Hluboká - Vodňany 3:2 (0:0)
    Ne 21.10. 15:30 J. Hradec - Jankov 1:2 (1:1)

    13.kolo

    So 03.11. 10:15 Rudolfov - Veselí 1:1 (0:0)
    So 03.11. 14:00 Sedlice - Třeboň 2:0 (1:0)
    So 03.11. 14:00 J. Hradec - Soběslav 1:1 (0:0)
    So 03.11. 14:00 Prachatice - Jankov 3:0 (0:0)
    Ne 04.11. 14:00 Písek B - Čkyně 2:1 (1:1)
    Ne 04.11. 14:00 Hluboká - Osek 3:2 (1:0)
    Ne 04.11. 14:00 Dačice - Vodňany 5:3 (1:3)
    Ne 04.11. 14:00 Lažiště - Dražice 1:7 (0:4)

    14.kolo

    So 10.11. 14:00 Čkyně - Jankov 1:1 (1:0)
    So 10.11. 14:00 Dražice - Prachatice 3:0 (1:0)
    So 10.11. 14:00 Soběslav - Lažiště 0:1 (0:1)
    So 10.11. 14:00 Veselí - Dačice 2:2 (0:0)
    So 10.11. 14:00 Osek - Rudolfov 2:3 (1:0)
    Ne 11.11. 10:30 Třeboň - J. Hradec 3:1 (2:1)
    Ne 11.11. 14:00 Vodňany - Sedlice 0:0 (0:0)
    Ne 11.11. 14:00 Písek B - Hluboká 6:0 (3:0)

    15.kolo

    So 17.11. 13:30 Rudolfov - Písek B 3:5 (0:2)
    So 17.11. 13:30 Sedlice - Veselí 1:0 (0:0)
    So 17.11. 13:30 J. Hradec - Vodňany 2:1 (1:0)
    So 17.11. 13:30 Prachatice - Soběslav 2:0 (2:0)
    Ne 18.11. 13:30 Hluboká - Čkyně 3:0 (2:0)
    Ne 18.11. 13:30 Dačice - Osek 4:1 (2:0)
    Ne 18.11. 13:30 Lažiště - Třeboň 2:0 (1:0)
    Ne 18.11. 13:30 Jankov - Dražice 3:1 (1:1)

    12.kolo

    So 27.10. 13:00 Osek - Písek B 1:1 (0:0)
    So 27.10. 14:30 Čkyně - Prachatice 1:1 (0:0)
    So 27.10. 14:30 Dražice - J. Hradec 4:0 (2:0)
    So 27.10. 14:30 Soběslav - Sedlice 1:2 (0:0)
    So 27.10. 14:30 Veselí - Hluboká 2:1 (1:1)
    So 24.11. 13:30 Jankov - Lažiště 1:1 (1:1)
    So 24.11. 13:30 Vodňany - Rudolfov 1:0 (0:0)
    Ne 25.11. 10:30 Třeboň - Dačice 3:3 (0:1)

    17.kolo

    So 16.03. 13:15 Písek B - Sedlice 2:0 (1:0)
    So 16.03. 15:00 Osek - J. Hradec 3:1 (0:0)
    So 16.03. 15:00 Rudolfov - Čkyně 3:2 (0:2)
    So 16.03. 15:00 Veselí - Lažiště 2:2 (1:0)
    So 16.03. 15:00 Soběslav - Dražice 1:1 (0:0)
    Ne 17.03. 10:30 Třeboň - Jankov 0:0 (0:0)
    Ne 17.03. 14:00 Vodňany - Prachatice 0:1 (0:1)
    Ne 17.03. 15:00 Hluboká - Dačice 2:4 (1:2)

    20.kolo

    So 06.04. 10:15 Prachatice - Písek B 3:0
    So 06.04. 16:30 Čkyně - Třeboň 2:0 (1:0)
    So 06.04. 16:30 Soběslav - Vodňany 2:0 (0:0)
    So 06.04. 16:30 Dražice - Veselí 1:2 (0:0)
    So 06.04. 16:30 Sedlice - Dačice 2:1 (1:0)
    Ne 07.04. 13:30 Jankov - Osek 1:3 (0:1)
    19.04. 17:30 Lažiště - Hluboká 1:2
    St 15.05. 17:30 J. Hradec - Rudolfov 1:1 (0:1)

    21.kolo

    So 13.04. 11:00 Dačice - J. Hradec 5:3 (3:1)
    So 13.04. 13:15 Písek B - Jankov 0:3
    So 13.04. 16:30 Sedlice - Čkyně 3:0 (2:0)
    So 13.04. 16:30 Rudolfov - Lažiště 4:1 (3:1)
    So 13.04. 16:30 Osek - Dražice 2:6 (0:1)
    So 13.04. 16:30 Veselí - Soběslav 1:0 (0:0)
    So 13.04. 16:30 Vodňany - Třeboň 0:1 (0:1)
    Ne 14.04. 16:30 Hluboká - Prachatice 5:0

    22.kolo

    So 20.04. 17:00 Čkyně - Vodňany 3:3 (1:2)
    So 20.04. 17:00 Soběslav - Osek 3:2 (2:0)
    So 20.04. 17:00 Dražice - Písek B 1:0 (1:0)
    Ne 21.04. 10:15 Prachatice - Rudolfov 2:3
    Ne 21.04. 10:30 Třeboň - Veselí 2:0 (0:0)
    Ne 21.04. 14:00 Jankov - Hluboká 2:2 (0:1)
    Ne 21.04. 17:00 Lažiště - Dačice 2:3
    Ne 21.04. 17:00 J. Hradec - Sedlice 0:1 (0:0)

    18.kolo

    So 23.03. 15:00 Čkyně - Soběslav 3:0 (2:0)
    So 23.03. 15:00 Lažiště - Osek 3:2 (1:0)
    Ne 24.03. 10:30 Prachatice - Veselí 0:0 (0:0)
    St 17.04. 16:30 Dražice - Třeboň 2:0 (0:0)
    St 17.04. 17:00 Dačice - Rudolfov 5:1 (2:0)
    St 24.04. 17:30 J. Hradec - Písek B 2:1 (0:1)
    St 01.05. 14:00 Jankov - Vodňany 2:1 (2:0)
    St 01.05. 17:00 Sedlice - Hluboká 0:2 (0:0)

    23.kolo

    So 27.04. 13:15 Písek B - Soběslav 0:1 (0:0)
    So 27.04. 17:00 Sedlice - Lažiště 1:0 (1:0)
    So 27.04. 17:00 Rudolfov - Jankov 1:2 (0:2)
    So 27.04. 17:00 Osek - Třeboň 2:2 (2:0)
    So 27.04. 17:00 Veselí - Vodňany 6:0 (2:0)
    Ne 28.04. 15:00 Dačice - Prachatice 6:1 (3:0)
    Ne 28.04. 17:00 J. Hradec - Čkyně 5:0 (2:0)
    Ne 28.04. 17:00 Hluboká - Dražice 3:5 (2:2)

    19.kolo

    So 30.03. 13:15 Písek B - Lažiště 5:2 (0:1)
    So 30.03. 15:00 Osek - Prachatice 0:4 (0:2)
    So 30.03. 15:00 Veselí - Jankov 1:0 (0:0)
    So 30.03. 17:15 Vodňany - Dražice 0:0 (0:2)
    Ne 31.03. 15:00 Hluboká - J. Hradec 2:0 (1:0)
    St 10.04. 17:30 Rudolfov - Sedlice 0:0 (0:0)
    St 01.05. 11:00 Dačice - Čkyně 7:1 (3:0)
    St 01.05. 17:00 Třeboň - Soběslav 2:1 (1:1)

    24.kolo

    So 04.05. 10:15 Prachatice - Sedlice 1:0 (0:0)
    So 04.05. 17:00 Čkyně - Veselí 1:3 (0:2)
    So 04.05. 17:00 Vodňany - Osek 0:2 (0:0)
    So 04.05. 17:00 Soběslav - Hluboká 3:3 (1:1)
    So 04.05. 17:00 Dražice - Rudolfov 1:2 (0:2)
    Ne 05.05. 10:30 Třeboň - Písek B 0:2 (0:0)
    Ne 05.05. 14:00 Jankov - Dačice 1:2 (0:1)
    Ne 05.05. 17:00 Lažiště - J. Hradec 2:0 (1:0)

    16.kolo

    St 08.05. 17:00 Rudolfov - Hluboká 2:3 (0:2)
    St 08.05. 17:00 Dačice - Písek B 1:0 (0:0)
    St 08.05. 17:00 Sedlice - Osek 0:2 (0:1)
    St 08.05. 17:00 Čkyně - Dražice 1:3 (1:1)
    St 08.05. 17:00 Jankov - Soběslav 2:3 (2:2)
    St 08.05. 17:00 Prachatice - Třeboň 2:1 (0:1)
    St 08.05. 17:00 Lažiště - Vodňany 1:1 (0:1)
    St 08.05. 17:00 J. Hradec - Veselí 1:1 (1:1)

    25.kolo

    So 11.05. 13:15 Písek B - Vodňany 1:2 (1:0)
    So 11.05. 17:00 Rudolfov - Soběslav 2:2 (1:1)
    So 11.05. 17:00 Osek - Veselí 2:0 (2:0)
    Ne 12.05. 15:00 Dačice - Dražice 1:2 (1:1)
    Ne 12.05. 17:00 Lažiště - Čkyně 1:2 (0:0)
    Ne 12.05. 17:00 J. Hradec - Prachatice 0:2 (0:1)
    Ne 12.05. 17:00 Hluboká - Třeboň 2:1 (2:1)
    St 12.06. 17:30 Sedlice - Jankov 0:2 (0:1)

    26.kolo

    So 18.05. 17:00 Čkyně - Osek 1:3 (1:1)
    So 18.05. 17:00 Veselí - Písek B 1:1 (1:1)
    So 18.05. 17:00 Soběslav - Dačice 4:1 (2:0)
    So 18.05. 17:00 Dražice - Sedlice 3:1 (0:1)
    Ne 19.05. 10:15 Prachatice - Lažiště 3:0 (2:0)
    Ne 19.05. 10:30 Třeboň - Rudolfov 7:1 (3:1)
    Ne 19.05. 14:00 Jankov - J. Hradec 0:0 (0:0)
    Ne 19.05. 15:00 Vodňany - Hluboká 2:5 (1:4)

    27.kolo

    So 25.05. 10:15 Prachatice - Čkyně 3:2 (3:0)
    So 25.05. 13:15 Písek B - Osek 1:2 (0:0)
    So 25.05. 15:00 Dačice - Třeboň 2:5 (1:2)
    So 25.05. 17:00 Sedlice - Soběslav 0:0 (0:0)
    So 25.05. 17:00 Rudolfov - Vodňany 3:2 (0:1)
    Ne 26.05. 17:00 J. Hradec - Dražice 1:2 (0:2)
    Ne 26.05. 17:00 Hluboká - Veselí 3:1 (2:1)
    Ne 26.05. 17:00 Lažiště - Jankov 2:1 (1:1)

    28.kolo

    So 01.06. 15:00 Jankov - Prachatice 3:0 (1:0)
    So 01.06. 17:00 Dražice - Lažiště 1:0 (0:0)
    So 01.06. 17:00 Soběslav - J. Hradec 3:2 (2:2)
    So 01.06. 17:00 Veselí - Rudolfov 3:1 (0:1)
    Čt 06.06. 17:30 Třeboň - Sedlice 2:1 (0:0)
    Čt 06.06. 17:30 Osek - Hluboká 7:2 (3:1)
    07.06. 17:30 Vodňany - Dačice 1:2
    07.06. 17:30 Čkyně - Písek B 2:5 (0:2)

    29.kolo

    So 08.06. 15:00 Dačice - Veselí 0:0 (0:0)
    So 08.06. 17:00 Sedlice - Vodňany 0:0 (0:0)
    So 08.06. 17:00 Rudolfov - Osek 0:3 (0:0)
    Ne 09.06. 10:15 Prachatice - Dražice 2:0 (0:0)
    Ne 09.06. 14:00 Jankov - Čkyně 7:0 (2:0)
    Ne 09.06. 17:00 J. Hradec - Třeboň 1:1 (1:1)
    Ne 09.06. 17:00 Lažiště - Soběslav 2:1 (1:1)
    Ne 09.06. 17:00 Hluboká - Písek B 2:2 (1:0)

    30.kolo

    14.06. 17:30 Čkyně - Hluboká 0:4 (0:3)
    14.06. 17:30 Veselí - Sedlice 3:0 (3:0)
    So 15.06. 10:00 Osek - Dačice 1:2 (1:2)
    So 15.06. 13:30 Písek B - Rudolfov 1:1 (1:1)
    So 15.06. 13:30 Třeboň - Lažiště 1:0 (0:0)
    So 15.06. 13:30 Soběslav - Prachatice 0:3 (0:0)
    So 15.06. 13:30 Dražice - Jankov 2:0 (2:0)
    So 15.06. 17:00 Vodňany - J. Hradec 3:2 (2:2)
    Správce soutěže: Zdeněk Kemény

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 20 3 7 79:32 63
    2. 30 19 4 7 58:42 61
    3. 30 16 6 8 72:69 54
    4. 30 16 4 10 83:71 52
    5. 30 14 5 11 64:40 47
    6. 30 12 11 7 42:33 47
    7. 30 12 7 11 50:35 43
    8. 30 13 4 13 61:55 43
    9. 30 11 9 10 44:36 42
    10. 30 10 7 13 27:41 37
    11. 30 10 5 15 37:54 35
    12. 30 9 8 13 50:64 35
    13. 30 9 8 13 47:59 35
    14. 30 7 8 15 39:53 29
    15. 30 7 3 20 43:82 24
    16. 30 5 8 17 26:56 23