Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 17. listopadu 2019
Den boje za svobodu a demokracii.
Hlavní menu
  • ID: 4980
  • Návštěvy: 18/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    14998
    Týden:
    18
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 11.08. 15:00 Křenovice - Blatnice 3:4 (1:3)
    So 11.08. 16:30 Mikulov - Kněždub 2:9 (2:2)
    Ne 12.08. 16:30 Hroznová Lhota - Starý Poddvorov 5:1 (4:0)
    Ne 12.08. 16:30 Otnice - Hustopeče 5:1 (1:1)
    Ne 12.08. 16:30 Veselí - Vacenovice 2:1 (1:1)
    Ne 12.08. 16:30 Újezd u Brna - Milotice 0:0 (0:0)
    Ne 12.08. 16:30 Lovčice - Žarošice 4:1 (3:1)

    2.kolo

    Ne 19.08. 16:30 Blatnice - Žarošice 1:1 (0:1)
    Ne 19.08. 16:30 Kněždub - Lovčice 2:2 (0:2)
    Ne 19.08. 16:30 Milotice - Mikulov 4:2 (2:2)
    Ne 19.08. 16:30 Vacenovice - Újezd u Brna 4:0 (1:0)
    Ne 19.08. 16:30 Hustopeče - Veselí 0:5 (0:1)
    Ne 19.08. 16:30 Starý Poddvorov - Otnice 2:2 (0:0)
    Ne 19.08. 16:30 Křenovice - Hroznová Lhota 1:4 (1:2)

    3.kolo

    So 25.08. 16:30 Mikulov - Vacenovice 1:8 (1:5)
    Ne 26.08. 10:15 Žarošice - Kněždub 2:1 (0:0)
    Ne 26.08. 16:30 Blatnice - Hroznová Lhota 5:2 (2:1)
    Ne 26.08. 16:30 Otnice - Křenovice 1:1 (0:0)
    Ne 26.08. 16:30 Veselí - Starý Poddvorov 1:1 (1:0)
    Ne 26.08. 16:30 Újezd u Brna - Hustopeče 1:1 (1:0)
    Ne 26.08. 16:30 Lovčice - Milotice 2:2 (2:1)

    4.kolo

    Ne 02.09. 16:30 Blatnice - Kněždub 2:1 (2:1)
    Ne 02.09. 16:30 Milotice - Žarošice 5:0 (4:0)
    Ne 02.09. 16:30 Vacenovice - Lovčice 1:5 (1:4)
    Ne 02.09. 16:30 Hustopeče - Mikulov 2:3 (1:1)
    Ne 02.09. 16:30 Starý Poddvorov - Újezd u Brna 0:2 (0:1)
    Ne 02.09. 16:30 Křenovice - Veselí 6:0 (3:0)
    Ne 02.09. 16:30 Hroznová Lhota - Otnice 6:0 (3:0)

    5.kolo

    So 08.09. 16:30 Mikulov - Starý Poddvorov 3:4 (1:1)
    Ne 09.09. 16:30 Otnice - Blatnice 3:0 (1:0)
    Ne 09.09. 16:30 Veselí - Hroznová Lhota 0:3 (0:2)
    Ne 09.09. 16:30 Újezd u Brna - Křenovice 1:4 (1:2)
    Ne 09.09. 16:30 Lovčice - Hustopeče 4:1 (1:0)
    Ne 09.09. 16:30 Žarošice - Vacenovice 1:3 (1:1)
    Ne 09.09. 16:30 Kněždub - Milotice 2:2 (1:1)

    6.kolo

    So 15.09. 16:00 Blatnice - Milotice 2:3 (0:3)
    Ne 16.09. 16:00 Vacenovice - Kněždub 1:1 (1:1)
    Ne 16.09. 16:00 Hustopeče - Žarošice 1:5 (0:2)
    Ne 16.09. 16:00 Starý Poddvorov - Lovčice 2:6 (1:2)
    Ne 16.09. 16:00 Křenovice - Mikulov 8:1 (2:0)
    Ne 16.09. 16:00 Hroznová Lhota - Újezd u Brna 3:2 (1:1)
    Ne 16.09. 16:00 Otnice - Veselí 2:2 (2:0)

    7.kolo

    So 22.09. 16:00 Mikulov - Hroznová Lhota 0:8 (0:5)
    Ne 23.09. 10:15 Žarošice - Starý Poddvorov 2:0 (1:0)
    Ne 23.09. 16:00 Veselí - Blatnice 4:0 (2:0)
    Ne 23.09. 16:00 Újezd u Brna - Otnice 2:2 (2:0)
    Ne 23.09. 16:00 Lovčice - Křenovice 4:2 (1:1)
    Ne 23.09. 16:00 Kněždub - Hustopeče 6:0 (5:0)
    Ne 23.09. 16:00 Milotice - Vacenovice 0:1 (0:1)

    8.kolo

    Ne 30.09. 16:00 Blatnice - Vacenovice 2:1 (1:0)
    Ne 30.09. 16:00 Hustopeče - Milotice 0:1 (0:0)
    Ne 30.09. 16:00 Starý Poddvorov - Kněždub 1:7 (1:3)
    Ne 30.09. 16:00 Křenovice - Žarošice 0:1 (0:0)
    Ne 30.09. 16:00 Hroznová Lhota - Lovčice 1:4 (0:3)
    Ne 30.09. 16:00 Otnice - Mikulov 5:1 (4:0)
    Ne 30.09. 16:00 Veselí - Újezd u Brna 4:0 (0:0)

    9.kolo

    So 06.10. 15:30 Mikulov - Veselí 1:1 (1:1)
    So 06.10. 15:30 Vacenovice - Hustopeče 1:1 (1:0)
    Ne 07.10. 10:15 Žarošice - Hroznová Lhota 3:4 (1:0)
    Ne 07.10. 15:30 Lovčice - Otnice 10:2 (5:2)
    Ne 07.10. 15:30 Kněždub - Křenovice 4:2 (2:1)
    12.10. 16:00 Milotice - Starý Poddvorov 5:0 (1:0)
    St 17.10. 15:30 Újezd u Brna - Blatnice 0:5 (0:2)

    10.kolo

    So 13.10. 12:30 Otnice - Žarošice 3:2 (1:0)
    Ne 14.10. 15:00 Blatnice - Hustopeče 5:2 (3:1)
    Ne 14.10. 15:00 Starý Poddvorov - Vacenovice 2:0 (1:0)
    Ne 14.10. 15:00 Křenovice - Milotice 1:2 (1:0)
    Ne 14.10. 15:00 Hroznová Lhota - Kněždub 1:0 (0:0)
    Ne 14.10. 15:00 Veselí - Lovčice 2:5 (1:3)
    Ne 14.10. 15:00 Újezd u Brna - Mikulov 0:2 (0:1)

    11.kolo

    So 20.10. 15:00 Mikulov - Blatnice 0:7 (0:5)
    So 20.10. 15:00 Lovčice - Újezd u Brna 6:1 (2:0)
    So 20.10. 15:00 Žarošice - Veselí 2:1 (0:0)
    Ne 21.10. 15:00 Kněždub - Otnice 1:1 (1:0)
    Ne 21.10. 15:00 Milotice - Hroznová Lhota 2:2 (1:2)
    Ne 21.10. 15:00 Vacenovice - Křenovice 3:1 (1:0)
    Ne 21.10. 15:00 Hustopeče - Starý Poddvorov 4:0 (3:0)

    12.kolo

    So 27.10. 14:30 Mikulov - Lovčice 0:3 (0:2)
    Ne 28.10. 14:30 Blatnice - Starý Poddvorov 10:0 (4:0)
    Ne 28.10. 14:30 Křenovice - Hustopeče 4:1 (1:1)
    Ne 28.10. 14:30 Hroznová Lhota - Vacenovice 1:0 (0:0)
    Ne 28.10. 14:30 Otnice - Milotice 3:2 (3:2)
    Ne 28.10. 14:30 Veselí - Kněždub 1:0 (1:0)
    Ne 28.10. 14:30 Újezd u Brna - Žarošice 2:1 (1:1)

    13.kolo

    So 03.11. 14:00 Milotice - Veselí 5:1 (3:0)
    Ne 04.11. 10:15 Žarošice - Mikulov 1:1 (1:1)
    Ne 04.11. 14:00 Lovčice - Blatnice 3:0 (2:0)
    Ne 04.11. 14:00 Kněždub - Újezd u Brna 3:2 (1:1)
    Ne 04.11. 14:00 Vacenovice - Otnice 3:1 (2:0)
    Ne 04.11. 14:00 Hustopeče - Hroznová Lhota 1:0 (0:0)
    Ne 04.11. 14:00 Starý Poddvorov - Křenovice 2:3 (0:1)

    17.kolo

    So 13.04. 16:00 Mikulov - Hustopeče 1:1 (1:1)
    Ne 14.04. 10:15 Žarošice - Milotice 0k:3
    Ne 14.04. 16:00 Kněždub - Blatnice 1:0 (1:0)
    Ne 14.04. 16:00 Lovčice - Vacenovice 4:2 (3:1)
    Ne 14.04. 16:00 Újezd u Brna - Starý Poddvorov 1:3 (1:1)
    Ne 14.04. 16:00 Veselí - Křenovice 1:1 (1:1)
    Ne 14.04. 16:00 Otnice - Hroznová Lhota 2:4 (1:2)

    18.kolo

    Ne 21.04. 16:00 Blatnice - Otnice 3:2 (2:0)
    Ne 21.04. 16:00 Hroznová Lhota - Veselí 3:8 (1:5)
    Ne 21.04. 16:00 Křenovice - Újezd u Brna 1:0 (1:0)
    Ne 21.04. 16:00 Starý Poddvorov - Mikulov 1:0 (0:0)
    Ne 21.04. 16:00 Hustopeče - Lovčice 0:3 (0:1)
    Ne 21.04. 16:00 Vacenovice - Žarošice 3:0k
    Ne 21.04. 16:00 Milotice - Kněždub 2:0 (0:0)

    19.kolo

    So 27.04. 16:00 Mikulov - Křenovice 4:1 (0:1)
    Ne 28.04. 10:15 Žarošice - Hustopeče 1:0 (1:0)
    Ne 28.04. 16:00 Milotice - Blatnice 1:1 (1:1)
    Ne 28.04. 16:00 Kněždub - Vacenovice 2:4 (2:0)
    Ne 28.04. 16:00 Lovčice - Starý Poddvorov 2:2 (1:0)
    Ne 28.04. 16:00 Újezd u Brna - Hroznová Lhota 2:3 (0:1)
    Ne 28.04. 16:00 Veselí - Otnice 1:1 (0:1)

    15.kolo

    St 01.05. 14:00 Mikulov - Milotice 1:0 (0:0)
    St 01.05. 17:00 Žarošice - Blatnice 1:0 (0:0)
    St 01.05. 17:00 Lovčice - Kněždub 2:1 (2:0)
    St 01.05. 17:00 Újezd u Brna - Vacenovice 1:1 (0:1)
    St 01.05. 17:00 Veselí - Hustopeče 9:2 (5:0)
    St 01.05. 17:00 Otnice - Starý Poddvorov 3:0 (0:0)
    St 01.05. 17:00 Hroznová Lhota - Křenovice 5:2 (3:0)

    20.kolo

    Ne 05.05. 16:30 Blatnice - Veselí 0:2 (0:1)
    Ne 05.05. 16:30 Otnice - Újezd u Brna 2:1 (0:0)
    Ne 05.05. 16:30 Hroznová Lhota - Mikulov 2:3 (1:1)
    Ne 05.05. 16:30 Křenovice - Lovčice 1:2 (1:0)
    Ne 05.05. 16:30 Starý Poddvorov - Žarošice 4:0 (2:0)
    Ne 05.05. 16:30 Hustopeče - Kněždub 2:3 (1:2)
    Ne 05.05. 16:30 Vacenovice - Milotice 1:0 (0:0)

    21.kolo

    So 11.05. 16:30 Mikulov - Otnice 7:0 (2:0)
    Ne 12.05. 10:15 Žarošice - Křenovice 5:2 (3:1)
    Ne 12.05. 16:30 Vacenovice - Blatnice 4:5 (2:3)
    Ne 12.05. 16:30 Milotice - Hustopeče 2:1 (1:0)
    Ne 12.05. 16:30 Kněždub - Starý Poddvorov 5:1 (4:1)
    Ne 12.05. 16:30 Lovčice - Hroznová Lhota 3:3 (1:2)
    Ne 12.05. 16:30 Újezd u Brna - Veselí 4:2 (2:0)

    16.kolo

    St 15.05. 17:30 Blatnice - Hroznová Lhota 0:4 (0:2)
    St 15.05. 17:30 Křenovice - Otnice 4:2 (2:1)
    St 15.05. 17:30 Hustopeče - Újezd u Brna 2:0 (1:0)
    St 15.05. 17:30 Vacenovice - Mikulov 1:1 (0:1)
    St 15.05. 17:30 Milotice - Lovčice 1:2 (1:1)
    St 15.05. 17:30 Kněždub - Žarošice 1:1 (1:0)
    St 22.05. 18:00 Starý Poddvorov - Veselí 4:4 (1:2)

    22.kolo

    Ne 19.05. 16:30 Blatnice - Újezd u Brna 4:0 (1:0)
    Ne 19.05. 16:30 Veselí - Mikulov 4:3 (3:0)
    Ne 19.05. 16:30 Otnice - Lovčice 1:7 (1:2)
    Ne 19.05. 16:30 Hroznová Lhota - Žarošice 3:2 (1:2)
    Ne 19.05. 16:30 Křenovice - Kněždub 1:0 (0:0)
    Ne 19.05. 16:30 Starý Poddvorov - Milotice 1:3 (1:1)
    Ne 19.05. 16:30 Hustopeče - Vacenovice 2:1 (1:0)

    23.kolo

    Ne 26.05. 10:15 Žarošice - Otnice 8:1 (6:0)
    Ne 26.05. 16:30 Hustopeče - Blatnice 2:6 (0:3)
    Ne 26.05. 16:30 Vacenovice - Starý Poddvorov 0:1 (0:0)
    Ne 26.05. 16:30 Milotice - Křenovice 1:0 (1:0)
    Ne 26.05. 16:30 Kněždub - Hroznová Lhota 1:5 (1:1)
    Ne 26.05. 16:30 Lovčice - Veselí 5:2 (2:0)
    Ne 26.05. 16:30 Mikulov - Újezd u Brna 5:1 (3:0)

    24.kolo

    Ne 02.06. 16:30 Blatnice - Mikulov 1:0 (1:0)
    Ne 02.06. 16:30 Újezd u Brna - Lovčice 2:2 (1:1)
    Ne 02.06. 16:30 Veselí - Žarošice 1:1 (0:0)
    Ne 02.06. 16:30 Otnice - Kněždub 1:1 (1:1)
    Ne 02.06. 16:30 Hroznová Lhota - Milotice 2:3 (1:2)
    Ne 02.06. 16:30 Starý Poddvorov - Hustopeče 6:2 (2:0)
    14.06. 18:00 Křenovice - Vacenovice 5:3 (4:2)

    25.kolo

    So 08.06. 16:30 Vacenovice - Hroznová Lhota 3:3 (1:2)
    Ne 09.06. 10:15 Žarošice - Újezd u Brna 0:0 (0:0)
    Ne 09.06. 16:30 Starý Poddvorov - Blatnice 1:4 (0:2)
    Ne 09.06. 16:30 Hustopeče - Křenovice 1:2 (1:1)
    Ne 09.06. 16:30 Milotice - Otnice 2:3 (1:2)
    Ne 09.06. 16:30 Kněždub - Veselí 0:2 (0:0)
    Ne 09.06. 16:30 Lovčice - Mikulov 6:0 (3:0)

    26.kolo

    So 15.06. 16:30 Blatnice - Lovčice 2:4 (1:1)
    So 15.06. 16:30 Mikulov - Žarošice 2:1 (1:1)
    Ne 16.06. 16:30 Újezd u Brna - Kněždub 3:2 (2:1)
    Ne 16.06. 16:30 Veselí - Milotice 0:2 (0:1)
    Ne 16.06. 16:30 Otnice - Vacenovice 5:0 (2:0)
    Ne 16.06. 16:30 Hroznová Lhota - Hustopeče 6:1 (2:0)
    Ne 16.06. 16:30 Křenovice - Starý Poddvorov 5:0 (2:0)

    14.kolo

    So 22.06. 15:00 Žarošice - Lovčice 0:1 (0:1)
    So 22.06. 16:30 Blatnice - Křenovice 3:1 (1:1)
    So 22.06. 16:30 Milotice - Újezd u Brna 5:1 (4:0)
    Ne 23.06. 16:30 Starý Poddvorov - Hroznová Lhota 2:1 (2:0)
    Ne 23.06. 16:30 Hustopeče - Otnice 5:1 (3:0)
    Ne 23.06. 16:30 Vacenovice - Veselí 2:3 (0:1)
    Ne 23.06. 16:30 Kněždub - Mikulov 0:1 (0:1)
    Správce soutěže: Jaroslav Andrla

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 21 5 0 101:34 68
    2. 26 16 3 7 84:51 51
    3. 26 15 5 6 58:29 50
    4. 26 15 2 9 72:46 47
    5. 26 11 7 8 63:54 40
    6. 26 11 2 13 62:55 35
    7. 26 9 7 10 54:76 34
    8. 26 9 5 12 42:47 32
    9. 26 9 5 12 52:50 32
    10. 26 9 4 13 45:79 31
    11. 26 8 6 12 54:44 30
    12. 26 8 4 14 41:80 28
    13. 26 5 3 18 36:81 18
    14. 26 4 6 16 29:67 18