Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 13. listopadu 2019
svátek má Tibor.
Hlavní menu
  • ID: 4975
  • Návštěvy: 62/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    36825
    Týden:
    62
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 11.08. 16:30 Ivančice - Bosonohy 1:1 (0:1)
    So 11.08. 16:30 Bzenec - Kuřim 7:0 (5:0)
    So 11.08. 16:30 Podivín - Mutěnice 1:2 (0:0)
    So 11.08. 16:30 Novosedly - Rousínov 3:1 (1:0)
    So 11.08. 16:30 RAFK - Sparta Brno 1:3 (1:2)
    So 11.08. 16:30 Blansko - Boskovice 1:1 (1:0)
    Ne 12.08. 10:15 Kyjov - Ráječko 2:1 (1:0)
    Ne 12.08. 16:30 M. Krumlov - FK Znojmo 0:1 (0:0)

    2.kolo

    So 18.08. 16:30 FK Znojmo - Ráječko 3:2 (1:0)
    So 18.08. 16:30 Boskovice - Kyjov 3:2 (1:2)
    So 18.08. 16:30 Sparta Brno - Blansko 2:0 (2:0)
    So 18.08. 16:30 Kuřim - Podivín 1:1 (1:0)
    So 18.08. 16:30 Bosonohy - Bzenec 1:1 (1:1)
    So 18.08. 16:30 M. Krumlov - Ivančice 1:1 (0:0)
    Ne 19.08. 16:30 Rousínov - RAFK 3:0k
    Ne 19.08. 16:30 Mutěnice - Novosedly 6:1 (2:1)

    14.kolo

    St 22.08. 17:00 FK Znojmo - Bosonohy 3:2 (1:0)
    St 22.08. 17:00 M. Krumlov - Kuřim 3:0 (1:0)
    St 22.08. 17:00 Ivančice - Mutěnice 2:3 (1:1)
    St 22.08. 17:00 Bzenec - Rousínov 1:0 (0:0)
    St 22.08. 17:00 Podivín - Sparta Brno 2:2 (1:1)
    St 22.08. 17:00 Novosedly - Boskovice 1:1 (0:1)
    St 22.08. 17:00 RAFK - Ráječko 2:0 (1:0)
    St 22.08. 17:00 Blansko - Kyjov 2:0 (1:0)

    3.kolo

    So 25.08. 16:30 Ivančice - FK Znojmo 1:1 (0:1)
    So 25.08. 16:30 Bzenec - M. Krumlov 0:1 (0:0)
    So 25.08. 16:30 Podivín - Bosonohy 2:2 (0:0)
    So 25.08. 16:30 Novosedly - Kuřim 2:1 (1:0)
    So 25.08. 16:30 RAFK - Mutěnice 2:3 (0:3)
    So 25.08. 16:30 Blansko - Rousínov 5:1 (3:1)
    Ne 26.08. 10:15 Kyjov - Sparta Brno 3:1 (1:1)
    Ne 26.08. 16:30 Ráječko - Boskovice 5:3 (4:0)

    4.kolo

    So 01.09. 16:30 Sparta Brno - Ráječko 0:3 (0:1)
    So 01.09. 16:30 Rousínov - Kyjov 2:0 (2:0)
    So 01.09. 16:30 Kuřim - RAFK 1:2 (1:1)
    So 01.09. 16:30 Bosonohy - Novosedly 1:1 (0:1)
    So 01.09. 16:30 M. Krumlov - Podivín 3:0 (2:0)
    Ne 02.09. 16:30 FK Znojmo - Boskovice 0:1 (0:0)
    Ne 02.09. 16:30 Mutěnice - Blansko 0:2 (0:1)
    Ne 02.09. 16:30 Ivančice - Bzenec 0:3 (0:1)

    5.kolo

    So 08.09. 16:30 Bzenec - FK Znojmo 2:1 (1:0)
    So 08.09. 16:30 Podivín - Ivančice 1:3 (0:2)
    So 08.09. 16:30 Novosedly - M. Krumlov 4:0 (2:0)
    So 08.09. 16:30 RAFK - Bosonohy 0:1 (0:0)
    So 08.09. 16:30 Blansko - Kuřim 2:1 (1:0)
    So 08.09. 16:30 Boskovice - Sparta Brno 1:3 (0:1)
    Ne 09.09. 10:15 Kyjov - Mutěnice 1:1 (0:1)
    Ne 09.09. 16:30 Ráječko - Rousínov 1:2 (1:1)

    15.kolo

    St 12.09. 17:00 Kyjov - FK Znojmo 1:0 (0:0)
    St 12.09. 17:00 Ráječko - Blansko 2:0 (1:0)
    St 12.09. 17:00 Boskovice - RAFK 3:2 (1:1)
    St 12.09. 17:00 Sparta Brno - Novosedly 2:1 (1:1)
    St 12.09. 17:00 Rousínov - Podivín 5:0 (2:0)
    St 12.09. 17:00 Mutěnice - Bzenec 1:0 (0:0)
    St 12.09. 17:00 Kuřim - Ivančice 2:3 (0:0)
    St 12.09. 17:00 Bosonohy - M. Krumlov 1:0 (0:0)

    6.kolo

    So 15.09. 16:00 FK Znojmo - Sparta Brno 0:2 (0:0)
    So 15.09. 16:00 Kuřim - Kyjov 4:1 (2:0)
    So 15.09. 16:00 Bosonohy - Blansko 1:1 (1:1)
    So 15.09. 16:00 M. Krumlov - RAFK 2:1 (1:0)
    So 15.09. 16:00 Ivančice - Novosedly 0:1 (0:0)
    So 15.09. 16:00 Bzenec - Podivín 4:0 (1:0)
    Ne 16.09. 16:00 Rousínov - Boskovice 4:1 (4:0)
    Ne 16.09. 16:00 Mutěnice - Ráječko 1:2 (0:0)

    7.kolo

    So 22.09. 16:00 Podivín - FK Znojmo 2:5 (0:4)
    So 22.09. 16:00 Novosedly - Bzenec 4:3 (2:1)
    So 22.09. 16:00 RAFK - Ivančice 2:2 (2:1)
    So 22.09. 16:00 Blansko - M. Krumlov 4:0 (1:0)
    So 22.09. 16:00 Boskovice - Mutěnice 2:2 (1:1)
    So 22.09. 16:00 Sparta Brno - Rousínov 1:3 (1:2)
    Ne 23.09. 16:00 Kyjov - Bosonohy 3:1 (1:0)
    Ne 23.09. 16:00 Ráječko - Kuřim 2:1 (0:1)

    8.kolo

    So 29.09. 16:00 Kuřim - Boskovice 1:0 (0:0)
    So 29.09. 16:00 Bosonohy - Ráječko 5:2 (3:0)
    So 29.09. 16:00 M. Krumlov - Kyjov 2:0 (1:0)
    So 29.09. 16:00 Ivančice - Blansko 1:5 (0:1)
    So 29.09. 16:00 Bzenec - RAFK 3:0 (1:0)
    So 29.09. 16:00 Podivín - Novosedly 1:3 (1:1)
    Ne 30.09. 16:00 FK Znojmo - Rousínov 0:4 (0:2)
    Ne 30.09. 16:00 Mutěnice - Sparta Brno 0:2 (0:1)

    9.kolo

    So 06.10. 15:30 Novosedly - FK Znojmo 2:1 (1:0)
    So 06.10. 15:30 RAFK - Podivín 3:1 (1:1)
    So 06.10. 15:30 Blansko - Bzenec 2:0 (0:0)
    So 06.10. 15:30 Boskovice - Bosonohy 3:2 (3:1)
    So 06.10. 15:30 Sparta Brno - Kuřim 4:1 (1:0)
    Ne 07.10. 10:15 Kyjov - Ivančice 0:0 (0:0)
    Ne 07.10. 15:30 Ráječko - M. Krumlov 3:1 (1:0)
    Út 16.10. 15:30 Rousínov - Mutěnice 3:2 (1:1)

    10.kolo

    So 13.10. 15:00 FK Znojmo - Mutěnice 2:4 (1:3)
    So 13.10. 15:00 Kuřim - Rousínov 0:0 (0:0)
    So 13.10. 15:00 Bosonohy - Sparta Brno 1:0 (0:0)
    So 13.10. 15:00 M. Krumlov - Boskovice 2:0 (0:0)
    So 13.10. 15:00 Ivančice - Ráječko 3:0 (3:0)
    So 13.10. 15:00 Bzenec - Kyjov 1:0 (1:0)
    So 13.10. 15:00 Podivín - Blansko 0:3 (0:1)
    So 13.10. 15:00 Novosedly - RAFK 5:1 (3:1)

    11.kolo

    So 20.10. 15:00 RAFK - FK Znojmo 1:0 (1:0)
    So 20.10. 15:00 Blansko - Novosedly 3:0 (1:0)
    So 20.10. 15:00 Boskovice - Ivančice 1:2 (1:2)
    So 20.10. 15:00 Sparta Brno - M. Krumlov 2:2 (2:0)
    So 20.10. 15:00 Rousínov - Bosonohy 3:3 (1:3)
    Ne 21.10. 10:15 Kyjov - Podivín 1:2 (0:0)
    Ne 21.10. 15:00 Ráječko - Bzenec 1:0 (1:0)
    Ne 21.10. 15:00 Mutěnice - Kuřim 4:0 (1:0)

    12.kolo

    So 27.10. 14:30 FK Znojmo - Kuřim 4:3 (2:1)
    So 27.10. 14:30 Bosonohy - Mutěnice 1:0 (0:0)
    So 27.10. 14:30 Ivančice - Sparta Brno 5:0 (1:0)
    So 27.10. 14:30 Bzenec - Boskovice 6:3 (2:1)
    So 27.10. 14:30 Podivín - Ráječko 0:1 (0:0)
    So 27.10. 14:30 Novosedly - Kyjov 0:3 (0:1)
    So 27.10. 14:30 RAFK - Blansko 0:5 (0:4)
    Ne 28.10. 14:30 M. Krumlov - Rousínov 2:3 (1:2)

    13.kolo

    So 03.11. 14:00 Blansko - FK Znojmo 1:1 (0:0)
    So 03.11. 14:00 Boskovice - Podivín 1:4 (0:2)
    So 03.11. 14:00 Sparta Brno - Bzenec 6:1 (3:0)
    So 03.11. 14:00 Mutěnice - M. Krumlov 7:1 (2:0)
    So 03.11. 14:00 Kuřim - Bosonohy 1:2 (1:1)
    Ne 04.11. 10:15 Kyjov - RAFK 5:1 (3:1)
    Ne 04.11. 14:00 Ráječko - Novosedly 0:2 (0:2)
    Ne 04.11. 14:00 Rousínov - Ivančice 1:1 (1:1)

    19.kolo

    So 13.04. 16:00 Boskovice - FK Znojmo 3:4 (2:0)
    So 13.04. 16:00 RAFK - Kuřim 1:1 (0:0)
    So 13.04. 16:00 Novosedly - Bosonohy 3:0 (1:0)
    So 13.04. 16:00 Podivín - M. Krumlov 2:2 (2:0)
    So 13.04. 16:00 Bzenec - Ivančice 3:3 (0:1)
    Ne 14.04. 10:15 Kyjov - Rousínov 2:2 (1:1)
    Ne 14.04. 16:00 Ráječko - Sparta Brno 0k:3
    Ne 14.04. 16:00 Blansko - Mutěnice 0:3 (0:2)

    20.kolo

    So 20.04. 16:00 Ivančice - Podivín 0:0 (0:0)
    So 20.04. 16:00 Bosonohy - RAFK 0k:3
    So 20.04. 16:00 Kuřim - Blansko 1:2 (0:1)
    So 20.04. 16:00 Sparta Brno - Boskovice 5:0 (1:0)
    Ne 21.04. 16:00 FK Znojmo - Bzenec 3:1 (0:1)
    Ne 21.04. 16:00 M. Krumlov - Novosedly 0:1 (0:1)
    Ne 21.04. 16:00 Mutěnice - Kyjov 1:1 (1:1)
    Ne 21.04. 16:00 Rousínov - Ráječko 0:1 (0:0)

    21.kolo

    So 27.04. 16:00 Sparta Brno - FK Znojmo 5:0 (2:0)
    So 27.04. 16:00 Boskovice - Rousínov 0:0 (0:0)
    So 27.04. 16:00 RAFK - M. Krumlov 1:3 (0:3)
    So 27.04. 16:00 Novosedly - Ivančice 2:0 (0:0)
    So 27.04. 16:00 Podivín - Bzenec 1:6 (1:4)
    Ne 28.04. 10:15 Kyjov - Kuřim 1:3 (0:2)
    Ne 28.04. 16:00 Ráječko - Mutěnice 2:2 (2:2)
    Ne 28.04. 16:00 Blansko - Bosonohy 3:0 (2:0)

    17.kolo

    St 01.05. 10:15 Kyjov - Boskovice 2:1 (1:1)
    St 01.05. 17:00 Ráječko - FK Znojmo 4:0 (0:0)
    St 01.05. 17:00 Blansko - Sparta Brno 2:0 (2:0)
    St 01.05. 17:00 RAFK - Rousínov 1:0 (0:0)
    St 01.05. 17:00 Novosedly - Mutěnice 0:4 (0:2)
    St 01.05. 17:00 Podivín - Kuřim 0:1 (0:0)
    St 01.05. 17:00 Bzenec - Bosonohy 3:3 (0:3)
    St 01.05. 17:00 Ivančice - M. Krumlov 2:3 (0:2)

    22.kolo

    So 04.05. 16:30 FK Znojmo - Podivín 2:2 (2:2)
    So 04.05. 16:30 Bzenec - Novosedly 5:0 (4:0)
    So 04.05. 16:30 Ivančice - RAFK 4:2 (1:2)
    So 04.05. 16:30 Bosonohy - Kyjov 3:0 (1:0)
    So 04.05. 16:30 Kuřim - Ráječko 3:0k
    So 04.05. 16:30 Rousínov - Sparta Brno 2:2 (1:2)
    Ne 05.05. 16:30 M. Krumlov - Blansko 1:1 (1:1)
    Ne 05.05. 16:30 Mutěnice - Boskovice 5:3 (2:1)

    30.kolo

    St 08.05. 17:00 FK Znojmo - Kyjov 0:0 (0:0)
    St 08.05. 17:00 Blansko - Ráječko 2:1 (1:0)
    St 08.05. 17:00 RAFK - Boskovice 0:3 (0:2)
    St 08.05. 17:00 Novosedly - Sparta Brno 0:1 (0:1)
    St 08.05. 17:00 Podivín - Rousínov 0:1 (0:0)
    St 08.05. 17:00 Bzenec - Mutěnice 2:1 (2:1)
    St 08.05. 17:00 Ivančice - Kuřim 5:1 (3:1)
    St 08.05. 17:00 M. Krumlov - Bosonohy 1:0 (1:0)

    23.kolo

    So 11.05. 13:00 Rousínov - FK Znojmo 6:2 (2:1)
    So 11.05. 16:30 Sparta Brno - Mutěnice 0:1 (0:0)
    So 11.05. 16:30 Boskovice - Kuřim 0:1 (0:1)
    So 11.05. 16:30 Blansko - Ivančice 1:0 (0:0)
    So 11.05. 16:30 RAFK - Bzenec 6:2 (2:2)
    So 11.05. 16:30 Novosedly - Podivín 2:0 (2:0)
    Ne 12.05. 10:15 Kyjov - M. Krumlov 0:3 (0:0)
    Ne 12.05. 16:30 Ráječko - Bosonohy 0:0 (0:0)

    24.kolo

    17.05. 18:00 M. Krumlov - Ráječko 3:1 (2:1)
    So 18.05. 16:30 Podivín - RAFK 2:0 (0:0)
    So 18.05. 16:30 Bzenec - Blansko 1:3 (0:1)
    So 18.05. 16:30 Ivančice - Kyjov 1:0 (1:0)
    So 18.05. 16:30 Bosonohy - Boskovice 2:1 (0:0)
    So 18.05. 16:30 Kuřim - Sparta Brno 3:2 (2:1)
    Ne 19.05. 16:30 FK Znojmo - Novosedly 1:3 (1:2)
    Ne 19.05. 16:30 Mutěnice - Rousínov 3:1 (2:0)

    16.kolo

    Út 21.05. 17:30 Boskovice - Blansko 1:0 (0:0)
    St 22.05. 17:30 FK Znojmo - M. Krumlov 1:1 (1:1)
    St 22.05. 17:30 Bosonohy - Ivančice 2:1 (0:0)
    St 22.05. 17:30 Kuřim - Bzenec 5:0 (3:0)
    St 22.05. 17:30 Mutěnice - Podivín 2:0 (0:0)
    St 22.05. 17:30 Rousínov - Novosedly 2:1 (0:0)
    St 22.05. 17:30 Ráječko - Kyjov 1:1 (0:0)
    Út 28.05. 18:00 Sparta Brno - RAFK 1:0 (1:0)

    25.kolo

    So 25.05. 16:30 Rousínov - Kuřim 2:4 (0:0)
    So 25.05. 16:30 Sparta Brno - Bosonohy 3:2 (0:2)
    So 25.05. 16:30 Boskovice - M. Krumlov 0:2 (0:1)
    So 25.05. 16:30 Blansko - Podivín 4:1 (3:0)
    So 25.05. 16:30 RAFK - Novosedly 4:4 (2:0)
    Ne 26.05. 10:15 Kyjov - Bzenec 3:2 (1:0)
    Ne 26.05. 16:30 Mutěnice - FK Znojmo 4:0 (1:0)
    Ne 26.05. 16:30 Ráječko - Ivančice 1:0 (1:0)

    26.kolo

    So 01.06. 10:15 FK Znojmo - RAFK 3:4 (2:0)
    So 01.06. 16:30 Novosedly - Blansko 0:2 (0:0)
    So 01.06. 16:30 Podivín - Kyjov 0:0 (0:0)
    So 01.06. 16:30 Bzenec - Ráječko 1:2 (0:0)
    So 01.06. 16:30 Ivančice - Boskovice 2:0 (0:0)
    So 01.06. 16:30 Bosonohy - Rousínov 2:7 (1:2)
    So 01.06. 16:30 Kuřim - Mutěnice 1:4 (0:0)
    Út 11.06. 18:00 M. Krumlov - Sparta Brno odloženo

    18.kolo

    St 05.06. 18:00 FK Znojmo - Ivančice 3:0 (0:0)
    St 05.06. 18:00 Bosonohy - Podivín 1:0 (0:0)
    St 05.06. 18:00 Kuřim - Novosedly 3:0 (0:0)
    St 05.06. 18:00 Mutěnice - RAFK 2:2 (0:1)
    St 05.06. 18:00 Sparta Brno - Kyjov 3:0 (1:0)
    St 05.06. 18:00 Boskovice - Ráječko 3:2 (2:2)
    Út 11.06. 18:00 Rousínov - Blansko 4:2 (1:2)
    St 19.06. 18:00 M. Krumlov - Bzenec 1:2 (0:1)

    27.kolo

    So 08.06. 10:30 Rousínov - M. Krumlov 1:3 (0:2)
    So 08.06. 16:30 Kuřim - FK Znojmo 1:3 (1:3)
    So 08.06. 16:30 Sparta Brno - Ivančice 2:1 (1:0)
    So 08.06. 16:30 Boskovice - Bzenec 0:4 (0:1)
    So 08.06. 16:30 Blansko - RAFK 5:0 (2:0)
    Ne 09.06. 10:15 Kyjov - Novosedly 2:1 (0:0)
    Ne 09.06. 16:30 Mutěnice - Bosonohy 1:0 (0:0)
    Ne 09.06. 16:30 Ráječko - Podivín 3:2 (1:2)

    28.kolo

    14.06. 18:00 M. Krumlov - Mutěnice 2:1 (1:1)
    So 15.06. 10:15 FK Znojmo - Blansko 2:0 (2:0)
    So 15.06. 16:30 RAFK - Kyjov 2:1 (0:0)
    So 15.06. 16:30 Novosedly - Ráječko 2:2 (1:1)
    So 15.06. 16:30 Podivín - Boskovice 4:1 (2:0)
    So 15.06. 16:30 Bzenec - Sparta Brno 1:4 (1:1)
    So 15.06. 16:30 Ivančice - Rousínov 0:3 (0:1)
    So 15.06. 16:30 Bosonohy - Kuřim 0:3 (0:1)

    29.kolo

    21.06. 18:00 Mutěnice - Ivančice 2:3 (1:0)
    21.06. 18:00 Sparta Brno - Podivín 2:0 (2:0)
    So 22.06. 10:30 Rousínov - Bzenec 2:2 (0:1)
    So 22.06. 14:00 Kuřim - M. Krumlov 3:2 (0:0)
    So 22.06. 16:30 Bosonohy - FK Znojmo 1:4 (0:3)
    So 22.06. 16:30 Boskovice - Novosedly 0:1 (0:0)
    Ne 23.06. 10:15 Kyjov - Blansko 0:5 (0:3)
    Ne 23.06. 16:30 Ráječko - RAFK 6:3 (5:2)
    Správce soutěže: Jaroslav Andrla

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 20 4 6 68:25 64
    2. 30 19 3 8 66:36 60
    3. 30 17 5 8 72:39 56
    4. 30 15 7 8 68:45 52
    5. 30 15 4 11 50:50 49
    6. 30 14 5 11 47:46 47
    7. 30 14 4 12 51:50 46
    8. 30 13 4 13 67:57 43
    9. 30 12 3 15 51:59 39
    10. 30 11 5 14 50:63 38
    11. 30 10 8 12 41:54 38
    12. 30 10 8 12 47:47 38
    13. 30 9 7 14 35:49 34
    14. 30 9 4 17 47:74 31
    15. 30 7 4 19 40:71 25
    16. 30 4 7 19 31:66 19