Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 24. září 2017
svátek má Jaromír.
Hlavní menu
  • ID: 4930
  • Návštěvy: 120/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    74964
    Týden:
    120
    Dnes:
    29
    On-line:
    1

    1.kolo

    10.08. 17:00 Strakonice - Hor. Měcholupy 2:0 (1:0)
    So 11.08. 10:15 Kladno - Karlovy Vary 1:1 (0:0)
    So 11.08. 10:15 Vltavín - Chrudim 0:0 (0:0)
    So 11.08. 15:00 Domažlice - Roudnice 1:2 (1:1)
    So 11.08. 17:00 Písek - Sparta Praha B 0:0 (0:0)
    Ne 12.08. 10:15 Převýšov - Kunice 2:1 (1:1)
    Ne 12.08. 17:00 Česká Lípa - Hlavice 1:0 (0:0)
    Ne 12.08. 17:00 Zápy - Králův Dvůr 2:1 (2:0)
    Ne 12.08. 17:00 Kolín - Chomutov 3:0 (1:0)

    2.kolo

    So 18.08. 10:15 Chrudim - Převýšov 1:1 (0:0)
    So 18.08. 10:15 Chomutov - Vltavín 1:1 (0:1)
    So 18.08. 17:00 Hlavice - Sparta Praha B 0:4 (0:1)
    So 18.08. 17:00 Kunice - Strakonice 2:1 (1:1)
    Ne 19.08. 10:30 Karlovy Vary - Kolín 3:0 (1:0)
    Ne 19.08. 17:00 Hor. Měcholupy - Písek 3:1 (2:1)
    Ne 19.08. 17:00 Roudnice - Kladno 2:0 (1:0)
    Ne 19.08. 17:00 Králův Dvůr - Domažlice 2:4 (2:1)
    Ne 19.08. 17:00 Česká Lípa - Zápy 2:0 (1:0)

    3.kolo

    So 25.08. 10:15 Kladno - Králův Dvůr 3:1 (0:1)
    So 25.08. 10:15 Vltavín - Karlovy Vary 3:1 (2:0)
    So 25.08. 11:00 Strakonice - Chrudim 2:1 (0:0)
    So 25.08. 17:00 Domažlice - Česká Lípa 2:1 (0:0)
    So 25.08. 17:00 Písek - Kunice 0:4 (0:0)
    Ne 26.08. 10:15 Převýšov - Chomutov 4:1 (1:1)
    Ne 26.08. 10:15 Sparta Praha B - Hor. Měcholupy 2:0 (1:0)
    Ne 26.08. 17:00 Zápy - Hlavice 2:1 (2:1)
    Ne 26.08. 17:00 Kolín - Roudnice 2:2 (2:1)

    4.kolo

    So 01.09. 10:15 Chrudim - Písek 2:0 (0:0)
    So 01.09. 10:15 Chomutov - Strakonice 3:1 (2:1)
    So 01.09. 17:00 Hlavice - Hor. Měcholupy 2:2 (0:1)
    So 01.09. 17:00 Kunice - Sparta Praha B 5:1 (2:0)
    So 01.09. 17:00 Roudnice - Vltavín 0:0 (0:0)
    Ne 02.09. 10:30 Karlovy Vary - Převýšov 2:1 (2:0)
    Ne 02.09. 17:00 Králův Dvůr - Kolín 1:2 (0:1)
    Ne 02.09. 17:00 Česká Lípa - Kladno 2:1 (0:1)
    Ne 02.09. 17:00 Zápy - Domažlice 5:1 (2:1)

    5.kolo

    07.09. 17:00 Strakonice - Karlovy Vary 2:0 (2:0)
    So 08.09. 10:15 Kladno - Zápy 2:0 (2:0)
    So 08.09. 10:15 Vltavín - Králův Dvůr 2:1 (0:1)
    So 08.09. 17:00 Domažlice - Hlavice 3:0 (0:0)
    So 08.09. 17:00 Písek - Chomutov 1:2 (1:1)
    Ne 09.09. 10:15 Převýšov - Roudnice 2:2 (1:0)
    Ne 09.09. 10:15 Sparta Praha B - Chrudim 3:0 (1:0)
    Ne 09.09. 17:00 Kolín - Česká Lípa 1:0 (1:0)
    Ne 09.09. 17:00 Hor. Měcholupy - Kunice 0:2 (0:1)

    17.kolo

    St 12.09. 17:00 Písek - Hlavice 4:1 (2:0)
    St 12.09. 17:00 Sparta Praha B - Strakonice 0:0 (0:0)
    St 12.09. 17:00 Hor. Měcholupy - Převýšov 1:3 (1:0)
    St 12.09. 17:00 Kunice - Vltavín 2:1 (1:1)
    St 12.09. 17:00 Chrudim - Kolín 1:2 (0:1)
    St 12.09. 17:00 Chomutov - Kladno 5:0 (3:0)
    St 12.09. 17:00 Karlovy Vary - Domažlice 3:2 (1:0)
    St 12.09. 17:00 Roudnice - Zápy 2:1 (1:0)
    St 12.09. 17:00 Králův Dvůr - Česká Lípa 1:1 (1:0)

    6.kolo

    So 15.09. 10:15 Chrudim - Hor. Měcholupy 3:0 (1:0)
    So 15.09. 10:15 Chomutov - Sparta Praha B 1:3 (0:2)
    So 15.09. 16:30 Hlavice - Kunice 1:3 (0:0)
    Ne 16.09. 10:30 Karlovy Vary - Písek 2:2 (0:1)
    Ne 16.09. 10:30 Domažlice - Kladno 1:0 (0:0)
    Ne 16.09. 16:30 Roudnice - Strakonice 1:3 (1:1)
    Ne 16.09. 16:30 Králův Dvůr - Převýšov 0:2 (0:1)
    Ne 16.09. 16:30 Česká Lípa - Vltavín 3:3 (2:1)
    Ne 16.09. 16:30 Zápy - Kolín 1:2 (0:0)

    7.kolo

    So 22.09. 10:15 Kladno - Hlavice 2:1 (1:1)
    So 22.09. 10:15 Vltavín - Zápy 1:0 (1:0)
    So 22.09. 16:30 Písek - Roudnice 2:4 (1:2)
    So 22.09. 16:30 Kunice - Chrudim 3:1 (1:1)
    Ne 23.09. 10:15 Převýšov - Česká Lípa 0:0 (0:0)
    Ne 23.09. 10:15 Sparta Praha B - Karlovy Vary 0:0 (0:0)
    Ne 23.09. 16:30 Kolín - Domažlice 1:3 (0:1)
    Ne 23.09. 16:30 Strakonice - Králův Dvůr 1:2 (1:1)
    Ne 23.09. 16:30 Hor. Měcholupy - Chomutov 4:2 (2:0)

    8.kolo

    28.09. 16:00 Domažlice - Vltavín 2:3 (0:1)
    So 29.09. 10:15 Chomutov - Kunice 3:2 (0:2)
    So 29.09. 10:15 Kladno - Kolín 2:1 (0:0)
    So 29.09. 16:30 Hlavice - Chrudim 0:1 (0:0)
    Ne 30.09. 10:30 Karlovy Vary - Hor. Měcholupy 0:0 (0:0)
    Ne 30.09. 16:30 Roudnice - Sparta Praha B 1:0 (1:0)
    Ne 30.09. 16:30 Králův Dvůr - Písek 5:1 (3:1)
    Ne 30.09. 16:30 Česká Lípa - Strakonice 2:3 (0:1)
    Ne 30.09. 16:30 Zápy - Převýšov 1:0 (1:0)

    9.kolo

    So 06.10. 10:15 Vltavín - Kladno 1:0 (1:0)
    So 06.10. 10:15 Hor. Měcholupy - Roudnice 0:1 (0:0)
    So 06.10. 10:15 Chrudim - Chomutov 2:1 (0:0)
    So 06.10. 16:00 Písek - Česká Lípa 2:2 (0:1)
    So 06.10. 16:00 Kunice - Karlovy Vary 3:2 (1:1)
    Ne 07.10. 10:15 Převýšov - Domažlice 1:1 (1:0)
    Ne 07.10. 10:15 Sparta Praha B - Králův Dvůr 1:1 (0:1)
    Ne 07.10. 16:00 Kolín - Hlavice 3:0 (1:0)
    Ne 07.10. 16:00 Strakonice - Zápy 0:4 (0:1)

    10.kolo

    12.10. 16:00 Hlavice - Chomutov 3:0 (1:0)
    So 13.10. 10:15 Kladno - Převýšov 2:1 (0:0)
    So 13.10. 16:00 Domažlice - Strakonice 1:0 (0:0)
    Ne 14.10. 10:30 Karlovy Vary - Chrudim 1:3 (0:2)
    Ne 14.10. 16:00 Roudnice - Kunice 1:2 (0:2)
    Ne 14.10. 16:00 Králův Dvůr - Hor. Měcholupy 2:3 (0:1)
    Ne 14.10. 16:00 Česká Lípa - Sparta Praha B 1:2 (1:0)
    Ne 14.10. 16:00 Zápy - Písek 0:0 (0:0)
    Ne 14.10. 16:00 Kolín - Vltavín 0:0 (0:0)

    11.kolo

    19.10. 17:00 Chomutov - Karlovy Vary 5:1 (2:1)
    So 20.10. 10:15 Vltavín - Hlavice 4:1 (0:1)
    So 20.10. 10:15 Hor. Měcholupy - Česká Lípa 1:3 (0:2)
    So 20.10. 10:15 Chrudim - Roudnice 1:2 (1:2)
    So 20.10. 15:30 Písek - Domažlice 1:2 (1:0)
    So 20.10. 15:30 Kunice - Králův Dvůr 7:4 (3:2)
    Ne 21.10. 10:15 Převýšov - Kolín 0:2 (0:1)
    Ne 21.10. 10:15 Sparta Praha B - Zápy 2:0 (2:0)
    Ne 21.10. 13:00 Strakonice - Kladno 0:0 (0:0)

    13.kolo

    02.11. 16:00 Chomutov - Králův Dvůr 1:1 (1:0)
    So 03.11. 10:15 Hor. Měcholupy - Domažlice 2:1 (1:1)
    So 03.11. 11:00 Chrudim - Česká Lípa 3:1 (2:1)
    So 03.11. 14:00 Písek - Kolín 0:3 (0:2)
    So 03.11. 14:00 Kunice - Zápy 2:0 (2:0)
    Ne 04.11. 10:15 Převýšov - Hlavice 2:0 (0:0)
    Ne 04.11. 10:15 Sparta Praha B - Kladno 1:0 (0:0)
    Ne 04.11. 10:30 Karlovy Vary - Roudnice 2:1 (1:0)
    Ne 04.11. 14:00 Strakonice - Vltavín 0:1 (0:1)

    14.kolo

    So 10.11. 10:15 Kladno - Hor. Měcholupy 1:3 (0:2)
    So 10.11. 10:15 Vltavín - Písek 3:1 (0:0)
    So 10.11. 14:00 Hlavice - Roudnice 3:1 (2:1)
    So 10.11. 14:00 Domažlice - Kunice 2:0 (0:0)
    Ne 11.11. 10:15 Převýšov - Strakonice 1:3 (0:3)
    Ne 11.11. 14:00 Králův Dvůr - Karlovy Vary 1:0 (0:0)
    Ne 11.11. 14:00 Česká Lípa - Chomutov 2:2 (2:2)
    Ne 11.11. 14:00 Zápy - Chrudim 2:1 (0:0)
    Ne 11.11. 14:00 Kolín - Sparta Praha B 1:1 (0:1)

    12.kolo

    So 27.10. 10:15 Vltavín - Převýšov 0:4 (0:2)
    So 27.10. 14:30 Hlavice - Karlovy Vary 2:3 (0:1)
    Ne 28.10. 14:30 Roudnice - Chomutov 2:1 (0:1)
    Ne 28.10. 14:30 Králův Dvůr - Chrudim 2:0 (0:0)
    Ne 28.10. 14:30 Česká Lípa - Kunice 3:0 (0:0)
    Ne 28.10. 14:30 Zápy - Hor. Měcholupy 0:0 (0:0)
    St 07.11. 14:30 Kolín - Strakonice 3:1 (0:0)
    St 07.11. 17:30 Kladno - Písek 3:0 (2:0)
    St 14.11. 14:00 Domažlice - Sparta Praha B 4:1 (3:1)

    15.kolo

    16.11. 17:00 Chomutov - Zápy 0:0 (0:0)
    So 17.11. 10:15 Chrudim - Domažlice 3:2 (2:0)
    So 17.11. 13:30 Písek - Převýšov 0:0 (0:0)
    So 17.11. 13:30 Kunice - Kladno 2:1 (2:0)
    Ne 18.11. 10:15 Sparta Praha B - Vltavín 0:1 (0:1)
    Ne 18.11. 10:30 Karlovy Vary - Česká Lípa 1:2 (0:1)
    Ne 18.11. 13:30 Strakonice - Hlavice 3:2 (1:0)
    Ne 18.11. 13:30 Hor. Měcholupy - Kolín 2:2 (1:0)
    Ne 18.11. 13:30 Roudnice - Králův Dvůr 4:0 (2:0)

    16.kolo

    So 24.11. 10:15 Kladno - Chrudim 2:0 (0:0)
    So 24.11. 10:15 Vltavín - Hor. Měcholupy 4:0 (0:0)
    So 24.11. 13:30 Hlavice - Králův Dvůr 3:4 (0:2)
    So 24.11. 13:30 Domažlice - Chomutov 2:2 (0:1)
    So 24.11. 13:30 Převýšov - Sparta Praha B 2:1 (2:1)
    Ne 25.11. 13:30 Česká Lípa - Roudnice 5:1 (2:0)
    Ne 25.11. 13:30 Zápy - Karlovy Vary 2:0 (1:0)
    Ne 25.11. 13:30 Kolín - Kunice 1:1 (0:0)
    Ne 25.11. 13:30 Strakonice - Písek 2:0 (2:0)

    18.kolo

    So 09.03. 10:15 Chomutov - Kolín 2:3 (1:0)
    So 09.03. 10:15 Chrudim - Vltavín 3:1 (3:1)
    So 09.03. 14:30 Hlavice - Česká Lípa 1:6 (0:5)
    So 09.03. 14:30 Karlovy Vary - Kladno 2:2 (2:1)
    So 09.03. 14:30 Hor. Měcholupy - Strakonice 3:1 (2:0)
    Ne 10.03. 10:15 Sparta Praha B - Písek 2:2 (1:0)
    Ne 10.03. 14:30 Králův Dvůr - Zápy 0:0 (0:0)
    Ne 10.03. 14:30 Roudnice - Domažlice 1:1 (1:1)
    St 10.04. 16:30 Kunice - Převýšov 0:0 (0:0)

    19.kolo

    So 16.03. 10:15 Písek - Hor. Měcholupy 2:0 (0:0)
    So 16.03. 10:15 Strakonice - Kunice 1:2 (0:0)
    So 16.03. 10:15 Vltavín - Chomutov 0:0 (0:0)
    Ne 17.03. 10:15 Sparta Praha B - Hlavice 9:0 (5:0)
    Ne 17.03. 10:15 Převýšov - Chrudim 1:0 (0:0)
    Ne 17.03. 15:00 Kolín - Karlovy Vary 3:2 (0:0)
    Ne 17.03. 15:00 Zápy - Česká Lípa 1:1 (1:1)
    St 03.04. 16:30 Kladno - Roudnice 1:1 (0:1)
    St 03.04. 16:30 Domažlice - Králův Dvůr 0:3 (0:2)

    20.kolo

    22.03. 17:00 Chomutov - Převýšov 0:0 (0:0)
    So 23.03. 10:15 Chrudim - Strakonice 3:2 (2:1)
    So 23.03. 15:00 Karlovy Vary - Vltavín 2:2 (1:0)
    So 23.03. 15:00 Kunice - Písek 1:1 (1:1)
    Ne 24.03. 15:00 Česká Lípa - Domažlice 4:0 (3:0)
    Ne 24.03. 15:00 Roudnice - Kolín 2:2 (1:1)
    Ne 24.03. 15:00 Hor. Měcholupy - Sparta Praha B 1:1 (1:0)
    St 24.04. 17:00 Hlavice - Zápy 0:6 (0:0)
    St 24.04. 17:00 Králův Dvůr - Kladno 2:3 (0:2)

    21.kolo

    So 30.03. 10:15 Písek - Chrudim 1:1 (0:0)
    So 30.03. 10:15 Strakonice - Chomutov 0:0 (0:0)
    So 30.03. 10:15 Vltavín - Roudnice 4:2 (3:0)
    So 30.03. 10:15 Kladno - Česká Lípa 0:1 (0:0)
    So 30.03. 15:00 Domažlice - Zápy 1:1 (1:0)
    Ne 31.03. 10:15 Hor. Měcholupy - Hlavice 5:0 (1:0)
    Ne 31.03. 10:15 Sparta Praha B - Kunice 1:0 (1:0)
    Ne 31.03. 10:15 Převýšov - Karlovy Vary 0:0 (0:0)
    Ne 31.03. 15:00 Kolín - Králův Dvůr 6:1 (3:0)

    22.kolo

    05.04. 17:00 Chomutov - Písek 4:0 (3:0)
    So 06.04. 10:15 Chrudim - Sparta Praha B 2:1 (1:1)
    So 06.04. 15:00 Karlovy Vary - Strakonice 2:1 (0:0)
    So 06.04. 16:30 Hlavice - Domažlice 1:7 (0:1)
    So 06.04. 16:30 Kunice - Hor. Měcholupy 2:0 (0:0)
    Ne 07.04. 16:30 Zápy - Kladno 1:0 (0:0)
    Ne 07.04. 16:30 Česká Lípa - Kolín 2:2 (1:0)
    Ne 07.04. 16:30 Králův Dvůr - Vltavín 3:0 (1:0)
    Ne 07.04. 16:30 Roudnice - Převýšov 2:0 (1:0)

    23.kolo

    St 10.04. 17:00 Sparta Praha B - Chomutov 0:1 (0:0)
    So 13.04. 10:15 Písek - Karlovy Vary 1:0 (1:0)
    So 13.04. 10:15 Strakonice - Roudnice 0:5 (0:1)
    So 13.04. 10:15 Vltavín - Česká Lípa 1:0 (0:0)
    So 13.04. 10:15 Kladno - Domažlice 2:4 (1:3)
    So 13.04. 16:30 Kunice - Hlavice 4:1 (2:1)
    Ne 14.04. 10:15 Převýšov - Králův Dvůr 1:2 (0:2)
    Ne 14.04. 16:30 Hor. Měcholupy - Chrudim 0:3 (0:1)
    Ne 14.04. 16:30 Kolín - Zápy 1:1 (1:0)

    33.kolo

    St 17.04. 17:00 Králův Dvůr - Hlavice 4:0 (0:0)
    St 17.04. 17:00 Roudnice - Česká Lípa 4:1 (1:0)
    St 17.04. 17:00 Karlovy Vary - Zápy 1:3 (0:0)
    St 17.04. 17:00 Chomutov - Domažlice 2:1 (1:1)
    St 17.04. 17:00 Chrudim - Kladno 5:1 (2:1)
    St 17.04. 17:00 Kunice - Kolín 2:1 (1:0)
    St 17.04. 17:00 Hor. Měcholupy - Vltavín 0:2 (0:1)
    St 17.04. 17:00 Sparta Praha B - Převýšov 2:2 (0:2)
    St 17.04. 17:00 Písek - Strakonice 0:2 (0:1)

    24.kolo

    So 20.04. 10:15 Chomutov - Hor. Měcholupy 4:0 (1:0)
    So 20.04. 10:15 Chrudim - Kunice 1:1 (1:1)
    So 20.04. 15:00 Karlovy Vary - Sparta Praha B 1:0 (0:0)
    So 20.04. 17:00 Hlavice - Kladno 0:3 (0:2)
    So 20.04. 17:00 Domažlice - Kolín 1:2 (0:0)
    Ne 21.04. 17:00 Zápy - Vltavín 1:2 (0:1)
    Ne 21.04. 17:00 Česká Lípa - Převýšov 2:0 (2:0)
    Ne 21.04. 17:00 Králův Dvůr - Strakonice 0:0 (0:0)
    Ne 21.04. 17:00 Roudnice - Písek 2:0 (0:0)

    25.kolo

    So 27.04. 10:15 Chrudim - Hlavice 8:1 (4:0)
    So 27.04. 10:15 Písek - Králův Dvůr 3:2 (2:0)
    So 27.04. 10:15 Vltavín - Domažlice 1:3 (1:1)
    So 27.04. 17:00 Kunice - Chomutov 2:1 (1:0)
    Ne 28.04. 10:15 Hor. Měcholupy - Karlovy Vary 3:0 (0:0)
    Ne 28.04. 10:15 Sparta Praha B - Roudnice 4:0 (1:0)
    Ne 28.04. 10:15 Převýšov - Zápy 1:1 (0:0)
    Ne 28.04. 14:00 Strakonice - Česká Lípa 2:2 (2:0)
    Ne 28.04. 17:00 Kolín - Kladno 1:0 (0:0)

    26.kolo

    So 04.05. 10:15 Kladno - Vltavín 1:2 (1:0)
    So 04.05. 10:15 Chomutov - Chrudim 1:1 (0:0)
    So 04.05. 15:00 Karlovy Vary - Kunice 3:0 (1:0)
    So 04.05. 17:00 Hlavice - Kolín 0:1 (0:0)
    Ne 05.05. 13:30 Domažlice - Převýšov 3:3 (1:1)
    Ne 05.05. 17:00 Zápy - Strakonice 1:0 (1:0)
    Ne 05.05. 17:00 Česká Lípa - Písek 2:1 (1:0)
    Ne 05.05. 17:00 Králův Dvůr - Sparta Praha B 1:3 (1:1)
    Ne 05.05. 17:00 Roudnice - Hor. Měcholupy 1:2 (0:0)

    34.kolo

    St 08.05. 10:15 Převýšov - Hor. Měcholupy 2:0 (0:0)
    St 08.05. 17:00 Hlavice - Písek 1:7 (1:5)
    St 08.05. 17:00 Strakonice - Sparta Praha B 1:2 (0:0)
    St 08.05. 17:00 Vltavín - Kunice 1:0 (0:0)
    St 08.05. 17:00 Kolín - Chrudim 2:2 (1:2)
    St 08.05. 17:00 Kladno - Chomutov 1:2 (1:1)
    St 08.05. 17:00 Domažlice - Karlovy Vary 6:1 (3:0)
    St 08.05. 17:00 Česká Lípa - Králův Dvůr 0:2 (0:1)
    St 08.05. 17:30 Zápy - Roudnice 1:0 (0:0)

    27.kolo

    So 11.05. 10:15 Chrudim - Karlovy Vary 2:0 (1:0)
    So 11.05. 10:15 Hor. Měcholupy - Králův Dvůr 1:0 (0:0)
    So 11.05. 10:15 Písek - Zápy 0:2 (0:1)
    So 11.05. 10:15 Strakonice - Domažlice 0:4 (0:2)
    So 11.05. 10:15 Vltavín - Kolín 2:2 (0:1)
    Ne 12.05. 10:15 Sparta Praha B - Česká Lípa 6:1 (4:0)
    Ne 12.05. 10:15 Převýšov - Kladno 1:0 (1:0)
    Út 21.05. 17:00 Chomutov - Hlavice 5:0 (3:0)
    St 29.05. 17:00 Kunice - Roudnice 2:3 (2:0)

    28.kolo

    So 18.05. 10:15 Kladno - Strakonice 0:0 (0:0)
    So 18.05. 15:00 Karlovy Vary - Chomutov 2:1 (1:0)
    So 18.05. 17:00 Hlavice - Vltavín 1:6 (0:3)
    So 18.05. 17:00 Domažlice - Písek 4:2 (4:0)
    Ne 19.05. 17:00 Kolín - Převýšov 2:0 (0:0)
    Ne 19.05. 17:00 Zápy - Sparta Praha B 0:2 (0:1)
    Ne 19.05. 17:00 Česká Lípa - Hor. Měcholupy 0:3 (0:2)
    Ne 19.05. 17:00 Králův Dvůr - Kunice 2:0 (1:0)
    Ne 19.05. 17:00 Roudnice - Chrudim 2:1 (0:1)

    29.kolo

    24.05. 18:00 Chomutov - Roudnice 3:1 (2:1)
    So 25.05. 10:15 Chrudim - Králův Dvůr 2:1 (2:1)
    So 25.05. 10:15 Písek - Kladno 0:1 (0:1)
    So 25.05. 10:15 Strakonice - Kolín 0:0 (0:0)
    So 25.05. 14:00 Kunice - Česká Lípa 0:0 (0:0)
    So 25.05. 15:00 Karlovy Vary - Hlavice 9:0 (3:0)
    Ne 26.05. 10:15 Sparta Praha B - Domažlice 1:0 (1:0)
    Ne 26.05. 10:15 Převýšov - Vltavín 2:3 (0:1)
    Ne 26.05. 17:00 Hor. Měcholupy - Zápy 5:0 (2:0)

    31.kolo

    St 05.06. 17:30 Strakonice - Převýšov 3:0 (1:0)
    07.06. 16:00 Chomutov - Česká Lípa 2:1 (2:1)
    So 08.06. 10:15 Chrudim - Zápy 1:1 (1:1)
    So 08.06. 10:15 Písek - Vltavín 0:1 (0:0)
    So 08.06. 17:00 Kunice - Domažlice 0:4 (0:3)
    Ne 09.06. 10:15 Sparta Praha B - Kolín 1:3 (0:2)
    Ne 09.06. 17:00 Roudnice - Hlavice 8:1 (2:1)
    Ne 09.06. 17:00 Karlovy Vary - Králův Dvůr 1:1 (1:0)
    Ne 09.06. 17:00 Hor. Měcholupy - Kladno 2:4 (2:1)

    30.kolo

    31.05. 17:30 Hlavice - Převýšov 0:3 (0:3)
    So 01.06. 10:15 Vltavín - Strakonice 1:0 (0:0)
    So 01.06. 10:15 Kladno - Sparta Praha B 1:2 (0:1)
    Ne 02.06. 13:30 Domažlice - Hor. Měcholupy 6:1 (4:0)
    Ne 02.06. 17:00 Česká Lípa - Chrudim 1:0 (1:0)
    Ne 02.06. 17:00 Roudnice - Karlovy Vary 1:1 (1:1)
    Čt 06.06. 18:00 Zápy - Kunice 0:3 (0:3)
    St 12.06. 17:00 Králův Dvůr - Chomutov 0:0 (0:0)
    St 12.06. 17:30 Kolín - Písek 1:1 (0:0)

    32.kolo

    Út 14.05. 17:00 Hlavice - Strakonice 0:1 (0:1)
    St 29.05. 17:00 Zápy - Chomutov 1:1 (0:1)
    14.06. 17:00 Králův Dvůr - Roudnice 1:5 (0:3)
    So 15.06. 10:15 Převýšov - Písek 1:0 (0:0)
    So 15.06. 10:15 Vltavín - Sparta Praha B 2:1 (1:1)
    So 15.06. 10:15 Kladno - Kunice 2:3 (1:0)
    So 15.06. 10:15 Česká Lípa - Karlovy Vary 3:4 (0:2)
    So 15.06. 17:00 Domažlice - Chrudim 2:0 (1:0)
    Ne 16.06. 17:00 Kolín - Hor. Měcholupy 2:1 (2:1)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 34 21 8 5 59:37 71
    2. 34 18 12 4 63:38 66
    3. 34 19 5 10 63:46 62
    4. 34 18 5 11 81:52 59
    5. 34 17 7 10 69:50 58
    6. 34 16 8 10 60:35 56
    7. 34 15 7 12 58:43 52
    8. 34 13 11 10 59:45 50
    9. 34 13 10 11 41:36 49
    10. 34 13 9 12 58:52 48
    11. 34 12 11 11 43:38 47
    12. 34 11 9 14 53:59 42
    13. 34 12 5 17 48:61 41
    14. 34 11 7 16 54:62 40
    15. 34 11 7 16 38:48 40
    16. 34 11 5 18 42:51 38
    17. 34 5 9 20 36:65 24
    18. 34 2 1 31 27:134 7