Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 15. listopadu 2019
svátek má Leopold.
Hlavní menu
  • ID: 4885
  • Návštěvy: 18/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Mladá Boleslav  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy soutěže

Celkem:
4620
Týden:
18
Dnes:
2
On-line:
1

1.kolo

Čt 26.04. 16:30 NK Benátky - TJ Plazy 1:6
Čt 26.04. 16:30 Sokol Libáň - Mn. Hradiště B 2:5
Čt 26.04. 16:30 NK Bakov - Semčice 0:7
27.04. 16:30 Jizerní Vtelno - Jizerní Vtelno B 5:2

2.kolo

Út 01.05. 00:00 TJ Plazy - Jizerní Vtelno 4:3
Út 01.05. 00:00 Mn. Hradiště B - NK Bakov 4:3
Čt 03.05. 00:00 Jizerní Vtelno B - NK Benátky 4:3
Čt 03.05. 00:00 Semčice - Sokol Libáň 5:2

3.kolo

Čt 10.05. 16:30 Jizerní Vtelno - Mn. Hradiště B 4:3
Čt 10.05. 16:30 NK Benátky - Semčice 0:7
Čt 10.05. 16:30 Sokol Libáň - Jizerní Vtelno B odloženo
Čt 10.05. 16:30 NK Bakov - TJ Plazy 3:4

4.kolo

Út 15.05. 16:30 Mn. Hradiště B - NK Benátky 7:0
Út 15.05. 16:30 TJ Plazy - Sokol Libáň 7:0
Čt 17.05. 16:30 Semčice - Jizerní Vtelno 4:3
Čt 17.05. 16:30 Jizerní Vtelno B - NK Bakov 0:7

5.kolo

Út 22.05. 16:30 Mn. Hradiště B - TJ Plazy 3:4
Čt 24.05. 16:30 Jizerní Vtelno - NK Bakov 4:3
Čt 24.05. 16:30 NK Benátky - Sokol Libáň 5:2
Čt 24.05. 16:30 Semčice - Jizerní Vtelno B 7:0

6.kolo

Čt 31.05. 16:30 Sokol Libáň - Jizerní Vtelno 2:5
Čt 31.05. 16:30 NK Bakov - NK Benátky 6:1
Čt 31.05. 16:30 TJ Plazy - Semčice 6:1
Čt 31.05. 16:30 Jizerní Vtelno B - Mn. Hradiště B odloženo

7.kolo

Út 05.06. 16:30 TJ Plazy - Jizerní Vtelno B 6:1
Čt 07.06. 16:30 Jizerní Vtelno - NK Benátky 3:4
Čt 07.06. 16:30 Sokol Libáň - NK Bakov 2:5
Čt 07.06. 16:30 Semčice - Mn. Hradiště B odloženo

8.kolo

Út 12.06. 16:30 TJ Plazy - NK Benátky 6:1
Út 12.06. 16:30 Mn. Hradiště B - Sokol Libáň 6:1
Čt 14.06. 16:30 Jizerní Vtelno B - Jizerní Vtelno 2:5
Čt 14.06. 16:30 Semčice - NK Bakov 6:1

9.kolo

Čt 21.06. 00:00 Jizerní Vtelno - TJ Plazy 4:3
Čt 21.06. 00:00 NK Benátky - Jizerní Vtelno B 5:2
Čt 21.06. 00:00 Sokol Libáň - Semčice 0:7
Čt 21.06. 00:00 NK Bakov - Mn. Hradiště B 3:4

10.kolo

Út 26.06. 16:30 Mn. Hradiště B - Jizerní Vtelno 4:3
Út 26.06. 16:30 TJ Plazy - NK Bakov 5:2
Čt 28.06. 16:30 Semčice - NK Benátky 4:3
Čt 28.06. 16:30 Jizerní Vtelno B - Sokol Libáň 4:3

11.kolo

Čt 05.07. 00:00 Jizerní Vtelno - Semčice odloženo
Čt 05.07. 00:00 NK Benátky - Mn. Hradiště B 5:2
Čt 05.07. 00:00 Sokol Libáň - TJ Plazy 2:5
Čt 05.07. 00:00 NK Bakov - Jizerní Vtelno B odloženo

12.kolo

Út 04.09. 16:00 TJ Plazy - Mn. Hradiště B 7:0
Čt 06.09. 16:00 NK Bakov - Jizerní Vtelno 1:6
Čt 06.09. 16:00 Sokol Libáň - NK Benátky 5:2
Čt 06.09. 16:00 Jizerní Vtelno B - Semčice 0:7

13.kolo

Út 11.09. 16:00 Mn. Hradiště B - Jizerní Vtelno B 6:1
Čt 13.09. 16:00 Jizerní Vtelno - Sokol Libáň 5:2
Čt 13.09. 16:00 NK Benátky - NK Bakov odloženo
Čt 13.09. 16:00 Semčice - TJ Plazy 3:4

14.kolo

Út 18.09. 16:00 Mn. Hradiště B - Semčice 4:3
Út 18.09. 16:00 Jizerní Vtelno B - TJ Plazy 0:7
Čt 20.09. 16:00 NK Benátky - Jizerní Vtelno 0:7
Čt 20.09. 16:00 NK Bakov - Sokol Libáň 5:2
Správce soutěže: X X

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 14 13 0 1 74:24 26
2. 14 10 1 3 66:27 21
3. 14 9 1 4 58:35 19
4. 14 9 0 5 57:41 18
5. 14 4 2 8 41:47 10
6. 14 4 1 9 31:62 9
7. 14 2 1 11 21:72 5
8. 14 2 0 12 29:69 4