Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 18. července 2019
svátek má Drahomíra.
Hlavní menu
  • ID: 4737
  • Návštěvy: 31/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Královéhradecký kraj  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

ME 2012 Chorvatsko

Evropské soutěže

Návštěvy soutěže

Celkem:
4803
Týden:
31
Dnes:
5
On-line:
1

1.kolo

So 27.08. 00:00 Údolí Hladu - Infarkt klub 4:6 (2:2)
So 27.08. 00:00 AC Sextons 94 - BERKA Club 5:0 (5:0)
So 27.08. 00:00 Flamengo HK B - Třebechovice 6:1 (4:0)
So 27.08. 00:00 Zeppelin HK B - Hespro HK B 5:0 (5:0)
So 27.08. 00:00 Černožice - Severka 3:2 (1:0)
So 27.08. 00:00 Losers HK - Fanatic Dogs 5:5 (1:3)
So 27.08. 00:00 White Brothers - Snakes výsledek
So 27.08. 00:00 Reds - Bad Boys 1:9 (1:3)

2.kolo

So 03.09. 00:00 Infarkt klub - Bad Boys 4:0 (1:0)
So 03.09. 00:00 Snakes - Reds 5:3 (0:1)
So 03.09. 00:00 Fanatic Dogs - White Brothers 7:4 (3:2)
So 03.09. 00:00 Severka - Losers HK 9:6 (4:2)
So 03.09. 00:00 Hespro HK B - Černožice 3:7 (2:2)
So 03.09. 00:00 Třebechovice - Zeppelin HK B 2:11 (1:3)
So 03.09. 00:00 BERKA Club - Flamengo HK B 3:8 (0:2)
So 03.09. 00:00 Údolí Hladu - AC Sextons 94 5:0 (5:0)

3.kolo

Ne 04.09. 00:00 AC Sextons 94 - Infarkt klub 4:5 (2:1)
Ne 04.09. 00:00 Flamengo HK B - Údolí Hladu 7:0 (2:0)
Ne 04.09. 00:00 Zeppelin HK B - BERKA Club 5:0 (5:0)
Ne 04.09. 00:00 Černožice - Třebechovice 6:6 (2:1)
Ne 04.09. 00:00 Losers HK - Hespro HK B 7:2 (3:1)
Ne 04.09. 00:00 White Brothers - Severka 5:1 (2:1)
Ne 04.09. 00:00 Reds - Fanatic Dogs 4:4 (2:1)
Ne 04.09. 00:00 Bad Boys - Snakes 5:5 (2:3)

4.kolo

So 10.09. 00:00 Infarkt klub - Snakes 3:3 (0:2)
So 10.09. 00:00 Fanatic Dogs - Bad Boys 5:3 (2:1)
So 10.09. 00:00 Severka - Reds 3:4 (3:2)
So 10.09. 00:00 Hespro HK B - White Brothers 3:7 (1:3)
So 10.09. 00:00 Třebechovice - Losers HK 4:8 (1:3)
So 10.09. 00:00 BERKA Club - Černožice 4:5 (2:5)
So 10.09. 00:00 Údolí Hladu - Zeppelin HK B 2:2 (1:0)
So 10.09. 00:00 AC Sextons 94 - Flamengo HK B 1:8 (0:5)

5.kolo

So 17.09. 00:00 Flamengo HK B - Infarkt klub 2:2 (2:0)
So 17.09. 00:00 Zeppelin HK B - AC Sextons 94 3:1 (1:1)
So 17.09. 00:00 Černožice - Údolí Hladu 3:3 (1:0)
So 17.09. 00:00 Losers HK - BERKA Club 8:4 (3:2)
So 17.09. 00:00 White Brothers - Třebechovice 4:2 (2:0)
So 17.09. 00:00 Reds - Hespro HK B 3:6 (1:0)
So 17.09. 00:00 Bad Boys - Severka 7:4 (3:2)
So 17.09. 00:00 Snakes - Fanatic Dogs 10:5 (4:3)

6.kolo

Ne 18.09. 00:00 Infarkt klub - Fanatic Dogs 2:3 (2:2)
Ne 18.09. 00:00 Severka - Snakes 3:1 (2:0)
Ne 18.09. 00:00 Hespro HK B - Bad Boys 5:8 (3:3)
Ne 18.09. 00:00 Třebechovice - Reds 1:2 (0:2)
Ne 18.09. 00:00 BERKA Club - White Brothers 4:5 (3:3)
Ne 18.09. 00:00 Údolí Hladu - Losers HK 4:2 (2:1)
Ne 18.09. 00:00 AC Sextons 94 - Černožice 3:4 (1:0)
Ne 18.09. 00:00 Flamengo HK B - Zeppelin HK B 4:5 (1:0)

7.kolo

Ne 25.09. 00:00 Zeppelin HK B - Infarkt klub 5:5 (3:3)
Ne 25.09. 00:00 Černožice - Flamengo HK B 7:2 (3:0)
Ne 25.09. 00:00 Losers HK - AC Sextons 94 1:5 (0:1)
Ne 25.09. 00:00 White Brothers - Údolí Hladu 2:2 (1:2)
Ne 25.09. 00:00 Reds - BERKA Club 5:0 (5:0)
Ne 25.09. 00:00 Bad Boys - Třebechovice 8:5 (3:4)
Ne 25.09. 00:00 Snakes - Hespro HK B 3:3 (2:2)
Ne 25.09. 00:00 Fanatic Dogs - Severka 6:6 (2:1)

8.kolo

So 01.10. 00:00 Infarkt klub - Severka 3:2 (0:2)
So 01.10. 00:00 Hespro HK B - Fanatic Dogs 6:8 (2:2)
So 01.10. 00:00 Třebechovice - Snakes výsledek
So 01.10. 00:00 BERKA Club - Bad Boys 7:8 (3:3)
So 01.10. 00:00 Údolí Hladu - Reds 3:3 (0:2)
So 01.10. 00:00 AC Sextons 94 - White Brothers 0:5 (0:5)
So 01.10. 00:00 Flamengo HK B - Losers HK 8:2 (3:1)
So 01.10. 00:00 Zeppelin HK B - Černožice 10:3 (4:0)

9.kolo

Ne 02.10. 00:00 Černožice - Infarkt klub 7:1 (2:1)
Ne 02.10. 00:00 Losers HK - Zeppelin HK B 6:0 (2:0)
Ne 02.10. 00:00 White Brothers - Flamengo HK B 1:8 (1:2)
Ne 02.10. 00:00 Reds - AC Sextons 94 3:2 (0:1)
Ne 02.10. 00:00 Bad Boys - Údolí Hladu 1:6 (1:0)
Ne 02.10. 00:00 Snakes - BERKA Club 5:0 (5:0)
Ne 02.10. 00:00 Fanatic Dogs - Třebechovice 1:2 (0:1)
Ne 02.10. 00:00 Severka - Hespro HK B 7:6 (2:3)

10.kolo

So 08.10. 00:00 Infarkt klub - Hespro HK B 3:2 (1:0)
So 08.10. 00:00 Třebechovice - Severka 2:3 (1:2)
So 08.10. 00:00 BERKA Club - Fanatic Dogs 2:8 (1:4)
So 08.10. 00:00 Údolí Hladu - Snakes 3:4 (2:1)
So 08.10. 00:00 AC Sextons 94 - Bad Boys 3:8 (1:4)
So 08.10. 00:00 Flamengo HK B - Reds 3:3 (0:1)
So 08.10. 00:00 Zeppelin HK B - White Brothers 4:4 (2:3)
So 08.10. 00:00 Černožice - Losers HK 12:4 (5:1)

11.kolo

So 15.10. 00:00 Losers HK - Infarkt klub 5:2 (3:0)
So 15.10. 00:00 White Brothers - Černožice 1:10 (0:4)
So 15.10. 00:00 Reds - Zeppelin HK B 1:6 (1:2)
So 15.10. 00:00 Bad Boys - Flamengo HK B 4:6 (3:1)
So 15.10. 00:00 Snakes - AC Sextons 94 2:4 (1:1)
So 15.10. 00:00 Fanatic Dogs - Údolí Hladu 1:5 (0:1)
So 15.10. 00:00 Severka - BERKA Club 5:0 (5:0)
So 15.10. 00:00 Hespro HK B - Třebechovice 6:6 (3:2)

12.kolo

Ne 16.10. 00:00 Třebechovice - Infarkt klub 3:3 (2:1)
Ne 16.10. 00:00 BERKA Club - Hespro HK B 0:5 (0:5)
Ne 16.10. 00:00 Údolí Hladu - Severka 3:2 (2:0)
Ne 16.10. 00:00 AC Sextons 94 - Fanatic Dogs 4:5 (1:3)
Ne 16.10. 00:00 Flamengo HK B - Snakes 5:3 (2:2)
Ne 16.10. 00:00 Zeppelin HK B - Bad Boys 7:3 (3:2)
Ne 16.10. 00:00 Černožice - Reds 13:2 (5:1)
Ne 16.10. 00:00 Losers HK - White Brothers 7:3 (6:2)

13.kolo

So 29.10. 00:00 White Brothers - Infarkt klub 2:0 (0:0)
So 29.10. 00:00 Reds - Losers HK 9:15 (2:5)
So 29.10. 00:00 Bad Boys - Černožice 5:3 (0:0)
So 29.10. 00:00 Snakes - Zeppelin HK B 1:6 (0:2)
So 29.10. 00:00 Fanatic Dogs - Flamengo HK B 2:9 (1:5)
So 29.10. 00:00 Severka - AC Sextons 94 2:5 (2:3)
So 29.10. 00:00 Hespro HK B - Údolí Hladu 1:1 (1:1)
So 29.10. 00:00 BERKA Club - Třebechovice 0:5 (0:5)

14.kolo

Ne 30.10. 00:00 Infarkt klub - BERKA Club 5:0 (5:0)
Ne 30.10. 00:00 Třebechovice - Údolí Hladu 2:4 (1:1)
Ne 30.10. 00:00 AC Sextons 94 - Hespro HK B 3:4 (2:3)
Ne 30.10. 00:00 Flamengo HK B - Severka 10:1 (4:1)
Ne 30.10. 00:00 Zeppelin HK B - Fanatic Dogs 8:3 (4:1)
Ne 30.10. 00:00 Černožice - Snakes 10:4 (2:0)
Ne 30.10. 00:00 Losers HK - Bad Boys 4:3 (2:2)
Ne 30.10. 00:00 White Brothers - Reds 0:7 (0:3)

15.kolo

Ne 06.11. 00:00 Reds - Infarkt klub 2:1 (1:1)
Ne 06.11. 00:00 Bad Boys - White Brothers 5:4 (4:0)
Ne 06.11. 00:00 Snakes - Losers HK 4:3 (1:1)
Ne 06.11. 00:00 Fanatic Dogs - Černožice 3:6 (1:4)
Ne 06.11. 00:00 Severka - Zeppelin HK B 0:5 (0:5)
Ne 06.11. 00:00 Hespro HK B - Flamengo HK B 1:13 (1:6)
Ne 06.11. 00:00 AC Sextons 94 - Třebechovice 7:5 (3:2)
Ne 06.11. 00:00 BERKA Club - Údolí Hladu 0:5 (0:5)
Soutěž nemá správce [ více ]

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 15 11 3 1 82:35 36
2. 15 11 2 2 99:36 35
3. 15 11 2 2 99:53 35
4. 15 7 5 3 50:36 26
5. 15 8 1 6 83:74 25
6. 15 8 1 6 77:69 25
7. 15 6 4 5 45:44 22
8. 15 6 3 6 66:76 21
9. 15 6 3 6 52:71 21
10. 14 6 2 6 47:60 20
11. 13 5 3 5 50:53 18
12. 15 5 1 9 50:66 16
13. 15 5 0 10 47:60 15
14. 15 3 3 9 53:81 12
15. 14 2 3 9 46:69 9
16. 15 0 0 15 24:87 0