Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 23. července 2019
svátek má Libor.
Hlavní menu
  • ID: 4733
  • Návštěvy: 29/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Plzeňský kraj  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

ME 2012 Chorvatsko

Evropské soutěže

Návštěvy soutěže

Celkem:
4839
Týden:
29
Dnes:
5
On-line:
1

1.kolo

Ne 13.11. 00:00 Happich - Pohoda 7:2 (3:0)
Ne 13.11. 00:00 Bee Sting - No Limit Bar 8:1 (2:0)
Ne 13.11. 00:00 Czech Made - Šeptem Plzeň 8:0 (2:0)
Ne 13.11. 00:00 Bee Sting - Šeptem Plzeň 3:3 (2:2)
Ne 13.11. 00:00 Do Dna - Bowling Luna 3:1 (1:0)
Ne 13.11. 00:00 Rabbit Plzeň - Bowling Luna 2:4 (1:1)
Ne 13.11. 00:00 Splávek - Do Dna 3:6 (2:4)
Ne 13.11. 00:00 Rabbit Plzeň - Splávek 1:6 (3:3)
Ne 13.11. 00:00 Playmakers - Bomber 5:1 (3:0)
Ne 13.11. 00:00 Happich - Bomber 4:0 (2:0)
Ne 13.11. 00:00 Playmakers - Pohoda 4:2 (2:2)
Ne 13.11. 00:00 Czech Made - No Limit Bar 3:1 (2:1)

2.kolo

Ne 20.11. 00:00 No Limit Bar - Bowling Luna 1:3 (0:1)
Ne 20.11. 00:00 Czech Made - Happich 5:2 (1:0)
Ne 20.11. 00:00 Bee Sting - Playmakers 6:5 (4:4)
Ne 20.11. 00:00 Czech Made - Playmakers 7:4 (5:2)
Ne 20.11. 00:00 Rabbit Plzeň - Pohoda 4:3 (2:2)
Ne 20.11. 00:00 Do Dna - Pohoda 6:2 (1:1)
Ne 20.11. 00:00 Rabbit Plzeň - Bomber 5:4 (4:2)
Ne 20.11. 00:00 Do Dna - Bomber 1:0 (0:0)
Ne 20.11. 00:00 Šeptem Plzeň - Splávek 6:6 (2:3)
Ne 20.11. 00:00 No Limit Bar - Splávek 5:1 (3:0)
Ne 20.11. 00:00 Šeptem Plzeň - Bowling Luna 5:4 (3:4)
Ne 20.11. 00:00 Bee Sting - Happich 6:5 (2:4)

3.kolo

So 26.11. 00:00 Happich - Rabbit Plzeň 5:3 (1:2)
So 26.11. 00:00 Bomber - Šeptem Plzeň 5:0 (0:0)
So 26.11. 00:00 Bomber - No Limit Bar 5:7 (3:3)
So 26.11. 00:00 Playmakers - Do Dna 3:5 (1:3)
So 26.11. 00:00 Happich - Do Dna 0:7 (0:2)
So 26.11. 00:00 Playmakers - Rabbit Plzeň 5:4 (1:1)
Ne 27.11. 00:00 Splávek - Bee Sting 5:5 (0:2)
Ne 27.11. 00:00 Bowling Luna - Bee Sting 3:1 (2:1)
Ne 27.11. 00:00 Bowling Luna - Czech Made 3:5 (1:1)
Ne 27.11. 00:00 Pohoda - Šeptem Plzeň 6:4 (5:2)
Ne 27.11. 00:00 Pohoda - No Limit Bar 3:6 (2:3)
Ne 27.11. 00:00 Splávek - Czech Made 3:9 (1:2)

4.kolo

Ne 04.12. 00:00 Šeptem Plzeň - No Limit Bar 4:5 (0:2)
Ne 04.12. 00:00 Splávek - Bowling Luna 2:3 (2:1)
Ne 04.12. 00:00 Pohoda - Bomber 2:5 (1:2)
Ne 04.12. 00:00 Bee Sting - Czech Made 0:4 (0:0)
Ne 04.12. 00:00 Rabbit Plzeň - Do Dna 4:4 (1:2)
Ne 04.12. 00:00 Happich - Playmakers 6:5 (4:2)

5.kolo

So 10.12. 00:00 Playmakers - No Limit Bar 11:3 (6:1)
So 10.12. 00:00 Pohoda - Splávek 4:7 (1:4)
So 10.12. 00:00 Rabbit Plzeň - Bee Sting 2:7 (0:4)
So 10.12. 00:00 Do Dna - Bee Sting 5:3 (2:0)
So 10.12. 00:00 Rabbit Plzeň - Czech Made 3:6 (2:2)
So 10.12. 00:00 Do Dna - Czech Made 5:0 (3:0)
So 10.12. 00:00 Happich - Šeptem Plzeň 9:5 (4:1)
So 10.12. 00:00 Playmakers - Šeptem Plzeň 5:4 (2:1)
So 10.12. 00:00 Happich - No Limit Bar 3:4 (2:0)
So 10.12. 00:00 Pohoda - Bowling Luna 3:9 (2:5)

6.kolo

Ne 18.12. 00:00 Bowling Luna - Happich 2:5 (2:1)
Ne 18.12. 00:00 Šeptem Plzeň - Do Dna 1:6 (1:3)
Ne 18.12. 00:00 No Limit Bar - Rabbit Plzeň 4:3 (2:2)
Ne 18.12. 00:00 Šeptem Plzeň - Rabbit Plzeň 8:5 (2:2)
Ne 18.12. 00:00 Czech Made - Bomber 4:2 (1:0)
Ne 18.12. 00:00 Bee Sting - Bomber 5:2 (2:1)
Ne 18.12. 00:00 Czech Made - Pohoda 7:2 (3:1)
Ne 18.12. 00:00 Bee Sting - Pohoda 6:7 (5:3)
Ne 18.12. 00:00 Splávek - Playmakers 5:9 (3:4)
Ne 18.12. 00:00 Bowling Luna - Playmakers 0:8 (0:2)
Ne 18.12. 00:00 Splávek - Happich 4:9 (2:5)
Ne 18.12. 00:00 No Limit Bar - Do Dna 7:2 (4:2)

7.kolo

Ne 15.01. 00:00 Playmakers - Happich 3:3 (1:2)
Ne 15.01. 00:00 Do Dna - Rabbit Plzeň 2:2 (0:1)
Ne 15.01. 00:00 Czech Made - Bee Sting 1:5 (1:3)
Ne 15.01. 00:00 Bowling Luna - Splávek 2:3 (0:1)
Ne 15.01. 00:00 No Limit Bar - Šeptem Plzeň 3:1 (1:0)
Ne 15.01. 00:00 Bomber - Pohoda 4:1 (2:0)
Ne 15.01. 00:00 Bomber - Splávek 2:3 (0:2)
Ne 15.01. 00:00 Bomber - Bowling Luna 6:2 (2:1)

8.kolo

So 21.01. 00:00 No Limit Bar - Czech Made 1:8 (1:4)
So 21.01. 00:00 Bomber - Playmakers 5:2 (0:0)
So 21.01. 00:00 Splávek - Rabbit Plzeň 7:5 (4:1)
So 21.01. 00:00 Bowling Luna - Rabbit Plzeň 3:1 (1:1)
So 21.01. 00:00 Splávek - Do Dna 2:5 (2:1)
So 21.01. 00:00 Bowling Luna - Do Dna 1:3 (0:2)
So 21.01. 00:00 Pohoda - Happich 4:8 (0:5)
So 21.01. 00:00 Pohoda - Playmakers 3:12 (1:5)
So 21.01. 00:00 Šeptem Plzeň - Bee Sting 2:4 (1:2)
So 21.01. 00:00 No Limit Bar - Bee Sting 5:7 (3:4)
So 21.01. 00:00 Šeptem Plzeň - Czech Made 0:3 (0:1)
So 21.01. 00:00 Bomber - Happich 2:5 (0:0)

9.kolo

Ne 29.01. 08:00 Do Dna - Playmakers 4:5 (1:2)
Ne 29.01. 09:00 Rabbit Plzeň - Playmakers 7:6 (2:5)
Ne 29.01. 10:00 Do Dna - Happich 4:7 (2:4)
Ne 29.01. 11:00 Rabbit Plzeň - Happich 4:5 (1:1)
Ne 29.01. 12:00 Šeptem Plzeň - Bomber 4:7 (0:3)
Ne 29.01. 13:00 No Limit Bar - Bomber 3:3 (1:1)
Ne 29.01. 14:00 Šeptem Plzeň - Pohoda 2:7 (0:1)
Ne 29.01. 15:00 No Limit Bar - Pohoda 3:4 (1:1)
Ne 29.01. 16:00 Czech Made - Bowling Luna 3:2 (1:2)
Ne 29.01. 17:00 Bee Sting - Bowling Luna 5:3 (2:2)
Ne 29.01. 18:00 Czech Made - Splávek 9:3 (5:1)
Ne 29.01. 19:00 Bee Sting - Splávek 8:3 (3:2)

10.kolo

So 04.02. 00:00 Bomber - Do Dna 3:3 (2:2)
So 04.02. 08:00 Pohoda - Rabbit Plzeň 1:10 (0:4)
So 04.02. 09:00 Pohoda - Do Dna 4:8 (3:3)
So 04.02. 10:00 Happich - Bee Sting 1:5 (1:0)
So 04.02. 11:00 Playmakers - Bee Sting 6:11 (1:7)
So 04.02. 12:00 Happich - Czech Made 3:6 (1:2)
So 04.02. 13:00 Playmakers - Czech Made 2:1 (1:1)
So 04.02. 14:00 Splávek - No Limit Bar 5:2 (2:1)
So 04.02. 15:00 Bowling Luna - No Limit Bar 6:2 (2:1)
So 04.02. 16:00 Splávek - Šeptem Plzeň 4:0 (3:0)
So 04.02. 17:00 Bowling Luna - Šeptem Plzeň 2:4 (0:1)

11.kolo

Ne 19.02. 08:00 Bee Sting - Rabbit Plzeň 8:2 (3:0)
Ne 19.02. 09:00 Czech Made - Rabbit Plzeň 7:0 (3:0)
Ne 19.02. 10:00 Bee Sting - Do Dna 4:7 (1:3)
Ne 19.02. 11:00 Czech Made - Do Dna 1:6 (1:1)
Ne 19.02. 12:00 Bowling Luna - Pohoda 7:1 (4:0)
Ne 19.02. 13:00 Splávek - Pohoda 11:5 (4:3)
Ne 19.02. 14:00 Bowling Luna - Bomber 7:4 (4:3)
Ne 19.02. 15:00 Splávek - Bomber 4:7 (3:0)
Ne 19.02. 16:00 Šeptem Plzeň - Playmakers 3:5 (1:3)
Ne 19.02. 17:00 No Limit Bar - Happich 0:11 (0:8)
Ne 19.02. 18:00 Šeptem Plzeň - Happich 2:6 (1:2)
Ne 19.02. 19:00 No Limit Bar - Playmakers 2:4 (1:2)

12.kolo

Ne 26.02. 00:00 Bomber - Czech Made 2:1 (1:0)
Ne 26.02. 00:00 Bomber - Bee Sting 1:5 (0:0)
Ne 26.02. 00:00 Bomber - Rabbit Plzeň 5:0 (0:0)
Ne 26.02. 08:00 Pohoda - Czech Made 0:4 (0:3)
Ne 26.02. 09:00 Pohoda - Bee Sting 2:14 (1:5)
Ne 26.02. 10:00 Do Dna - No Limit Bar 5:0 (4:0)
Ne 26.02. 11:00 Rabbit Plzeň - No Limit Bar 7:2 (2:2)
Ne 26.02. 12:00 Do Dna - Šeptem Plzeň 4:2 (2:0)
Ne 26.02. 13:00 Rabbit Plzeň - Šeptem Plzeň 5:4 (1:1)
Ne 26.02. 14:00 Playmakers - Splávek 7:5 (3:2)
Ne 26.02. 15:00 Happich - Splávek 2:4 (1:1)
Ne 26.02. 16:00 Playmakers - Bowling Luna 4:5 (3:1)
Ne 26.02. 17:00 Happich - Bowling Luna 4:9 (1:4)
Soutěž nemá správce [ více ]

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 22 17 0 5 102:49 51
2. 22 16 3 3 101:55 51
3. 22 15 2 5 126:75 47
4. 22 13 1 8 120:92 40
5. 22 13 1 8 110:86 40
6. 22 11 0 11 81:75 33
7. 22 9 2 11 75:73 29
8. 22 9 2 11 96:111 29
9. 22 8 1 13 67:107 25
10. 22 6 2 14 79:106 20
11. 22 4 0 18 68:148 12
12. 22 3 2 17 64:112 11