Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 5. prosince 2019
svátek má Jitka.
Hlavní menu
  • ID: 4730
  • Návštěvy: 20/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Karlovarský kraj  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

ME 2012 Chorvatsko

Evropské soutěže

Návštěvy soutěže

Celkem:
4382
Týden:
20
Dnes:
1
On-line:
1

1.kolo

Út 25.10. 00:00 Titanic Chodov - Tenis D.Rychnov 15:4
Út 25.10. 00:00 HRB K.Poříčí - Flamengo Březová 7:2
Út 25.10. 00:00 Draci KV B - Slavia K.Vary 4:2
Út 25.10. 00:00 ASK Rád - FC Jenišov 2:5

2.kolo

Út 01.11. 00:00 Tenis D.Rychnov - FC Jenišov 5:10
Út 01.11. 00:00 Slavia K.Vary - ASK Rád 7:0
Út 01.11. 00:00 Flamengo Březová - Draci KV B 4:3
Út 01.11. 00:00 Titanic Chodov - Fut Fet 6:3

3.kolo

Út 08.11. 00:00 Fut Fet - Tenis D.Rychnov 8:13 (4:7)
Út 08.11. 00:00 HRB K.Poříčí - Titanic Chodov 14:2 (5:0)
Út 08.11. 00:00 ASK Rád - Flamengo Březová 3:6 (0:4)
Út 08.11. 00:00 FC Jenišov - Slavia K.Vary 6:9 (4:6)

4.kolo

Út 15.11. 00:00 Tenis D.Rychnov - Slavia K.Vary 7:8 (1:4)
Út 15.11. 00:00 Flamengo Březová - FC Jenišov 9:5 (3:2)
Út 15.11. 00:00 Titanic Chodov - Draci KV B 8:3 (4:2)
Út 15.11. 00:00 Fut Fet - HRB K.Poříčí 5:10 (4:7)

5.kolo

Út 22.11. 00:00 HRB K.Poříčí - Tenis D.Rychnov 8:5 (4:3)
Út 22.11. 00:00 Draci KV B - Fut Fet 7:10 (2:6)
Út 22.11. 00:00 ASK Rád - Titanic Chodov 5:0 (0:0)
Út 22.11. 00:00 Slavia K.Vary - Flamengo Březová 1:3 (1:2)

6.kolo

Út 29.11. 00:00 Tenis D.Rychnov - Flamengo Březová 5:13 (2:5)
Út 29.11. 00:00 Titanic Chodov - FC Jenišov 8:3 (4:2)
Út 29.11. 00:00 Fut Fet - ASK Rád 8:8 (4:2)
Út 29.11. 00:00 HRB K.Poříčí - Draci KV B 8:3 (4:1)

7.kolo

Út 06.12. 00:00 Draci KV B - Tenis D.Rychnov 5:8 (2:6)
Út 06.12. 00:00 ASK Rád - HRB K.Poříčí 1:10 (1:5)
Út 06.12. 00:00 FC Jenišov - Fut Fet 5:5 (3:0)
Út 06.12. 00:00 Slavia K.Vary - Titanic Chodov 6:5 (2:2)

8.kolo

Út 13.12. 00:00 Titanic Chodov - Flamengo Březová 8:2 (3:1)
Út 13.12. 00:00 Fut Fet - Slavia K.Vary 1:10 (1:5)
Út 13.12. 00:00 HRB K.Poříčí - FC Jenišov 9:3 (4:2)
Út 13.12. 00:00 Draci KV B - ASK Rád 3:5 (2:2)

9.kolo

Út 20.12. 00:00 ASK Rád - Tenis D.Rychnov 7:6 (6:3)
Út 20.12. 00:00 FC Jenišov - Draci KV B 2:7 (0:3)
Út 20.12. 00:00 Slavia K.Vary - HRB K.Poříčí 4:7 (2:4)
Út 20.12. 00:00 Flamengo Březová - Fut Fet 5:4 (2:0)

10.kolo

Út 03.01. 00:00 Tenis D.Rychnov - Titanic Chodov 5:10 (1:5)
Út 03.01. 00:00 Flamengo Březová - HRB K.Poříčí 0:4 (0:0)
Út 03.01. 00:00 Slavia K.Vary - Draci KV B 3:1 (1:0)
Út 03.01. 00:00 FC Jenišov - ASK Rád 3:7 (3:3)

11.kolo

Út 10.01. 00:00 FC Jenišov - Tenis D.Rychnov 10:1 (2:1)
Út 10.01. 00:00 ASK Rád - Slavia K.Vary 3:6 (1:1)
Út 10.01. 00:00 Draci KV B - Flamengo Březová 4:2 (1:0)
Út 10.01. 00:00 Fut Fet - Titanic Chodov 1:12 (0:3)

12.kolo

Út 17.01. 00:00 Tenis D.Rychnov - Fut Fet 5:10 (4:6)
Út 17.01. 00:00 Titanic Chodov - HRB K.Poříčí 2:5 (0:2)
Út 17.01. 00:00 Flamengo Březová - ASK Rád 5:2 (1:0)
Út 17.01. 00:00 Slavia K.Vary - FC Jenišov 8:3 (1:2)

13.kolo

Út 24.01. 00:00 Slavia K.Vary - Tenis D.Rychnov 7:2 (2:1)
Út 24.01. 00:00 FC Jenišov - Flamengo Březová 7:10 (2:6)
Út 24.01. 00:00 Draci KV B - Titanic Chodov 3:4 (2:2)
Út 24.01. 00:00 HRB K.Poříčí - Fut Fet 9:4 (6:3)

14.kolo

Út 31.01. 00:00 Tenis D.Rychnov - HRB K.Poříčí 6:10 (3:5)
Út 31.01. 00:00 Fut Fet - Draci KV B 8:4 (4:2)
Út 31.01. 00:00 Titanic Chodov - ASK Rád 7:5 (1:4)
Út 31.01. 00:00 Flamengo Březová - Slavia K.Vary 3:4 (3:2)

15.kolo

Út 07.02. 00:00 Flamengo Březová - Tenis D.Rychnov 5:8 (3:4)
Út 07.02. 00:00 FC Jenišov - Titanic Chodov 7:8 (3:3)
Út 07.02. 00:00 ASK Rád - Fut Fet 5:2 (4:0)
Út 07.02. 00:00 Draci KV B - HRB K.Poříčí 2:4 (0:1)

16.kolo

Út 14.02. 00:00 Tenis D.Rychnov - Draci KV B 3:17 (1:7)
Út 14.02. 00:00 HRB K.Poříčí - ASK Rád 7:4 (2:2)
Út 14.02. 00:00 Fut Fet - FC Jenišov 9:5 (5:4)
Út 14.02. 00:00 Titanic Chodov - Slavia K.Vary 5:0

17.kolo

Út 21.02. 00:00 Flamengo Březová - Titanic Chodov 7:4 (4:3)
Út 21.02. 00:00 Slavia K.Vary - Fut Fet 11:3 (4:1)
Út 21.02. 00:00 FC Jenišov - HRB K.Poříčí 4:7 (3:3)
Út 21.02. 00:00 ASK Rád - Draci KV B 7:2 (2:1)

18.kolo

Út 28.02. 00:00 Tenis D.Rychnov - ASK Rád 2:3 (0:0)
Út 28.02. 00:00 Draci KV B - FC Jenišov 3:3 (0:2)
Út 28.02. 00:00 HRB K.Poříčí - Slavia K.Vary 5:2 (3:2)
Út 28.02. 00:00 Fut Fet - Flamengo Březová 3:1 (3:1)
Soutěž nemá správce [ více ]

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 16 16 0 0 124:49 48
2. 16 11 0 5 104:73 33
3. 16 11 0 5 88:58 33
4. 16 9 0 7 77:72 27
5. 16 7 1 8 67:79 22
6. 16 5 2 9 84:116 17
7. 16 4 1 11 71:81 13
8. 16 3 2 11 81:107 11
9. 16 3 0 13 85:146 9