Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 7. prosince 2019
svátek má Ambrož, Benjamin.
Hlavní menu
  • ID: 4712
  • Návštěvy: 9/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kladno  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

ME 2012 Chorvatsko

Evropské soutěže

Návštěvy soutěže

Celkem:
3786
Týden:
9
Dnes:
1
On-line:
1

1.kolo

So 05.11. 00:00 Olympik Mělník C - Tefal Bohemia 5:4 (1:2)
So 05.11. 00:00 Kročehlavy - OMASK KOVO 3:10 (0:8)
So 05.11. 00:00 Jarpice - OMASK KOVO 6:4 (1:2)
So 05.11. 00:00 Kročehlavy - Hotel Kladno 3:6 (2:3)
So 05.11. 00:00 Meiller Slaný - Slatina 3:4 (2:3)
So 05.11. 00:00 Tatran Zlonice B - 1.DFK Slaný B 1:10 (1:6)
So 05.11. 00:00 Meiller Slaný - 1.DFK Slaný B 0:5 (0:2)
So 05.11. 00:00 Tatran Zlonice B - Slatina 2:7 (1:3)
So 05.11. 00:00 MCE Slaný B - Tefal Bohemia 5:3 (3:1)
So 05.11. 00:00 Olympik Mělník C - Brandýsek B 4:7 (2:3)
So 05.11. 00:00 MCE Slaný B - Brandýsek B 2:1 (0:0)
So 05.11. 00:00 Jarpice - Hotel Kladno 9:5 (6:0)

2.kolo

So 19.11. 00:00 Slatina - Kročehlavy 4:3 (1:3)
So 19.11. 00:00 Tefal Bohemia - OMASK KOVO 9:3 (4:1)
So 19.11. 00:00 Brandýsek B - Hotel Kladno 7:2 (2:1)
So 19.11. 00:00 Tefal Bohemia - Hotel Kladno 3:0 (2:0)
So 19.11. 00:00 Brandýsek B - OMASK KOVO 8:0 (4:0)
So 19.11. 00:00 MCE Slaný B - Tatran Zlonice B 2:2 (1:1)
So 19.11. 00:00 Olympik Mělník C - Meiller Slaný 4:4 (1:2)
So 19.11. 00:00 Olympik Mělník C - Tatran Zlonice B 3:6 (1:4)
So 19.11. 00:00 MCE Slaný B - Meiller Slaný 2:0 (2:0)
So 19.11. 00:00 1.DFK Slaný B - Kročehlavy 4:3 (3:2)
So 19.11. 00:00 Slatina - Jarpice 11:2 (4:2)
So 19.11. 00:00 1.DFK Slaný B - Jarpice 8:1 (4:0)

3.kolo

So 03.12. 00:00 Hotel Kladno - Slatina 4:2 (4:1)
So 03.12. 00:00 Jarpice - Olympik Mělník C 1:5 (0:2)
So 03.12. 00:00 Kročehlavy - MCE Slaný B 9:5 (7:3)
So 03.12. 00:00 Jarpice - MCE Slaný B 2:1 (0:0)
So 03.12. 00:00 Kročehlavy - Olympik Mělník C 2:6 (0:3)
So 03.12. 00:00 Tatran Zlonice B - Meiller Slaný 0:4 (0:2)
So 03.12. 00:00 Meiller Slaný - Tefal Bohemia 5:2 (2:2)
So 03.12. 00:00 Tatran Zlonice B - Brandýsek B 2:4 (0:2)
So 03.12. 00:00 Meiller Slaný - Brandýsek B 1:6 (0:2)
So 03.12. 00:00 Tatran Zlonice B - Tefal Bohemia 4:1 (2:0)
So 03.12. 00:00 Hotel Kladno - OMASK KOVO 4:5 (2:3)
So 03.12. 00:00 OMASK KOVO - Slatina 2:3 (0:1)
So 03.12. 00:00 Hotel Kladno - 1.DFK Slaný B 2:3 (0:2)
So 03.12. 00:00 OMASK KOVO - 1.DFK Slaný B 0:3 (0:2)
So 03.12. 00:00 Kročehlavy - Jarpice 7:2 (3:1)

4.kolo

So 17.12. 00:00 Brandýsek B - 1.DFK Slaný B 3:0 (0:0)
So 17.12. 00:00 Tatran Zlonice B - Jarpice 6:2 (1:1)
So 17.12. 00:00 Tatran Zlonice B - Kročehlavy 3:8 (1:4)
So 17.12. 00:00 Meiller Slaný - Jarpice 1:6 (0:4)
So 17.12. 00:00 MCE Slaný B - Hotel Kladno 4:2 (2:1)
So 17.12. 00:00 Olympik Mělník C - OMASK KOVO 6:2 (3:2)
So 17.12. 00:00 MCE Slaný B - OMASK KOVO 4:1 (1:1)
So 17.12. 00:00 Olympik Mělník C - Hotel Kladno 3:8 (0:4)
So 17.12. 00:00 Tefal Bohemia - 1.DFK Slaný B 0:5 (0:3)
So 17.12. 00:00 Brandýsek B - Slatina 4:4 (2:2)
So 17.12. 00:00 Tefal Bohemia - Slatina 0:4 (0:1)
So 17.12. 00:00 Meiller Slaný - Kročehlavy 1:2 (1:1)

5.kolo

So 14.01. 00:00 Kročehlavy - Tefal Bohemia 14:1 (8:0)
So 14.01. 00:00 Slatina - 1.DFK Slaný B 5:3 (2:1)
So 14.01. 00:00 1.DFK Slaný B - Olympik Mělník C 4:4 (3:1)
So 14.01. 00:00 Slatina - MCE Slaný B 8:3 (4:1)
So 14.01. 00:00 Slatina - Olympik Mělník C 3:6 (3:2)
So 14.01. 00:00 1.DFK Slaný B - MCE Slaný B 3:3 (0:3)
So 14.01. 00:00 OMASK KOVO - Tatran Zlonice B 1:5 (1:3)
So 14.01. 00:00 Hotel Kladno - Meiller Slaný 2:4 (1:1)
So 14.01. 00:00 OMASK KOVO - Meiller Slaný 0:1 (0:0)
So 14.01. 00:00 Hotel Kladno - Tatran Zlonice B 5:2 (3:1)
So 14.01. 00:00 Tefal Bohemia - Brandýsek B 1:7 (0:3)
So 14.01. 00:00 Jarpice - Tefal Bohemia 12:4 (5:3)
So 14.01. 00:00 Kročehlavy - Brandýsek B 3:1 (1:0)
So 14.01. 00:00 Jarpice - Brandýsek B 0:1 (0:0)
So 14.01. 00:00 Olympik Mělník C - MCE Slaný B 6:3 (4:1)

6.kolo

So 28.01. 09:00 OMASK KOVO - Hotel Kladno 4:3 (2:2)
So 28.01. 09:35 Hotel Kladno - Kročehlavy 6:4 (3:1)
So 28.01. 10:10 OMASK KOVO - Jarpice 4:5 (4:2)
So 28.01. 10:45 Hotel Kladno - Jarpice 3:3 (1:1)
So 28.01. 11:20 OMASK KOVO - Kročehlavy 6:7 (3:5)
So 28.01. 11:55 Tefal Bohemia - Olympik Mělník C 4:0 (2:0)
So 28.01. 12:30 Brandýsek B - MCE Slaný B 4:3 (2:2)
So 28.01. 13:05 Tefal Bohemia - MCE Slaný B 6:0 (3:0)
So 28.01. 13:40 Brandýsek B - Olympik Mělník C 3:5 (1:4)
So 28.01. 14:15 Brandýsek B - Tefal Bohemia 2:3 (1:2)
So 28.01. 14:50 Slatina - Tatran Zlonice B 4:5 (1:5)
So 28.01. 15:25 1.DFK Slaný B - Meiller Slaný 3:2 (2:2)
So 28.01. 16:00 Slatina - Meiller Slaný 3:4 (1:4)
So 28.01. 16:35 1.DFK Slaný B - Tatran Zlonice B 3:3 (0:0)
So 28.01. 17:10 1.DFK Slaný B - Slatina 2:4 (1:3)

7.kolo

So 11.02. 09:00 Tatran Zlonice B - Olympik Mělník C 3:3 (1:2)
So 11.02. 09:35 Meiller Slaný - MCE Slaný B 4:3 (3:1)
So 11.02. 10:10 Tatran Zlonice B - MCE Slaný B 7:6 (6:4)
So 11.02. 10:45 Meiller Slaný - Olympik Mělník C 3:5 (2:3)
So 11.02. 11:20 OMASK KOVO - Brandýsek B 4:3 (2:0)
So 11.02. 11:55 Hotel Kladno - Tefal Bohemia 6:7 (3:4)
So 11.02. 12:30 OMASK KOVO - Tefal Bohemia 3:2 (1:2)
So 11.02. 13:05 Hotel Kladno - Brandýsek B 4:8 (1:4)
So 11.02. 13:40 Kročehlavy - Slatina 4:3 (3:2)
So 11.02. 14:15 Jarpice - 1.DFK Slaný B 7:9 (6:6)
So 11.02. 14:50 Kročehlavy - 1.DFK Slaný B 7:6 (4:3)
So 11.02. 15:25 Jarpice - Slatina 4:5 (2:2)

8.kolo

So 25.02. 09:00 Brandýsek B - Meiller Slaný 6:4 (4:0)
So 25.02. 09:35 Tefal Bohemia - Tatran Zlonice B 2:6 (1:3)
So 25.02. 10:10 Tefal Bohemia - Meiller Slaný 4:4 (1:3)
So 25.02. 10:45 Brandýsek B - Tatran Zlonice B 5:3 (2:1)
So 25.02. 11:20 Meiller Slaný - Tatran Zlonice B 4:2 (1:0)
So 25.02. 11:55 Slatina - Hotel Kladno 2:4 (0:3)
So 25.02. 12:30 1.DFK Slaný B - OMASK KOVO 6:4 (4:2)
So 25.02. 13:05 Slatina - OMASK KOVO 3:6 (1:6)
So 25.02. 13:40 1.DFK Slaný B - Hotel Kladno 4:3 (2:1)
So 25.02. 14:15 MCE Slaný B - Olympik Mělník C 2:5 (0:2)
So 25.02. 14:50 Olympik Mělník C - Kročehlavy 2:3 (2:3)
So 25.02. 15:25 MCE Slaný B - Jarpice 4:6 (0:3)
So 25.02. 16:00 Olympik Mělník C - Jarpice 4:5 (2:2)
So 25.02. 16:35 MCE Slaný B - Kročehlavy 3:3 (1:3)
So 25.02. 17:10 Jarpice - Kročehlavy 5:3 (1:3)

9.kolo

So 10.03. 09:00 Jarpice - Meiller Slaný 6:3 (4:2)
So 10.03. 09:35 Kročehlavy - Tatran Zlonice B 3:5 (0:3)
So 10.03. 10:10 Kročehlavy - Meiller Slaný 4:3 (2:2)
So 10.03. 10:45 Jarpice - Tatran Zlonice B 3:7 (2:4)
So 10.03. 11:20 1.DFK Slaný B - Brandýsek B 3:6 (1:3)
So 10.03. 11:55 Slatina - Tefal Bohemia 6:2 (2:0)
So 10.03. 12:30 1.DFK Slaný B - Tefal Bohemia 5:4 (3:1)
So 10.03. 13:05 Slatina - Brandýsek B 8:6 (4:2)
So 10.03. 13:40 OMASK KOVO - MCE Slaný B 4:6 (3:1)
So 10.03. 14:15 Hotel Kladno - Olympik Mělník C 7:4 (5:1)
So 10.03. 14:50 Hotel Kladno - MCE Slaný B 5:8 (2:4)
So 10.03. 15:25 OMASK KOVO - Olympik Mělník C 7:6 (3:3)

10.kolo

So 24.03. 09:00 Tatran Zlonice B - Hotel Kladno 4:1 (3:0)
So 24.03. 09:35 Meiller Slaný - OMASK KOVO 2:9 (2:4)
So 24.03. 10:10 Tatran Zlonice B - OMASK KOVO 2:1 (1:0)
So 24.03. 10:45 Meiller Slaný - Hotel Kladno 2:1 (1:0)
So 24.03. 11:20 Olympik Mělník C - Slatina 7:3 (6:2)
So 24.03. 11:55 MCE Slaný B - 1.DFK Slaný B 1:5 (0:2)
So 24.03. 12:30 Olympik Mělník C - 1.DFK Slaný B 0:3 (0:2)
So 24.03. 13:05 MCE Slaný B - Slatina 0:3 (0:3)
So 24.03. 13:40 Tefal Bohemia - Kročehlavy 1:0 (1:0)
So 24.03. 14:15 Brandýsek B - Jarpice 1:0 (0:0)
So 24.03. 14:50 Tefal Bohemia - Jarpice 6:2 (3:2)
So 24.03. 15:25 Brandýsek B - Kročehlavy 10:10 (6:3)
Soutěž nemá správce [ více ]

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 22 14 3 5 97:63 45
2. 22 14 2 6 103:66 44
3. 22 13 1 8 99:76 40
4. 22 11 3 8 80:82 36
5. 22 11 2 9 105:93 35
6. 22 10 3 9 93:87 33
7. 22 10 1 11 89:102 31
8. 22 8 2 12 59:79 26
9. 22 8 1 13 69:98 25
10. 22 8 0 14 80:97 24
11. 22 7 3 12 70:89 24
12. 22 7 1 14 83:95 22