Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 26. června 2019
svátek má Adriana.
Hlavní menu
  • ID: 4663
  • Návštěvy: 8/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kraj Vysočina  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2505
    Týden:
    8
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 22.10. 16:30 Velké Meziříčí B - Ledeč n.S. 1:3
    Po 26.12. 10:00 Žirovnice - Telč j 12:3

    2.kolo

    So 29.10. 17:00 Ledeč n.S. - Žirovnice 4:3
    Ne 30.10. 16:00 Velké Meziříčí B - Telč 5:4 np

    3.kolo

    So 05.11. 17:00 Telč j - Ledeč n.S. 4:7
    So 05.11. 20:30 Žirovnice - Telč 5:6

    4.kolo

    So 12.11. 17:00 Telč - Telč j 16:1
    Ne 13.11. 17:30 Velké Meziříčí B - Žirovnice 8:4

    5.kolo

    So 19.11. 17:00 Telč j - Velké Meziříčí B 6:7 np
    So 19.11. 17:00 Ledeč n.S. - Telč 3:9

    6.kolo

    So 26.11. 17:00 Ledeč n.S. - Velké Meziříčí B 3:4 np
    So 26.11. 17:00 Telč j - Žirovnice 9:6

    7.kolo

    St 07.12. 17:15 Velké Meziříčí B - Telč 0:5
    St 07.12. 18:30 Žirovnice - Ledeč n.S. 6:7

    8.kolo

    So 10.12. 17:00 Telč - Žirovnice 8:4
    So 10.12. 17:00 Ledeč n.S. - Telč j 6:2

    9.kolo

    So 17.12. 16:00 Žirovnice - Velké Meziříčí B 4:1
    So 17.12. 17:00 Telč j - Telč 3:7

    10.kolo

    So 07.01. 17:00 Velké Meziříčí B - Telč j 7:1
    So 04.02. 17:00 Telč - Ledeč n.S. 5:0k

    11.kolo

    Ne 15.01. 17:00 Velké Meziříčí B - Ledeč n.S. 3:1
    Ne 29.01. 15:00 Žirovnice - Telč j 2:5

    12.kolo

    So 21.01. 17:00 Ledeč n.S. - Žirovnice 10:3
    Čt 08.03. 18:30 Velké Meziříčí B - Telč 4:3 np

    13.kolo

    So 28.01. 15:00 Telč j - Ledeč n.S. 5:3
    So 28.01. 18:00 Telč - Žirovnice 11:3

    14.kolo

    03.02. 17:00 Telč - Telč j 6:3
    So 04.02. 17:00 Velké Meziříčí B - Žirovnice 6:2

    15.kolo

    So 11.02. 17:00 Telč j - Velké Meziříčí B 2:9
    So 11.02. 17:00 Ledeč n.S. - Telč 7:8

    16.kolo

    So 18.02. 17:00 Ledeč n.S. - Velké Meziříčí B 5:4 np
    So 18.02. 17:00 Telč j - Žirovnice 3:6

    17.kolo

    So 25.02. 16:15 Žirovnice - Ledeč n.S. 9:4
    So 25.02. 17:00 Telč - Velké Meziříčí B 3:5

    18.kolo

    So 03.03. 14:30 Žirovnice - Telč 4:6
    So 03.03. 17:00 Ledeč n.S. - Telč j 5:8

    19.kolo

    Út 27.12. 18:00 Telč j - Telč 3:6
    So 10.03. 15:45 Žirovnice - Velké Meziříčí B 1:6

    20.kolo

    So 17.03. 00:00 Telč - Ledeč n.S. 0k:5
    So 17.03. 16:15 Velké Meziříčí B - Telč j 10:3
    Správce soutěže: Petr ”Gimax” Hubáček

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 16 12 0 2 2 103:55 38
    2. 16 8 4 1 3 80:50 33
    3. 16 7 1 1 7 73:74 24
    4. 16 4 0 1 11 61:115 13
    5. 16 4 0 0 12 74:97 12