Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 10. srpna 2020
svátek má Vavřinec.
Hlavní menu
  • ID: 4655
  • Návštěvy: 21/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Nymburk  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2853
    Týden:
    21
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 27.08. 10:15 Všechlapy - Křinec 3:2
    So 27.08. 10:15 Libice - Kostelní Lhota 4:1
    So 27.08. 10:15 Sadská - Městec Králové 0:1
    So 27.08. 10:15 Loučeň - Kounice 6:1
    So 27.08. 10:15 Velenice - Litol 3:0k

    2.kolo

    So 03.09. 10:15 Křinec - Litol 1:6
    So 03.09. 10:15 Kounice - Velenice 3:0k
    So 03.09. 10:15 Městec Králové - Loučeň 6:3
    So 03.09. 10:15 Kostelní Lhota - Sadská 0:10
    So 03.09. 10:15 Všechlapy - Kostomlaty 1:3

    3.kolo

    So 10.09. 10:15 Kostomlaty - Křinec 5:0
    So 10.09. 10:15 Straky - Všechlapy 0:7
    So 10.09. 10:15 Loučeň - Kostelní Lhota 5:0
    So 10.09. 10:15 Velenice - Městec Králové 4:3
    So 10.09. 10:15 Litol - Kounice 2:2

    4.kolo

    So 17.09. 10:15 Křinec - Kounice 4:5
    So 17.09. 10:15 Městec Králové - Litol 4:1
    So 17.09. 10:15 Kostelní Lhota - Velenice 0:9
    So 17.09. 10:15 Všechlapy - Libice 6:1
    So 17.09. 10:15 Kostomlaty - Straky 1:1

    5.kolo

    So 24.09. 10:15 Straky - Křinec 9:4
    So 24.09. 10:15 Libice - Kostomlaty 1:2
    So 24.09. 10:15 Sadská - Všechlapy 6:0
    So 24.09. 10:15 Litol - Kostelní Lhota 8:1
    So 24.09. 10:15 Kounice - Městec Králové 0:6

    6.kolo

    So 01.10. 00:00 Křinec - Městec Králové 2:0
    So 01.10. 00:00 Kostelní Lhota - Kounice 1:3
    So 01.10. 00:00 Všechlapy - Loučeň 3:3
    So 01.10. 00:00 Kostomlaty - Sadská 1:1
    So 01.10. 00:00 Straky - Libice 3:4

    7.kolo

    So 08.10. 10:15 Libice - Křinec 1:8
    So 08.10. 10:15 Sadská - Straky 17:2
    So 08.10. 10:15 Loučeň - Kostomlaty 3:1
    So 08.10. 10:15 Velenice - Všechlapy 5:1
    So 08.10. 10:15 Městec Králové - Kostelní Lhota 8:0

    8.kolo

    So 15.10. 10:15 Křinec - Kostelní Lhota 7:1
    So 15.10. 10:15 Všechlapy - Litol 0:3
    So 15.10. 10:15 Kostomlaty - Velenice 3:2
    So 15.10. 10:15 Straky - Loučeň 0:6
    So 15.10. 10:15 Libice - Sadská 1:5

    9.kolo

    So 22.10. 10:15 Sadská - Křinec 5:0
    So 22.10. 10:15 Loučeň - Libice 8:0
    So 22.10. 10:15 Velenice - Straky 17:0
    So 22.10. 10:15 Litol - Kostomlaty 8:0
    So 22.10. 10:15 Kounice - Všechlapy 2:2

    10.kolo

    So 29.10. 10:15 Všechlapy - Městec Králové 0:6
    So 29.10. 10:15 Kostomlaty - Kounice 0:2
    So 29.10. 10:15 Straky - Litol 0:14
    So 29.10. 10:15 Libice - Velenice 2:7
    So 29.10. 10:15 Sadská - Loučeň 4:0

    11.kolo

    So 05.11. 10:15 Loučeň - Křinec 1:2
    So 05.11. 10:15 Velenice - Sadská 4:2
    So 05.11. 10:15 Litol - Libice 4:1
    So 05.11. 10:15 Kounice - Straky 8:1
    So 05.11. 10:15 Městec Králové - Kostomlaty 1:0
    So 05.11. 10:15 Kostelní Lhota - Všechlapy 1:3

    12.kolo

    So 12.11. 10:15 Kostomlaty - Kostelní Lhota 1:0
    So 12.11. 10:15 Straky - Městec Králové 0:14
    So 12.11. 10:15 Libice - Kounice 1:2
    So 12.11. 10:15 Sadská - Litol 3:0
    So 12.11. 10:15 Loučeň - Velenice 3:1

    13.kolo

    So 19.11. 10:15 Velenice - Křinec 4:3
    So 19.11. 10:15 Litol - Loučeň 4:0
    So 19.11. 10:15 Kounice - Sadská 1:7
    So 19.11. 10:15 Městec Králové - Libice 5:0
    So 19.11. 10:15 Kostelní Lhota - Straky 5:1

    14.kolo

    So 24.03. 10:15 Křinec - Všechlapy 1:4
    So 24.03. 10:15 Kostelní Lhota - Libice 3:2
    So 24.03. 10:15 Městec Králové - Sadská 3:1
    So 24.03. 10:15 Kounice - Loučeň 2:1
    So 24.03. 10:15 Litol - Velenice 8:1

    15.kolo

    So 31.03. 10:15 Litol - Křinec 21:0
    So 31.03. 10:15 Velenice - Kounice 1:4
    So 31.03. 10:15 Loučeň - Městec Králové 3:1
    So 31.03. 10:15 Sadská - Kostelní Lhota 12:0
    So 31.03. 10:15 Kostomlaty - Všechlapy 1:0

    16.kolo

    So 07.04. 10:15 Křinec - Kostomlaty 2:1
    So 07.04. 10:15 Všechlapy - Straky 2:1
    So 07.04. 10:15 Kostelní Lhota - Loučeň 0:4
    So 07.04. 10:15 Městec Králové - Velenice 7:4
    So 07.04. 10:15 Kounice - Litol 0:2

    17.kolo

    So 14.04. 10:15 Kounice - Křinec 3:1
    So 14.04. 10:15 Litol - Městec Králové 4:3
    So 14.04. 10:15 Velenice - Kostelní Lhota 10:0
    So 14.04. 10:15 Libice - Všechlapy 2:1
    So 14.04. 10:15 Straky - Kostomlaty 3:3

    18.kolo

    So 21.04. 10:15 Křinec - Straky 4:0
    So 21.04. 10:15 Kostomlaty - Libice 4:3
    So 21.04. 10:15 Všechlapy - Sadská 1:9
    So 21.04. 10:15 Kostelní Lhota - Litol 1:13
    So 21.04. 10:15 Městec Králové - Kounice 5:1

    19.kolo

    So 28.04. 10:15 Městec Králové - Křinec 12:1
    So 28.04. 10:15 Kounice - Kostelní Lhota 9:0
    So 28.04. 10:15 Loučeň - Všechlapy 10:2
    So 28.04. 10:15 Sadská - Kostomlaty 8:1
    So 28.04. 10:15 Libice - Straky 8:2

    20.kolo

    So 05.05. 10:15 Křinec - Libice 3:1
    So 05.05. 10:15 Straky - Sadská 0:16
    So 05.05. 10:15 Kostomlaty - Loučeň 0:9
    So 05.05. 10:15 Všechlapy - Velenice 3:3
    So 05.05. 10:15 Kostelní Lhota - Městec Králové 0:8

    21.kolo

    So 12.05. 10:15 Kostelní Lhota - Křinec 6:3
    So 12.05. 10:15 Litol - Všechlapy 3:0k
    So 12.05. 10:15 Velenice - Kostomlaty 3:0k
    So 12.05. 10:15 Loučeň - Straky 12:0
    So 12.05. 10:15 Sadská - Libice 9:0

    22.kolo

    So 19.05. 10:15 Křinec - Sadská 2:7
    So 19.05. 10:15 Libice - Loučeň 1:2
    So 19.05. 10:15 Straky - Velenice 0:7
    So 19.05. 10:15 Kostomlaty - Litol 1:4
    So 19.05. 10:15 Všechlapy - Kounice 1:2

    23.kolo

    So 26.05. 10:15 Městec Králové - Všechlapy 2:1
    So 26.05. 10:15 Kounice - Kostomlaty 0:1
    So 26.05. 10:15 Litol - Straky 13:0
    So 26.05. 10:15 Velenice - Libice 4:3
    So 26.05. 10:15 Loučeň - Sadská 3:2

    24.kolo

    So 02.06. 10:15 Křinec - Loučeň 2:3
    So 02.06. 10:15 Sadská - Velenice 8:0
    So 02.06. 10:15 Libice - Litol 1:5
    So 02.06. 10:15 Straky - Kounice 0:2
    So 02.06. 10:15 Kostomlaty - Městec Králové 0:7
    So 02.06. 10:15 Všechlapy - Kostelní Lhota 5:1

    25.kolo

    So 09.06. 10:15 Kostelní Lhota - Kostomlaty 10:2
    So 09.06. 10:15 Městec Králové - Straky 9:0
    So 09.06. 10:15 Kounice - Libice 6:1
    So 09.06. 10:15 Litol - Sadská 3:2
    So 09.06. 10:15 Velenice - Loučeň 1:14

    26.kolo

    So 16.06. 10:15 Křinec - Velenice 3:8
    So 16.06. 10:15 Loučeň - Litol 2:3
    So 16.06. 10:15 Sadská - Kounice 1:1
    So 16.06. 10:15 Libice - Městec Králové 1:5
    So 16.06. 10:15 Straky - Kostelní Lhota 6:3
    Správce soutěže: Luděk Rublič

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 18 1 3 129:26 55
    2. 22 18 0 4 116:26 54
    3. 22 15 2 5 135:24 47
    4. 22 15 1 6 101:36 46
    5. 22 13 3 6 59:44 42
    6. 22 13 1 8 98:70 40
    7. 22 8 3 11 31:69 27
    8. 22 7 3 12 46:67 24
    9. 22 7 0 15 55:106 21
    10. 22 4 0 18 39:95 12
    11. 22 4 0 18 34:133 12
    12. 22 2 2 18 29:176 8