Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 21. července 2019
svátek má Vítězslav.
Hlavní menu
  • ID: 4548
  • Návštěvy: 54/1
  • mistrovská soutěž
  • přípravka
  • Praha-východ  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4734
    Týden:
    54
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 27.08. 10:30 Kostelec - Stř. Skalice 7:4
    So 27.08. 15:30 Radošovice - Mnichovice 12:0
    Ne 28.08. 09:00 Mukařov - Kamenice 8:0 (3:0)
    Ne 28.08. 10:15 Louňovice - Přišimasy 6:1
    Ne 28.08. 14:30 Velké Popovice - Svojetice 5:1 (4:1)
    Čt 29.09. 18:00 Ondřejov - Kunice 0:8 (0:2)

    2.kolo

    02.09. 17:00 Stř. Skalice - Ondřejov 10:1 (2:1)
    So 03.09. 10:15 Přišimasy - Velké Popovice 0:8 (0:3)
    So 03.09. 15:00 Svojetice - Kostelec 5:3
    Ne 04.09. 09:00 Mukařov - Louňovice 4:5 (3:2)
    Ne 04.09. 10:00 Kunice - Říčany 5:0 (3:0)
    Ne 04.09. 10:15 Kamenice - Mnichovice 0:16

    3.kolo

    So 10.09. 10:15 Ondřejov - Svojetice 1:2 (0:0)
    So 10.09. 10:30 Kostelec - Přišimasy 11:1
    So 10.09. 15:30 Radošovice - Kunice 1:2 (1:1)
    Ne 11.09. 10:15 Louňovice - Kamenice 5:2 (2:1)
    Ne 11.09. 10:15 Říčany - Stř. Skalice 14:2
    Ne 11.09. 14:30 Velké Popovice - Mukařov 7:0 (3:0)

    4.kolo

    16.09. 17:00 Stř. Skalice - Radošovice 2:10
    So 17.09. 10:15 Přišimasy - Ondřejov 0:1
    So 17.09. 14:30 Svojetice - Říčany 0:9
    Ne 18.09. 09:00 Mukařov - Kostelec 5:0
    Ne 18.09. 10:15 Louňovice - Velké Popovice 1:2 (1:2)
    Ne 18.09. 15:00 Kunice - Mnichovice 3:0 (2:0)

    5.kolo

    So 24.09. 08:30 Mnichovice - Stř. Skalice 8:3
    So 24.09. 10:15 Ondřejov - Mukařov 0:7
    So 24.09. 10:30 Kostelec - Louňovice 1:8 (1:3)
    So 24.09. 15:00 Radošovice - Svojetice 7:0
    Ne 25.09. 10:15 Říčany - Přišimasy 15:0 (8:0)
    Ne 25.09. 14:30 Velké Popovice - Kamenice 7:0 (3:0)

    6.kolo

    So 01.10. 08:15 Svojetice - Mnichovice 0:3 (0:1)
    So 01.10. 10:15 Přišimasy - Radošovice 0:15
    Ne 02.10. 09:00 Mukařov - Říčany 1:6 (1:3)
    Ne 02.10. 10:15 Kamenice - Kunice 1:9 (0:5)
    Ne 02.10. 10:15 Louňovice - Ondřejov 12:0 (5:0)
    Ne 02.10. 14:30 Velké Popovice - Kostelec 9:0 (3:0)

    7.kolo

    So 08.10. 08:30 Mnichovice - Přišimasy 7:0 (2:0)
    So 08.10. 10:15 Ondřejov - Velké Popovice 0:3 (0:2)
    So 08.10. 10:30 Kostelec - Kamenice 5:0
    So 08.10. 14:30 Radošovice - Mukařov 3:1 (1:0)
    Ne 09.10. 10:15 Říčany - Louňovice 5:0 (4:0)
    Ne 09.10. 11:00 Kunice - Stř. Skalice 12:0 (6:0)

    8.kolo

    Ne 16.10. 10:15 Kamenice - Stř. Skalice 8:3
    St 26.10. 00:00 Svojetice - Kunice 0:6 (0:4)
    St 26.10. 09:00 Mukařov - Mnichovice 2:2 (2:0)
    St 26.10. 10:15 Louňovice - Radošovice 2:3 (1:2)
    St 26.10. 10:30 Kostelec - Ondřejov 3:1
    St 26.10. 14:30 Velké Popovice - Říčany 2:5 (1:3)

    9.kolo

    21.10. 17:00 Stř. Skalice - Svojetice 2:6 (2:2)
    So 22.10. 08:30 Mnichovice - Louňovice 0:1 (0:0)
    So 22.10. 10:15 Ondřejov - Kamenice 1:2
    So 22.10. 14:00 Radošovice - Velké Popovice 4:0 (2:0)
    Ne 23.10. 10:15 Říčany - Kostelec 8:0
    Ne 23.10. 11:00 Kunice - Přišimasy 18:1 (7:0)

    10.kolo

    So 29.10. 10:15 Přišimasy - Stř. Skalice 2:9
    So 29.10. 10:15 Ondřejov - Říčany 0:11
    So 29.10. 10:30 Kostelec - Radošovice 1:6
    Ne 30.10. 09:00 Mukařov - Kunice 0:7 (0:2)
    Ne 30.10. 10:15 Kamenice - Svojetice 0:3 (0:2)
    Ne 30.10. 14:30 Velké Popovice - Mnichovice 3:0 (1:0)

    11.kolo

    04.11. 17:00 Stř. Skalice - Mukařov 1:4
    So 05.11. 08:30 Mnichovice - Kostelec 4:1
    So 05.11. 10:15 Svojetice - Přišimasy 10:1 (4:0)
    So 05.11. 12:30 Radošovice - Ondřejov 5:0
    Ne 06.11. 10:15 Říčany - Kamenice 5:1
    Ne 06.11. 11:00 Kunice - Louňovice 3:0 (2:0)

    12.kolo

    So 12.11. 10:15 Ondřejov - Mnichovice 1:4
    Ne 13.11. 09:00 Mukařov - Svojetice 12:0 (9:0)
    Ne 13.11. 10:15 Kamenice - Přišimasy 7:1
    Ne 13.11. 10:15 Louňovice - Stř. Skalice 4:1
    Ne 13.11. 14:00 Říčany - Radošovice 2:3 (0:3)
    Ne 13.11. 14:30 Velké Popovice - Kunice 0:2 (0:0)

    13.kolo

    28.10. 10:00 Mnichovice - Říčany 0:5 (0:2)
    28.10. 10:00 Svojetice - Louňovice 0:3 (0:1)
    So 19.11. 10:15 Stř. Skalice - Velké Popovice 0:8 (0:3)
    So 19.11. 10:15 Přišimasy - Mukařov 0:10
    So 19.11. 12:00 Radošovice - Kamenice 8:1 (4:1)
    Ne 20.11. 11:00 Kunice - Kostelec 5:1 (3:0)

    14.kolo

    23.03. 17:00 Kunice - Ondřejov 11:0 (7:0)
    23.03. 17:00 Stř. Skalice - Kostelec 2:6 (2:3)
    So 24.03. 08:30 Mnichovice - Radošovice 2:5
    So 24.03. 10:15 Přišimasy - Louňovice 1:7 (1:4)
    So 24.03. 13:00 Svojetice - Velké Popovice odloženo
    Ne 25.03. 10:15 Kamenice - Mukařov 0:12

    15.kolo

    So 31.03. 08:30 Mnichovice - Kamenice 8:0 (4:0)
    So 31.03. 10:15 Ondřejov - Stř. Skalice 2:2
    Ne 01.04. 10:15 Louňovice - Mukařov 2:0 (0:0)
    Ne 01.04. 10:30 Kostelec - Svojetice 2:5
    Ne 01.04. 14:00 Říčany - Kunice 3:2 (3:1)
    Ne 01.04. 14:30 Velké Popovice - Přišimasy 12:0 (5:0)

    16.kolo

    06.04. 17:00 Stř. Skalice - Říčany 2:10 (2:4)
    06.04. 17:00 Kunice - Radošovice 7:0 (2:0)
    So 07.04. 10:15 Přišimasy - Kostelec 0:6 (0:5)
    So 07.04. 14:30 Svojetice - Ondřejov 8:0 (4:0)
    Ne 08.04. 09:00 Mukařov - Velké Popovice 2:3 (2:3)
    Ne 08.04. 10:15 Kamenice - Louňovice 1:12 (0:7)

    17.kolo

    So 14.04. 08:30 Mnichovice - Kunice 0:6 (0:2)
    So 14.04. 10:15 Ondřejov - Přišimasy 1:1
    So 14.04. 15:30 Radošovice - Stř. Skalice 6:1 (3:1)
    Ne 15.04. 10:30 Kostelec - Mukařov 1:6
    Ne 15.04. 14:00 Říčany - Svojetice 8:0 (6:0)
    Ne 15.04. 14:30 Velké Popovice - Louňovice 2:0 (1:0)

    18.kolo

    20.04. 17:00 Stř. Skalice - Mnichovice 1:6
    So 21.04. 10:15 Přišimasy - Říčany 0:17
    So 21.04. 15:00 Svojetice - Radošovice 0:5
    Ne 22.04. 09:00 Mukařov - Ondřejov 3:0 (2:0)
    Ne 22.04. 10:15 Kamenice - Velké Popovice 0:5 (0:4)
    Ne 22.04. 10:15 Louňovice - Kostelec 9:1 (6:1)

    19.kolo

    27.04. 17:00 Kunice - Kamenice 14:1 (8:1)
    So 28.04. 08:30 Mnichovice - Svojetice 3:2 (1:2)
    So 28.04. 10:15 Ondřejov - Louňovice 1:8 (1:3)
    So 28.04. 15:30 Radošovice - Přišimasy 8:0 (5:0)
    Ne 29.04. 10:30 Kostelec - Velké Popovice 10:0 (4:0)
    Ne 29.04. 14:00 Říčany - Mukařov 8:1

    20.kolo

    04.05. 17:00 Stř. Skalice - Kunice 1:6 (1:4)
    So 05.05. 10:15 Přišimasy - Mnichovice 2:11
    Ne 06.05. 09:00 Mukařov - Radošovice 1:6
    Ne 06.05. 10:15 Kamenice - Kostelec odloženo
    Ne 06.05. 10:15 Louňovice - Říčany 4:4 (2:4)
    Ne 06.05. 14:30 Velké Popovice - Ondřejov 1:2 (0:2)

    21.kolo

    11.05. 17:00 Stř. Skalice - Kamenice 9:1
    11.05. 17:00 Kunice - Svojetice 7:3 (1:2)
    So 12.05. 08:30 Mnichovice - Mukařov 0:4 (0:1)
    So 12.05. 10:15 Ondřejov - Kostelec 0:7 (0:5)
    So 12.05. 15:30 Radošovice - Louňovice 4:1 (1:1)
    Ne 13.05. 14:00 Říčany - Velké Popovice 4:0 (3:0)

    22.kolo

    So 19.05. 10:15 Přišimasy - Kunice 0:12 (0:3)
    So 19.05. 15:00 Svojetice - Stř. Skalice 4:5 (4:2)
    Ne 20.05. 10:15 Kamenice - Ondřejov 3:0
    Ne 20.05. 10:15 Louňovice - Mnichovice 1:2 (1:0)
    Ne 20.05. 10:30 Kostelec - Říčany 0:12 (0:7)
    Ne 20.05. 14:30 Velké Popovice - Radošovice 1:3 (1:1)

    23.kolo

    25.05. 17:00 Stř. Skalice - Přišimasy 10:0
    25.05. 17:00 Kunice - Mukařov 4:1 (1:1)
    So 26.05. 08:30 Mnichovice - Velké Popovice 3:0 (1:0)
    So 26.05. 15:00 Svojetice - Kamenice 0:19
    So 26.05. 15:30 Radošovice - Kostelec 8:1
    Ne 27.05. 14:00 Říčany - Ondřejov 14:0

    24.kolo

    So 02.06. 10:15 Ondřejov - Radošovice 0:7 (0:3)
    So 02.06. 10:15 Přišimasy - Svojetice 3:9 (1:4)
    Ne 03.06. 09:00 Mukařov - Stř. Skalice 3:5
    Ne 03.06. 10:15 Kamenice - Říčany 1:8
    Ne 03.06. 10:15 Louňovice - Kunice 3:2 (1:0)
    Ne 03.06. 10:30 Kostelec - Mnichovice výsledek

    25.kolo

    08.06. 17:00 Stř. Skalice - Louňovice 3:12 (2:4)
    08.06. 17:00 Kunice - Velké Popovice 5:1 (2:1)
    So 09.06. 08:30 Mnichovice - Ondřejov 9:1 (3:0)
    So 09.06. 10:15 Přišimasy - Kamenice 6:1
    So 09.06. 15:00 Svojetice - Mukařov 2:1 (1:0)
    So 09.06. 15:30 Radošovice - Říčany 2:1 (1:1)

    26.kolo

    Ne 17.06. 09:00 Mukařov - Přišimasy 6:0
    Ne 17.06. 10:15 Kamenice - Radošovice 0:12
    Ne 17.06. 10:15 Louňovice - Svojetice 4:4
    Ne 17.06. 10:30 Kostelec - Kunice 4:8 (1:2)
    Ne 17.06. 14:00 Říčany - Mnichovice 18:0 (11:0)
    Ne 17.06. 14:30 Velké Popovice - Stř. Skalice 2:2 (1:2)
    Správce soutěže: Luděk Rublič

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 24 22 0 2 164:21 66
    2. 24 22 0 2 143:26 66
    3. 24 20 1 3 192:26 61
    4. 24 15 2 7 110:47 47
    5. 24 13 1 10 81:48 40
    6. 23 13 1 9 88:71 40
    7. 24 11 1 12 94:62 34
    8. 24 10 1 13 68:109 31
    9. 22 8 0 14 71:106 24
    10. 24 6 2 16 80:142 20
    11. 23 5 0 18 49:157 15
    12. 24 2 2 20 13:141 8
    13. 24 1 1 22 20:217 4