Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 24. června 2019
svátek má Jan.
Hlavní menu
  • ID: 4541
  • Návštěvy: 24/1
  • mistrovská soutěž
  • přípravka
  • Praha-východ  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
3739
Týden:
24
Dnes:
6
On-line:
1

1.kolo

So 10.09. 14:00 Radošovice - Úvaly 1:8 (0:4)
Ne 11.09. 09:00 Kunice - Strančice 0:1 (0:0)
Ne 11.09. 11:30 Světice - Jirny 0:4
Ne 11.09. 13:00 Velké Popovice - Říčany 1:7 (1:2)

2.kolo

So 17.09. 10:15 Jirny - Velké Popovice 10:0 (5:0)
Ne 18.09. 14:00 Strančice - Radošovice 0:3
Ne 18.09. 15:00 Říčany - Kunice 10:1

3.kolo

So 24.09. 10:15 Úvaly - Strančice 8:1 (3:0)
So 24.09. 13:30 Radošovice - Říčany 3:5 (2:3)
Ne 25.09. 09:00 Kunice - Jirny 0:8

4.kolo

So 01.10. 10:15 Jirny - Radošovice 3:2
Ne 02.10. 11:30 Světice - Velké Popovice 4:1
Ne 02.10. 15:00 Říčany - Úvaly 1:4 (0:3)

5.kolo

So 08.10. 10:15 Úvaly - Jirny 0:1 (0:1)
Ne 09.10. 09:00 Kunice - Světice 5:3
Ne 09.10. 13:30 Strančice - Říčany 1:3 (1:1)

6.kolo

So 15.10. 08:15 Jirny - Strančice 8:0 (5:0)
Ne 16.10. 11:30 Světice - Radošovice 3:5
Ne 16.10. 13:00 Velké Popovice - Kunice 1:4

7.kolo

So 22.10. 10:15 Říčany - Jirny 1:2 (1:0)
So 22.10. 12:30 Radošovice - Velké Popovice 8:0
So 22.10. 13:00 Úvaly - Světice 4:1 (1:0)

8.kolo

Út 04.10. 17:00 Světice - Strančice 0:1 (0:0)
Ne 30.10. 09:00 Kunice - Radošovice 0:7 (0:4)
Ne 30.10. 13:00 Velké Popovice - Úvaly 0:6 (0:1)

9.kolo

St 19.10. 16:30 Strančice - Velké Popovice 0:3 (0:0)
So 05.11. 10:15 Říčany - Světice 6:2
So 05.11. 13:00 Kunice - Úvaly 2:7 (0:3)

10.kolo

So 07.04. 10:15 Jirny - Světice 3:1 (2:0)
Ne 08.04. 10:15 Úvaly - Radošovice 3:3 (0:1)
Ne 08.04. 13:30 Říčany - Velké Popovice 14:0
Ne 08.04. 14:00 Strančice - Kunice 4:0 (2:0)

11.kolo

So 14.04. 14:00 Radošovice - Strančice 11:0 (5:0)
Ne 15.04. 10:00 Kunice - Říčany 0:11
Ne 15.04. 13:00 Velké Popovice - Jirny 4:3 (2:2)

12.kolo

So 21.04. 10:15 Jirny - Kunice 4:0 (1:0)
Ne 22.04. 14:00 Říčany - Radošovice 7:1
Ne 22.04. 14:30 Strančice - Úvaly 0:8 (0:4)

13.kolo

So 28.04. 14:00 Radošovice - Jirny 2:3 (1:2)
So 28.04. 14:30 Úvaly - Říčany 6:2 (3:1)
Ne 29.04. 13:00 Velké Popovice - Světice 2:4

14.kolo

Ne 06.05. 10:00 Jirny - Úvaly 2:7 (2:2)
Ne 06.05. 11:30 Světice - Kunice 8:1
Ne 06.05. 14:00 Říčany - Strančice 8:0 (4:0)

15.kolo

So 12.05. 14:00 Radošovice - Světice 5:4 (4:4)
Ne 13.05. 10:00 Kunice - Velké Popovice 2:4 (0:1)
Ne 13.05. 14:30 Strančice - Jirny 2:5 (0:4)

16.kolo

So 19.05. 09:00 Jirny - Říčany 0:4 (0:4)
Ne 20.05. 11:30 Světice - Úvaly 0:12 (0:4)
Ne 20.05. 13:00 Velké Popovice - Radošovice 0:7 (0:3)

17.kolo

So 26.05. 10:15 Úvaly - Velké Popovice 11:0 (6:0)
So 26.05. 14:00 Radošovice - Kunice 13:2 (6:1)
Ne 27.05. 14:30 Strančice - Světice 2:2 (1:2)

18.kolo

Ne 03.06. 10:15 Úvaly - Kunice 11:0 (4:0)
Ne 03.06. 11:30 Světice - Říčany 0:9
Ne 03.06. 13:00 Velké Popovice - Strančice 4:2
Správce soutěže: Luděk Rublič

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 14 12 1 1 95:14 37
2. 14 11 0 3 88:21 33
3. 14 11 0 3 56:23 33
4. 14 8 1 5 71:38 25
5. 14 4 0 10 20:82 12
6. 14 3 1 10 32:60 10
7. 14 3 1 10 14:63 10
8. 14 2 0 12 17:92 6