Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 23. října 2019
svátek má Teodor, Theodor.
Hlavní menu
  • ID: 4445
  • Návštěvy: 103/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5740
    Týden:
    103
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    1.kolo

    St 13.08. 10:15 Zlín - 1.FC Slovácko 4:2 (2:1)
    St 13.08. 11:00 Opava - Zbrojovka Brno 2:1 (0:0)
    St 13.08. 11:00 Bohemians 1905 - Sparta Praha 0:4 (0:1)
    St 13.08. 11:00 Slavia Praha - Mostecký FK 1:2 (0:1)
    St 13.08. 12:00 České Budějovice - Teplice 4:3 (2:1)
    St 13.08. 12:00 Hradec Králové - 1.FK Příbram 2:1 (2:0)
    St 13.08. 13:30 Baník Ostrava - Jihlava 3:0 (1:0)
    St 13.08. 14:00 Sigma Olomouc - Viktoria Plzeň 0:0 (0:0)

    2.kolo

    So 16.08. 10:15 Viktoria Plzeň - Slavia Praha 2:2 (1:1)
    So 16.08. 10:15 Sparta Praha - Baník Ostrava 3:0 (1:0)
    So 16.08. 10:15 1.FK Příbram - Opava 6:4 (0:3)
    So 16.08. 11:00 Teplice - Mostecký FK 2:5 (0:2)
    So 16.08. 11:00 Jihlava - Sigma Olomouc 3:0 (1:0)
    So 16.08. 11:00 Zbrojovka Brno - Zlín 0:3 (0:1)
    So 16.08. 12:00 České Budějovice - Hradec Králové 2:2 (0:2)
    So 16.08. 13:00 1.FC Slovácko - Bohemians 1905 1:1 (1:0)

    3.kolo

    22.08. 10:15 Opava - České Budějovice 2:1 (1:0)
    So 23.08. 11:00 Hradec Králové - Teplice 3:3 (1:1)
    So 23.08. 11:00 Baník Ostrava - 1.FC Slovácko 1:1 (0:1)
    So 23.08. 11:00 Mostecký FK - Viktoria Plzeň 2:4 (1:1)
    So 23.08. 12:00 Bohemians 1905 - Zbrojovka Brno 2:1 (0:1)
    So 23.08. 13:00 Sigma Olomouc - Sparta Praha 3:1 (1:1)
    So 23.08. 13:30 Zlín - 1.FK Příbram 3:0 (1:0)
    So 23.08. 14:00 Slavia Praha - Jihlava 4:2 (0:0)

    4.kolo

    29.08. 13:30 Zbrojovka Brno - Baník Ostrava 2:2 (1:1)
    29.08. 14:30 České Budějovice - Zlín 0:0 (0:0)
    So 30.08. 11:00 Teplice - Viktoria Plzeň 5:0 (1:0)
    So 30.08. 11:00 1.FC Slovácko - Sigma Olomouc 1:2 (0:1)
    So 30.08. 11:00 1.FK Příbram - Bohemians 1905 3:0 (0:0)
    So 30.08. 12:00 Jihlava - Mostecký FK 2:0 (2:0)
    So 30.08. 12:00 Hradec Králové - Opava 1:1 (0:0)
    Út 09.09. 11:00 Sparta Praha - Slavia Praha 4:2 (3:0)

    5.kolo

    05.09. 11:00 Opava - Teplice 2:2 (1:0)
    05.09. 12:00 Viktoria Plzeň - Jihlava 2:5 (2:4)
    05.09. 14:00 Slavia Praha - 1.FC Slovácko 2:0 (1:0)
    So 06.09. 11:00 Bohemians 1905 - České Budějovice 5:2 (3:1)
    So 06.09. 11:00 Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno 2:0 (0:0)
    So 06.09. 11:00 Mostecký FK - Sparta Praha 2:6 (1:3)
    So 06.09. 12:00 Zlín - Hradec Králové 2:0 (2:0)
    So 06.09. 14:45 Baník Ostrava - 1.FK Příbram 5:0 (2:0)

    6.kolo

    12.09. 11:00 Opava - Zlín 1:2 (0:0)
    12.09. 12:00 Zbrojovka Brno - Slavia Praha 3:1 (2:1)
    So 13.09. 10:15 1.FC Slovácko - Mostecký FK 0:2 (0:1)
    So 13.09. 10:15 České Budějovice - Baník Ostrava 2:0 (1:0)
    So 13.09. 11:00 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 1:0 (1:0)
    So 13.09. 11:00 Hradec Králové - Bohemians 1905 0:0 (0:0)
    So 13.09. 13:00 Teplice - Jihlava 4:1 (2:0)
    So 13.09. 14:00 1.FK Příbram - Sigma Olomouc 3:1 (0:1)

    7.kolo

    19.09. 11:00 Jihlava - Sparta Praha 0:5 (0:2)
    19.09. 13:30 Viktoria Plzeň - 1.FC Slovácko 2:1 (2:1)
    So 20.09. 11:00 Zlín - Teplice 2:3 (2:2)
    So 20.09. 11:00 Slavia Praha - 1.FK Příbram 0:0 (0:0)
    So 20.09. 12:00 Baník Ostrava - Hradec Králové 1:0 (1:0)
    So 20.09. 13:00 Sigma Olomouc - České Budějovice 1:0 (0:0)
    So 20.09. 13:00 Mostecký FK - Zbrojovka Brno 1:3 (0:2)
    So 20.09. 13:30 Bohemians 1905 - Opava 1:1 (0:0)

    8.kolo

    26.09. 10:15 Opava - Baník Ostrava 2:1 (0:0)
    26.09. 13:00 Zbrojovka Brno - Viktoria Plzeň 0:0 (0:0)
    So 27.09. 11:00 1.FC Slovácko - Jihlava 2:1 (0:1)
    So 27.09. 11:00 1.FK Příbram - Mostecký FK 2:0 (1:0)
    So 27.09. 11:00 České Budějovice - Slavia Praha 1:0 (0:0)
    So 27.09. 11:00 Hradec Králové - Sigma Olomouc 2:1 (2:0)
    So 27.09. 13:00 Zlín - Bohemians 1905 2:1 (0:1)
    Út 30.09. 10:15 Teplice - Sparta Praha 1:3 (0:1)

    9.kolo

    03.10. 11:00 Viktoria Plzeň - 1.FK Příbram 3:0 (2:0)
    So 04.10. 11:00 Bohemians 1905 - Teplice 0:1 (0:1)
    So 04.10. 11:00 Baník Ostrava - Zlín 3:2 (2:1)
    So 04.10. 11:00 Sigma Olomouc - Opava 5:1 (2:0)
    So 04.10. 11:00 Slavia Praha - Hradec Králové 0:0 (0:0)
    So 04.10. 11:00 Jihlava - Zbrojovka Brno 2:1 (1:0)
    So 04.10. 12:00 Mostecký FK - České Budějovice 1:0 (0:0)
    So 04.10. 13:30 Sparta Praha - 1.FC Slovácko 2:1 (1:1)

    10.kolo

    So 11.10. 10:15 Teplice - 1.FC Slovácko 0:1 (0:0)
    So 11.10. 10:15 Opava - Slavia Praha 0:2 (0:0)
    So 11.10. 10:15 Bohemians 1905 - Baník Ostrava 3:0 (1:0)
    So 11.10. 11:00 České Budějovice - Viktoria Plzeň 1:2 (1:0)
    So 11.10. 11:00 Hradec Králové - Mostecký FK 1:0 (0:0)
    So 11.10. 11:00 Zlín - Sigma Olomouc 1:1 (0:0)
    So 11.10. 12:00 1.FK Příbram - Jihlava 3:1 (2:1)
    Út 18.11. 12:00 Zbrojovka Brno - Sparta Praha 2:3 (1:2)

    11.kolo

    Čt 16.10. 10:15 Mostecký FK - Opava 1:1 (1:0)
    17.10. 12:00 Viktoria Plzeň - Hradec Králové 0:2 (0:2)
    So 18.10. 11:00 Baník Ostrava - Teplice 4:1 (2:0)
    So 18.10. 11:00 Jihlava - České Budějovice 4:0 (3:0)
    So 18.10. 11:00 1.FC Slovácko - Zbrojovka Brno 0:2 (0:1)
    So 18.10. 13:00 Sigma Olomouc - Bohemians 1905 3:0 (1:0)
    So 18.10. 13:00 Slavia Praha - Zlín 1:1 (0:0)
    So 18.10. 13:30 Sparta Praha - 1.FK Příbram 1:2 (0:0)

    12.kolo

    24.10. 10:15 Opava - Viktoria Plzeň 1:1 (0:0)
    So 25.10. 11:00 České Budějovice - Sparta Praha 3:1 (1:0)
    So 25.10. 11:00 Hradec Králové - Jihlava 2:1 (1:1)
    So 25.10. 11:00 Zlín - Mostecký FK 4:0 (2:0)
    So 25.10. 11:00 Bohemians 1905 - Slavia Praha 1:1 (1:1)
    So 25.10. 11:00 Baník Ostrava - Sigma Olomouc 0:0 (0:0)
    So 25.10. 12:15 Teplice - Zbrojovka Brno 2:1 (0:0)
    Út 04.11. 12:45 1.FK Příbram - 1.FC Slovácko 0:0 (0:0)

    13.kolo

    31.10. 10:15 1.FC Slovácko - České Budějovice 1:1 (1:0)
    31.10. 12:00 Viktoria Plzeň - Zlín 1:0 (0:0)
    31.10. 12:00 Zbrojovka Brno - 1.FK Příbram 3:1 (0:0)
    So 01.11. 10:15 Slavia Praha - Baník Ostrava 4:2 (2:0)
    So 01.11. 11:00 Sigma Olomouc - Teplice 3:0 (0:0)
    So 01.11. 11:00 Mostecký FK - Bohemians 1905 3:3 (0:2)
    So 01.11. 11:00 Sparta Praha - Hradec Králové 2:0 (0:0)
    So 01.11. 12:15 Jihlava - Opava 2:2 (1:2)

    14.kolo

    Út 04.11. 11:00 Baník Ostrava - Mostecký FK 1:1 (0:0)
    So 08.11. 10:15 Opava - Sparta Praha 1:2 (0:1)
    So 08.11. 11:00 Bohemians 1905 - Viktoria Plzeň 1:1 (1:0)
    So 08.11. 11:45 Teplice - 1.FK Příbram 4:1 (0:1)
    So 08.11. 12:00 České Budějovice - Zbrojovka Brno 3:1 (1:1)
    So 08.11. 12:00 Hradec Králové - 1.FC Slovácko 2:0 (0:0)
    So 08.11. 12:00 Zlín - Jihlava 3:2 (2:2)
    So 08.11. 12:30 Sigma Olomouc - Slavia Praha 4:1 (2:1)

    15.kolo

    14.11. 11:00 Viktoria Plzeň - Baník Ostrava 0:2 (0:0)
    14.11. 11:00 Zbrojovka Brno - Hradec Králové 1:0 (0:0)
    So 15.11. 10:15 Mostecký FK - Sigma Olomouc 0:4 (0:1)
    So 15.11. 11:00 Slavia Praha - Teplice 2:1 (1:0)
    So 15.11. 11:00 Jihlava - Bohemians 1905 1:0 (1:0)
    So 15.11. 11:00 1.FC Slovácko - Opava 2:1 (1:1)
    So 15.11. 11:00 1.FK Příbram - České Budějovice 0:0 (0:0)
    So 15.11. 13:00 Sparta Praha - Zlín 4:1 (2:0)

    16.kolo

    06.03. 10:15 Viktoria Plzeň - Sigma Olomouc 0:2 (0:1)
    So 07.03. 11:00 1.FC Slovácko - Zlín 1:1 (0:1)
    So 07.03. 11:00 Sparta Praha - Bohemians 1905 1:0 (0:0)
    So 07.03. 11:00 Mostecký FK - Slavia Praha 2:1 (0:1)
    So 07.03. 12:00 1.FK Příbram - Hradec Králové 0:1 (0:1)
    So 07.03. 12:00 Zbrojovka Brno - Opava 2:0 (1:0)
    Út 24.03. 12:00 Teplice - České Budějovice 4:1 (2:1)
    St 15.04. 12:30 Jihlava - Baník Ostrava 3:1 (3:1)

    17.kolo

    13.03. 11:00 Zlín - Zbrojovka Brno 2:1 (0:0)
    So 14.03. 10:15 Baník Ostrava - Sparta Praha 6:0 (3:0)
    So 14.03. 11:00 Mostecký FK - Teplice 2:1 (1:1)
    So 14.03. 11:00 Slavia Praha - Viktoria Plzeň 3:2 (2:0)
    So 14.03. 11:00 Sigma Olomouc - Jihlava 4:2 (2:1)
    So 14.03. 11:00 Hradec Králové - České Budějovice 2:1 (0:0)
    So 14.03. 13:00 Bohemians 1905 - 1.FC Slovácko 5:0 (3:0)
    Út 21.04. 10:15 Opava - 1.FK Příbram 2:1 (0:1)

    18.kolo

    20.03. 12:00 Zbrojovka Brno - Bohemians 1905 2:0 (2:0)
    20.03. 13:00 1.FK Příbram - Zlín 1:1 (0:0)
    So 21.03. 10:15 České Budějovice - Opava 5:1 (1:1)
    So 21.03. 11:00 1.FC Slovácko - Baník Ostrava 1:1 (0:1)
    So 21.03. 11:00 Jihlava - Slavia Praha 1:6 (1:1)
    So 21.03. 12:45 Teplice - Hradec Králové 3:0 (1:0)
    So 21.03. 13:00 Sparta Praha - Sigma Olomouc 1:1 (1:1)
    Út 21.04. 11:00 Viktoria Plzeň - Mostecký FK 1:0 (0:0)

    19.kolo

    So 28.03. 10:15 Zlín - České Budějovice 2:1 (0:1)
    So 28.03. 11:00 Viktoria Plzeň - Teplice 3:1 (1:1)
    So 28.03. 11:00 Slavia Praha - Sparta Praha 3:2 (1:1)
    So 28.03. 11:00 Baník Ostrava - Zbrojovka Brno 1:1 (0:0)
    So 28.03. 11:00 Bohemians 1905 - 1.FK Příbram 2:3 (1:1)
    So 28.03. 12:00 Mostecký FK - Jihlava 4:1 (0:1)
    Ne 29.03. 11:00 Sigma Olomouc - 1.FC Slovácko 1:1 (0:1)
    St 06.05. 13:00 Opava - Hradec Králové 0:1 (0:1)

    20.kolo

    03.04. 12:00 Jihlava - Viktoria Plzeň 3:3 (3:1)
    So 04.04. 10:00 1.FK Příbram - Baník Ostrava 0:2 (0:1)
    So 04.04. 10:15 Teplice - Opava 1:0 (0:0)
    So 04.04. 10:15 1.FC Slovácko - Slavia Praha 1:2 (0:0)
    So 04.04. 11:00 Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc 0:2 (0:2)
    So 04.04. 12:00 Hradec Králové - Zlín 2:0 (1:0)
    So 04.04. 13:30 Sparta Praha - Mostecký FK 3:2 (0:2)
    So 04.04. 14:00 České Budějovice - Bohemians 1905 0:1 (0:0)

    21.kolo

    So 11.04. 11:00 Bohemians 1905 - Hradec Králové 2:0 (1:0)
    So 11.04. 11:00 Zlín - Opava 2:1 (0:0)
    So 11.04. 13:00 Jihlava - Teplice 1:2 (1:0)
    So 11.04. 13:30 Sigma Olomouc - 1.FK Příbram 3:0 (1:0)
    So 11.04. 14:00 Mostecký FK - 1.FC Slovácko 2:0 (2:0)
    So 11.04. 14:00 Slavia Praha - Zbrojovka Brno 2:1 (0:1)
    St 15.04. 14:00 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 1:3 (1:3)
    St 22.04. 10:15 Baník Ostrava - České Budějovice 1:1 (0:0)

    22.kolo

    17.04. 13:00 Zbrojovka Brno - Mostecký FK 1:2 (0:1)
    So 18.04. 10:15 Opava - Bohemians 1905 0:0 (0:0)
    So 18.04. 11:00 Teplice - Zlín 2:0 (0:0)
    So 18.04. 11:00 1.FK Příbram - Slavia Praha 1:0 (0:0)
    So 18.04. 12:00 Hradec Králové - Baník Ostrava 3:1 (1:1)
    So 18.04. 13:30 Sparta Praha - Jihlava 0:1 (0:1)
    So 18.04. 14:00 České Budějovice - Sigma Olomouc 4:2 (2:0)
    So 18.04. 14:15 1.FC Slovácko - Viktoria Plzeň 1:1 (1:0)

    23.kolo

    24.04. 11:00 Jihlava - 1.FC Slovácko 2:1 (1:0)
    24.04. 13:00 Viktoria Plzeň - Zbrojovka Brno 4:0 (2:0)
    So 25.04. 10:15 Baník Ostrava - Opava 1:0 (1:0)
    So 25.04. 11:00 Sparta Praha - Teplice 0:0 (0:0)
    So 25.04. 11:00 Sigma Olomouc - Hradec Králové 4:3 (1:3)
    So 25.04. 12:00 Mostecký FK - 1.FK Příbram 2:2 (2:1)
    So 25.04. 13:00 Bohemians 1905 - Zlín 2:1 (1:0)
    So 25.04. 14:00 Slavia Praha - České Budějovice 1:2 (0:1)

    24.kolo

    01.05. 11:00 Teplice - Bohemians 1905 0:0 (0:0)
    01.05. 11:00 1.FK Příbram - Viktoria Plzeň 1:1 (1:1)
    01.05. 13:00 1.FC Slovácko - Sparta Praha 2:2 (2:0)
    01.05. 14:00 Zbrojovka Brno - Jihlava 0:0 (0:0)
    So 02.05. 10:15 Opava - Sigma Olomouc 2:6 (0:1)
    So 02.05. 11:00 Zlín - Baník Ostrava 0:0 (0:0)
    So 02.05. 11:00 Hradec Králové - Slavia Praha 0:3 (0:1)
    So 02.05. 14:00 České Budějovice - Mostecký FK 1:1 (0:0)

    25.kolo

    08.05. 11:00 Viktoria Plzeň - České Budějovice 1:3 (0:2)
    So 09.05. 10:15 Baník Ostrava - Bohemians 1905 0:1 (0:0)
    So 09.05. 11:00 1.FC Slovácko - Teplice 2:1 (2:0)
    So 09.05. 11:00 Mostecký FK - Hradec Králové 4:1 (2:0)
    So 09.05. 11:00 Sigma Olomouc - Zlín 5:1 (2:0)
    So 09.05. 12:00 Sparta Praha - Zbrojovka Brno 4:0 (1:0)
    So 09.05. 12:00 Jihlava - 1.FK Příbram 1:2 (0:1)
    So 09.05. 14:45 Slavia Praha - Opava 1:2 (0:2)

    26.kolo

    15.05. 11:00 Zbrojovka Brno - 1.FC Slovácko 6:0 (3:0)
    15.05. 13:30 Bohemians 1905 - Sigma Olomouc 4:1 (2:0)
    So 16.05. 10:15 Teplice - Baník Ostrava 1:3 (0:1)
    So 16.05. 10:15 Opava - Mostecký FK 0:0 (0:0)
    So 16.05. 11:00 Hradec Králové - Viktoria Plzeň 2:1 (0:1)
    So 16.05. 13:00 1.FK Příbram - Sparta Praha 2:1 (0:1)
    So 16.05. 14:00 Zlín - Slavia Praha 2:1 (0:0)
    So 16.05. 14:00 České Budějovice - Jihlava 0:1 (0:0)

    27.kolo

    Út 19.05. 11:00 Sparta Praha - České Budějovice 2:1 (1:1)
    St 20.05. 11:00 Slavia Praha - Bohemians 1905 0:1 (0:1)
    22.05. 14:00 Zbrojovka Brno - Teplice 1:2 (1:0)
    So 23.05. 11:00 Jihlava - Hradec Králové 1:1 (0:0)
    So 23.05. 11:00 Mostecký FK - Zlín 2:0 (1:0)
    So 23.05. 13:00 Sigma Olomouc - Baník Ostrava 1:2 (0:1)
    So 23.05. 13:30 1.FC Slovácko - 1.FK Příbram 2:0 (1:0)
    St 10.06. 10:15 Viktoria Plzeň - Opava 3:1 (1:1)

    28.kolo

    Út 12.05. 10:15 Baník Ostrava - Slavia Praha 1:1 (1:1)
    Út 26.05. 14:00 Teplice - Sigma Olomouc 5:1 (3:0)
    St 27.05. 13:00 1.FK Příbram - Zbrojovka Brno 0:1 (0:1)
    St 27.05. 17:00 Zlín - Viktoria Plzeň 1:0 (1:0)
    29.05. 14:00 Opava - Jihlava 3:3 (1:3)
    So 30.05. 11:00 Bohemians 1905 - Mostecký FK 0:0 (0:0)
    So 30.05. 14:00 České Budějovice - 1.FC Slovácko 3:0 (0:0)
    St 03.06. 11:00 Hradec Králové - Sparta Praha 1:0 (1:0)

    29.kolo

    05.06. 11:00 Viktoria Plzeň - Bohemians 1905 2:1 (1:1)
    05.06. 12:00 Zbrojovka Brno - České Budějovice 2:0 (0:0)
    05.06. 13:00 Slavia Praha - Sigma Olomouc 2:2 (0:1)
    So 06.06. 10:15 Mostecký FK - Baník Ostrava 1:1 (1:1)
    So 06.06. 11:00 1.FC Slovácko - Hradec Králové 2:3 (1:1)
    So 06.06. 11:00 Jihlava - Zlín 0:0 (0:0)
    So 06.06. 12:00 1.FK Příbram - Teplice 0:3 (0:1)
    So 06.06. 13:30 Sparta Praha - Opava 2:1 (1:1)

    30.kolo

    So 13.06. 11:00 Teplice - Slavia Praha 1:5 (1:2)
    So 13.06. 11:00 Sigma Olomouc - Mostecký FK 6:1 (3:0)
    So 13.06. 11:00 Baník Ostrava - Viktoria Plzeň 3:0 (0:0)
    So 13.06. 11:00 Bohemians 1905 - Jihlava 2:3 (1:0)
    So 13.06. 11:00 Zlín - Sparta Praha 2:2 (0:1)
    So 13.06. 11:00 Opava - 1.FC Slovácko 3:1 (0:0)
    So 13.06. 11:00 Hradec Králové - Zbrojovka Brno 0:2 (0:0)
    So 13.06. 11:00 České Budějovice - 1.FK Příbram 2:1 (0:1)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 18 4 8 65:41 58
    2. 30 17 6 7 71:41 57
    3. 30 14 6 10 37:39 48
    4. 30 13 8 9 45:40 47
    5. 30 12 10 8 49:35 46
    6. 30 14 4 12 59:51 46
    7. 30 12 7 11 54:44 43
    8. 30 11 8 11 45:53 41
    9. 30 10 9 11 39:37 39
    10. 30 11 6 13 45:45 39
    11. 30 11 6 13 50:60 39
    12. 30 10 8 12 41:48 38
    13. 30 11 4 15 41:43 37
    14. 30 10 6 14 36:51 36
    15. 30 6 9 15 38:59 27
    16. 30 5 9 16 28:56 24