Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 18. června 2019
svátek má Milan.
Hlavní menu
  • ID: 4419
  • Návštěvy: 12/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Hodonín  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2602
    Týden:
    12
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 09.08. 16:30 Hroznová Lhota B - Domanín 5:1 (2:0)
    Ne 10.08. 16:30 Lipov - Lužice 1:1 (1:1)
    Ne 10.08. 16:30 Petrov - Hodonín 2:0 (1:0)
    Ne 10.08. 16:30 Strážnice - Bzenec B 1:2 (0:1)
    Ne 10.08. 16:30 Žeravice - Sudoměřice 0:6 (0:4)
    Ne 10.08. 16:30 Nová Lhota - KEN Veselí 1:1 (1:0)
    Ne 10.08. 16:30 Suchov - Velká n.Veličkou B 2:1 (1:0)

    2.kolo

    So 16.08. 16:30 Bzenec B - Žeravice 4:4 (1:2)
    So 16.08. 16:30 Hroznová Lhota B - Lipov 2:1 (1:0)
    Ne 17.08. 16:30 Domanín - Velká n.Veličkou B 2:2 (0:0)
    Ne 17.08. 16:30 KEN Veselí - Suchov 1:2 (0:0)
    Ne 17.08. 16:30 Sudoměřice - Nová Lhota 4:0 (1:0)
    Ne 17.08. 16:30 Hodonín - Strážnice 1:2 (1:1)
    Ne 17.08. 16:30 Lužice - Petrov 1:2 (0:1)

    3.kolo

    So 23.08. 16:30 Žeravice - Hodonín 1:2
    Ne 24.08. 10:00 Velká n.Veličkou B - KEN Veselí 0:2
    Ne 24.08. 16:30 Lipov - Domanín 4:3 (1:3)
    Ne 24.08. 16:30 Petrov - Hroznová Lhota B 1:1 (0:0)
    Ne 24.08. 16:30 Strážnice - Lužice 1:1 (0:1)
    Ne 24.08. 16:30 Nová Lhota - Bzenec B 1:3 (0:2)
    Ne 24.08. 16:30 Suchov - Sudoměřice 0:0 (0:0)

    4.kolo

    So 30.08. 16:30 Bzenec B - Suchov 3:0
    So 30.08. 16:30 Hroznová Lhota B - Strážnice 0:2 (0:2)
    Ne 31.08. 16:30 Domanín - KEN Veselí 2:1
    Ne 31.08. 16:30 Sudoměřice - Velká n.Veličkou B 9:0
    Ne 31.08. 16:30 Hodonín - Nová Lhota 4:0
    Ne 31.08. 16:30 Lužice - Žeravice 5:0 (2:0)
    Ne 31.08. 16:30 Lipov - Petrov 2:1 (1:1)

    5.kolo

    Ne 07.09. 10:00 Velká n.Veličkou B - Bzenec B 0:2
    Ne 07.09. 16:30 Petrov - Domanín 2:1
    Ne 07.09. 16:30 Strážnice - Lipov 1:4 (1:1)
    Ne 07.09. 16:30 Žeravice - Hroznová Lhota B 1:2
    Ne 07.09. 16:30 Nová Lhota - Lužice 1:0
    Ne 07.09. 16:30 Suchov - Hodonín 0:1
    Ne 07.09. 16:30 KEN Veselí - Sudoměřice 1:2

    6.kolo

    So 13.09. 16:00 Bzenec B - KEN Veselí 2:0
    So 13.09. 16:00 Hroznová Lhota B - Nová Lhota 4:1 (1:0)
    Ne 14.09. 16:00 Domanín - Sudoměřice 1:1
    Ne 14.09. 16:00 Hodonín - Velká n.Veličkou B 4:0
    Ne 14.09. 16:00 Lužice - Suchov 3:2
    Ne 14.09. 16:00 Lipov - Žeravice 4:1
    Ne 14.09. 16:00 Petrov - Strážnice 3:1

    7.kolo

    Ne 21.09. 10:00 Velká n.Veličkou B - Lužice 5:3 (1:0)
    Ne 21.09. 16:00 Strážnice - Domanín 1:1 (1:0)
    Ne 21.09. 16:00 Žeravice - Petrov 1:4
    Ne 21.09. 16:00 Nová Lhota - Lipov 0:5
    Ne 21.09. 16:00 Suchov - Hroznová Lhota B 0:1
    Ne 21.09. 16:00 KEN Veselí - Hodonín 3:0
    Ne 21.09. 16:00 Sudoměřice - Bzenec B 4:0 (3:0)

    8.kolo

    So 27.09. 10:00 Domanín - Bzenec B 2:3
    So 27.09. 16:00 Hroznová Lhota B - Velká n.Veličkou B 1:2 (0:2)
    So 27.09. 16:00 Petrov - Nová Lhota 5:0 (3:0)
    Ne 28.09. 16:00 Hodonín - Sudoměřice 1:5 (0:3)
    Ne 28.09. 16:00 Lužice - KEN Veselí 2:0
    Ne 28.09. 16:00 Lipov - Suchov 6:1 (5:0)
    Ne 28.09. 16:00 Strážnice - Žeravice 5:1 (1:1)

    9.kolo

    So 04.10. 15:30 Bzenec B - Hodonín 7:0
    Ne 05.10. 10:00 Velká n.Veličkou B - Lipov 3:4 (0:2)
    Ne 05.10. 15:30 Žeravice - Domanín 1:4
    Ne 05.10. 15:30 Nová Lhota - Strážnice 1:5 (0:0)
    Ne 05.10. 15:30 Suchov - Petrov 2:1 (0:1)
    Ne 05.10. 15:30 KEN Veselí - Hroznová Lhota B 1:2 (0:1)
    Ne 05.10. 15:30 Sudoměřice - Lužice 4:1 (1:0)

    10.kolo

    So 11.10. 15:30 Hroznová Lhota B - Sudoměřice 2:0
    Ne 12.10. 15:30 Domanín - Hodonín 2:1
    Ne 12.10. 15:30 Lužice - Bzenec B 2:0 (0:0)
    Ne 12.10. 15:30 Lipov - KEN Veselí 5:0 (0:0)
    Ne 12.10. 15:30 Petrov - Velká n.Veličkou B 1:3
    Ne 12.10. 15:30 Strážnice - Suchov 6:0
    Ne 12.10. 15:30 Žeravice - Nová Lhota 1:0 (0:0)

    11.kolo

    So 18.10. 10:00 Bzenec B - Hroznová Lhota B 1:2
    Ne 19.10. 10:00 Velká n.Veličkou B - Strážnice 1:1 (1:0)
    Ne 19.10. 15:00 Nová Lhota - Domanín 1:2
    Ne 19.10. 15:00 Suchov - Žeravice 3:1
    Ne 19.10. 15:00 KEN Veselí - Petrov 2:1 (1:0)
    Ne 19.10. 15:00 Sudoměřice - Lipov 1:1 (0:0)
    Ne 19.10. 15:00 Hodonín - Lužice 1:4 (0:2)

    12.kolo

    So 25.10. 14:00 Hroznová Lhota B - Hodonín 1:1 (0:0)
    Ne 26.10. 14:00 Domanín - Lužice 0:2 (0:0)
    Ne 26.10. 14:00 Lipov - Bzenec B 5:1 (4:0)
    Ne 26.10. 14:00 Petrov - Sudoměřice 0:3
    Ne 26.10. 14:00 Strážnice - KEN Veselí 1:3 (1:0)
    Ne 26.10. 14:00 Žeravice - Velká n.Veličkou B 1:2
    Ne 26.10. 14:00 Nová Lhota - Suchov 1:4

    13.kolo

    So 01.11. 13:30 Bzenec B - Petrov 3:1 (0:0)
    Ne 02.11. 10:00 Velká n.Veličkou B - Nová Lhota 1:1 (0:1)
    Ne 02.11. 13:30 Suchov - Domanín 2:2
    Ne 02.11. 13:30 KEN Veselí - Žeravice 2:0
    Ne 02.11. 13:30 Sudoměřice - Strážnice 1:0 (0:0)
    Ne 02.11. 13:30 Hodonín - Lipov 2:2
    Ne 02.11. 13:30 Lužice - Hroznová Lhota B 0:2

    14.kolo

    So 08.11. 13:30 Bzenec B - Strážnice 1:2
    Ne 09.11. 10:00 Velká n.Veličkou B - Suchov 3:1
    Ne 09.11. 13:30 KEN Veselí - Nová Lhota 1:0 (1:0)
    Ne 09.11. 13:30 Sudoměřice - Žeravice 4:0 (1:0)
    Ne 09.11. 13:30 Hodonín - Petrov 0:2
    Ne 09.11. 13:30 Lužice - Lipov 1:2 (1:1)
    Ne 09.11. 13:30 Domanín - Hroznová Lhota B 2:2

    16.kolo

    So 28.03. 16:30 Hroznová Lhota B - Petrov 0:0 (0:0)
    Ne 29.03. 16:30 Domanín - Lipov 1:3
    Ne 29.03. 16:30 Lužice - Strážnice 1:0
    Ne 29.03. 16:30 Hodonín - Žeravice 2:0
    Ne 29.03. 16:30 Bzenec B - Nová Lhota 5:0
    Ne 29.03. 16:30 Sudoměřice - Suchov 5:0 (3:0)
    Ne 29.03. 16:30 KEN Veselí - Velká n.Veličkou B 2:0

    17.kolo

    Ne 05.04. 10:00 Velká n.Veličkou B - Sudoměřice 2:1
    Ne 05.04. 16:30 KEN Veselí - Domanín 4:1
    Ne 05.04. 16:30 Suchov - Bzenec B 2:3
    Ne 05.04. 16:30 Nová Lhota - Hodonín 1:0
    Ne 05.04. 16:30 Žeravice - Lužice 0:8
    Ne 05.04. 16:30 Strážnice - Hroznová Lhota B 0:2
    Ne 05.04. 16:30 Petrov - Lipov 0:0 (0:0)

    18.kolo

    So 11.04. 16:30 Hroznová Lhota B - Žeravice 3:0 (1:0)
    Ne 12.04. 16:30 Domanín - Petrov 2:2 (1:2)
    Ne 12.04. 16:30 Lipov - Strážnice 4:1 (2:1)
    Ne 12.04. 16:30 Lužice - Nová Lhota 3:0
    Ne 12.04. 16:30 Hodonín - Suchov 3:1
    Ne 12.04. 16:30 Bzenec B - Velká n.Veličkou B 6:1 (4:0)
    Ne 12.04. 16:30 Sudoměřice - KEN Veselí 3:0 (1:0)

    19.kolo

    Ne 19.04. 10:00 Velká n.Veličkou B - Hodonín 0:1 (0:1)
    Ne 19.04. 16:30 Sudoměřice - Domanín 4:0 (2:0)
    Ne 19.04. 16:30 KEN Veselí - Bzenec B 2:4
    Ne 19.04. 16:30 Suchov - Lužice 0:2
    Ne 19.04. 16:30 Nová Lhota - Hroznová Lhota B 0:0 (0:0)
    Ne 19.04. 16:30 Žeravice - Lipov 0:3
    Ne 19.04. 16:30 Strážnice - Petrov 0:0 (0:0)

    20.kolo

    So 25.04. 16:30 Hroznová Lhota B - Suchov 2:1 (0:0)
    Ne 26.04. 16:30 Domanín - Strážnice 1:1
    Ne 26.04. 16:30 Petrov - Žeravice 3:0
    Ne 26.04. 16:30 Lipov - Nová Lhota 2:2
    Ne 26.04. 16:30 Lužice - Velká n.Veličkou B 3:1 (1:0)
    Ne 26.04. 16:30 Hodonín - KEN Veselí 3:0
    Ne 26.04. 16:30 Bzenec B - Sudoměřice 2:3 (2:2)

    21.kolo

    Ne 03.05. 10:00 Velká n.Veličkou B - Hroznová Lhota B 0:3 (0:2)
    Ne 03.05. 16:30 Bzenec B - Domanín 3:2
    Ne 03.05. 16:30 Sudoměřice - Hodonín 3:2 (1:1)
    Ne 03.05. 16:30 KEN Veselí - Lužice 2:1
    Ne 03.05. 16:30 Suchov - Lipov 0:2
    Ne 03.05. 16:30 Nová Lhota - Petrov 1:1 (0:1)
    Ne 03.05. 16:30 Žeravice - Strážnice 0:4

    22.kolo

    So 09.05. 16:30 Hroznová Lhota B - KEN Veselí 3:4
    Ne 10.05. 16:30 Domanín - Žeravice 7:1
    Ne 10.05. 16:30 Strážnice - Nová Lhota 3:0
    Ne 10.05. 16:30 Petrov - Suchov 0:0 (0:0)
    Ne 10.05. 16:30 Lipov - Velká n.Veličkou B 2:1 (0:0)
    Ne 10.05. 16:30 Lužice - Sudoměřice 0:4 (0:2)
    Ne 10.05. 16:30 Hodonín - Bzenec B 1:3

    23.kolo

    Ne 17.05. 10:00 Velká n.Veličkou B - Petrov 2:2 (1:1)
    Ne 17.05. 16:30 Hodonín - Domanín 2:5
    Ne 17.05. 16:30 Bzenec B - Lužice 2:4 (1:2)
    Ne 17.05. 16:30 Sudoměřice - Hroznová Lhota B 3:0 (0:0)
    Ne 17.05. 16:30 KEN Veselí - Lipov 1:3 (1:1)
    Ne 17.05. 16:30 Suchov - Strážnice 0:2
    Ne 17.05. 16:30 Nová Lhota - Žeravice 0:1

    24.kolo

    So 23.05. 16:30 Hroznová Lhota B - Bzenec B 2:1
    Ne 24.05. 16:30 Domanín - Nová Lhota 1:1 (1:0)
    Ne 24.05. 16:30 Žeravice - Suchov 1:0
    Ne 24.05. 16:30 Strážnice - Velká n.Veličkou B 4:0 (2:0)
    Ne 24.05. 16:30 Petrov - KEN Veselí 3:1
    Ne 24.05. 16:30 Lipov - Sudoměřice 1:2 (0:1)
    Ne 24.05. 16:30 Lužice - Hodonín 6:1

    25.kolo

    Ne 31.05. 10:00 Velká n.Veličkou B - Žeravice 7:1 (2:0)
    Ne 31.05. 16:30 Lužice - Domanín 2:0 (1:0)
    Ne 31.05. 16:30 Hodonín - Hroznová Lhota B 1:1 (1:0)
    Ne 31.05. 16:30 Bzenec B - Lipov 6:0 (3:0)
    Ne 31.05. 16:30 Sudoměřice - Petrov 1:1 (0:0)
    Ne 31.05. 16:30 KEN Veselí - Strážnice 2:2 (1:2)
    Ne 31.05. 16:30 Suchov - Nová Lhota 0:0 (0:0)

    26.kolo

    So 06.06. 16:30 Hroznová Lhota B - Lužice 3:2 (0:1)
    Ne 07.06. 16:30 Domanín - Suchov 1:2 (0:1)
    Ne 07.06. 16:30 Nová Lhota - Velká n.Veličkou B 1:5 (0:0)
    Ne 07.06. 16:30 Žeravice - KEN Veselí 2:3 (1:3)
    Ne 07.06. 16:30 Strážnice - Sudoměřice 1:3 (0:1)
    Ne 07.06. 16:30 Petrov - Bzenec B 1:1 (0:0)
    Ne 07.06. 16:30 Lipov - Hodonín 10:1 (7:0)

    15.kolo

    Ne 14.06. 10:00 Velká n.Veličkou B - Domanín 2:3 (1:1)
    Ne 14.06. 16:30 Suchov - KEN Veselí 0:4 (0:0)
    Ne 14.06. 16:30 Nová Lhota - Sudoměřice 4:2 (2:2)
    Ne 14.06. 16:30 Žeravice - Bzenec B 2:2 (2:2)
    Ne 14.06. 16:30 Strážnice - Hodonín 10:0 (6:0)
    Ne 14.06. 16:30 Petrov - Lužice 2:0 (2:0)
    Ne 14.06. 16:30 Lipov - Hroznová Lhota B 4:2 (1:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 19 4 3 78:20 61
    2. 26 18 5 3 80:35 59
    3. 26 15 6 5 48:30 51
    4. 26 15 3 8 70:44 48
    5. 26 14 2 10 58:36 44
    6. 26 10 10 6 41:28 40
    7. 26 11 6 9 57:33 39
    8. 26 12 2 12 43:45 38
    9. 26 7 8 11 49:55 29
    10. 26 8 4 14 44:63 28
    11. 26 8 3 15 35:71 27
    12. 26 6 4 16 25:55 22
    13. 26 3 7 16 18:63 16
    14. 26 3 2 21 21:89 11