Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 17. června 2019
svátek má Adolf.
Hlavní menu
  • ID: 4394
  • Návštěvy: 49/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Šumperk  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3297
    Týden:
    49
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 09.08. 16:30 Staré Město - Dubicko 3:3
    So 09.08. 16:30 Postřelmov - Písařov 3:2
    So 09.08. 16:30 Hanušovice - Brníčko 2:2
    So 09.08. 16:30 Rapotín - Úsov 1:2
    Ne 10.08. 16:30 Loštice B - Bludov B 4:0
    Ne 10.08. 16:30 Podolí - Sudkov 2:1
    Ne 10.08. 16:30 Zvole - Bratrušov 1:0

    2.kolo

    So 16.08. 15:00 Úsov - Zvole 2:3
    So 16.08. 16:30 Sudkov - Rapotín 0:0 (0:0)
    So 16.08. 16:30 Staré Město - Loštice B 2:1 (1:0)
    Ne 17.08. 16:30 Dubicko - Bratrušov 1:1
    Ne 17.08. 16:30 Brníčko - Podolí 0:3
    Ne 17.08. 16:30 Písařov - Hanušovice 1:0
    Ne 17.08. 16:30 Bludov B - Postřelmov 0:5

    3.kolo

    So 23.08. 16:30 Postřelmov - Staré Město 2:4
    So 23.08. 16:30 Hanušovice - Bludov B 4:0
    So 23.08. 16:30 Rapotín - Brníčko 4:1
    So 23.08. 16:30 Bratrušov - Úsov 1:1
    Ne 24.08. 16:30 Loštice B - Dubicko 4:2 (1:2)
    Ne 24.08. 16:30 Podolí - Písařov 3:2
    Ne 24.08. 16:30 Zvole - Sudkov 2:1

    4.kolo

    So 30.08. 16:30 Sudkov - Bratrušov 1:3
    So 30.08. 16:30 Brníčko - Zvole 1:3
    So 30.08. 16:30 Staré Město - Hanušovice 1:2
    Ne 31.08. 16:30 Dubicko - Úsov 2:1
    Ne 31.08. 16:30 Písařov - Rapotín 2:1
    Ne 31.08. 16:30 Bludov B - Podolí 4:1
    Ne 31.08. 16:30 Loštice B - Postřelmov 3:0

    5.kolo

    So 06.09. 16:30 Postřelmov - Dubicko 1:1
    So 06.09. 16:30 Hanušovice - Loštice B 4:2
    So 06.09. 16:30 Rapotín - Bludov B 7:1
    So 06.09. 16:30 Bratrušov - Brníčko 2:3
    Ne 07.09. 16:30 Podolí - Staré Město 3:1
    Ne 07.09. 16:30 Zvole - Písařov 1:0
    Ne 07.09. 16:30 Úsov - Sudkov 1:2

    6.kolo

    So 13.09. 16:00 Brníčko - Úsov 2:3 (1:2)
    So 13.09. 16:00 Staré Město - Rapotín 1:5 (0:3)
    So 13.09. 16:00 Postřelmov - Hanušovice 2:1 (1:1)
    Ne 14.09. 16:00 Dubicko - Sudkov 1:1 (0:0)
    Ne 14.09. 16:00 Písařov - Bratrušov 4:1 (2:0)
    Ne 14.09. 16:00 Bludov B - Zvole 3:0 (1:0)
    Ne 14.09. 16:00 Loštice B - Podolí 5:1 (3:1)

    7.kolo

    So 20.09. 16:00 Hanušovice - Dubicko 1:1
    So 20.09. 16:00 Rapotín - Loštice B 2:1 (1:0)
    So 20.09. 16:00 Bratrušov - Bludov B 0:1
    So 20.09. 16:00 Sudkov - Brníčko 0:1
    Ne 21.09. 16:00 Podolí - Postřelmov 4:1
    Ne 21.09. 16:00 Zvole - Staré Město 1:2
    Ne 21.09. 16:00 Úsov - Písařov 1:0

    8.kolo

    So 27.09. 15:30 Staré Město - Bratrušov 4:2
    So 27.09. 15:30 Postřelmov - Rapotín 0:1
    So 27.09. 15:30 Hanušovice - Podolí 2:1 (0:0)
    Ne 28.09. 15:30 Dubicko - Brníčko 2:0
    Ne 28.09. 15:30 Písařov - Sudkov 0:2
    Ne 28.09. 15:30 Bludov B - Úsov 4:1
    Ne 28.09. 15:30 Loštice B - Zvole 1:0

    9.kolo

    So 04.10. 15:30 Rapotín - Hanušovice 0:0 (0:0)
    So 04.10. 15:30 Bratrušov - Loštice B 4:3 (1:2)
    So 04.10. 15:30 Sudkov - Bludov B 4:2
    So 04.10. 15:30 Brníčko - Písařov 2:2
    Ne 05.10. 15:30 Podolí - Dubicko 1:1
    Ne 05.10. 15:30 Zvole - Postřelmov 2:0
    Ne 05.10. 15:30 Úsov - Staré Město 4:5

    10.kolo

    So 11.10. 15:00 Staré Město - Sudkov 1:0
    So 11.10. 15:00 Postřelmov - Bratrušov 3:1
    So 11.10. 15:00 Hanušovice - Zvole 0:0 (0:0)
    Ne 12.10. 15:00 Dubicko - Písařov 1:1
    Ne 12.10. 15:00 Bludov B - Brníčko 3:3
    Ne 12.10. 15:00 Loštice B - Úsov 6:1 (4:0)
    Ne 12.10. 15:00 Podolí - Rapotín 1:1

    11.kolo

    So 18.10. 15:00 Rapotín - Dubicko 3:1
    So 18.10. 15:00 Bratrušov - Hanušovice 1:4
    So 18.10. 15:00 Sudkov - Loštice B 1:3 (1:3)
    So 18.10. 15:00 Brníčko - Staré Město 0:1
    Ne 19.10. 15:00 Zvole - Podolí 0:1 (0:1)
    Ne 19.10. 15:00 Úsov - Postřelmov 2:1
    Ne 19.10. 15:00 Písařov - Bludov B 1:2

    12.kolo

    So 25.10. 14:30 Staré Město - Písařov 6:2
    So 25.10. 14:30 Postřelmov - Sudkov 1:0
    So 25.10. 14:30 Hanušovice - Úsov 1:1
    So 25.10. 14:30 Rapotín - Zvole 1:0
    Ne 26.10. 14:30 Dubicko - Bludov B 3:3
    Ne 26.10. 14:30 Loštice B - Brníčko 4:0
    Ne 26.10. 14:30 Podolí - Bratrušov 2:0

    13.kolo

    So 01.11. 13:30 Bratrušov - Rapotín 0:3
    So 01.11. 13:30 Sudkov - Hanušovice 1:1
    So 01.11. 13:30 Brníčko - Postřelmov 2:3
    Ne 02.11. 13:30 Zvole - Dubicko 0:2
    Ne 02.11. 13:30 Úsov - Podolí 3:1
    Ne 02.11. 13:30 Písařov - Loštice B 0:6
    Ne 02.11. 13:30 Bludov B - Staré Město 5:2

    14.kolo

    So 21.03. 15:00 Brníčko - Hanušovice 0:1
    So 21.03. 15:00 Sudkov - Podolí 1:1
    So 21.03. 15:00 Bratrušov - Zvole 0:1
    Ne 22.03. 15:00 Dubicko - Staré Město 4:1
    Ne 22.03. 15:00 Bludov B - Loštice B 2:1 (1:0)
    Ne 22.03. 15:00 Písařov - Postřelmov 2:0
    Ne 22.03. 15:00 Úsov - Rapotín 1:2

    15.kolo

    So 28.03. 15:00 Bratrušov - Dubicko 3:0
    So 28.03. 15:00 Rapotín - Sudkov 0:0 (0:0)
    So 28.03. 15:00 Hanušovice - Písařov 1:2
    So 28.03. 15:00 Postřelmov - Bludov B 2:0
    Ne 29.03. 15:00 Zvole - Úsov 2:2
    Ne 29.03. 15:00 Podolí - Brníčko 1:1
    Ne 29.03. 15:00 Loštice B - Staré Město 4:0 (2:0)

    16.kolo

    So 04.04. 16:00 Staré Město - Postřelmov 2:2
    So 04.04. 16:00 Brníčko - Rapotín 0:0 (0:0)
    So 04.04. 16:00 Sudkov - Zvole 1:0
    Ne 05.04. 16:00 Dubicko - Loštice B 2:1 (2:0)
    Ne 05.04. 16:00 Bludov B - Hanušovice 3:0
    Ne 05.04. 16:00 Písařov - Podolí 4:1
    Ne 05.04. 16:00 Úsov - Bratrušov 1:2

    17.kolo

    So 11.04. 16:00 Bratrušov - Sudkov 1:3
    So 11.04. 16:00 Rapotín - Písařov 1:3
    So 11.04. 16:00 Hanušovice - Staré Město 1:1
    So 11.04. 16:00 Postřelmov - Loštice B 1:1 (1:0)
    Ne 12.04. 16:00 Úsov - Dubicko 2:0
    Ne 12.04. 16:00 Zvole - Brníčko 0:1
    Ne 12.04. 16:00 Podolí - Bludov B 2:0

    18.kolo

    So 18.04. 16:30 Staré Město - Podolí 5:1
    So 18.04. 16:30 Brníčko - Bratrušov 2:2
    So 18.04. 16:30 Sudkov - Úsov 1:0
    Ne 19.04. 16:30 Dubicko - Postřelmov 0:1
    Ne 19.04. 16:30 Loštice B - Hanušovice 5:1
    Ne 19.04. 16:30 Bludov B - Rapotín 0:0 (0:0)
    Ne 19.04. 16:30 Písařov - Zvole 2:0

    19.kolo

    So 25.04. 16:30 Sudkov - Dubicko 2:0
    So 25.04. 16:30 Bratrušov - Písařov 3:1
    So 25.04. 16:30 Rapotín - Staré Město 0:4 (0:3)
    So 25.04. 16:30 Hanušovice - Postřelmov 2:2
    Ne 26.04. 16:30 Úsov - Brníčko 2:0
    Ne 26.04. 16:30 Zvole - Bludov B 1:0
    Ne 26.04. 16:30 Podolí - Loštice B 3:1 (0:0)

    20.kolo

    So 02.05. 16:30 Postřelmov - Podolí 0:0 (0:0)
    So 02.05. 16:30 Staré Město - Zvole 3:0
    So 02.05. 16:30 Brníčko - Sudkov 0:2
    Ne 03.05. 16:30 Dubicko - Hanušovice 1:0
    Ne 03.05. 16:30 Loštice B - Rapotín 3:1 (0:1)
    Ne 03.05. 16:30 Bludov B - Bratrušov 1:0
    Ne 03.05. 16:30 Písařov - Úsov 1:1

    21.kolo

    So 09.05. 16:30 Brníčko - Dubicko 1:2
    So 09.05. 16:30 Sudkov - Písařov 2:1
    So 09.05. 16:30 Bratrušov - Staré Město 0:4
    So 09.05. 16:30 Rapotín - Postřelmov 2:2
    Ne 10.05. 16:30 Úsov - Bludov B 3:1
    Ne 10.05. 16:30 Zvole - Loštice B 1:4
    Ne 10.05. 16:30 Podolí - Hanušovice 2:1

    22.kolo

    So 16.05. 16:30 Hanušovice - Rapotín 2:0
    So 16.05. 16:30 Postřelmov - Zvole 2:0 (0:0)
    So 16.05. 16:30 Staré Město - Úsov 6:2
    Ne 17.05. 16:30 Dubicko - Podolí 1:2
    Ne 17.05. 16:30 Loštice B - Bratrušov 4:1 (3:0)
    Ne 17.05. 16:30 Bludov B - Sudkov 0:0 (0:0)
    Ne 17.05. 16:30 Písařov - Brníčko 3:2

    23.kolo

    So 23.05. 16:30 Brníčko - Bludov B 5:0
    So 23.05. 16:30 Sudkov - Staré Město 1:0 (1:0)
    So 23.05. 16:30 Bratrušov - Postřelmov 3:2
    So 23.05. 16:30 Rapotín - Podolí 9:4
    Ne 24.05. 16:30 Písařov - Dubicko 2:7
    Ne 24.05. 16:30 Úsov - Loštice B 0:4
    Ne 24.05. 16:30 Zvole - Hanušovice 0:0 (0:0)

    24.kolo

    So 30.05. 16:30 Hanušovice - Bratrušov 3:1
    So 30.05. 16:30 Postřelmov - Úsov 7:0
    So 30.05. 16:30 Staré Město - Brníčko 3:0
    Ne 31.05. 16:30 Dubicko - Rapotín 5:1
    Ne 31.05. 16:30 Podolí - Zvole 3:4
    Ne 31.05. 16:30 Loštice B - Sudkov 3:0
    Ne 31.05. 16:30 Bludov B - Písařov 0:1

    25.kolo

    So 06.06. 16:30 Brníčko - Loštice B 1:3
    So 06.06. 16:30 Sudkov - Postřelmov 3:2
    So 06.06. 16:30 Bratrušov - Podolí 6:3
    Ne 07.06. 16:30 Bludov B - Dubicko 1:1
    Ne 07.06. 16:30 Písařov - Staré Město 3:0
    Ne 07.06. 16:30 Úsov - Hanušovice 4:3
    Ne 07.06. 16:30 Zvole - Rapotín 3:0

    26.kolo

    So 13.06. 16:30 Rapotín - Bratrušov 5:4
    So 13.06. 16:30 Hanušovice - Sudkov 0:1
    So 13.06. 16:30 Postřelmov - Brníčko 3:1
    So 13.06. 16:30 Staré Město - Bludov B 10:0
    Ne 14.06. 16:30 Dubicko - Zvole 7:1
    Ne 14.06. 16:30 Podolí - Úsov 3:1
    Ne 14.06. 16:30 Loštice B - Písařov 1:1 (1:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 17 2 7 78:31 53
    2. 26 15 3 8 72:48 48
    3. 26 12 6 8 31:26 42
    4. 26 12 5 9 50:55 41
    5. 26 11 7 8 50:41 40
    6. 26 10 9 7 51:38 39
    7. 26 11 6 9 48:39 39
    8. 26 11 4 11 43:48 37
    9. 26 8 9 9 37:35 33
    10. 26 10 3 13 26:39 33
    11. 26 9 5 12 36:61 32
    12. 26 9 4 13 42:61 31
    13. 26 7 3 16 42:61 24
    14. 26 4 6 16 31:54 18