Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 18. června 2019
svátek má Milan.
Hlavní menu
  • ID: 4215
  • Návštěvy: 30/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Třebíč  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3188
    Týden:
    30
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 09.08. 16:30 Vladislav - Želetava 2:0 (0:0)
    So 09.08. 16:30 Okříšky B - Blatnice 1:4 (1:2)
    So 09.08. 16:30 M. Budějovice B - Třebenice 3:5 (1:3)
    So 09.08. 16:30 Hartvíkovice B - Opatov B 2:5
    Ne 10.08. 16:30 Rokytnice - Dukovany 0:4 (0:1)
    Ne 10.08. 16:30 Náměšť n.O. B - Chlístov 4:1 (2:1)
    Ne 10.08. 16:30 Stařeč - Příbyslavice B 5:0 (2:0)

    2.kolo

    So 16.08. 16:30 Třebenice - Stařeč 3:1 (2:1)
    So 16.08. 16:30 Chlístov - M. Budějovice B 1:4 (1:1)
    So 16.08. 16:30 Dukovany - Okříšky B 6:0 (3:0)
    So 16.08. 16:30 Vladislav - Rokytnice 2:2 (0:1)
    Ne 17.08. 16:30 Želetava - Opatov B 3:3 (1:1)
    Ne 17.08. 16:30 Příbyslavice B - Hartvíkovice B 4:0 (1:0)
    Ne 17.08. 16:30 Blatnice - Náměšť n.O. B 3:3 (1:0)

    3.kolo

    So 23.08. 16:30 Okříšky B - Vladislav 0:4 (0:2)
    So 23.08. 16:30 M. Budějovice B - Blatnice 1:3 (0:1)
    So 23.08. 16:30 Hartvíkovice B - Třebenice 1:2 (1:2)
    Ne 24.08. 16:30 Rokytnice - Želetava 1:1 (1:1)
    Ne 24.08. 16:30 Náměšť n.O. B - Dukovany 1:6 (0:2)
    Ne 24.08. 16:30 Stařeč - Chlístov 4:2 (0:0)
    Ne 24.08. 16:30 Opatov B - Příbyslavice B 4:2 (2:0)

    4.kolo

    So 30.08. 16:30 Želetava - Příbyslavice B 4:0
    So 30.08. 16:30 Třebenice - Opatov B 3:2
    So 30.08. 16:30 Vladislav - Náměšť n.O. B 5:1 (3:0)
    Ne 31.08. 16:30 Chlístov - Hartvíkovice B 3:1 (2:1)
    Ne 31.08. 16:30 Blatnice - Stařeč 0:0 (0:0)
    Ne 31.08. 16:30 Dukovany - M. Budějovice B 5:1 (3:0)
    Ne 31.08. 16:30 Rokytnice - Okříšky B 4:1 (2:1)

    5.kolo

    So 06.09. 16:00 Okříšky B - Želetava 4:0 (1:0)
    So 06.09. 16:00 M. Budějovice B - Vladislav 6:1 (4:0)
    So 06.09. 16:00 Hartvíkovice B - Blatnice 1:4 (1:2)
    Ne 07.09. 10:15 Příbyslavice B - Třebenice 1:1 (0:0)
    Ne 07.09. 16:00 Náměšť n.O. B - Rokytnice 1:1 (0:0)
    Ne 07.09. 16:00 Stařeč - Dukovany 1:3 (0:2)
    Ne 07.09. 16:00 Opatov B - Chlístov 0:1 (0:0)

    6.kolo

    So 13.09. 16:00 Okříšky B - Náměšť n.O. B 2:4
    Ne 14.09. 16:00 Želetava - Třebenice 2:3
    Ne 14.09. 16:00 Chlístov - Příbyslavice B 3:0 (2:0)
    Ne 14.09. 16:00 Blatnice - Opatov B 4:1 (2:1)
    Ne 14.09. 16:00 Dukovany - Hartvíkovice B 0:3 (0:1)
    Ne 14.09. 16:00 Vladislav - Stařeč 4:1
    Ne 14.09. 16:00 Rokytnice - M. Budějovice B 0:2

    7.kolo

    So 20.09. 15:30 M. Budějovice B - Okříšky B 2:2 (0:1)
    So 20.09. 15:30 Hartvíkovice B - Vladislav 0:3 (0:0)
    So 20.09. 15:30 Třebenice - Chlístov 3:2 (1:1)
    Ne 21.09. 10:15 Příbyslavice B - Blatnice 1:5 (1:3)
    Ne 21.09. 15:30 Náměšť n.O. B - Želetava 5:1 (4:1)
    Ne 21.09. 15:30 Stařeč - Rokytnice 2:3 (2:1)
    Ne 21.09. 15:30 Opatov B - Dukovany 0:4 (0:1)

    8.kolo

    So 27.09. 15:30 Vladislav - Opatov B 4:2 (1:2)
    So 27.09. 15:30 Okříšky B - Stařeč 2:3 (2:1)
    Ne 28.09. 15:30 Želetava - Chlístov 4:0
    Ne 28.09. 15:30 Blatnice - Třebenice 3:3
    Ne 28.09. 15:30 Dukovany - Příbyslavice B 3:0
    Ne 28.09. 15:30 Rokytnice - Hartvíkovice B 3:0 (1:0)
    Ne 28.09. 15:30 Náměšť n.O. B - M. Budějovice B 2:2

    9.kolo

    So 04.10. 15:00 M. Budějovice B - Želetava 5:1
    So 04.10. 15:00 Hartvíkovice B - Okříšky B 1:2 (0:1)
    So 04.10. 15:00 Třebenice - Dukovany 4:2 (3:1)
    Ne 05.10. 10:15 Příbyslavice B - Vladislav 1:3 (0:1)
    Ne 05.10. 15:00 Stařeč - Náměšť n.O. B 1:1 (1:0)
    Ne 05.10. 15:00 Opatov B - Rokytnice 4:1 (1:1)
    Ne 05.10. 15:00 Chlístov - Blatnice 0:2 (0:2)

    10.kolo

    So 11.10. 15:00 Vladislav - Třebenice 2:0
    So 11.10. 15:00 Okříšky B - Opatov B 1:2 (0:2)
    So 11.10. 15:00 M. Budějovice B - Stařeč 0:4
    Ne 12.10. 15:00 Želetava - Blatnice 3:0
    Ne 12.10. 15:00 Dukovany - Chlístov 3:3 (1:3)
    Ne 12.10. 15:00 Rokytnice - Příbyslavice B 3:1 (1:1)
    Ne 12.10. 15:00 Náměšť n.O. B - Hartvíkovice B 1:3 (0:2)

    11.kolo

    So 18.10. 14:30 Hartvíkovice B - M. Budějovice B 0:5 (0:4)
    So 18.10. 14:30 Třebenice - Rokytnice 5:0 (2:0)
    Ne 19.10. 10:15 Příbyslavice B - Okříšky B 2:3 (2:2)
    Ne 19.10. 14:30 Stařeč - Želetava 2:0 (2:0)
    Ne 19.10. 14:30 Opatov B - Náměšť n.O. B 4:5
    Ne 19.10. 14:30 Chlístov - Vladislav 2:2
    Ne 19.10. 14:30 Blatnice - Dukovany 2:0 (1:0)

    12.kolo

    So 25.10. 14:30 Vladislav - Blatnice 2:0 (1:0)
    So 25.10. 14:30 Okříšky B - Třebenice 2:1 (1:0)
    So 25.10. 14:30 M. Budějovice B - Opatov B 7:1
    Ne 26.10. 14:30 Želetava - Dukovany 1:3 (0:1)
    Ne 26.10. 14:30 Rokytnice - Chlístov 2:2 (2:1)
    Ne 26.10. 14:30 Náměšť n.O. B - Příbyslavice B 8:1 (3:0)
    Ne 26.10. 14:30 Stařeč - Hartvíkovice B 5:0 (2:0)

    13.kolo

    So 01.11. 14:00 Hartvíkovice B - Želetava 1:5 (1:3)
    So 01.11. 14:00 Třebenice - Náměšť n.O. B 4:1
    Ne 02.11. 10:15 Příbyslavice B - M. Budějovice B 1:13
    Ne 02.11. 14:00 Opatov B - Stařeč 1:2 (0:1)
    Ne 02.11. 14:00 Chlístov - Okříšky B 2:1 (1:1)
    Ne 02.11. 14:00 Blatnice - Rokytnice 4:0 (3:0)
    Ne 02.11. 14:00 Dukovany - Vladislav 3:1 (1:1)

    14.kolo

    So 28.03. 15:00 Třebenice - M. Budějovice B 6:4 (0:2)
    So 28.03. 15:00 Příbyslavice B - Stařeč 0:1 (0:0)
    Ne 29.03. 15:00 Dukovany - Rokytnice 1:0 (0:0)
    Ne 29.03. 15:00 Blatnice - Okříšky B 2:1 (1:0)
    St 29.04. 17:00 Opatov B - Hartvíkovice B 2:4
    Čt 30.04. 17:30 Želetava - Vladislav 1:0 (0:0)
    01.05. 16:30 Chlístov - Náměšť n.O. B 3:0 (2:0)

    15.kolo

    So 04.04. 15:30 Hartvíkovice B - Příbyslavice B 1:1 (0:0)
    So 04.04. 15:30 M. Budějovice B - Chlístov 1:1
    So 04.04. 15:30 Náměšť n.O. B - Blatnice 2:1
    So 04.04. 15:30 Okříšky B - Dukovany 1:1 (1:0)
    So 04.04. 15:30 Rokytnice - Vladislav 0:3 (0:2)
    Ne 05.04. 15:30 Opatov B - Želetava 1:3 (0:1)
    Ne 05.04. 15:30 Stařeč - Třebenice 1:1

    16.kolo

    So 11.04. 15:30 Třebenice - Hartvíkovice B 2:2 (2:0)
    So 11.04. 15:30 Příbyslavice B - Opatov B 1:4 (0:2)
    Ne 12.04. 15:30 Želetava - Rokytnice 0:2 (0:1)
    Ne 12.04. 15:30 Vladislav - Okříšky B 3:1 (2:0)
    Ne 12.04. 15:30 Dukovany - Náměšť n.O. B 1:1 (1:0)
    Ne 12.04. 15:30 Blatnice - M. Budějovice B 2:1
    Ne 12.04. 15:30 Chlístov - Stařeč 0:0 (0:0)

    17.kolo

    So 18.04. 16:00 Příbyslavice B - Želetava 3:3 (1:2)
    So 18.04. 16:00 Opatov B - Třebenice 1:5
    So 18.04. 16:00 M. Budějovice B - Dukovany 2:0
    So 18.04. 16:00 Náměšť n.O. B - Vladislav 3:1 (0:0)
    So 18.04. 16:00 Okříšky B - Rokytnice 1:0 (0:0)
    Ne 19.04. 10:15 Hartvíkovice B - Chlístov 3:2 (2:1)
    Ne 19.04. 16:00 Stařeč - Blatnice 2:2

    18.kolo

    So 25.04. 16:00 Želetava - Okříšky B 6:2
    So 25.04. 16:00 Rokytnice - Náměšť n.O. B 1:2
    So 25.04. 16:00 Vladislav - M. Budějovice B 3:0 (1:0)
    So 25.04. 16:00 Dukovany - Stařeč 1:0 (1:0)
    So 25.04. 16:00 Blatnice - Hartvíkovice B 2:1 (1:0)
    So 25.04. 16:00 Chlístov - Opatov B 8:1 (5:1)
    So 25.04. 16:00 Třebenice - Příbyslavice B 0:1 (0:1)

    19.kolo

    So 02.05. 16:30 Třebenice - Želetava 6:3 (3:1)
    So 02.05. 16:30 Příbyslavice B - Chlístov 0:4 (0:1)
    So 02.05. 16:30 Náměšť n.O. B - Okříšky B 0:0 (0:0)
    Ne 03.05. 16:30 Opatov B - Blatnice 2:5 (0:1)
    Ne 03.05. 16:30 Hartvíkovice B - Dukovany 1:0 (0:0)
    Ne 03.05. 16:30 Stařeč - Vladislav 3:4 (0:3)
    Ne 03.05. 16:30 M. Budějovice B - Rokytnice 2:2

    20.kolo

    Ne 10.05. 16:30 Želetava - Náměšť n.O. B 2:2
    Ne 10.05. 16:30 Okříšky B - M. Budějovice B 0:4 (0:0)
    Ne 10.05. 16:30 Rokytnice - Stařeč 4:0 (3:0)
    Ne 10.05. 16:30 Vladislav - Hartvíkovice B 1:1 (0:0)
    Ne 10.05. 16:30 Dukovany - Opatov B 5:3 (3:0)
    Ne 10.05. 16:30 Blatnice - Příbyslavice B 5:2 (2:1)
    Ne 10.05. 16:30 Chlístov - Třebenice 0:2

    21.kolo

    So 16.05. 16:30 Chlístov - Želetava 0:1 (0:1)
    So 16.05. 16:30 Třebenice - Blatnice 0:0 (0:0)
    So 16.05. 16:30 Příbyslavice B - Dukovany 1:5 (1:2)
    So 16.05. 16:30 Opatov B - Vladislav 0:5
    So 16.05. 16:30 Hartvíkovice B - Rokytnice 1:3 (1:2)
    So 16.05. 16:30 Stařeč - Okříšky B 5:2 (2:1)
    So 16.05. 16:30 M. Budějovice B - Náměšť n.O. B 2:3

    22.kolo

    So 23.05. 16:30 Náměšť n.O. B - Stařeč 1:3 (1:1)
    So 23.05. 16:30 Okříšky B - Hartvíkovice B 4:1 (1:1)
    Ne 24.05. 16:30 Želetava - M. Budějovice B 0:2 (0:0)
    Ne 24.05. 16:30 Rokytnice - Opatov B 1:0 (0:0)
    Ne 24.05. 16:30 Vladislav - Příbyslavice B 8:0 (4:0)
    Ne 24.05. 16:30 Dukovany - Třebenice 1:1 (0:1)
    Ne 24.05. 16:30 Blatnice - Chlístov 3:0 (1:0)

    23.kolo

    So 30.05. 16:30 Třebenice - Vladislav 0:1 (0:0)
    So 30.05. 16:30 Příbyslavice B - Rokytnice 2:5
    So 30.05. 16:30 Hartvíkovice B - Náměšť n.O. B 0:4 (0:1)
    Ne 31.05. 16:30 Blatnice - Želetava 1:1 (1:0)
    Ne 31.05. 16:30 Chlístov - Dukovany 3:1
    Ne 31.05. 16:30 Opatov B - Okříšky B 2:3 (0:1)
    Ne 31.05. 16:30 Stařeč - M. Budějovice B 4:1 (0:0)

    24.kolo

    So 06.06. 10:15 Dukovany - Blatnice 1:0 (0:0)
    So 06.06. 16:30 Želetava - Stařeč 4:3 (2:2)
    So 06.06. 16:30 Okříšky B - Příbyslavice B 2:1 (1:0)
    So 06.06. 16:30 Rokytnice - Třebenice 1:2 (1:2)
    So 06.06. 16:30 Vladislav - Chlístov 0:2
    Ne 07.06. 10:30 Náměšť n.O. B - Opatov B 6:1 (3:0)
    Ne 07.06. 16:30 M. Budějovice B - Hartvíkovice B 4:0 (3:0)

    25.kolo

    So 13.06. 16:30 Třebenice - Okříšky B 6:0 (1:0)
    So 13.06. 16:30 Příbyslavice B - Náměšť n.O. B 0:7
    So 13.06. 16:30 Opatov B - M. Budějovice B 1:2
    So 13.06. 16:30 Hartvíkovice B - Stařeč 0:3 (0:2)
    Ne 14.06. 16:30 Dukovany - Želetava 2:1 (1:0)
    Ne 14.06. 16:30 Blatnice - Vladislav 2:1 (1:0)
    Ne 14.06. 16:30 Chlístov - Rokytnice 2:0 (2:0)

    26.kolo

    So 20.06. 16:30 Želetava - Hartvíkovice B 8:2 (3:1)
    So 20.06. 16:30 M. Budějovice B - Příbyslavice B 11:1
    So 20.06. 16:30 Náměšť n.O. B - Třebenice 6:3 (3:1)
    So 20.06. 16:30 Okříšky B - Chlístov 3:2
    Ne 21.06. 16:30 Stařeč - Opatov B 6:2
    Ne 21.06. 16:30 Rokytnice - Blatnice 1:2 (1:1)
    Ne 21.06. 16:30 Vladislav - Dukovany 2:1 (2:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 17 3 6 67:32 54
    2. 26 16 6 4 61:31 54
    3. 26 15 6 5 71:43 51
    4. 26 15 4 7 62:33 49
    5. 26 13 7 6 74:52 46
    6. 26 13 5 8 62:41 44
    7. 26 13 4 9 87:49 43
    8. 26 10 5 11 49:45 35
    9. 26 10 5 11 58:55 35
    10. 26 9 5 12 40:47 32
    11. 26 9 3 14 41:68 30
    12. 26 5 3 18 30:78 18
    13. 26 5 1 20 49:93 16
    14. 26 2 3 21 27:111 9