Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 14. listopadu 2019
svátek má Sáva.
Hlavní menu
  • ID: 4152
  • Návštěvy: 32/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5790
    Týden:
    32
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 27.08. 10:00 Dolní Beřkovice - Libiš 2:2 (1:0)
    So 27.08. 10:15 Červený Újezd - Nové Strašecí 1:2 (0:1)
    Ne 28.08. 10:15 Vraný - Tatran Rakovník 6:3 (2:2)
    Ne 28.08. 10:15 Velký Borek - Pšovka Mělník 4:1 (1:1)
    Ne 28.08. 10:15 Sparta Kladno - Slaný 3:3 (2:0)
    Ne 28.08. 10:15 Kročehlavy - FC Mělník 5:0 (1:0)

    2.kolo

    So 03.09. 10:00 Tatran Rakovník - Velký Borek 2:3 (2:0)
    So 03.09. 10:15 Libiš - Kročehlavy 0:1
    So 03.09. 10:15 Slaný - Dolní Beřkovice 3:3 (1:2)
    So 03.09. 10:15 Červený Újezd - Velvary 3:3 (3:3)
    Ne 04.09. 10:15 Nové Strašecí - FC Mělník 3:1 (2:0)
    Ne 04.09. 10:15 Pšovka Mělník - Sparta Kladno 2:0 (1:0)

    3.kolo

    So 10.09. 10:00 Dolní Beřkovice - Pšovka Mělník 1:4 (0:3)
    So 10.09. 10:15 Velvary - Nové Strašecí 3:2 (1:0)
    Ne 11.09. 10:15 Vraný - Červený Újezd 3:0 (2:0)
    Ne 11.09. 10:15 Sparta Kladno - Tatran Rakovník 3:6 (2:2)
    Ne 11.09. 10:15 Kročehlavy - Slaný 3:3 (1:1)
    Ne 11.09. 10:15 FC Mělník - Libiš 0:5 (0:3)

    4.kolo

    So 17.09. 10:00 Tatran Rakovník - Dolní Beřkovice 10:1 (4:0)
    So 17.09. 10:15 Slaný - FC Mělník 2:4 (1:1)
    So 17.09. 10:15 Červený Újezd - Velký Borek 0:0 (0:0)
    So 17.09. 10:15 Velvary - Vraný 1:1 (1:1)
    Ne 18.09. 10:15 Nové Strašecí - Libiš 3:2 (2:1)
    Ne 18.09. 10:15 Pšovka Mělník - Kročehlavy 1:1 (1:0)

    5.kolo

    So 24.09. 10:15 Libiš - Slaný 0:1
    Ne 25.09. 10:15 Vraný - Nové Strašecí 3:2 (3:2)
    Ne 25.09. 10:15 Velký Borek - Velvary 5:3 (2:0)
    Ne 25.09. 10:15 Sparta Kladno - Červený Újezd 7:2 (4:0)
    Ne 25.09. 10:15 Kročehlavy - Tatran Rakovník 1:2
    Ne 25.09. 10:15 FC Mělník - Pšovka Mělník 1:1 (1:1)

    6.kolo

    So 01.10. 10:00 Tatran Rakovník - FC Mělník 4:0 (2:0)
    So 01.10. 10:15 Červený Újezd - Dolní Beřkovice 3:3 (0:3)
    So 01.10. 10:15 Velvary - Sparta Kladno 4:1 (4:1)
    Ne 02.10. 10:15 Nové Strašecí - Slaný 2:0 (0:0)
    Ne 02.10. 10:15 Pšovka Mělník - Libiš 4:2 (0:2)
    Ne 02.10. 10:15 Vraný - Velký Borek 7:0 (2:0)

    7.kolo

    So 08.10. 10:00 Dolní Beřkovice - Velvary 0:0 (0:0)
    So 08.10. 10:15 Libiš - Tatran Rakovník 3:2 (0:1)
    So 08.10. 10:15 Slaný - Pšovka Mělník 0:2 (0:0)
    Ne 09.10. 10:15 Velký Borek - Nové Strašecí 7:2 (3:1)
    Ne 09.10. 10:15 Sparta Kladno - Vraný 4:3 (3:2)
    Ne 09.10. 10:15 Kročehlavy - Červený Újezd 2:0 (0:0)

    8.kolo

    So 15.10. 10:00 Tatran Rakovník - Slaný 7:2 (5:1)
    So 15.10. 10:15 Červený Újezd - FC Mělník 0:2 (0:2)
    So 15.10. 10:15 Velvary - Kročehlavy 4:3 (1:2)
    Ne 16.10. 10:15 Nové Strašecí - Pšovka Mělník 4:3 (3:0)
    Ne 16.10. 10:15 Vraný - Dolní Beřkovice 4:2 (2:1)
    Ne 16.10. 10:15 Velký Borek - Sparta Kladno 4:1 (1:0)

    9.kolo

    So 22.10. 10:00 Dolní Beřkovice - Velký Borek 1:2 (0:2)
    So 22.10. 10:15 Libiš - Červený Újezd 9:1 (6:1)
    Ne 23.10. 10:15 Sparta Kladno - Nové Strašecí 4:1 (4:1)
    Ne 23.10. 10:15 Kročehlavy - Vraný 6:2 (2:1)
    Ne 23.10. 10:15 FC Mělník - Velvary 0:1 (0:1)
    Ne 23.10. 10:15 Pšovka Mělník - Tatran Rakovník 5:1 (2:1)

    10.kolo

    So 29.10. 10:15 Červený Újezd - Slaný 1:1 (0:0)
    So 29.10. 10:15 Velvary - Libiš 5:2 (1:0)
    Ne 30.10. 10:15 Nové Strašecí - Tatran Rakovník 5:3
    Ne 30.10. 10:15 Vraný - FC Mělník 6:1 (2:1)
    Ne 30.10. 10:15 Velký Borek - Kročehlavy 2:2 (1:1)
    Ne 30.10. 10:15 Sparta Kladno - Dolní Beřkovice 3:2 (2:0)

    11.kolo

    So 05.11. 10:00 Dolní Beřkovice - Nové Strašecí 6:4 (1:3)
    So 05.11. 10:15 Libiš - Vraný 1:6 (1:2)
    So 05.11. 10:15 Slaný - Velvary 5:5 (2:1)
    Ne 06.11. 10:15 Kročehlavy - Sparta Kladno 2:1 (0:1)
    Ne 06.11. 10:15 FC Mělník - Velký Borek 1:6 (1:3)
    Ne 06.11. 10:15 Pšovka Mělník - Červený Újezd 5:1 (2:1)

    12.kolo

    So 12.11. 10:00 Dolní Beřkovice - Kročehlavy 3:0 (0:0)
    So 12.11. 10:15 Červený Újezd - Tatran Rakovník 2:2 (2:1)
    So 12.11. 10:15 Velvary - Pšovka Mělník 2:4 (1:3)
    Ne 13.11. 10:15 Vraný - Slaný 4:2
    Ne 13.11. 10:15 Velký Borek - Libiš 6:0 (3:0)
    Ne 13.11. 10:15 Sparta Kladno - FC Mělník 4:4 (3:1)

    13.kolo

    So 19.11. 10:00 Tatran Rakovník - Velvary 5:1
    So 19.11. 10:15 Libiš - Sparta Kladno 1:2 (1:1)
    So 19.11. 10:15 Slaný - Velký Borek 4:2
    So 19.11. 10:15 Pšovka Mělník - Vraný 3:4 (1:2)
    Ne 20.11. 10:15 Kročehlavy - Nové Strašecí 2:1 (0:0)
    Ne 20.11. 10:15 FC Mělník - Dolní Beřkovice 2:6 (0:3)

    14.kolo

    So 24.03. 10:00 Tatran Rakovník - Vraný 2:4 (0:1)
    So 24.03. 10:15 Slaný - Sparta Kladno 3:2 (0:1)
    So 24.03. 10:15 Libiš - Dolní Beřkovice 0:3 (0:2)
    Ne 25.03. 10:15 Nové Strašecí - Červený Újezd 3:0 (1:0)
    Ne 25.03. 10:15 Pšovka Mělník - Velký Borek 0:4 (0:2)
    Ne 25.03. 10:15 FC Mělník - Kročehlavy 1:0 (0:0)

    15.kolo

    So 31.03. 10:00 Dolní Beřkovice - Slaný 3:1 (0:1)
    So 31.03. 10:15 Velvary - Červený Újezd 1:2 (0:1)
    Ne 01.04. 10:15 FC Mělník - Nové Strašecí 4:1 (2:0)
    Ne 01.04. 10:15 Kročehlavy - Libiš 3:0 (2:0)
    Ne 01.04. 10:15 Sparta Kladno - Pšovka Mělník 4:3 (2:0)
    Ne 01.04. 10:15 Velký Borek - Tatran Rakovník 1:0 (0:0)

    16.kolo

    So 07.04. 10:00 Tatran Rakovník - Sparta Kladno 6:3 (3:3)
    So 07.04. 10:15 Červený Újezd - Vraný 2:3 (1:0)
    So 07.04. 10:15 Slaný - Kročehlavy 1:1 (0:0)
    So 07.04. 10:15 Libiš - FC Mělník 0:3 (0:0)
    Ne 08.04. 10:15 Nové Strašecí - Velvary 0:0 (0:0)
    Ne 08.04. 10:15 Pšovka Mělník - Dolní Beřkovice 6:2 (1:1)

    17.kolo

    So 14.04. 10:00 Dolní Beřkovice - Tatran Rakovník 2:5 (2:2)
    So 14.04. 10:15 Libiš - Nové Strašecí 6:2 (4:1)
    Ne 15.04. 10:15 FC Mělník - Slaný 0:0 (0:0)
    Ne 15.04. 10:15 Kročehlavy - Pšovka Mělník 4:0 (2:0)
    Ne 15.04. 10:15 Velký Borek - Červený Újezd 7:1 (1:1)
    Ne 15.04. 10:15 Vraný - Velvary 3:0 (0:0)

    18.kolo

    So 21.04. 10:00 Tatran Rakovník - Kročehlavy 2:2 (1:0)
    So 21.04. 10:15 Velvary - Velký Borek 0:4 (0:3)
    So 21.04. 10:15 Červený Újezd - Sparta Kladno 4:3 (2:2)
    So 21.04. 10:15 Slaný - Libiš 5:1 (2:0)
    Ne 22.04. 10:15 Nové Strašecí - Vraný 1:2 (1:0)
    Ne 22.04. 10:15 Pšovka Mělník - FC Mělník 2:1 (0:1)

    19.kolo

    So 28.04. 10:00 Dolní Beřkovice - Červený Újezd 5:2 (3:1)
    So 28.04. 10:15 Slaný - Nové Strašecí 6:3 (2:2)
    So 28.04. 10:15 Libiš - Pšovka Mělník 5:2 (3:3)
    Ne 29.04. 10:15 FC Mělník - Tatran Rakovník 3:0 (1:0)
    Ne 29.04. 10:15 Sparta Kladno - Velvary 3:1 (2:0)
    Ne 29.04. 10:15 Velký Borek - Vraný 2:1 (1:0)

    20.kolo

    So 05.05. 10:00 Tatran Rakovník - Libiš 10:1
    So 05.05. 10:15 Velvary - Dolní Beřkovice 4:0 (0:0)
    So 05.05. 10:15 Červený Újezd - Kročehlavy 1:4 (1:3)
    Ne 06.05. 10:15 Nové Strašecí - Velký Borek 0:3
    Ne 06.05. 10:15 Vraný - Sparta Kladno 3:0 (2:0)
    Ne 06.05. 10:15 Pšovka Mělník - Slaný 3:3

    21.kolo

    So 12.05. 10:00 Dolní Beřkovice - Vraný 3:8 (0:3)
    So 12.05. 10:15 Slaný - Tatran Rakovník 1:0 (0:0)
    Ne 13.05. 10:15 Pšovka Mělník - Nové Strašecí 2:4 (1:1)
    Ne 13.05. 10:15 FC Mělník - Červený Újezd 7:0 (3:0)
    Ne 13.05. 10:15 Kročehlavy - Velvary 2:0 (1:0)
    Ne 13.05. 10:15 Sparta Kladno - Velký Borek 2:4 (1:1)

    22.kolo

    So 19.05. 10:00 Tatran Rakovník - Pšovka Mělník 4:2 (1:0)
    So 19.05. 10:15 Velvary - FC Mělník 1:1 (1:0)
    So 19.05. 10:15 Červený Újezd - Libiš 3:0
    Ne 20.05. 10:15 Nové Strašecí - Sparta Kladno 3:1 (1:0)
    Ne 20.05. 10:15 Velký Borek - Dolní Beřkovice 8:1 (4:0)
    Ne 20.05. 10:15 Vraný - Kročehlavy 3:0 (1:0)

    23.kolo

    So 26.05. 10:00 Tatran Rakovník - Nové Strašecí 1:2 (1:0)
    So 26.05. 10:00 Dolní Beřkovice - Sparta Kladno 1:1 (0:0)
    So 26.05. 10:15 Slaný - Červený Újezd 1:1 (0:0)
    So 26.05. 10:15 Libiš - Velvary 1:5 (0:3)
    Ne 27.05. 10:15 FC Mělník - Vraný 0:2 (0:2)
    Ne 27.05. 10:15 Kročehlavy - Velký Borek 0:0 (0:0)

    24.kolo

    So 02.06. 10:15 Velvary - Slaný 5:3 (0:2)
    So 02.06. 10:15 Červený Újezd - Pšovka Mělník 1:5 (1:2)
    Ne 03.06. 10:15 Nové Strašecí - Dolní Beřkovice 7:3 (2:2)
    Ne 03.06. 10:15 Sparta Kladno - Kročehlavy 3:1 (0:1)
    Ne 03.06. 10:15 Velký Borek - FC Mělník 7:1 (6:0)
    Ne 03.06. 10:15 Vraný - Libiš 9:0 (6:0)

    25.kolo

    So 09.06. 10:00 Tatran Rakovník - Červený Újezd 4:2
    So 09.06. 10:15 Slaný - Vraný 2:1 (2:1)
    So 09.06. 10:15 Libiš - Velký Borek 0:11 (0:6)
    Ne 10.06. 10:15 Pšovka Mělník - Velvary 7:3 (0:3)
    Ne 10.06. 10:15 FC Mělník - Sparta Kladno 4:5 (0:0)
    Ne 10.06. 10:15 Kročehlavy - Dolní Beřkovice 10:0 (5:0)

    26.kolo

    So 16.06. 10:00 Dolní Beřkovice - FC Mělník 3:1 (0:0)
    So 16.06. 10:15 Velvary - Tatran Rakovník 4:9
    Ne 17.06. 10:15 Nové Strašecí - Kročehlavy 1:3 (1:1)
    Ne 17.06. 10:15 Sparta Kladno - Libiš 5:2
    Ne 17.06. 10:15 Velký Borek - Slaný 5:2 (2:1)
    Ne 17.06. 10:15 Vraný - Pšovka Mělník 1:10 (1:3)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 24 19 3 2 97:32 60
    2. 24 18 1 5 89:47 55
    3. 24 12 6 6 58:31 42
    4. 24 12 3 9 77:57 39
    5. 24 12 2 10 90:59 38
    6. 24 11 1 12 58:66 34
    7. 24 10 3 11 65:69 33
    8. 24 7 9 8 54:61 30
    9. 24 8 6 10 56:66 30
    10. 24 7 5 12 56:90 26
    11. 24 7 4 13 42:64 25
    12. 24 5 1 18 43:94 16
    13. 24 3 6 15 33:82 15