Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 17. října 2019
svátek má Hedvika.
Hlavní menu
  • ID: 4142
  • Návštěvy: 8/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Svitavy  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2541
    Týden:
    8
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 09.08. 10:00 Jevíčko B - Třebařov 0:1
    So 09.08. 17:00 Staré Město - Jedlová 0:1 (0:1)
    So 09.08. 17:00 Rohozná - Opatovec 3:1
    So 09.08. 17:00 Chornice - Boršov 0:0 (0:0)
    Ne 10.08. 17:00 Linhartice - Koclířov 8:0 (5:0)
    Ne 10.08. 17:00 Mor. Třebová C - Křenov 1:0 (1:0)
    Ne 10.08. 17:00 Trstěnice - Hradec n/S 3:1 (2:0)

    2.kolo

    So 16.08. 16:30 Opatov - Hradec n/S 3:0 (0:0)
    So 16.08. 16:30 Boršov - Trstěnice 0:5 (0:2)
    So 16.08. 16:30 Křenov - Chornice 1:1 (0:0)
    So 16.08. 16:30 Koclířov - Mor. Třebová C 3:3 (3:0)
    So 16.08. 16:30 Třebařov - Linhartice 2:0 (0:0)
    So 16.08. 16:30 Jedlová - Rohozná 6:2 (3:0)
    29.08. 17:00 Opatovec - Jevíčko B 3:0 (3:0)

    3.kolo

    So 23.08. 15:30 Trstěnice - Křenov 5:2 (1:2)
    So 23.08. 16:30 Staré Město - Opatov 1:0 (1:0)
    So 23.08. 16:30 Chornice - Koclířov 1:1 (0:0)
    So 23.08. 16:30 Hradec n/S - Boršov 0:0 (0:0)
    Ne 24.08. 16:30 Jevíčko B - Jedlová 1:2
    Ne 24.08. 16:30 Linhartice - Opatovec 6:0 (3:0)
    Ne 24.08. 16:30 Mor. Třebová C - Třebařov 2:0 (1:0)

    4.kolo

    So 30.08. 16:30 Opatov - Boršov 8:0 (3:0)
    So 30.08. 16:30 Křenov - Hradec n/S 2:0 (1:0)
    So 30.08. 16:30 Koclířov - Trstěnice 2:3 (1:2)
    So 30.08. 16:30 Třebařov - Chornice 5:1
    So 30.08. 16:30 Opatovec - Mor. Třebová C 1:5 (1:1)
    So 30.08. 16:30 Jedlová - Linhartice 0:1
    So 30.08. 16:30 Staré Město - Rohozná 2:2

    5.kolo

    So 06.09. 16:00 Rohozná - Opatov 2:4 (0:1)
    So 06.09. 16:00 Jevíčko B - Staré Město 2:2 (1:1)
    So 06.09. 16:00 Chornice - Opatovec 1:1 (0:0)
    So 06.09. 16:00 Hradec n/S - Koclířov 1:1 (1:0)
    So 06.09. 16:00 Boršov - Křenov 1:0
    Ne 07.09. 16:00 Mor. Třebová C - Jedlová 1:2 (0:0)
    Ne 07.09. 16:00 Trstěnice - Třebařov 4:2 (0:2)

    15.kolo

    Čt 11.09. 16:00 Trstěnice - Opatov 2:1 (0:1)
    Čt 11.09. 16:00 Hradec n/S - Chornice 1:1 (1:1)
    Čt 11.09. 16:00 Boršov - Mor. Třebová C 0:4 (0:1)
    Čt 11.09. 16:00 Křenov - Linhartice 1:3 (1:1)
    Čt 11.09. 16:00 Koclířov - Jevíčko B 2:1 (1:1)
    Čt 11.09. 16:00 Třebařov - Rohozná 1:0 (1:0)
    Čt 11.09. 16:00 Opatovec - Staré Město 2:1 (1:1)

    6.kolo

    So 13.09. 16:00 Opatov - Křenov 4:2 (2:0)
    So 13.09. 16:00 Koclířov - Boršov 5:3 (2:2)
    So 13.09. 16:00 Třebařov - Hradec n/S 5:0 (3:0)
    So 13.09. 16:00 Opatovec - Trstěnice 1:3 (0:2)
    So 13.09. 16:00 Jedlová - Chornice 0:0 (0:0)
    So 13.09. 16:00 Staré Město - Linhartice 1:1
    So 13.09. 16:00 Rohozná - Jevíčko B 4:2 (1:2)

    7.kolo

    So 20.09. 15:30 Hradec n/S - Opatovec 0:0 (0:0)
    So 20.09. 15:30 Boršov - Třebařov 2:0
    So 20.09. 15:30 Křenov - Koclířov 6:2 (2:1)
    Ne 21.09. 15:30 Jevíčko B - Opatov 0:3 (0:0)
    Ne 21.09. 15:30 Linhartice - Rohozná 2:1 (1:0)
    Ne 21.09. 15:30 Mor. Třebová C - Staré Město 1:1 (1:1)
    Ne 21.09. 15:30 Trstěnice - Jedlová 6:1 (3:1)

    8.kolo

    So 27.09. 15:30 Opatov - Koclířov 2:2 (2:1)
    So 27.09. 15:30 Třebařov - Křenov 4:0 (3:0)
    So 27.09. 15:30 Opatovec - Boršov 3:0 (2:0)
    So 27.09. 15:30 Jedlová - Hradec n/S 2:3
    So 27.09. 15:30 Staré Město - Chornice 1:0 (0:0)
    So 27.09. 15:30 Rohozná - Mor. Třebová C 4:3 (3:0)
    So 27.09. 15:30 Jevíčko B - Linhartice 0:4

    9.kolo

    So 04.10. 15:00 Chornice - Rohozná 0:2 (0:0)
    So 04.10. 15:00 Boršov - Jedlová 0:5
    So 04.10. 15:00 Křenov - Opatovec 0:3 (0:0)
    So 04.10. 15:00 Koclířov - Třebařov 1:6 (1:2)
    Ne 05.10. 13:00 Mor. Třebová C - Jevíčko B 7:0
    Ne 05.10. 15:00 Linhartice - Opatov 1:0 (0:0)
    Ne 05.10. 15:00 Trstěnice - Staré Město 1:2 (1:0)

    10.kolo

    So 11.10. 15:00 Opatov - Třebařov 5:1 (4:0)
    So 11.10. 15:00 Opatovec - Koclířov 2:0 (0:0)
    So 11.10. 15:00 Jedlová - Křenov 2:1 (2:0)
    So 11.10. 15:00 Staré Město - Hradec n/S 2:1 (2:0)
    So 11.10. 15:00 Rohozná - Trstěnice 1:2 (0:0)
    So 11.10. 15:00 Jevíčko B - Chornice 0:1 (0:0)
    Ne 12.10. 15:00 Linhartice - Mor. Třebová C 2:2 (1:1)

    11.kolo

    So 18.10. 14:30 Chornice - Linhartice 2:4
    So 18.10. 14:30 Hradec n/S - Rohozná 4:3 (3:2)
    So 18.10. 14:30 Boršov - Staré Město 0:3 (0:3)
    So 18.10. 14:30 Koclířov - Jedlová 1:2 (0:1)
    So 18.10. 14:30 Třebařov - Opatovec 0:1 (0:0)
    Ne 19.10. 14:30 Mor. Třebová C - Opatov 4:0 (1:0)
    Ne 19.10. 14:30 Trstěnice - Jevíčko B 5:0 (3:0)

    12.kolo

    So 25.10. 14:30 Opatov - Opatovec 5:0 (1:0)
    So 25.10. 14:30 Jedlová - Třebařov 2:2 (1:1)
    So 25.10. 14:30 Staré Město - Křenov 5:2 (0:1)
    So 25.10. 14:30 Rohozná - Boršov 1:0 (1:0)
    Ne 26.10. 14:30 Jevíčko B - Hradec n/S 1:0 (0:0)
    Ne 26.10. 14:30 Linhartice - Trstěnice 1:1 (1:0)
    Ne 26.10. 14:30 Mor. Třebová C - Chornice 4:1 (1:1)

    13.kolo

    So 01.11. 14:00 Chornice - Opatov 0:5 (0:2)
    So 01.11. 14:00 Hradec n/S - Linhartice 1:1 (0:1)
    So 01.11. 14:00 Boršov - Jevíčko B 2:0
    So 01.11. 14:00 Křenov - Rohozná 0:2 (0:1)
    So 01.11. 14:00 Koclířov - Staré Město 0:4 (0:2)
    So 01.11. 14:00 Opatovec - Jedlová 0:1 (0:0)
    Ne 02.11. 14:00 Trstěnice - Mor. Třebová C 0:3

    14.kolo

    Út 28.10. 10:00 Mor. Třebová C - Hradec n/S 4:2 (4:0)
    So 08.11. 13:30 Opatov - Jedlová 4:1 (2:0)
    So 08.11. 13:30 Staré Město - Třebařov 0:3 (0:0)
    So 08.11. 13:30 Rohozná - Koclířov 8:0 (4:0)
    So 08.11. 13:30 Linhartice - Boršov 7:1
    So 08.11. 13:30 Chornice - Trstěnice 2:1 (1:1)
    Ne 09.11. 13:30 Jevíčko B - Křenov 2:1 (0:1)

    27.kolo

    So 28.03. 15:00 Třebařov - Jedlová 1:1
    So 28.03. 15:00 Boršov - Rohozná 1:2 (1:1)
    So 28.03. 15:00 Chornice - Mor. Třebová C 2:2
    Ne 29.03. 15:00 Trstěnice - Linhartice 4:1
    Čt 09.04. 17:00 Opatovec - Opatov 2:5 (1:3)
    17.04. 17:00 Křenov - Staré Město 0:2 (0:1)
    17.04. 17:00 Hradec n/S - Jevíčko B 2:1 (1:1)

    28.kolo

    So 04.04. 16:30 Opatov - Chornice 6:0 (4:0)
    So 04.04. 16:30 Mor. Třebová C - Trstěnice 4:1 (1:0)
    So 04.04. 16:30 Jevíčko B - Boršov 0:0 (0:0)
    So 04.04. 16:30 Rohozná - Křenov 3:2 (2:1)
    So 04.04. 16:30 Staré Město - Koclířov 1:0 (0:0)
    So 04.04. 16:30 Jedlová - Opatovec 0:3 (0:1)
    Ne 05.04. 16:30 Linhartice - Hradec n/S 2:1

    16.kolo

    So 11.04. 16:30 Jedlová - Staré Město 2:1
    So 11.04. 16:30 Opatovec - Rohozná 1:0 (0:0)
    So 11.04. 16:30 Třebařov - Jevíčko B 5:0
    So 11.04. 16:30 Koclířov - Linhartice 0:0 (0:0)
    So 11.04. 16:30 Křenov - Mor. Třebová C 0:1 (0:1)
    So 11.04. 16:30 Boršov - Chornice 1:2 (0:0)
    So 11.04. 16:30 Hradec n/S - Trstěnice 3:2

    17.kolo

    So 18.04. 17:00 Hradec n/S - Opatov 2:3 (1:2)
    So 18.04. 17:00 Chornice - Křenov 1:2 (0:1)
    So 18.04. 17:00 Mor. Třebová C - Koclířov 1:1 (1:0)
    So 18.04. 17:00 Rohozná - Jedlová 2:1 (0:0)
    Ne 19.04. 17:00 Trstěnice - Boršov 0:0 (0:0)
    Ne 19.04. 17:00 Linhartice - Třebařov 0:2 (0:2)
    Ne 19.04. 17:00 Jevíčko B - Opatovec 2:2

    18.kolo

    So 25.04. 17:00 Opatov - Staré Město 2:0 (1:0)
    So 25.04. 17:00 Jedlová - Jevíčko B 2:0 (0:0)
    So 25.04. 17:00 Opatovec - Linhartice 1:3 (0:1)
    So 25.04. 17:00 Třebařov - Mor. Třebová C 2:3 (2:0)
    So 25.04. 17:00 Koclířov - Chornice 3:4 (3:2)
    So 25.04. 17:00 Křenov - Trstěnice 1:5 (0:2)
    So 25.04. 17:00 Boršov - Hradec n/S 2:4

    29.kolo

    Čt 30.04. 17:00 Jedlová - Opatov 1:4 (0:2)
    Čt 30.04. 17:00 Třebařov - Staré Město 0:0 (0:0)
    Čt 30.04. 17:00 Koclířov - Rohozná 1:3 (0:0)
    Čt 30.04. 17:00 Křenov - Jevíčko B 3:0 (2:0)
    Čt 30.04. 17:00 Boršov - Linhartice 0:2 (0:2)
    Čt 30.04. 17:00 Hradec n/S - Mor. Třebová C 0:2 (0:1)
    Čt 30.04. 17:00 Trstěnice - Chornice 2:1 (2:0)

    19.kolo

    So 02.05. 17:00 Boršov - Opatov 1:1 (1:0)
    So 02.05. 17:00 Hradec n/S - Křenov 3:2 (0:2)
    So 02.05. 17:00 Chornice - Třebařov 0:3
    So 02.05. 17:00 Rohozná - Staré Město 0:1 (0:1)
    Ne 03.05. 17:00 Trstěnice - Koclířov 5:0
    Ne 03.05. 17:00 Mor. Třebová C - Opatovec 7:2 (4:0)
    Ne 03.05. 17:00 Linhartice - Jedlová 0:1

    30.kolo

    Čt 07.05. 17:00 Opatov - Trstěnice 5:1 (2:1)
    Čt 07.05. 17:00 Chornice - Hradec n/S 1:3
    Čt 07.05. 17:00 Mor. Třebová C - Boršov 6:3 (2:1)
    Čt 07.05. 17:00 Linhartice - Křenov 4:1 (2:0)
    Čt 07.05. 17:00 Jevíčko B - Koclířov 6:1
    Čt 07.05. 17:00 Rohozná - Třebařov 0:7 (0:5)
    Čt 07.05. 17:00 Staré Město - Opatovec 0:0 (0:0)

    20.kolo

    So 09.05. 17:00 Opatov - Rohozná 1:0 (1:0)
    So 09.05. 17:00 Staré Město - Jevíčko B 2:2 (2:1)
    So 09.05. 17:00 Jedlová - Mor. Třebová C 0:1 (0:0)
    So 09.05. 17:00 Opatovec - Chornice 3:0 (1:0)
    So 09.05. 17:00 Třebařov - Trstěnice 2:0 (1:0)
    So 09.05. 17:00 Koclířov - Hradec n/S 1:3 (1:1)
    So 09.05. 17:00 Křenov - Boršov 3:0

    21.kolo

    So 16.05. 17:00 Křenov - Opatov 2:1 (1:0)
    So 16.05. 17:00 Boršov - Koclířov 4:1 (2:0)
    So 16.05. 17:00 Hradec n/S - Třebařov 3:1 (1:1)
    So 16.05. 17:00 Chornice - Jedlová 0:9 (0:6)
    Ne 17.05. 17:00 Trstěnice - Opatovec 2:2 (1:1)
    Ne 17.05. 17:00 Linhartice - Staré Město 4:0 (1:0)
    Ne 17.05. 17:00 Jevíčko B - Rohozná 2:2 (1:0)

    22.kolo

    So 23.05. 17:00 Opatov - Jevíčko B 8:0 (5:0)
    So 23.05. 17:00 Rohozná - Linhartice 1:1 (1:0)
    So 23.05. 17:00 Staré Město - Mor. Třebová C 0:1 (0:0)
    So 23.05. 17:00 Jedlová - Trstěnice 0:2
    So 23.05. 17:00 Opatovec - Hradec n/S 1:1
    So 23.05. 17:00 Třebařov - Boršov 11:0 (7:0)
    So 23.05. 17:00 Koclířov - Křenov 0:3 (0:2)

    23.kolo

    So 30.05. 10:15 Mor. Třebová C - Rohozná 1:1 (0:0)
    So 30.05. 17:00 Koclířov - Opatov 1:2 (0:1)
    So 30.05. 17:00 Křenov - Třebařov 2:5
    So 30.05. 17:00 Boršov - Opatovec 1:0 (0:0)
    So 30.05. 17:00 Hradec n/S - Jedlová 3:2
    So 30.05. 17:00 Chornice - Staré Město 0:2 (0:1)
    Ne 31.05. 17:00 Linhartice - Jevíčko B 10:1 (4:1)

    24.kolo

    So 06.06. 17:00 Opatov - Linhartice 3:0 (2:0)
    So 06.06. 17:00 Jevíčko B - Mor. Třebová C 2:4 (1:0)
    So 06.06. 17:00 Rohozná - Chornice 2:0 (0:0)
    So 06.06. 17:00 Staré Město - Trstěnice 3:1 (2:1)
    So 06.06. 17:00 Jedlová - Boršov 2:0 (0:0)
    So 06.06. 17:00 Opatovec - Křenov 0:0 (0:0)
    So 06.06. 17:00 Třebařov - Koclířov 5:1

    25.kolo

    So 13.06. 17:00 Třebařov - Opatov 1:1 (0:1)
    So 13.06. 17:00 Koclířov - Opatovec 2:1 (2:1)
    So 13.06. 17:00 Křenov - Jedlová 1:3 (0:3)
    So 13.06. 17:00 Hradec n/S - Staré Město 1:3 (0:2)
    So 13.06. 17:00 Chornice - Jevíčko B 2:2 (2:0)
    Ne 14.06. 10:15 Mor. Třebová C - Linhartice 3:2 (2:1)
    Ne 14.06. 17:00 Trstěnice - Rohozná 2:1 (1:1)

    26.kolo

    So 20.06. 17:00 Opatov - Mor. Třebová C 2:1 (2:0)
    So 20.06. 17:00 Rohozná - Hradec n/S 1:2
    So 20.06. 17:00 Staré Město - Boršov 3:1 (1:1)
    So 20.06. 17:00 Jedlová - Koclířov 4:0 (3:0)
    So 20.06. 17:00 Opatovec - Třebařov 0:1 (0:0)
    Ne 21.06. 17:00 Linhartice - Chornice 1:1
    Ne 21.06. 17:00 Jevíčko B - Trstěnice 1:1
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 28 20 3 5 88:28 63
    2. 28 19 6 3 81:34 63
    3. 28 17 4 7 78:29 55
    4. 28 15 7 6 71:31 52
    5. 28 16 4 8 69:43 52
    6. 28 14 7 7 43:30 49
    7. 28 15 3 10 55:40 48
    8. 28 12 4 12 53:50 40
    9. 28 11 6 11 45:52 39
    10. 28 9 7 12 36:49 34
    11. 28 7 2 19 40:63 23
    12. 28 4 9 15 25:67 21
    13. 28 5 5 18 23:78 20
    14. 28 3 7 18 28:81 16
    15. 28 3 6 19 32:92 15