Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 24. července 2019
svátek má Kristýna.
Hlavní menu
  • ID: 4140
  • Návštěvy: 20/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihlava  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2509
    Týden:
    20
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 23.08. 16:30 Třešť C - Telč B 2:8 (1:5)
    So 23.08. 16:30 Brtnice B - Stonařov B 5:1 (1:1)
    Ne 24.08. 16:30 Pavlov - Kněžice B 4:2 (3:1)
    Ne 24.08. 16:30 Hodice B - Mrákotín 0:6 (0:4)
    Ne 28.09. 15:30 Červený Hrádek - Černíč 4:0 (2:0)

    2.kolo

    So 30.08. 15:30 Stonařov B - Červený Hrádek 1:1 (1:1)
    So 30.08. 16:30 Brtnice B - Telč B 2:4 (1:2)
    Ne 31.08. 10:15 Kněžice B - Mrákotín 1:3 (0:2)
    Ne 31.08. 14:30 Černíč - Hodice B 4:2 (2:0)
    Ne 31.08. 16:30 Stará Říše B - Třešť C 1:4 (1:3)

    3.kolo

    So 06.09. 16:00 Třešť C - Pavlov 1:6 (0:3)
    So 06.09. 16:00 Brtnice B - Stará Říše B 13:1 (6:0)
    Ne 07.09. 16:00 Červený Hrádek - Telč B 2:1 (1:0)
    Ne 07.09. 16:00 Hodice B - Stonařov B 2:1 (1:0)
    Ne 07.09. 16:00 Mrákotín - Černíč 2:4 (0:3)

    4.kolo

    So 13.09. 15:30 Stonařov B - Mrákotín 2:1 (1:0)
    Ne 14.09. 10:15 Kněžice B - Černíč 1:4 (0:4)
    Ne 14.09. 16:00 Telč B - Hodice B 3:1 (3:1)
    Ne 14.09. 16:00 Stará Říše B - Červený Hrádek 1:4 (0:3)
    Ne 14.09. 16:00 Pavlov - Brtnice B 2:0 (1:0)

    5.kolo

    So 20.09. 15:30 Třešť C - Kněžice B 1:6 (0:3)
    Ne 21.09. 14:30 Černíč - Stonařov B 1:0 (0:0)
    Ne 21.09. 15:30 Červený Hrádek - Pavlov 0:1 (0:0)
    Ne 21.09. 15:30 Hodice B - Stará Říše B 3:2 (1:2)
    Ne 21.09. 15:30 Mrákotín - Telč B 6:3 (1:1)

    6.kolo

    So 27.09. 15:30 Telč B - Černíč 0:3 (0:0)
    So 27.09. 15:30 Stará Říše B - Mrákotín 1:5 (0:4)
    So 27.09. 15:30 Třešť C - Brtnice B 0:6 (0:5)
    Ne 28.09. 10:15 Kněžice B - Stonařov B 1:4 (1:2)
    Ne 28.09. 15:30 Pavlov - Hodice B 9:2 (4:0)

    7.kolo

    So 04.10. 15:00 Brtnice B - Kněžice B 5:1 (2:1)
    Ne 05.10. 14:30 Černíč - Stará Říše B 2:1 (2:0)
    Ne 05.10. 14:30 Stonařov B - Telč B 0:1
    Ne 05.10. 15:00 Červený Hrádek - Třešť C 5:2 (2:2)
    Ne 05.10. 15:00 Mrákotín - Pavlov 3:1 (2:0)

    8.kolo

    So 11.10. 15:00 Třešť C - Hodice B 4:0 (2:0)
    So 11.10. 15:00 Brtnice B - Červený Hrádek 1:3 (1:1)
    Ne 12.10. 10:15 Kněžice B - Telč B 1:1 (1:0)
    Ne 12.10. 15:00 Stará Říše B - Stonařov B 6:3 (3:2)
    Ne 12.10. 15:00 Pavlov - Černíč 4:1 (3:1)

    9.kolo

    So 18.10. 14:30 Stonařov B - Pavlov 2:3 (2:1)
    Ne 19.10. 14:30 Červený Hrádek - Kněžice B 1:3 (0:3)
    Ne 19.10. 14:30 Hodice B - Brtnice B 3:8 (2:3)
    Ne 19.10. 14:30 Mrákotín - Třešť C 3:2
    Ne 19.10. 14:30 Telč B - Stará Říše B 6:3 (5:0)

    10.kolo

    So 25.10. 14:30 Třešť C - Černíč 0:4 (0:1)
    So 25.10. 14:30 Brtnice B - Mrákotín 3:2
    Ne 26.10. 10:15 Kněžice B - Stará Říše B 4:0 (2:0)
    Ne 26.10. 14:30 Pavlov - Telč B 2:1
    Ne 26.10. 14:30 Červený Hrádek - Hodice B 11:2 (7:1)

    11.kolo

    So 01.11. 14:00 Stonařov B - Třešť C 7:0
    So 01.11. 14:00 Stará Říše B - Pavlov 2:1
    Ne 02.11. 14:00 Hodice B - Kněžice B 1:2 (0:0)
    Ne 02.11. 14:00 Mrákotín - Červený Hrádek 3:4 (2:1)
    Ne 02.11. 14:00 Černíč - Brtnice B 1:1

    12.kolo

    So 11.04. 00:00 Kněžice B - Pavlov 1:4 (0:2)
    So 11.04. 00:00 Telč B - Třešť C 8:0 (4:0)
    So 11.04. 00:00 Stonařov B - Brtnice B 1:0 (0:0)
    So 11.04. 00:00 Černíč - Červený Hrádek 6:0 (1:0)
    So 11.04. 00:00 Mrákotín - Hodice B 5:3 (2:1)

    13.kolo

    So 18.04. 00:00 Mrákotín - Kněžice B 3:2 (2:1)
    So 18.04. 00:00 Hodice B - Černíč 0:6 (0:2)
    So 18.04. 00:00 Červený Hrádek - Stonařov B 1:3 (1:1)
    So 18.04. 00:00 Telč B - Brtnice B 1:1 (0:0)
    So 18.04. 00:00 Třešť C - Stará Říše B 0:2 (0:0)

    14.kolo

    So 25.04. 00:00 Pavlov - Třešť C 7:2 (3:1)
    So 25.04. 00:00 Stará Říše B - Brtnice B 0:2 (0:1)
    So 25.04. 00:00 Telč B - Červený Hrádek 4:3
    So 25.04. 00:00 Stonařov B - Hodice B 5: (0:)
    So 25.04. 00:00 Černíč - Mrákotín 3:0

    15.kolo

    So 02.05. 00:00 Černíč - Kněžice B 3:1
    So 02.05. 00:00 Mrákotín - Stonařov B 4:3
    So 02.05. 00:00 Hodice B - Telč B 1:1
    So 02.05. 00:00 Červený Hrádek - Stará Říše B 2:1 (1:1)
    So 02.05. 00:00 Brtnice B - Pavlov 1:3

    16.kolo

    So 09.05. 00:00 Kněžice B - Třešť C 1:1 (1:1)
    So 09.05. 00:00 Pavlov - Červený Hrádek 3:2 (3:1)
    So 09.05. 00:00 Stará Říše B - Hodice B 2:5 (2:1)
    So 09.05. 00:00 Telč B - Mrákotín 1:0
    So 09.05. 00:00 Stonařov B - Černíč 0:1

    17.kolo

    So 16.05. 00:00 Stonařov B - Kněžice B 4:3 (4:2)
    So 16.05. 00:00 Černíč - Telč B 0:0 (0:0)
    So 16.05. 00:00 Mrákotín - Stará Říše B 2:1 (1:0)
    So 16.05. 00:00 Hodice B - Pavlov 1:0
    So 16.05. 00:00 Brtnice B - Třešť C 6:0 (2:0)

    18.kolo

    So 23.05. 00:00 Kněžice B - Brtnice B 2:2 (2:2)
    So 23.05. 00:00 Třešť C - Červený Hrádek 4:3 (4:2)
    So 23.05. 00:00 Pavlov - Mrákotín 4:3 (1:0)
    So 23.05. 00:00 Stará Říše B - Černíč 1:5 (1:4)
    So 23.05. 00:00 Telč B - Stonařov B 1:0 (0:0)

    19.kolo

    So 30.05. 00:00 Telč B - Kněžice B 3:3
    So 30.05. 00:00 Stonařov B - Stará Říše B 6:1 (3:0)
    So 30.05. 00:00 Černíč - Pavlov 2:1 (1:1)
    So 30.05. 00:00 Hodice B - Třešť C 4:3 (2:2)
    So 30.05. 00:00 Červený Hrádek - Brtnice B 5:4 (2:2)

    20.kolo

    So 06.06. 00:00 Kněžice B - Červený Hrádek 3:0 (2:0)
    So 06.06. 00:00 Brtnice B - Hodice B 10:4 (6:2)
    So 06.06. 00:00 Třešť C - Mrákotín 2:5 (0:2)
    So 06.06. 00:00 Pavlov - Stonařov B 0:3 (0:2)
    So 06.06. 00:00 Stará Říše B - Telč B 0:2

    21.kolo

    So 13.06. 00:00 Stará Říše B - Kněžice B 2:5
    So 13.06. 00:00 Telč B - Pavlov 4:1
    So 13.06. 00:00 Černíč - Třešť C 7:0 (3:0)
    So 13.06. 00:00 Mrákotín - Brtnice B 4:2 (2:1)
    So 13.06. 00:00 Hodice B - Červený Hrádek 2:1 (1:0)

    22.kolo

    So 20.06. 00:00 Kněžice B - Hodice B 5:2 (3:1)
    So 20.06. 00:00 Červený Hrádek - Mrákotín 3:2 (2:0)
    So 20.06. 00:00 Brtnice B - Černíč 3:0 (2:1)
    So 20.06. 00:00 Třešť C - Stonařov B 6:2 (3:1)
    So 20.06. 00:00 Pavlov - Stará Říše B 3:1 (2:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 20 15 2 3 57:21 47
    2. 20 14 0 6 59:34 42
    3. 20 11 5 4 53:31 38
    4. 20 12 0 8 62:45 36
    5. 20 10 3 7 75:38 33
    6. 20 10 1 9 55:47 31
    7. 20 9 1 10 48:38 28
    8. 20 7 4 9 48:48 25
    9. 20 6 1 13 38:88 19
    10. 20 4 1 15 34:91 13
    11. 20 3 0 17 29:77 9