Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 16. června 2019
svátek má Zbyněk.
Hlavní menu
  • ID: 4137
  • Návštěvy: 52/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihlava  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3058
    Týden:
    52
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 09.08. 16:30 Dobronín B - Batelov 1:1 (1:0)
    So 09.08. 16:30 Slavoj Polná B - Kněžice 8:1 (3:0)
    So 09.08. 16:30 Hodice - Nadějov 2:3 (1:2)
    Ne 10.08. 16:30 Rantířov B - Bítovčice 0:1 (0:1)
    Ne 10.08. 16:30 Velký Beranov - Puklice B 3:1 (2:1)
    Ne 10.08. 16:30 Telč - Třešť B 4:1 (2:0)
    Ne 10.08. 16:30 Růžená - Brtnice 1:2 (1:2)
    Ne 10.08. 16:30 Antonínův Důl - Jamné 3:2 (2:1)

    2.kolo

    So 16.08. 16:30 Třešť B - Růžená 1:1 (1:0)
    So 16.08. 16:30 Puklice B - Telč 1:4 (1:1)
    Ne 17.08. 15:00 Bítovčice - Jamné 1:1 (0:1)
    Ne 17.08. 16:30 Nadějov - Antonínův Důl 2:3 (2:2)
    Ne 17.08. 16:30 Brtnice - Hodice 10:3 (5:0)
    Ne 17.08. 16:30 Kněžice - Velký Beranov 0:0 (0:0)
    Ne 17.08. 16:30 Batelov - Slavoj Polná B 1:4 (0:1)
    Ne 17.08. 16:30 Rantířov B - Dobronín B 3:0

    3.kolo

    So 23.08. 16:30 Dobronín B - Bítovčice 1:6 (1:3)
    So 23.08. 16:30 Slavoj Polná B - Rantířov B 8:1 (5:0)
    So 23.08. 16:30 Hodice - Třešť B 3:1 (1:0)
    Ne 24.08. 16:30 Velký Beranov - Batelov 5:2 (3:1)
    Ne 24.08. 16:30 Telč - Kněžice 5:0 (2:0)
    Ne 24.08. 16:30 Růžená - Puklice B 2:3 (1:1)
    Ne 24.08. 16:30 Antonínův Důl - Brtnice 3:2 (1:2)
    Ne 24.08. 16:30 Jamné - Nadějov 0:0 (0:0)

    4.kolo

    29.08. 17:30 Brtnice - Jamné 0:1 (0:0)
    So 30.08. 16:30 Puklice B - Hodice 3:3 (0:2)
    So 30.08. 16:30 Dobronín B - Slavoj Polná B 0:4 (0:0)
    Ne 31.08. 15:00 Bítovčice - Nadějov 8:2 (4:2)
    Ne 31.08. 16:30 Třešť B - Antonínův Důl 2:2 (1:1)
    Ne 31.08. 16:30 Kněžice - Růžená 3:1 (2:0)
    Ne 31.08. 16:30 Batelov - Telč 1:1 (1:1)
    Ne 31.08. 16:30 Rantířov B - Velký Beranov 2:1 (2:1)

    5.kolo

    So 06.09. 16:00 Slavoj Polná B - Bítovčice 0:1 (0:1)
    So 06.09. 16:00 Hodice - Kněžice 0:2 (0:0)
    Ne 07.09. 16:00 Velký Beranov - Dobronín B 5:0
    Ne 07.09. 16:00 Telč - Rantířov B 8:1 (5:1)
    Ne 07.09. 16:00 Růžená - Batelov 1:1 (1:1)
    Ne 07.09. 16:00 Antonínův Důl - Puklice B 6:2 (0:1)
    Ne 07.09. 16:00 Jamné - Třešť B 1:0 (0:0)
    Ne 07.09. 16:00 Nadějov - Brtnice 0:2 (0:1)

    14.kolo

    St 10.09. 17:00 Bítovčice - Batelov 3:1 (1:1)
    St 10.09. 17:00 Rantířov B - Kněžice 1:4 (0:1)
    St 10.09. 17:00 Dobronín B - Puklice B 3:2 (2:1)
    St 10.09. 17:00 Slavoj Polná B - Třešť B 1:2 (1:2)
    St 10.09. 17:00 Velký Beranov - Brtnice 2:4 (0:3)
    St 10.09. 17:00 Telč - Nadějov 3:2 (1:1)
    St 10.09. 17:00 Růžená - Jamné 0:3
    St 10.09. 17:00 Hodice - Antonínův Důl 3:2 (0:2)

    6.kolo

    So 13.09. 13:00 Slavoj Polná B - Velký Beranov 2:0 (1:0)
    So 13.09. 16:00 Třešť B - Nadějov 5:0 (3:0)
    So 13.09. 16:00 Puklice B - Jamné 1:1 (1:0)
    So 13.09. 16:00 Batelov - Hodice 4:1 (2:1)
    So 13.09. 16:00 Dobronín B - Telč 2:4 (1:1)
    Ne 14.09. 15:00 Bítovčice - Brtnice 2:1 (2:1)
    Ne 14.09. 16:00 Kněžice - Antonínův Důl 3:4 (2:1)
    Ne 14.09. 16:00 Rantířov B - Růžená 3:2 (1:0)

    7.kolo

    So 20.09. 15:30 Hodice - Rantířov B 3:3 (1:2)
    Ne 21.09. 15:30 Velký Beranov - Bítovčice 2:2 (0:1)
    Ne 21.09. 15:30 Telč - Slavoj Polná B 1:1 (0:0)
    Ne 21.09. 15:30 Růžená - Dobronín B 3:5 (1:3)
    Ne 21.09. 15:30 Antonínův Důl - Batelov 4:0 (1:0)
    Ne 21.09. 15:30 Jamné - Kněžice 1:2 (0:0)
    Ne 21.09. 15:30 Nadějov - Puklice B 2:2 (1:0)
    Ne 21.09. 15:30 Brtnice - Třešť B 3:1 (0:0)

    8.kolo

    So 27.09. 15:30 Puklice B - Brtnice 2:3
    So 27.09. 15:30 Batelov - Jamné 0:1 (0:0)
    So 27.09. 15:30 Dobronín B - Hodice 9:1 (6:1)
    So 27.09. 15:30 Slavoj Polná B - Růžená 3:0 (1:0)
    Ne 28.09. 15:00 Bítovčice - Třešť B 3:1 (1:1)
    Ne 28.09. 15:30 Kněžice - Nadějov 1:3
    Ne 28.09. 15:30 Rantířov B - Antonínův Důl 5:2 (3:2)
    Ne 28.09. 15:30 Velký Beranov - Telč 0:1 (0:1)

    9.kolo

    So 04.10. 15:00 Hodice - Slavoj Polná B 3:4 (2:2)
    So 04.10. 15:00 Třešť B - Puklice B 0:2 (0:1)
    Ne 05.10. 15:00 Telč - Bítovčice 0:2 (0:0)
    Ne 05.10. 15:00 Růžená - Velký Beranov 3:2 (0:0)
    Ne 05.10. 15:00 Antonínův Důl - Dobronín B 8:0 (3:0)
    Ne 05.10. 15:00 Jamné - Rantířov B 3:1 (2:0)
    Ne 05.10. 15:00 Nadějov - Batelov 2:2 (0:2)
    Ne 05.10. 15:00 Brtnice - Kněžice 6:2 (2:2)

    10.kolo

    So 11.10. 15:00 Batelov - Brtnice 2:1 (2:0)
    So 11.10. 15:00 Dobronín B - Jamné 1:5 (0:2)
    So 11.10. 15:00 Slavoj Polná B - Antonínův Důl 2:2 (1:1)
    Ne 12.10. 15:00 Bítovčice - Puklice B 3:0 (1:0)
    Ne 12.10. 15:00 Kněžice - Třešť B 4:0 (3:0)
    Ne 12.10. 15:00 Rantířov B - Nadějov 2:1 (1:1)
    Ne 12.10. 15:00 Velký Beranov - Hodice 2:1
    Ne 12.10. 15:00 Telč - Růžená 5:1 (3:0)

    11.kolo

    So 18.10. 14:30 Hodice - Telč 1:5 (0:2)
    So 18.10. 14:30 Třešť B - Batelov 1:0 (0:0)
    So 18.10. 14:30 Puklice B - Kněžice 1:5 (0:4)
    Ne 19.10. 14:30 Růžená - Bítovčice 0:3 (0:1)
    Ne 19.10. 14:30 Antonínův Důl - Velký Beranov 3:1 (2:0)
    Ne 19.10. 14:30 Jamné - Slavoj Polná B 2:1 (1:0)
    Ne 19.10. 14:30 Nadějov - Dobronín B 2:3 (0:3)
    Ne 19.10. 14:30 Brtnice - Rantířov B 4:0 (2:0)

    12.kolo

    So 25.10. 14:30 Batelov - Puklice B 2:0 (0:0)
    So 25.10. 14:30 Dobronín B - Brtnice 1:1 (0:0)
    So 25.10. 14:30 Slavoj Polná B - Nadějov 6:1 (4:1)
    Ne 26.10. 14:30 Bítovčice - Kněžice 1:0 (1:0)
    Ne 26.10. 14:30 Rantířov B - Třešť B 1:2 (0:2)
    Ne 26.10. 14:30 Velký Beranov - Jamné 1:5 (1:2)
    Ne 26.10. 14:30 Telč - Antonínův Důl 3:1 (0:1)
    Ne 26.10. 14:30 Růžená - Hodice 1:3 (1:1)

    15.kolo

    Út 28.10. 14:00 Antonínův Důl - Bítovčice 3:1 (2:1)
    Út 28.10. 14:00 Jamné - Hodice 4:1
    Út 28.10. 14:00 Nadějov - Růžená 1:0 (1:0)
    Út 28.10. 14:00 Brtnice - Telč 1:2 (1:2)
    Út 28.10. 14:00 Třešť B - Velký Beranov 4:0
    Út 28.10. 14:00 Puklice B - Slavoj Polná B 2:3 (1:2)
    Út 28.10. 14:00 Kněžice - Dobronín B 1:3 (1:1)
    Út 28.10. 14:00 Batelov - Rantířov B 2:4 (1:2)

    13.kolo

    01.02. 14:00 Kněžice - Batelov 1:2
    So 01.11. 14:00 Hodice - Bítovčice 2:2 (0:2)
    So 01.11. 14:00 Třešť B - Dobronín B 3:0 (1:0)
    So 01.11. 14:00 Puklice B - Rantířov B 4:2 (1:0)
    Ne 02.11. 14:00 Antonínův Důl - Růžená 3:0 (1:0)
    Ne 02.11. 14:00 Jamné - Telč 1:3 (1:3)
    Ne 02.11. 14:00 Nadějov - Velký Beranov 1:5
    Ne 02.11. 14:00 Brtnice - Slavoj Polná B 2:3 (2:0)

    16.kolo

    So 28.03. 15:00 Puklice B - Velký Beranov 2:2 (2:2)
    Ne 29.03. 15:00 Bítovčice - Rantířov B 1:2 (0:2)
    Ne 29.03. 15:00 Batelov - Dobronín B 5:1 (1:0)
    Ne 29.03. 15:00 Jamné - Antonínův Důl 0:3 (0:0)
    17.04. 16:30 Brtnice - Růžená 3:1 (1:0)
    17.04. 17:00 Třešť B - Telč 1:1 (0:0)
    17.04. 17:00 Nadějov - Hodice 3:2
    24.04. 17:30 Kněžice - Slavoj Polná B 2:1 (1:1)

    17.kolo

    So 04.04. 15:30 Hodice - Brtnice 0:2 (0:1)
    So 04.04. 15:30 Slavoj Polná B - Batelov 3:0 (0:0)
    So 04.04. 15:30 Dobronín B - Rantířov B 1:3 (0:2)
    Ne 05.04. 15:30 Jamné - Bítovčice 0:1 (0:0)
    Ne 05.04. 15:30 Antonínův Důl - Nadějov 4:1 (0:0)
    Ne 05.04. 15:30 Růžená - Třešť B 3:0 (2:0)
    Ne 05.04. 15:30 Telč - Puklice B 5:0 (3:0)
    Ne 05.04. 15:30 Velký Beranov - Kněžice 1:5

    18.kolo

    So 11.04. 15:30 Batelov - Velký Beranov 3:1 (2:1)
    So 11.04. 15:30 Puklice B - Růžená 1:0 (1:0)
    Ne 12.04. 15:00 Bítovčice - Dobronín B 9:1
    Ne 12.04. 15:30 Rantířov B - Slavoj Polná B 4:1 (1:0)
    Ne 12.04. 15:30 Kněžice - Telč 1:2 (0:1)
    Ne 12.04. 15:30 Třešť B - Hodice 1:0
    Ne 12.04. 15:30 Brtnice - Antonínův Důl 1:2 (1:1)
    Ne 12.04. 15:30 Nadějov - Jamné 3:1 (1:1)

    19.kolo

    So 18.04. 16:00 Hodice - Puklice B 3:2 (0:1)
    So 18.04. 16:00 Slavoj Polná B - Dobronín B 2:1 (2:1)
    Ne 19.04. 15:00 Růžená - Kněžice 2:3
    Ne 19.04. 16:00 Nadějov - Bítovčice 1:2 (1:0)
    Ne 19.04. 16:00 Jamné - Brtnice 2:3
    Ne 19.04. 16:00 Antonínův Důl - Třešť B 2:1 (0:1)
    Ne 19.04. 16:00 Telč - Batelov 4:0 (3:0)
    Ne 19.04. 16:00 Velký Beranov - Rantířov B 1:0 (1:0)

    20.kolo

    So 25.04. 16:00 Dobronín B - Velký Beranov 1:1 (0:1)
    So 25.04. 16:00 Puklice B - Antonínův Důl 2:2 (1:1)
    So 25.04. 16:00 Třešť B - Jamné 0:1 (0:1)
    Ne 26.04. 13:30 Batelov - Růžená 4:0 (3:0)
    Ne 26.04. 15:00 Bítovčice - Slavoj Polná B 4:2
    Ne 26.04. 16:00 Rantířov B - Telč 1:1 (1:0)
    Ne 26.04. 16:00 Kněžice - Hodice 0:0 (0:0)
    Ne 26.04. 16:00 Brtnice - Nadějov 1:1 (1:0)

    29.kolo

    01.05. 16:30 Batelov - Bítovčice 2:4 (1:3)
    01.05. 16:30 Kněžice - Rantířov B 1:1 (0:1)
    01.05. 16:30 Puklice B - Dobronín B 0:2 (0:1)
    01.05. 16:30 Třešť B - Slavoj Polná B 2:2
    01.05. 16:30 Brtnice - Velký Beranov 1:3 (0:2)
    01.05. 16:30 Nadějov - Telč 0:1 (0:0)
    01.05. 16:30 Jamné - Růžená 1:0 (1:0)
    01.05. 16:30 Antonínův Důl - Hodice 4:2 (1:2)

    21.kolo

    So 02.05. 16:30 Hodice - Batelov 1:0
    Ne 03.05. 16:30 Brtnice - Bítovčice 2:3 (1:3)
    Ne 03.05. 16:30 Nadějov - Třešť B 2:1 (1:0)
    Ne 03.05. 16:30 Jamné - Puklice B 2:2 (0:2)
    Ne 03.05. 16:30 Antonínův Důl - Kněžice 0:0 (0:0)
    Ne 03.05. 16:30 Růžená - Rantířov B 0:3 (0:2)
    Ne 03.05. 16:30 Telč - Dobronín B 2:1 (1:0)
    Ne 03.05. 16:30 Velký Beranov - Slavoj Polná B 3:2 (1:1)

    30.kolo

    08.05. 16:30 Bítovčice - Antonínův Důl 5:1
    08.05. 16:30 Hodice - Jamné 0:0 (0:0)
    08.05. 16:30 Růžená - Nadějov 6:2 (3:1)
    08.05. 16:30 Telč - Brtnice 4:1 (2:0)
    08.05. 16:30 Velký Beranov - Třešť B 3:2
    08.05. 16:30 Slavoj Polná B - Puklice B 3:4 (2:2)
    08.05. 16:30 Dobronín B - Kněžice 2:7 (0:3)
    08.05. 16:30 Rantířov B - Batelov 1:1

    22.kolo

    So 09.05. 16:30 Slavoj Polná B - Telč 1:4 (0:1)
    So 09.05. 16:30 Dobronín B - Růžená 0:5
    So 09.05. 16:30 Puklice B - Nadějov 1:0 (1:0)
    So 09.05. 16:30 Třešť B - Brtnice 1:1 (0:0)
    Ne 10.05. 13:30 Batelov - Antonínův Důl 0:2 (0:1)
    Ne 10.05. 15:00 Bítovčice - Velký Beranov 3:1 (1:1)
    Ne 10.05. 16:30 Rantířov B - Hodice 1:1 (0:1)
    Ne 10.05. 16:30 Kněžice - Jamné 5:0 (0:0)

    23.kolo

    So 16.05. 16:30 Třešť B - Bítovčice 3:3 (2:1)
    So 16.05. 16:30 Hodice - Dobronín B 3:4
    Ne 17.05. 15:00 Růžená - Slavoj Polná B 6:3 (4:2)
    Ne 17.05. 16:30 Brtnice - Puklice B 1:1 (0:1)
    Ne 17.05. 16:30 Nadějov - Kněžice 2:3 (0:3)
    Ne 17.05. 16:30 Jamné - Batelov 1:2
    Ne 17.05. 16:30 Antonínův Důl - Rantířov B 4:0 (4:0)
    Ne 17.05. 16:30 Telč - Velký Beranov 4:2 (3:2)

    24.kolo

    So 23.05. 16:30 Slavoj Polná B - Hodice 1:3
    So 23.05. 16:30 Dobronín B - Antonínův Důl 3:2 (1:1)
    So 23.05. 16:30 Batelov - Nadějov 6:2 (2:0)
    So 23.05. 16:30 Puklice B - Třešť B 1:3 (1:3)
    Ne 24.05. 15:00 Bítovčice - Telč 0:5 (0:2)
    Ne 24.05. 16:30 Velký Beranov - Růžená 7:1
    Ne 24.05. 16:30 Rantířov B - Jamné 2:0 (0:0)
    Ne 24.05. 16:30 Kněžice - Brtnice 2:2 (0:0)

    25.kolo

    So 30.05. 16:30 Puklice B - Bítovčice 4:4 (3:3)
    So 30.05. 16:30 Třešť B - Kněžice 1:4 (0:3)
    So 30.05. 16:30 Hodice - Velký Beranov 3:2
    Ne 31.05. 16:30 Brtnice - Batelov 6:2
    Ne 31.05. 16:30 Nadějov - Rantířov B 5:2
    Ne 31.05. 16:30 Jamné - Dobronín B 0:0 (0:0)
    Ne 31.05. 16:30 Antonínův Důl - Slavoj Polná B 1:2 (0:1)
    Ne 31.05. 16:30 Růžená - Telč 5:6

    26.kolo

    So 06.06. 16:30 Slavoj Polná B - Jamné 2:1 (1:0)
    So 06.06. 16:30 Dobronín B - Nadějov 1:2 (1:2)
    So 06.06. 16:30 Batelov - Třešť B 0:1 (0:1)
    Ne 07.06. 15:00 Bítovčice - Růžená 7:4 (4:1)
    Ne 07.06. 16:30 Telč - Hodice 5:2 (2:0)
    Ne 07.06. 16:30 Velký Beranov - Antonínův Důl 5:3 (2:2)
    Ne 07.06. 16:30 Rantířov B - Brtnice 5:1 (3:0)
    Ne 07.06. 16:30 Kněžice - Puklice B 4:1 (1:1)

    27.kolo

    So 13.06. 16:30 Puklice B - Batelov 0:2 (0:1)
    So 13.06. 16:30 Třešť B - Rantířov B 6:2 (3:1)
    So 13.06. 16:30 Hodice - Růžená 7:2
    Ne 14.06. 15:00 Kněžice - Bítovčice 1:0 (1:0)
    Ne 14.06. 16:30 Brtnice - Dobronín B 9:3 (4:2)
    Ne 14.06. 16:30 Nadějov - Slavoj Polná B 2:4 (1:2)
    Ne 14.06. 16:30 Jamné - Velký Beranov 0:2
    Ne 14.06. 16:30 Antonínův Důl - Telč 0:3 (0:3)

    28.kolo

    So 20.06. 16:00 Bítovčice - Hodice 6:2
    So 20.06. 16:30 Slavoj Polná B - Brtnice 5:1 (4:0)
    So 20.06. 16:30 Dobronín B - Třešť B 4:4 (0:3)
    So 20.06. 16:30 Batelov - Kněžice 1:2 (0:0)
    Ne 21.06. 16:30 Růžená - Antonínův Důl 5:3 (1:1)
    Ne 21.06. 16:30 Telč - Jamné 6:2 (4:1)
    Ne 21.06. 16:30 Velký Beranov - Nadějov 5:1 (2:1)
    Ne 21.06. 16:30 Rantířov B - Puklice B 2:1 (1:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 25 4 1 102:33 79
    2. 30 21 5 4 91:45 68
    3. 30 17 4 9 82:58 55
    4. 30 16 5 9 69:52 53
    5. 30 16 3 11 84:57 51
    6. 30 13 5 12 77:60 44
    7. 30 13 5 12 58:70 44
    8. 30 13 4 13 68:62 43
    9. 30 11 6 13 42:46 39
    10. 30 10 7 13 51:54 37
    11. 30 10 5 15 49:59 35
    12. 30 8 6 16 59:88 30
    13. 30 8 5 17 54:103 29
    14. 30 8 4 18 49:84 28
    15. 30 6 8 16 48:77 26
    16. 30 6 2 22 56:91 20