Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 24. června 2019
svátek má Jan.
Hlavní menu
  • ID: 4120
  • Návštěvy: 11/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Pelhřimov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2160
    Týden:
    11
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 09.08. 16:30 Horní Cerekev - Košetice 5:2
    So 09.08. 16:30 Horní Ves - Pacov B 3:0 (1:0)
    So 09.08. 16:30 Lukavec - Žirovnice B 2:5 (1:2)
    Ne 10.08. 15:00 Červená Řečice - Nový Rychnov 2:2 (1:1)
    Ne 10.08. 15:00 Božejov - Kamenice n.L. B 2:7 (1:3)
    Ne 10.08. 16:00 Maraton PE - Žirov 4:0 (2:0)
    Ne 10.08. 16:30 Obrataň - Jiřice 4:4 (2:1)

    2.kolo

    So 16.08. 16:30 Nový Rychnov - Božejov 3:0 (0:0)
    So 16.08. 16:30 Žirovnice B - Červená Řečice 5:1 (3:0)
    So 16.08. 16:30 Jiřice - Horní Ves 3:1 (1:1)
    So 16.08. 16:30 Horní Cerekev - Obrataň 4:1 (1:0)
    Ne 17.08. 15:00 Košetice - Žirov 0:2 (0:1)
    Ne 17.08. 16:30 Kamenice n.L. B - Maraton PE 1:4 (0:1)
    Ne 17.08. 16:30 Pacov B - Lukavec 4:2 (2:2)

    3.kolo

    So 23.08. 15:00 Božejov - Žirovnice B 4:4 (3:3)
    So 23.08. 16:30 Horní Ves - Horní Cerekev 3:5 (1:1)
    So 23.08. 16:30 Lukavec - Jiřice 5:1 (2:0)
    So 23.08. 16:30 Žirov - Kamenice n.L. B 5:2 (5:0)
    Ne 24.08. 15:00 Červená Řečice - Pacov B 1:0 (0:0)
    Ne 24.08. 16:00 Maraton PE - Nový Rychnov 4:0 (2:0)
    Ne 24.08. 16:30 Obrataň - Košetice 1:2 (1:1)

    4.kolo

    So 30.08. 16:30 Košetice - Kamenice n.L. B 6:0 (4:0)
    So 30.08. 16:30 Nový Rychnov - Žirov 5:3
    So 30.08. 16:30 Žirovnice B - Maraton PE 1:2 (1:1)
    So 30.08. 16:30 Pacov B - Božejov 3:4 (2:1)
    So 30.08. 16:30 Jiřice - Červená Řečice 4:1 (1:0)
    So 30.08. 16:30 Horní Cerekev - Lukavec 3:1 (0:0)
    Ne 31.08. 16:30 Obrataň - Horní Ves 2:2 (2:2)

    5.kolo

    So 06.09. 16:00 Horní Ves - Košetice 2:2
    So 06.09. 16:00 Lukavec - Obrataň 1:0
    So 06.09. 16:00 Žirov - Žirovnice B 0:1
    Ne 07.09. 15:00 Červená Řečice - Horní Cerekev 2:1
    Ne 07.09. 15:00 Božejov - Jiřice 4:0
    Ne 07.09. 16:00 Maraton PE - Pacov B 2:1
    Ne 07.09. 16:00 Kamenice n.L. B - Nový Rychnov 2:2

    6.kolo

    So 13.09. 16:00 Košetice - Nový Rychnov 1:2 (0:0)
    So 13.09. 16:00 Žirovnice B - Kamenice n.L. B 2:0 (1:0)
    So 13.09. 16:00 Pacov B - Žirov 6:1 (2:0)
    So 13.09. 16:00 Jiřice - Maraton PE 7:4
    So 13.09. 16:00 Horní Cerekev - Božejov 4:0 (2:0)
    So 13.09. 16:00 Horní Ves - Lukavec 2:2 (2:1)
    Ne 14.09. 16:00 Obrataň - Červená Řečice 1:2 (0:0)

    7.kolo

    So 20.09. 15:30 Lukavec - Košetice 0:1
    So 20.09. 15:30 Žirov - Jiřice 6:0 (5:0)
    So 20.09. 15:30 Nový Rychnov - Žirovnice B 1:1
    Ne 21.09. 15:00 Červená Řečice - Horní Ves 5:1 (1:1)
    Ne 21.09. 15:00 Božejov - Obrataň 2:3
    Ne 21.09. 15:30 Kamenice n.L. B - Pacov B 4:3
    Ne 21.09. 16:00 Maraton PE - Horní Cerekev 1:3 (1:2)

    8.kolo

    So 27.09. 15:30 Košetice - Žirovnice B 4:0
    So 27.09. 15:30 Pacov B - Nový Rychnov 0:1 (0:0)
    So 27.09. 15:30 Jiřice - Kamenice n.L. B 1:2
    So 27.09. 15:30 Horní Cerekev - Žirov 2:0 (1:0)
    So 27.09. 15:30 Horní Ves - Božejov 2:0 (0:0)
    So 27.09. 15:30 Lukavec - Červená Řečice 3:0 (2:0)
    Ne 28.09. 15:30 Obrataň - Maraton PE 0:0 (0:0)

    9.kolo

    So 04.10. 15:00 Žirov - Obrataň 1:2
    So 04.10. 15:00 Nový Rychnov - Jiřice 3:2 (1:0)
    So 04.10. 15:00 Žirovnice B - Pacov B 5:1 (2:0)
    Ne 05.10. 15:00 Červená Řečice - Košetice 3:3
    Ne 05.10. 15:00 Božejov - Lukavec 2:3 (0:2)
    Ne 05.10. 15:00 Kamenice n.L. B - Horní Cerekev 2:1 (1:0)
    Ne 05.10. 16:00 Maraton PE - Horní Ves 1:0

    10.kolo

    So 11.10. 15:00 Košetice - Pacov B 6:0
    So 11.10. 15:00 Jiřice - Žirovnice B 2:1
    So 11.10. 15:00 Horní Cerekev - Nový Rychnov 3:0 (1:0)
    So 11.10. 15:00 Horní Ves - Žirov 1:3
    So 11.10. 15:00 Lukavec - Maraton PE 4:1
    Ne 12.10. 15:00 Obrataň - Kamenice n.L. B 2:1 (1:0)
    Ne 12.10. 15:00 Červená Řečice - Božejov 2:0 (2:0)

    11.kolo

    So 18.10. 14:30 Žirov - Lukavec 1:5
    So 18.10. 14:30 Kamenice n.L. B - Horní Ves 2:1 (1:1)
    So 18.10. 14:30 Nový Rychnov - Obrataň 2:0 (2:0)
    So 18.10. 14:30 Žirovnice B - Horní Cerekev 1:3 (0:1)
    So 18.10. 14:30 Pacov B - Jiřice 7:2 (1:2)
    Ne 19.10. 14:30 Božejov - Košetice 4:0 (2:0)
    Ne 19.10. 16:00 Maraton PE - Červená Řečice 1:0 (0:0)

    12.kolo

    So 25.10. 14:00 Košetice - Jiřice 2:1 (1:1)
    So 25.10. 14:00 Horní Cerekev - Pacov B 1:1 (0:0)
    So 25.10. 14:00 Horní Ves - Nový Rychnov 2:4 (2:2)
    So 25.10. 14:00 Lukavec - Kamenice n.L. B 3:3
    Ne 26.10. 14:00 Obrataň - Žirovnice B 1:5
    Ne 26.10. 14:30 Červená Řečice - Žirov 2:1
    Ne 26.10. 14:30 Božejov - Maraton PE 6:2

    13.kolo

    So 01.11. 14:00 Žirov - Božejov 1:1
    So 01.11. 14:00 Nový Rychnov - Lukavec 4:0
    So 01.11. 14:00 Žirovnice B - Horní Ves 5:1
    So 01.11. 14:00 Pacov B - Obrataň 2:2
    So 01.11. 14:00 Jiřice - Horní Cerekev 3:3 (3:1)
    Ne 02.11. 14:00 Kamenice n.L. B - Červená Řečice 2:3 (0:1)
    Ne 02.11. 16:00 Maraton PE - Košetice 3:0

    14.kolo

    Ne 29.03. 15:00 Košetice - Horní Cerekev 4:2
    Ne 29.03. 15:00 Kamenice n.L. B - Božejov 1:2
    Po 13.04. 14:00 Pacov B - Horní Ves 3:1 (0:1)
    01.05. 16:30 Jiřice - Obrataň 3:0
    01.05. 16:30 Žirovnice B - Lukavec 1:5
    01.05. 16:30 Nový Rychnov - Červená Řečice 1:1 (1:0)
    01.05. 16:30 Žirov - Maraton PE 4:0

    15.kolo

    So 04.04. 15:30 Žirov - Košetice 0:1
    So 04.04. 15:30 Horní Ves - Jiřice 2:1
    Ne 05.04. 15:00 Božejov - Nový Rychnov 0:2
    Ne 05.04. 15:00 Červená Řečice - Žirovnice B 1:1 (1:0)
    Ne 05.04. 15:30 Lukavec - Pacov B 2:2 (2:2)
    Ne 05.04. 15:30 Obrataň - Horní Cerekev 1:6
    Ne 05.04. 17:30 Maraton PE - Kamenice n.L. B 1:3 (0:1)

    16.kolo

    So 11.04. 15:30 Košetice - Obrataň 3:1
    So 11.04. 15:30 Horní Cerekev - Horní Ves 9:2 (5:1)
    So 11.04. 15:30 Pacov B - Červená Řečice 4:3 (1:2)
    So 11.04. 15:30 Žirovnice B - Božejov 0:0 (0:0)
    Ne 12.04. 15:30 Jiřice - Lukavec 0:2 (0:1)
    Ne 12.04. 15:30 Nový Rychnov - Maraton PE 2:1 (1:1)
    Ne 12.04. 15:30 Kamenice n.L. B - Žirov 1:1 (0:0)

    17.kolo

    So 18.04. 16:00 Žirov - Nový Rychnov 2:1 (1:0)
    So 18.04. 16:00 Horní Ves - Obrataň 1:1
    Ne 19.04. 15:00 Božejov - Pacov B 4:1
    Ne 19.04. 15:00 Červená Řečice - Jiřice 1:1 (1:0)
    Ne 19.04. 16:00 Kamenice n.L. B - Košetice 1:4 (0:1)
    Ne 19.04. 16:00 Maraton PE - Žirovnice B 3:1 (1:0)
    Ne 19.04. 16:00 Lukavec - Horní Cerekev 0:1 (0:1)

    18.kolo

    So 25.04. 16:00 Košetice - Horní Ves 6:1
    So 25.04. 16:00 Horní Cerekev - Červená Řečice 2:0 (1:0)
    So 25.04. 16:00 Jiřice - Božejov 2:3
    So 25.04. 16:00 Pacov B - Maraton PE 3:0
    So 25.04. 16:00 Žirovnice B - Žirov 4:2 (3:0)
    Ne 26.04. 15:00 Nový Rychnov - Kamenice n.L. B 0:0 (0:0)
    Ne 26.04. 16:00 Obrataň - Lukavec 2:4

    19.kolo

    Ne 03.05. 15:00 Nový Rychnov - Košetice 2:0
    Ne 03.05. 15:00 Božejov - Horní Cerekev 4:1 (1:0)
    Ne 03.05. 15:00 Červená Řečice - Obrataň 4:0 (2:0)
    Ne 03.05. 16:00 Maraton PE - Jiřice 4:2
    Ne 03.05. 16:30 Kamenice n.L. B - Žirovnice B 0:3 (0:0)
    Ne 03.05. 16:30 Žirov - Pacov B 2:0
    Ne 03.05. 16:30 Lukavec - Horní Ves 1:1 (0:1)

    20.kolo

    So 09.05. 16:30 Košetice - Lukavec 1:2
    So 09.05. 16:30 Horní Ves - Červená Řečice 1:2 (1:1)
    So 09.05. 16:30 Horní Cerekev - Maraton PE 7:0 (2:0)
    So 09.05. 16:30 Pacov B - Kamenice n.L. B 5:1 (1:1)
    So 09.05. 16:30 Žirovnice B - Nový Rychnov 3:1
    Ne 10.05. 16:30 Obrataň - Božejov 2:6
    Ne 10.05. 16:30 Jiřice - Žirov 0:1 (0:0)

    21.kolo

    So 16.05. 16:30 Žirovnice B - Košetice 4:0 (1:0)
    So 16.05. 16:30 Nový Rychnov - Pacov B 2:1
    So 16.05. 16:30 Kamenice n.L. B - Jiřice 4:1 (3:1)
    So 16.05. 16:30 Žirov - Horní Cerekev 1:2 (0:0)
    So 16.05. 16:30 Božejov - Horní Ves 4:1
    Ne 17.05. 15:00 Červená Řečice - Lukavec 3:1 (3:0)
    Ne 17.05. 16:00 Maraton PE - Obrataň 2:3

    22.kolo

    So 23.05. 16:30 Košetice - Červená Řečice 5:0 (2:0)
    So 23.05. 16:30 Horní Ves - Maraton PE 0:2
    So 23.05. 16:30 Horní Cerekev - Kamenice n.L. B 7:2 (1:2)
    So 23.05. 16:30 Pacov B - Žirovnice B 4:2 (2:1)
    Ne 24.05. 16:30 Lukavec - Božejov 0:1
    Ne 24.05. 16:30 Obrataň - Žirov 3:0
    Ne 24.05. 16:30 Jiřice - Nový Rychnov 1:1

    23.kolo

    So 30.05. 16:30 Pacov B - Košetice 1:0 (0:0)
    So 30.05. 16:30 Nový Rychnov - Horní Cerekev 1:2 (0:2)
    So 30.05. 16:30 Žirov - Horní Ves 4:2
    Ne 31.05. 15:00 Božejov - Červená Řečice 4:0 (2:0)
    Ne 31.05. 16:00 Maraton PE - Lukavec 2:2
    Ne 31.05. 16:30 Žirovnice B - Jiřice 2:1 (1:0)
    Ne 31.05. 16:30 Kamenice n.L. B - Obrataň 2:4 (1:2)

    24.kolo

    So 06.06. 16:30 Lukavec - Žirov 5:0 (1:0)
    So 06.06. 16:30 Horní Ves - Kamenice n.L. B 6:0
    So 06.06. 16:30 Horní Cerekev - Žirovnice B 3:5 (3:1)
    So 06.06. 16:30 Jiřice - Pacov B 1:1
    Ne 07.06. 15:00 Košetice - Božejov 3:2
    Ne 07.06. 15:00 Červená Řečice - Maraton PE 2:1 (2:1)
    Ne 07.06. 16:30 Obrataň - Nový Rychnov 1:1 (0:1)

    25.kolo

    So 13.06. 16:30 Žirovnice B - Obrataň 3:1 (3:0)
    So 13.06. 16:30 Nový Rychnov - Horní Ves 1:1
    So 13.06. 16:30 Kamenice n.L. B - Lukavec 5:5 (2:2)
    So 13.06. 16:30 Žirov - Červená Řečice 2: (0:)
    Ne 14.06. 16:00 Maraton PE - Božejov 1:5 (0:2)
    Ne 14.06. 16:30 Jiřice - Košetice 4:3
    Ne 14.06. 16:30 Pacov B - Horní Cerekev 1:1 (1:0)

    26.kolo

    So 20.06. 15:00 Božejov - Žirov 1:1 (1:1)
    So 20.06. 15:00 Červená Řečice - Kamenice n.L. B 4:2 (0:0)
    So 20.06. 16:30 Lukavec - Nový Rychnov 2:1
    So 20.06. 16:30 Horní Ves - Žirovnice B 0:6
    So 20.06. 16:30 Horní Cerekev - Jiřice 4:1 (1:0)
    Ne 21.06. 16:00 Maraton PE - Košetice 3:3
    Ne 21.06. 16:30 Obrataň - Pacov B 3:4 (0:3)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 18 3 5 85:39 57
    2. 26 15 4 7 71:43 49
    3. 26 12 8 6 45:35 44
    4. 26 13 4 9 65:49 43
    5. 26 13 3 10 62:46 42
    6. 26 12 6 8 62:47 42
    7. 26 12 5 9 45:49 41
    8. 26 11 3 12 49:60 36
    9. 26 10 5 11 58:56 35
    10. 26 10 3 13 44:51 33
    11. 26 7 5 14 50:78 26
    12. 26 6 6 14 41:67 24
    13. 26 6 5 15 48:71 23
    14. 26 4 6 16 40:74 18