Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 26. února 2020
svátek má Dorota.
Hlavní menu
  • ID: 4111
  • Návštěvy: 31/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Vyškov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3514
    Týden:
    31
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 09.08. 16:30 Pustiměř B - Opatovice B 3:1 (2:1)
    So 09.08. 16:30 Hoštice B - Bohdalice C 4:8 (2:1)
    So 09.08. 16:30 Dědice - Kroužek B 1:1 (0:0)
    Ne 10.08. 10:00 M.Málkovice B - Račice 2:0 (1:0)
    Ne 10.08. 10:15 FK Drnovice B - Lysovice B 1:1 (0:0)
    Ne 10.08. 16:30 Milonice - Švábenice B 2:4 (0:3)
    Ne 10.08. 16:30 Mouchnice - Brankovice B 2:2 (1:1)

    2.kolo

    So 16.08. 17:00 Lysovice B - Kroužek B 2:0 (1:0)
    Ne 17.08. 10:00 Švábenice B - Mouchnice 2:0 (0:0)
    Ne 17.08. 10:00 Opatovice B - Milonice 9:3 (5:2)
    Ne 17.08. 10:15 FK Drnovice B - Pustiměř B 1:5 (0:3)
    Ne 17.08. 16:30 Račice - Dědice 2:1 (0:1)
    Ne 17.08. 16:30 Bohdalice C - M.Málkovice B 3:3 (3:1)
    Ne 17.08. 16:30 Brankovice B - Hoštice B 10:1 (4:0)

    3.kolo

    So 23.08. 16:30 Hoštice B - Švábenice B 1:3 (1:0)
    So 23.08. 16:30 Dědice - Bohdalice C 5:4 (2:2)
    Ne 24.08. 10:00 M.Málkovice B - Brankovice B 3:3 (2:0)
    Ne 24.08. 16:30 Pustiměř B - Lysovice B 1:1 (1:1)
    Ne 24.08. 16:30 Milonice - FK Drnovice B 3:2 (1:0)
    Ne 24.08. 16:30 Mouchnice - Opatovice B 2:2 (0:0)
    Ne 24.08. 16:30 Kroužek B - Račice 1:1 (0:1)

    4.kolo

    So 30.08. 16:30 Pustiměř B - Milonice 6:1 (2:0)
    So 30.08. 17:00 Lysovice B - Račice 3:2 (3:0)
    Ne 31.08. 10:00 Švábenice B - M.Málkovice B 3:0 (0:0)
    Ne 31.08. 10:00 Opatovice B - Hoštice B 6:2 (3:0)
    Ne 31.08. 10:15 FK Drnovice B - Mouchnice 3:1 (2:0)
    Ne 31.08. 16:30 Bohdalice C - Kroužek B 5:2 (3:1)
    Ne 31.08. 16:30 Brankovice B - Dědice 5:2 (3:1)

    5.kolo

    So 06.09. 16:30 Dědice - Švábenice B 0:1 (0:0)
    Ne 07.09. 10:00 M.Málkovice B - Opatovice B 2:3 (1:2)
    Ne 07.09. 16:30 Milonice - Lysovice B 1:3 (1:1)
    Ne 07.09. 16:30 Mouchnice - Pustiměř B 1:1 (0:0)
    Ne 07.09. 16:30 Kroužek B - Brankovice B 2:4 (0:2)
    Ne 07.09. 16:30 Račice - Bohdalice C 2:4 (1:2)
    Po 08.09. 16:30 Hoštice B - FK Drnovice B 0:3 (0:1)

    6.kolo

    Ne 14.09. 16:00 Lysovice B - Bohdalice C 0:0 (0:0)
    Ne 14.09. 16:00 Brankovice B - Račice 2:1 (1:1)
    Ne 14.09. 16:00 Švábenice B - Kroužek B 3:0 (3:0)
    Ne 14.09. 16:00 Opatovice B - Dědice 1:3 (0:1)
    Ne 14.09. 16:00 FK Drnovice B - M.Málkovice B 2:1 (1:0)
    Ne 14.09. 16:00 Pustiměř B - Hoštice B 0:0 (0:0)
    Ne 14.09. 16:00 Milonice - Mouchnice 4:3 (2:1)

    7.kolo

    So 20.09. 16:00 Hoštice B - Milonice 1:3 (1:0)
    Ne 21.09. 10:00 M.Málkovice B - Pustiměř B 1:1 (1:0)
    Ne 21.09. 16:00 Mouchnice - Lysovice B 0:0 (0:0)
    Ne 21.09. 16:00 Dědice - FK Drnovice B 0:2 (0:1)
    Ne 21.09. 16:00 Kroužek B - Opatovice B 3:1 (1:1)
    Ne 21.09. 16:00 Račice - Švábenice B 2:0 (1:0)
    Ne 21.09. 16:00 Bohdalice C - Brankovice B 5:1 (2:1)

    8.kolo

    Ne 28.09. 16:00 Lysovice B - Brankovice B 2:3 (0:2)
    Ne 28.09. 16:00 Švábenice B - Bohdalice C 3:1 (1:1)
    Ne 28.09. 16:00 Opatovice B - Račice 2:2 (1:1)
    Ne 28.09. 16:00 FK Drnovice B - Kroužek B 2:1 (1:0)
    Ne 28.09. 16:00 Pustiměř B - Dědice 1:1 (1:1)
    Ne 28.09. 16:00 Milonice - M.Málkovice B 3:8 (2:5)
    Ne 28.09. 16:00 Mouchnice - Hoštice B 2:2 (0:2)

    9.kolo

    Ne 05.10. 15:30 Hoštice B - Lysovice B 5:1 (3:0)
    Ne 05.10. 15:30 M.Málkovice B - Mouchnice 5:3 (2:3)
    Ne 05.10. 15:30 Kroužek B - Pustiměř B 3:1 (2:0)
    Ne 05.10. 15:30 Račice - FK Drnovice B 1:4 (1:2)
    Ne 05.10. 15:30 Bohdalice C - Opatovice B 1:5 (0:2)
    Ne 05.10. 15:30 Brankovice B - Švábenice B 4:2 (1:1)
    Út 28.10. 14:00 Dědice - Milonice 2:2 (0:2)

    10.kolo

    So 11.10. 15:30 Lysovice B - Švábenice B 1:1 (1:0)
    So 11.10. 15:30 Pustiměř B - Račice 3:1 (3:1)
    So 11.10. 15:30 Hoštice B - M.Málkovice B 3:5 (2:2)
    Ne 12.10. 10:00 Opatovice B - Brankovice B 3:3 (1:1)
    Ne 12.10. 10:15 FK Drnovice B - Bohdalice C 5:4 (5:1)
    Ne 12.10. 15:30 Milonice - Kroužek B 1:0 (0:0)
    Ne 12.10. 15:30 Mouchnice - Dědice 2:3 (1:3)

    11.kolo

    So 18.10. 15:00 Dědice - Hoštice B 0:0 (0:0)
    Ne 19.10. 15:00 M.Málkovice B - Lysovice B 0:2 (0:1)
    Ne 19.10. 15:00 Kroužek B - Mouchnice 0:2 (0:2)
    Ne 19.10. 15:00 Račice - Milonice 1:3 (1:3)
    Ne 19.10. 15:00 Bohdalice C - Pustiměř B 2:0 (0:0)
    Ne 19.10. 15:00 Brankovice B - FK Drnovice B 3:6 (1:2)
    Ne 19.10. 15:00 Švábenice B - Opatovice B 2:1 (1:1)

    12.kolo

    So 25.10. 14:00 Lysovice B - Opatovice B 3:2 (3:0)
    So 25.10. 14:00 Pustiměř B - Brankovice B 5:1 (3:1)
    So 25.10. 14:00 Hoštice B - Kroužek B 4:6 (2:4)
    Ne 26.10. 10:00 M.Málkovice B - Dědice 2:4 (2:1)
    Ne 26.10. 10:15 FK Drnovice B - Švábenice B 2:0 (0:0)
    Ne 26.10. 14:00 Milonice - Bohdalice C 2:4 (0:2)
    Ne 26.10. 14:00 Mouchnice - Račice 0:1 (0:0)

    13.kolo

    So 01.11. 13:30 Dědice - Lysovice B 1:2 (1:1)
    Ne 02.11. 10:00 Švábenice B - Pustiměř B 3:2 (1:2)
    Ne 02.11. 13:30 Kroužek B - M.Málkovice B 1:6 (0:4)
    Ne 02.11. 13:30 Račice - Hoštice B 0:1 (0:0)
    Ne 02.11. 13:30 Bohdalice C - Mouchnice 5:0 (3:0)
    Ne 02.11. 13:30 Brankovice B - Milonice 1:3 (0:1)
    Ne 02.11. 13:30 Opatovice B - FK Drnovice B 4:1 (3:0)

    14.kolo

    So 08.11. 11:00 Opatovice B - Pustiměř B 3:4 (0:3)
    So 08.11. 13:30 Lysovice B - FK Drnovice B 0:5 (0:2)
    Ne 09.11. 10:00 Švábenice B - Milonice 4:2 (3:0)
    Ne 09.11. 13:30 Brankovice B - Mouchnice 2:5 (0:3)
    Ne 09.11. 13:30 Bohdalice C - Hoštice B 2:1 (0:0)
    Ne 09.11. 13:30 Račice - M.Málkovice B 2:6 (1:2)
    Ne 09.11. 13:30 Kroužek B - Dědice 1:1 (0:0)

    16.kolo

    Ne 29.03. 10:00 Opatovice B - Mouchnice 4:4 (3:2)
    Ne 29.03. 10:00 Švábenice B - Hoštice B 2:1 (0:0)
    Ne 29.03. 10:15 FK Drnovice B - Milonice 1:0 (0:0)
    Ne 29.03. 15:00 Brankovice B - M.Málkovice B 2:2 (1:2)
    Ne 29.03. 15:00 Bohdalice C - Dědice 0:1 (0:0)
    Ne 29.03. 15:00 Račice - Kroužek B 3:4 (0:3)
    08.05. 17:00 Lysovice B - Pustiměř B 2:4 (0:4)

    17.kolo

    So 04.04. 15:30 Dědice - Brankovice B 3:0 (0:0)
    Ne 05.04. 10:00 M.Málkovice B - Švábenice B 1:3 (0:2)
    Ne 05.04. 13:15 Hoštice B - Opatovice B 2:1 (1:1)
    Ne 05.04. 15:30 Račice - Lysovice B 1:2 (0:1)
    Ne 05.04. 15:30 Kroužek B - Bohdalice C 3:2 (1:1)
    Ne 05.04. 15:30 Mouchnice - FK Drnovice B 1:3 (1:1)
    Ne 05.04. 15:30 Milonice - Pustiměř B 0:1 (0:0)

    18.kolo

    So 11.04. 15:30 Lysovice B - Milonice 7:2 (3:1)
    Ne 12.04. 10:00 Opatovice B - M.Málkovice B 1:2 (1:1)
    Ne 12.04. 10:00 Švábenice B - Dědice 2:1 (1:0)
    Ne 12.04. 10:15 FK Drnovice B - Hoštice B 5:0 (2:0)
    Ne 12.04. 15:30 Pustiměř B - Mouchnice 6:1 (2:1)
    Ne 12.04. 15:30 Brankovice B - Kroužek B 0:0 (0:0)
    Ne 12.04. 15:30 Bohdalice C - Račice 0:4 (0:2)

    19.kolo

    Ne 19.04. 16:00 Bohdalice C - Lysovice B 2:3 (1:2)
    Ne 19.04. 16:00 Račice - Brankovice B 2:2 (1:2)
    Ne 19.04. 16:00 Kroužek B - Švábenice B 0:0 (0:0)
    Ne 19.04. 16:00 Dědice - Opatovice B 1:1 (0:0)
    Ne 19.04. 16:00 M.Málkovice B - FK Drnovice B 2:1 (0:0)
    Ne 19.04. 16:00 Hoštice B - Pustiměř B 1:2 (0:1)
    Ne 19.04. 16:00 Mouchnice - Milonice 0:0 (0:0)

    20.kolo

    So 25.04. 16:00 Lysovice B - Mouchnice 3:0 (3:0)
    Ne 26.04. 10:00 Opatovice B - Kroužek B 1:1 (1:1)
    Ne 26.04. 10:00 Švábenice B - Račice 2:2 (2:1)
    Ne 26.04. 10:15 FK Drnovice B - Dědice 2:0 (1:0)
    Ne 26.04. 16:00 Milonice - Hoštice B 3:0
    Ne 26.04. 16:00 Pustiměř B - M.Málkovice B 2:0 (1:0)
    Ne 26.04. 16:00 Brankovice B - Bohdalice C 5:2 (3:2)

    21.kolo

    So 02.05. 16:30 Dědice - Pustiměř B 1:4 (0:2)
    So 02.05. 16:30 Hoštice B - Mouchnice 2:2 (0:1)
    Ne 03.05. 10:00 M.Málkovice B - Milonice 2:1 (0:1)
    Ne 03.05. 13:30 Kroužek B - FK Drnovice B 0:8 (0:4)
    Ne 03.05. 16:30 Brankovice B - Lysovice B 0:2 (0:1)
    Ne 03.05. 16:30 Bohdalice C - Švábenice B 3:3 (1:1)
    Ne 03.05. 16:30 Račice - Opatovice B 3:2 (1:2)

    22.kolo

    Ne 10.05. 16:30 Lysovice B - Hoštice B 4:1 (2:1)
    Ne 10.05. 16:30 Mouchnice - M.Málkovice B 3:3 (2:2)
    Ne 10.05. 16:30 Milonice - Dědice 2:2 (1:0)
    Ne 10.05. 16:30 Pustiměř B - Kroužek B 3:0 (1:0)
    Ne 10.05. 16:30 FK Drnovice B - Račice 7:2 (3:1)
    Ne 10.05. 16:30 Opatovice B - Bohdalice C 4:3 (2:0)
    Ne 10.05. 16:30 Švábenice B - Brankovice B 5:0 (1:0)

    23.kolo

    So 16.05. 13:30 Kroužek B - Milonice 6:0 (3:0)
    So 16.05. 16:30 Dědice - Mouchnice 1:2 (0:1)
    Ne 17.05. 10:00 Švábenice B - Lysovice B 2:1 (0:0)
    Ne 17.05. 10:00 M.Málkovice B - Hoštice B 0:2 (0:0)
    Ne 17.05. 16:30 Brankovice B - Opatovice B 9:2 (4:0)
    Ne 17.05. 16:30 Bohdalice C - FK Drnovice B 4:6 (2:4)
    Ne 17.05. 16:30 Račice - Pustiměř B 1:2 (0:2)

    24.kolo

    So 23.05. 16:30 Hoštice B - Dědice 0:4 (0:0)
    So 23.05. 16:30 FK Drnovice B - Brankovice B 4:3 (2:1)
    So 23.05. 17:00 Lysovice B - M.Málkovice B 3:0 (1:0)
    Ne 24.05. 10:00 Opatovice B - Švábenice B 1:3 (1:1)
    Ne 24.05. 16:30 Mouchnice - Kroužek B 2:1 (0:0)
    Ne 24.05. 16:30 Milonice - Račice 1:1 (1:1)
    Ne 24.05. 16:30 Pustiměř B - Bohdalice C 8:0 (2:0)

    25.kolo

    So 30.05. 14:00 Opatovice B - Lysovice B 0:6 (0:3)
    So 30.05. 16:30 Dědice - M.Málkovice B 1:1 (0:0)
    Ne 31.05. 10:00 Švábenice B - FK Drnovice B 2:4 (0:2)
    Ne 31.05. 13:30 Kroužek B - Hoštice B 4:2 (2:1)
    Ne 31.05. 16:30 Brankovice B - Pustiměř B 2:7 (1:3)
    Ne 31.05. 16:30 Bohdalice C - Milonice 2:3 (0:2)
    Ne 31.05. 16:30 Račice - Mouchnice 0:3 (0:1)

    26.kolo

    So 06.06. 16:30 Hoštice B - Račice 2:1 (2:1)
    So 06.06. 17:00 Lysovice B - Dědice 6:0 (1:0)
    Ne 07.06. 10:00 M.Málkovice B - Kroužek B 4:3 (2:1)
    Ne 07.06. 10:15 FK Drnovice B - Opatovice B 8:0 (6:0)
    Ne 07.06. 16:30 Mouchnice - Bohdalice C 2:0 (0:0)
    Ne 07.06. 16:30 Milonice - Brankovice B 0:3 (0:1)
    Ne 07.06. 16:30 Pustiměř B - Švábenice B 4:2 (2:0)

    15.kolo

    08.05. 17:00 Dědice - Račice 2:4 (1:1)
    So 13.06. 10:00 Kroužek B - Lysovice B 4:1 (1:0)
    So 13.06. 13:45 Pustiměř B - FK Drnovice B 2:6 (0:2)
    So 13.06. 15:00 Milonice - Opatovice B 3:2 (1:0)
    So 13.06. 16:30 Hoštice B - Brankovice B 2:2 (2:1)
    Ne 14.06. 10:00 M.Málkovice B - Bohdalice C 5:0 (3:0)
    Ne 14.06. 16:30 Mouchnice - Švábenice B 2:4 (2:2)
    Správce soutěže: Jaroslav Andrla

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 21 1 4 94:40 64
    2. 26 17 5 4 78:36 56
    3. 26 17 4 5 61:38 55
    4. 26 15 5 6 61:38 50
    5. 26 11 6 9 66:55 39
    6. 26 9 7 10 72:73 34
    7. 26 9 4 13 48:75 31
    8. 26 8 6 12 47:60 30
    9. 26 7 8 11 41:50 29
    10. 26 8 3 15 66:80 27
    11. 26 6 9 11 45:59 27
    12. 26 6 6 14 62:79 24
    13. 26 6 5 15 42:61 23
    14. 26 5 5 16 40:79 20