Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 8. prosince 2019
svátek má Květoslava.
Hlavní menu
  • ID: 4108
  • Návštěvy: 39/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Vyškov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3849
    Týden:
    39
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 09.08. 15:00 Křenovice - Švábenice 4:1 (1:0)
    Ne 10.08. 16:30 Bošovice - Vážany 0:0 (0:0)
    Ne 10.08. 16:30 Pustiměř - Vícemilice 1:2 (0:0)
    Ne 10.08. 16:30 Kobeřice - Brankovice 1:4 (0:2)
    Ne 10.08. 16:30 Křižanovice - Nesovice 4:5 (1:3)
    Ne 10.08. 16:30 Letonice - Pačlavice 4:3 (3:2)
    Ne 10.08. 17:00 Lysovice - Němčany 3:0 (1:0)

    2.kolo

    Ne 17.08. 10:00 Vícemilice - Křenovice 2:1 (1:0)
    Ne 17.08. 15:00 Švábenice - Kobeřice 0:2 (0:1)
    Ne 17.08. 16:00 Pačlavice - Lysovice 3:1 (1:1)
    Ne 17.08. 16:30 Vážany - Němčany 3:1 (0:1)
    Ne 17.08. 16:30 Nesovice - Letonice 1:3 (1:1)
    Ne 17.08. 16:30 Bošovice - Pustiměř 0:2 (0:0)
    22.08. 17:45 Brankovice - Křižanovice 0:1 (0:0)

    3.kolo

    So 23.08. 16:30 Pustiměř - Vážany 2:0 (1:0)
    So 23.08. 16:30 Kobeřice - Vícemilice 2:3 (1:2)
    So 23.08. 17:00 Lysovice - Nesovice 2:1 (2:0)
    Ne 24.08. 14:00 Němčany - Pačlavice 2:2 (1:0)
    Ne 24.08. 16:30 Křenovice - Bošovice 4:1 (2:0)
    Ne 24.08. 16:30 Křižanovice - Švábenice 0:3 (0:1)
    Ne 24.08. 16:30 Letonice - Brankovice 1:1 (0:1)

    4.kolo

    Ne 31.08. 10:00 Brankovice - Lysovice 4:2 (1:2)
    Ne 31.08. 10:00 Vícemilice - Křižanovice 4:0 (1:0)
    Ne 31.08. 15:30 Švábenice - Letonice 2:0 (1:0)
    Ne 31.08. 16:30 Vážany - Pačlavice 0:0 (0:0)
    Ne 31.08. 16:30 Nesovice - Němčany 1:3 (1:1)
    Ne 31.08. 16:30 Bošovice - Kobeřice 0:3 (0:1)
    Ne 31.08. 16:30 Pustiměř - Křenovice 0:5 (0:2)

    5.kolo

    So 06.09. 17:00 Lysovice - Švábenice 0:3 (0:0)
    Ne 07.09. 14:00 Němčany - Brankovice 3:1 (2:1)
    Ne 07.09. 16:00 Pačlavice - Nesovice 2:2 (1:0)
    Ne 07.09. 16:30 Křenovice - Vážany 1:2 (0:0)
    Ne 07.09. 16:30 Kobeřice - Pustiměř 0:4 (0:2)
    Ne 07.09. 16:30 Křižanovice - Bošovice 0:2 (0:0)
    Ne 07.09. 16:30 Letonice - Vícemilice 3:0 (1:0)

    6.kolo

    Ne 14.09. 10:00 Brankovice - Pačlavice 2:0 (2:0)
    Ne 14.09. 10:00 Vícemilice - Lysovice 1:0 (0:0)
    Ne 14.09. 15:30 Švábenice - Němčany 0:1 (0:0)
    Ne 14.09. 16:00 Bošovice - Letonice 0:3 (0:0)
    Ne 14.09. 16:00 Pustiměř - Křižanovice 0:1 (0:0)
    Ne 14.09. 16:00 Křenovice - Kobeřice 3:1 (2:0)
    Ne 14.09. 16:30 Vážany - Nesovice 5:2 (0:0)

    7.kolo

    So 20.09. 13:30 Němčany - Vícemilice 1:2 (1:1)
    So 20.09. 16:00 Lysovice - Bošovice 4:0 (2:0)
    Ne 21.09. 16:00 Kobeřice - Vážany 1:2 (0:1)
    Ne 21.09. 16:00 Křižanovice - Křenovice 2:2 (1:0)
    Ne 21.09. 16:00 Letonice - Pustiměř 0:0 (0:0)
    Ne 21.09. 16:00 Pačlavice - Švábenice 5:1 (3:1)
    Ne 21.09. 16:00 Nesovice - Brankovice 1:3 (0:1)

    8.kolo

    So 27.09. 15:30 Švábenice - Nesovice 5:0 (1:0)
    Ne 28.09. 10:00 Vícemilice - Pačlavice 1:2 (0:1)
    Ne 28.09. 16:00 Vážany - Brankovice 2:1 (0:1)
    Ne 28.09. 16:00 Bošovice - Němčany 1:3 (1:1)
    Ne 28.09. 16:00 Pustiměř - Lysovice 1:0 (0:0)
    Ne 28.09. 16:00 Křenovice - Letonice 1:1 (0:1)
    Ne 28.09. 16:00 Kobeřice - Křižanovice 1:1 (1:0)

    9.kolo

    Ne 05.10. 10:00 Brankovice - Švábenice 1:1 (0:0)
    Ne 05.10. 13:00 Němčany - Pustiměř 1:5 (0:2)
    Ne 05.10. 15:30 Křižanovice - Vážany 3:4 (2:3)
    Ne 05.10. 15:30 Letonice - Kobeřice 1:1 (1:0)
    Ne 05.10. 15:30 Lysovice - Křenovice 1:1 (1:0)
    Ne 05.10. 15:30 Pačlavice - Bošovice 2:2 (1:1)
    Ne 05.10. 15:30 Nesovice - Vícemilice 0:3 (0:2)

    10.kolo

    Ne 12.10. 10:00 Vícemilice - Brankovice 1:1 (0:0)
    Ne 12.10. 15:30 Vážany - Švábenice 2:4 (0:2)
    Ne 12.10. 15:30 Bošovice - Nesovice 1:7 (1:3)
    Ne 12.10. 15:30 Pustiměř - Pačlavice 0:0 (0:0)
    Ne 12.10. 15:30 Křenovice - Němčany 3:3 (1:1)
    Ne 12.10. 15:30 Kobeřice - Lysovice 3:4 (1:1)
    Ne 12.10. 15:30 Křižanovice - Letonice 1:1 (0:1)

    11.kolo

    So 18.10. 15:00 Lysovice - Křižanovice 0:1 (0:1)
    Ne 19.10. 10:00 Brankovice - Bošovice 1:0 (0:0)
    Ne 19.10. 12:30 Němčany - Kobeřice 4:2 (1:1)
    Ne 19.10. 15:00 Letonice - Vážany 3:0 (1:0)
    Ne 19.10. 15:00 Pačlavice - Křenovice 2:2 (2:2)
    Ne 19.10. 15:00 Nesovice - Pustiměř 1:2 (1:2)
    Ne 19.10. 15:00 Švábenice - Vícemilice 0:0 (0:0)

    12.kolo

    Ne 26.10. 14:00 Vážany - Vícemilice 1:1 (1:0)
    Ne 26.10. 14:00 Bošovice - Švábenice 4:4 (4:1)
    Ne 26.10. 14:00 Pustiměř - Brankovice 4:0 (1:0)
    Ne 26.10. 14:00 Křenovice - Nesovice 1:0 (1:0)
    Ne 26.10. 14:00 Kobeřice - Pačlavice 1:0 (0:0)
    Ne 26.10. 14:00 Křižanovice - Němčany 0:1 (0:1)
    Ne 26.10. 14:00 Letonice - Lysovice 2:0 (0:0)

    13.kolo

    Ne 02.11. 10:00 Brankovice - Křenovice 1:1 (1:1)
    Ne 02.11. 10:00 Vícemilice - Bošovice 2:1 (1:1)
    Ne 02.11. 10:45 Němčany - Letonice 3:2 (1:0)
    Ne 02.11. 13:00 Lysovice - Vážany 3:0 (1:0)
    Ne 02.11. 13:30 Pačlavice - Křižanovice 5:1 (4:0)
    Ne 02.11. 13:30 Nesovice - Kobeřice 2:2 (1:2)
    Ne 02.11. 13:30 Švábenice - Pustiměř 1:0 (1:0)

    14.kolo

    So 08.11. 13:30 Nesovice - Křižanovice 2:3 (0:1)
    So 08.11. 13:30 Pačlavice - Letonice 1:1 (1:1)
    So 08.11. 14:00 Vícemilice - Pustiměř 1:1 (0:0)
    Ne 09.11. 10:00 Brankovice - Kobeřice 3:2 (2:2)
    Ne 09.11. 10:45 Němčany - Lysovice 1:1 (1:0)
    Ne 09.11. 13:30 Vážany - Bošovice 6:0 (3:0)
    Ne 09.11. 13:30 Švábenice - Křenovice 1:0 (1:0)

    16.kolo

    Ne 29.03. 10:00 Vícemilice - Kobeřice 2:0 (1:0)
    Ne 29.03. 10:00 Brankovice - Letonice 2:3 (0:1)
    Ne 29.03. 15:00 Vážany - Pustiměř 1:2 (1:1)
    Ne 29.03. 15:00 Švábenice - Křižanovice 1:1 (0:1)
    Ne 29.03. 15:00 Nesovice - Lysovice 1:1 (0:0)
    Ne 29.03. 15:00 Pačlavice - Němčany 2:1 (0:0)
    01.05. 17:00 Bošovice - Křenovice 0:2 (0:1)

    17.kolo

    So 04.04. 15:30 Lysovice - Brankovice 0:2 (0:1)
    Ne 05.04. 13:00 Němčany - Nesovice 1:1 (0:0)
    Ne 05.04. 15:30 Pačlavice - Vážany 1:1 (1:0)
    Ne 05.04. 15:30 Letonice - Švábenice 1:1 (0:0)
    Ne 05.04. 15:30 Křižanovice - Vícemilice 1:1 (1:0)
    Ne 05.04. 15:30 Kobeřice - Bošovice 1:0 (1:0)
    Ne 05.04. 15:30 Křenovice - Pustiměř 4:1 (1:1)

    18.kolo

    So 11.04. 15:30 Pustiměř - Kobeřice 2:0 (0:0)
    Ne 12.04. 10:00 Vícemilice - Letonice 2:1 (1:0)
    Ne 12.04. 10:00 Brankovice - Němčany 2:0 (0:0)
    Ne 12.04. 15:30 Vážany - Křenovice 1:2 (0:1)
    Ne 12.04. 15:30 Bošovice - Křižanovice 2:0 (1:0)
    Ne 12.04. 15:30 Švábenice - Lysovice 1:1 (0:1)
    Ne 12.04. 15:30 Nesovice - Pačlavice 2:2 (0:1)

    19.kolo

    So 18.04. 16:00 Lysovice - Vícemilice 5:1 (3:0)
    Ne 19.04. 13:30 Němčany - Švábenice 2:1 (1:1)
    Ne 19.04. 16:00 Nesovice - Vážany 2:0 (1:0)
    Ne 19.04. 16:00 Pačlavice - Brankovice 1:3 (0:0)
    Ne 19.04. 16:00 Letonice - Bošovice 5:1 (2:0)
    Ne 19.04. 16:00 Křižanovice - Pustiměř 2:0 (0:0)
    Ne 19.04. 16:00 Kobeřice - Křenovice 0:4 (0:2)

    20.kolo

    So 25.04. 10:00 Brankovice - Nesovice 6:1 (2:0)
    So 25.04. 16:00 Vážany - Kobeřice 2:1 (1:1)
    So 25.04. 16:00 Křenovice - Křižanovice 4:0 (2:0)
    So 25.04. 16:00 Pustiměř - Letonice 0:0 (0:0)
    Ne 26.04. 10:00 Vícemilice - Němčany 3:0 (1:0)
    Ne 26.04. 15:30 Švábenice - Pačlavice 3:2 (2:0)
    Ne 26.04. 16:00 Bošovice - Lysovice 2:2 (1:1)

    21.kolo

    So 02.05. 16:30 Lysovice - Pustiměř 2:3 (0:1)
    Ne 03.05. 10:00 Brankovice - Vážany 0:2 (0:1)
    Ne 03.05. 14:00 Němčany - Bošovice 3:2 (3:2)
    Ne 03.05. 16:00 Pačlavice - Vícemilice 2:0 (1:0)
    Ne 03.05. 16:30 Nesovice - Švábenice 4:1 (2:1)
    Ne 03.05. 16:30 Letonice - Křenovice 0:2 (0:0)
    Ne 03.05. 16:30 Křižanovice - Kobeřice 1:4 (1:1)

    22.kolo

    Ne 10.05. 16:30 Vážany - Křižanovice 1:0 (1:0)
    Ne 10.05. 16:30 Kobeřice - Letonice 1:4 (0:3)
    Ne 10.05. 16:30 Křenovice - Lysovice 1:2 (0:1)
    Ne 10.05. 16:30 Pustiměř - Němčany 3:1 (1:0)
    Ne 10.05. 16:30 Bošovice - Pačlavice 3:0 (3:0)
    Ne 10.05. 16:30 Vícemilice - Nesovice 0:3 (0:2)
    Ne 10.05. 16:30 Švábenice - Brankovice 2:1 (0:1)

    23.kolo

    So 16.05. 17:00 Lysovice - Kobeřice 0:2 (0:1)
    Ne 17.05. 10:00 Brankovice - Vícemilice 4:0 (2:0)
    Ne 17.05. 14:00 Němčany - Křenovice 0:3 (0:1)
    Ne 17.05. 15:30 Švábenice - Vážany 1:1 (0:0)
    Ne 17.05. 16:00 Pačlavice - Pustiměř 3:1 (1:0)
    Ne 17.05. 16:30 Nesovice - Bošovice 5:1 (1:0)
    Ne 17.05. 16:30 Letonice - Křižanovice 1:1 (1:0)

    24.kolo

    So 23.05. 16:30 Pustiměř - Nesovice 0:1 (0:1)
    Ne 24.05. 16:30 Vážany - Letonice 1:1 (0:1)
    Ne 24.05. 16:30 Křižanovice - Lysovice 1:1 (1:0)
    Ne 24.05. 16:30 Kobeřice - Němčany 2:5 (1:2)
    Ne 24.05. 16:30 Křenovice - Pačlavice 3:1 (2:0)
    Ne 24.05. 16:30 Bošovice - Brankovice 3:2 (1:1)
    Ne 24.05. 16:30 Vícemilice - Švábenice 1:1 (0:0)

    25.kolo

    So 30.05. 16:00 Pačlavice - Kobeřice 2:1 (1:1)
    Ne 31.05. 10:00 Vícemilice - Vážany 2:2 (1:1)
    Ne 31.05. 10:00 Brankovice - Pustiměř 2:0 (1:0)
    Ne 31.05. 14:00 Němčany - Křižanovice 2:5 (0:3)
    Ne 31.05. 15:30 Švábenice - Bošovice 7:1 (5:0)
    Ne 31.05. 16:30 Nesovice - Křenovice 3:3 (1:1)
    Ne 31.05. 16:30 Lysovice - Letonice 2:0 (1:0)

    26.kolo

    Ne 07.06. 14:00 Pustiměř - Švábenice 1:1 (1:0)
    Ne 07.06. 16:30 Vážany - Lysovice 2:2 (0:2)
    Ne 07.06. 16:30 Letonice - Němčany 2:2 (0:0)
    Ne 07.06. 16:30 Křižanovice - Pačlavice 1:2 (1:0)
    Ne 07.06. 16:30 Kobeřice - Nesovice 1:8 (1:3)
    Ne 07.06. 16:30 Křenovice - Brankovice 3:1 (2:1)
    Ne 07.06. 16:30 Bošovice - Vícemilice 2:5 (1:5)

    15.kolo

    So 13.06. 15:00 Lysovice - Pačlavice 2:2 (1:2)
    So 13.06. 16:30 Němčany - Vážany 3:2 (2:1)
    So 13.06. 16:30 Pustiměř - Bošovice 3:1 (1:1)
    Ne 14.06. 16:30 Letonice - Nesovice 1:5 (1:1)
    Ne 14.06. 16:30 Křižanovice - Brankovice 3:1 (0:1)
    Ne 14.06. 16:30 Kobeřice - Švábenice 1:4 (0:1)
    Ne 14.06. 16:30 Křenovice - Vícemilice 6:2 (2:2)
    Správce soutěže: Jaroslav Andrla

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 15 7 4 66:29 52
    2. 26 12 7 7 42:41 43
    3. 26 11 9 6 50:36 42
    4. 26 12 5 9 38:30 41
    5. 26 12 4 10 49:38 40
    6. 26 9 11 6 44:34 38
    7. 26 10 8 8 43:39 38
    8. 26 11 5 10 47:54 38
    9. 26 9 10 7 47:41 37
    10. 26 9 6 11 61:56 33
    11. 26 8 8 10 41:39 32
    12. 26 7 7 12 34:50 28
    13. 26 6 3 17 36:65 21
    14. 26 4 4 18 30:76 16