Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 23. února 2020
svátek má Svatopluk.
Hlavní menu
  • ID: 3942
  • Návštěvy: 17/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2742
    Týden:
    17
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 23.08. 10:00 Kroměříž - Sigma Olomouc B 2:3 (0:0)
    So 23.08. 10:00 Jihlava B - Bohunice 1:1
    So 23.08. 13:00 Pelhřimov - Zbrojovka Brno B 1:0 (1:0)
    Ne 24.08. 10:00 Břeclav - HFK Olomouc 3:1
    Ne 24.08. 10:00 Třebíč - Havlíčkův Brod 0:0 (0:0)
    Ne 24.08. 10:00 Prostějov - Vyškov 3:1 (0:0)
    St 24.09. 14:30 Vrchovina - 1.FC Slovácko B 0:0 (0:0)

    12.kolo

    St 27.08. 10:00 Jihlava B - Zbrojovka Brno B 2:0
    St 27.08. 14:30 Sigma Olomouc B - 1.FC Slovácko B 3:1
    St 27.08. 14:45 Břeclav - Havlíčkův Brod 1:2
    St 27.08. 15:15 Kroměříž - HFK Olomouc 0:2 (0:0)
    St 27.08. 15:15 Pelhřimov - Prostějov 1:0 (0:0)
    St 27.08. 16:00 Vrchovina - Bohunice 4:0
    St 27.08. 16:00 Třebíč - Vyškov 1:5

    2.kolo

    So 30.08. 10:00 Zbrojovka Brno B - Prostějov 0:0 (0:0)
    So 30.08. 10:00 Kroměříž - Vrchovina 0:3
    So 30.08. 14:00 Sigma Olomouc B - Vyškov 0:0 (0:0)
    Ne 31.08. 10:00 Havlíčkův Brod - Pelhřimov 1:2 (0:0)
    Ne 31.08. 10:00 Bohunice - Třebíč 3:1
    Ne 31.08. 10:00 HFK Olomouc - Jihlava B 4:0
    Ne 31.08. 10:00 1.FC Slovácko B - Břeclav 2:5

    3.kolo

    Út 02.09. 14:30 Jihlava B - 1.FC Slovácko B 0:1
    So 06.09. 10:00 Vrchovina - Sigma Olomouc B 3:2
    So 06.09. 12:30 Pelhřimov - Bohunice 2:1 (0:1)
    So 06.09. 15:30 Vyškov - Zbrojovka Brno B 3:0
    Ne 07.09. 10:00 Břeclav - Kroměříž 1:1
    Ne 07.09. 10:00 Třebíč - HFK Olomouc 4:0
    Ne 07.09. 10:00 Prostějov - Havlíčkův Brod 2:0 (2:0)

    4.kolo

    St 03.09. 15:00 Sigma Olomouc B - Zbrojovka Brno B 0:2
    So 13.09. 10:00 Kroměříž - Jihlava B 4:2
    Ne 14.09. 10:00 Havlíčkův Brod - Vyškov 0:0 (0:0)
    Ne 14.09. 10:00 Bohunice - Prostějov 3:2 (1:2)
    Ne 14.09. 10:00 HFK Olomouc - Pelhřimov 3:0
    Ne 14.09. 10:00 1.FC Slovácko B - Třebíč 1:2
    Ne 14.09. 10:00 Vrchovina - Břeclav 0:2

    5.kolo

    So 20.09. 10:00 Jihlava B - Vrchovina 4:0 (2:0)
    Ne 21.09. 10:00 Břeclav - Sigma Olomouc B 0:1
    Ne 21.09. 10:00 Třebíč - Kroměříž 1:2
    Ne 21.09. 10:00 Prostějov - HFK Olomouc 0:0 (0:0)
    Ne 21.09. 13:30 Pelhřimov - 1.FC Slovácko B 1:1
    Ne 21.09. 15:00 Vyškov - Bohunice 5:0
    Út 23.09. 10:00 Zbrojovka Brno B - Havlíčkův Brod 3:0

    6.kolo

    So 27.09. 10:00 Kroměříž - Pelhřimov 6:0
    So 27.09. 14:00 Sigma Olomouc B - Havlíčkův Brod 9:0
    Ne 28.09. 10:00 Bohunice - Zbrojovka Brno B 0:2
    Ne 28.09. 10:00 HFK Olomouc - Vyškov 0:2
    Ne 28.09. 10:00 1.FC Slovácko B - Prostějov 1:0 (0:0)
    Ne 28.09. 10:00 Břeclav - Jihlava B 2:1 (1:0)
    Út 30.09. 16:30 Vrchovina - Třebíč 2:2

    7.kolo

    So 04.10. 10:00 Jihlava B - Sigma Olomouc B 2:3 (1:2)
    So 04.10. 10:00 Vyškov - 1.FC Slovácko B 4:0 (2:0)
    So 04.10. 10:00 Zbrojovka Brno B - HFK Olomouc 2:2 (1:1)
    So 04.10. 13:00 Pelhřimov - Vrchovina 2:0
    Ne 05.10. 10:00 Třebíč - Břeclav 2:0 (0:0)
    Ne 05.10. 10:00 Prostějov - Kroměříž 1:5 (1:3)
    Ne 05.10. 10:00 Havlíčkův Brod - Bohunice 3:0 (1:0)

    8.kolo

    So 11.10. 10:00 Kroměříž - Vyškov 1:3 (1:1)
    So 11.10. 10:00 Jihlava B - Třebíč 1:5 (0:1)
    So 11.10. 14:00 Sigma Olomouc B - Bohunice 2:0 (1:0)
    Ne 12.10. 10:00 Havlíčkův Brod - HFK Olomouc 0:1 (0:0)
    Ne 12.10. 10:00 1.FC Slovácko B - Zbrojovka Brno B 2:3 (0:0)
    Ne 12.10. 10:00 Vrchovina - Prostějov 0:3 (0:3)
    Ne 12.10. 10:00 Břeclav - Pelhřimov 2:0

    9.kolo

    So 18.10. 10:00 Třebíč - Sigma Olomouc B 1:2 (1:1)
    So 18.10. 10:00 Vyškov - Vrchovina 5:0
    So 18.10. 10:00 Zbrojovka Brno B - Kroměříž 4:0 (4:0)
    So 18.10. 12:30 Pelhřimov - Jihlava B 2:0 (0:0)
    Ne 19.10. 10:00 Prostějov - Břeclav 3:3 (1:2)
    Ne 19.10. 10:00 Havlíčkův Brod - 1.FC Slovácko B 3:1 (2:1)
    Ne 19.10. 10:00 Bohunice - HFK Olomouc 1:0 (0:0)

    10.kolo

    So 25.10. 10:00 Kroměříž - Havlíčkův Brod 2:6 (1:2)
    So 25.10. 10:00 Břeclav - Vyškov 1:0 (1:0)
    So 25.10. 10:00 Jihlava B - Prostějov 3:1 (2:1)
    So 25.10. 14:00 Sigma Olomouc B - HFK Olomouc 1:1 (0:0)
    Ne 26.10. 10:00 1.FC Slovácko B - Bohunice 1:1
    Ne 26.10. 10:00 Vrchovina - Zbrojovka Brno B 0:1 (0:0)
    Ne 26.10. 10:00 Třebíč - Pelhřimov 3:0 (1:0)

    13.kolo

    Út 28.10. 10:00 Prostějov - Sigma Olomouc B 2:0 (1:0)
    Út 28.10. 10:00 Vyškov - Pelhřimov 4:0
    Út 28.10. 10:00 Havlíčkův Brod - Jihlava B 2:1 (1:0)
    Út 28.10. 10:00 Bohunice - Břeclav 2:0 (1:0)
    Út 28.10. 11:00 HFK Olomouc - Vrchovina 4:2
    Út 28.10. 12:00 Zbrojovka Brno B - Třebíč 0:5 (0:2)
    St 29.10. 10:00 1.FC Slovácko B - Kroměříž 4:1

    11.kolo

    So 01.11. 10:00 Vyškov - Jihlava B 1:3 (0:2)
    So 01.11. 10:00 Zbrojovka Brno B - Břeclav 8:2 (4:0)
    So 01.11. 12:15 Pelhřimov - Sigma Olomouc B 0:2 (0:0)
    Ne 02.11. 10:00 Prostějov - Třebíč 1:0 (1:0)
    Ne 02.11. 10:00 Havlíčkův Brod - Vrchovina 3:3
    Ne 02.11. 10:00 Bohunice - Kroměříž 1:1 (0:0)
    Ne 02.11. 10:00 HFK Olomouc - 1.FC Slovácko B 2:0 (0:0)

    14.kolo

    So 28.03. 10:00 Zbrojovka Brno B - Pelhřimov 1:0 (1:0)
    So 28.03. 14:00 Sigma Olomouc B - Kroměříž 3:0 (3:0)
    Ne 29.03. 10:00 1.FC Slovácko B - Vrchovina 0:0 (0:0)
    Ne 29.03. 10:00 HFK Olomouc - Břeclav 1:1
    Ne 29.03. 10:00 Bohunice - Jihlava B 1:1 (1:1)
    Ne 29.03. 10:00 Havlíčkův Brod - Třebíč 3:1 (0:0)
    Ne 29.03. 10:00 Vyškov - Prostějov 1:0 (0:0)

    15.kolo

    So 04.04. 10:00 Prostějov - Zbrojovka Brno B 1:1 (0:1)
    So 04.04. 10:00 Třebíč - Bohunice 1:0 (0:0)
    So 04.04. 10:00 Jihlava B - HFK Olomouc 1:1
    So 04.04. 10:00 Břeclav - 1.FC Slovácko B 5:0
    So 04.04. 10:00 Vrchovina - Kroměříž 1:3 (0:2)
    So 04.04. 13:30 Pelhřimov - Havlíčkův Brod 1:3
    St 08.04. 15:00 Vyškov - Sigma Olomouc B 1:0 (1:0)

    16.kolo

    So 11.04. 10:00 Zbrojovka Brno B - Vyškov 0:2
    So 11.04. 14:00 Sigma Olomouc B - Vrchovina 3:0 (1:0)
    Ne 12.04. 10:00 Kroměříž - Břeclav 1:3 (1:0)
    Ne 12.04. 10:00 HFK Olomouc - Třebíč 7:0 (6:0)
    Ne 12.04. 10:00 Bohunice - Pelhřimov 6:2 (3:2)
    Ne 12.04. 10:00 Havlíčkův Brod - Prostějov 2:1 (0:1)
    St 29.04. 10:00 1.FC Slovácko B - Jihlava B 1:0

    17.kolo

    So 18.04. 10:00 Zbrojovka Brno B - Sigma Olomouc B 3:3 (2:1)
    So 18.04. 10:00 Vyškov - Havlíčkův Brod 2:0 (0:0)
    Ne 19.04. 10:00 Prostějov - Bohunice 2:0 (2:0)
    Ne 19.04. 10:00 Třebíč - 1.FC Slovácko B 4:1 (2:0)
    Ne 19.04. 10:00 Jihlava B - Kroměříž 4:2 (1:1)
    Ne 19.04. 10:00 Břeclav - Vrchovina 3:0
    Ne 19.04. 14:00 Pelhřimov - HFK Olomouc 1:2

    18.kolo

    So 25.04. 10:00 Vrchovina - Jihlava B 1:2 (1:0)
    So 25.04. 10:00 Kroměříž - Třebíč 5:0 (3:0)
    So 25.04. 14:00 Sigma Olomouc B - Břeclav 3:0 (2:0)
    Ne 26.04. 10:00 1.FC Slovácko B - Pelhřimov 2:5
    Ne 26.04. 10:00 HFK Olomouc - Prostějov 0:0 (0:0)
    Ne 26.04. 10:00 Bohunice - Vyškov 2:1 (1:0)
    Ne 26.04. 10:00 Havlíčkův Brod - Zbrojovka Brno B 0:2

    19.kolo

    So 02.05. 10:00 Havlíčkův Brod - Sigma Olomouc B 2:0
    So 02.05. 10:00 Vyškov - HFK Olomouc 0:1 (0:0)
    Ne 03.05. 10:00 Prostějov - 1.FC Slovácko B 2:0 (1:0)
    Ne 03.05. 10:00 Třebíč - Vrchovina 4:2 (4:0)
    Ne 03.05. 10:00 Jihlava B - Břeclav 5:0 (3:0)
    Ne 03.05. 14:30 Pelhřimov - Kroměříž 4:2 (1:0)
    Čt 21.05. 16:00 Zbrojovka Brno B - Bohunice 5:0 (1:0)

    20.kolo

    So 09.05. 10:00 Vrchovina - Pelhřimov 0:1
    So 09.05. 10:00 Kroměříž - Prostějov 2:1 (2:1)
    So 09.05. 14:00 Sigma Olomouc B - Jihlava B 0:2 (0:1)
    Ne 10.05. 10:00 Břeclav - Třebíč 1:0 (1:0)
    Ne 10.05. 10:00 1.FC Slovácko B - Vyškov 0:1 (0:0)
    Ne 10.05. 10:00 HFK Olomouc - Zbrojovka Brno B 5:2
    Ne 10.05. 10:00 Bohunice - Havlíčkův Brod 1:0 (0:0)

    26.kolo

    St 13.05. 10:00 Kroměříž - 1.FC Slovácko B 4:1
    St 13.05. 14:00 Sigma Olomouc B - Prostějov 1:1 (0:1)
    St 13.05. 14:45 Třebíč - Zbrojovka Brno B 2:1 (0:1)
    St 13.05. 14:45 Jihlava B - Havlíčkův Brod 2:1 (2:1)
    St 13.05. 14:45 Břeclav - Bohunice 0:0 (0:0)
    St 13.05. 16:30 Pelhřimov - Vyškov 0:1
    St 13.05. 16:30 Vrchovina - HFK Olomouc 0:3 (0:0)

    21.kolo

    Ne 17.05. 10:00 Bohunice - Sigma Olomouc B 1:3 (1:3)
    Ne 17.05. 10:00 HFK Olomouc - Havlíčkův Brod 1:0 (0:0)
    Ne 17.05. 10:00 Vyškov - Kroměříž 2:2 (0:0)
    Ne 17.05. 10:00 Prostějov - Vrchovina 7:1 (3:1)
    Ne 17.05. 10:00 Třebíč - Jihlava B 1:2 (1:0)
    Ne 17.05. 14:30 Pelhřimov - Břeclav 3:1 (0:1)
    Po 18.05. 14:30 Zbrojovka Brno B - 1.FC Slovácko B 2:0

    22.kolo

    So 23.05. 10:00 Vrchovina - Vyškov 0:8 (0:4)
    So 23.05. 10:00 Kroměříž - Zbrojovka Brno B 4:2 (1:0)
    So 23.05. 14:00 Sigma Olomouc B - Třebíč 4:0 (2:0)
    Ne 24.05. 10:00 Jihlava B - Pelhřimov 1:0 (0:0)
    Ne 24.05. 10:00 Břeclav - Prostějov 0:1 (0:0)
    Ne 24.05. 10:00 1.FC Slovácko B - Havlíčkův Brod 1:2
    Ne 24.05. 10:00 HFK Olomouc - Bohunice 3:1 (1:1)

    23.kolo

    St 27.05. 15:00 HFK Olomouc - Sigma Olomouc B 1:1 (1:1)
    Ne 31.05. 10:00 Bohunice - 1.FC Slovácko B 0:1 (0:0)
    Ne 31.05. 10:00 Havlíčkův Brod - Kroměříž 2:0 (1:0)
    Ne 31.05. 10:00 Zbrojovka Brno B - Vrchovina 3:1
    Ne 31.05. 10:00 Prostějov - Jihlava B 2:1 (1:1)
    Ne 31.05. 14:30 Pelhřimov - Třebíč 7:0 (2:0)
    Út 02.06. 14:30 Vyškov - Břeclav 1:1 (0:0)

    24.kolo

    Út 02.06. 17:00 Vrchovina - Havlíčkův Brod 1:4
    St 03.06. 14:00 1.FC Slovácko B - HFK Olomouc 2:2
    So 06.06. 10:00 Kroměříž - Bohunice 1:3 (0:1)
    So 06.06. 14:00 Sigma Olomouc B - Pelhřimov 4:0
    Ne 07.06. 10:00 Třebíč - Prostějov 1:4 (1:1)
    Ne 07.06. 10:00 Jihlava B - Vyškov 2:2 (0:1)
    Ne 07.06. 10:00 Břeclav - Zbrojovka Brno B 0:5

    25.kolo

    So 13.06. 10:00 Zbrojovka Brno B - Jihlava B 0:0 (0:0)
    So 13.06. 10:00 Vyškov - Třebíč 6:1 (3:0)
    Ne 14.06. 10:00 1.FC Slovácko B - Sigma Olomouc B 0:2
    Ne 14.06. 10:00 HFK Olomouc - Kroměříž 2:0
    Ne 14.06. 10:00 Bohunice - Vrchovina 3:1 (2:0)
    Ne 14.06. 10:00 Havlíčkův Brod - Břeclav 1:1 (0:1)
    Ne 14.06. 10:00 Prostějov - Pelhřimov 5:0 (3:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 16 5 5 61:18 53
    2. 26 15 5 6 55:25 50
    3. 26 14 8 4 49:24 50
    4. 26 13 5 8 52:35 44
    5. 26 12 6 8 45:27 42
    6. 26 12 4 10 40:39 40
    7. 26 11 5 10 43:38 38
    8. 26 10 6 10 38:44 36
    9. 26 11 1 14 35:51 34
    10. 26 9 5 12 31:45 32
    11. 26 10 2 14 42:60 32
    12. 26 9 3 14 51:59 30
    13. 26 5 5 16 24:54 20
    14. 26 3 4 19 25:72 13