Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 15. října 2019
svátek má Tereza.
Hlavní menu
  • ID: 388
  • Návštěvy: 9/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2450
    Týden:
    9
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 04.09. 00:00 Union Strašnice - ABC Braník 2:4
    So 04.09. 00:00 Satalice - Troja 3:1 (0:1)
    So 04.09. 00:00 Újezd nad Lesy - Hostivař 1:1
    So 04.09. 00:00 Čechie Uhřiněves - ČAFC Praha 1:3 (1:0)
    So 04.09. 00:00 Dolní Chabry - Chuchle 3:4
    So 04.09. 00:00 Hloubětín - Union Vršovice 2:3 (0:1)

    2.kolo

    So 11.09. 00:00 ABC Braník - Union Vršovice 3:1 (1:1)
    So 11.09. 00:00 Chuchle - Hloubětín 2:1 (0:1)
    So 11.09. 00:00 ČAFC Praha - Dolní Chabry 1:2 (1:0)
    So 11.09. 00:00 Hostivař - Čechie Uhřiněves 4:3 (1:2)
    So 11.09. 00:00 Troja - Újezd nad Lesy 5:0 (1:0)
    So 11.09. 00:00 Union Strašnice - Satalice 0:0 (0:0)

    3.kolo

    So 18.09. 00:00 Satalice - ABC Braník 1:3 (1:1)
    So 18.09. 00:00 Újezd nad Lesy - Union Strašnice 0:2
    So 18.09. 00:00 Čechie Uhřiněves - Troja 0:5
    So 18.09. 00:00 Dolní Chabry - Hostivař 1:3
    So 18.09. 00:00 Hloubětín - ČAFC Praha 4:2 (2:1)
    So 18.09. 00:00 Union Vršovice - Chuchle 3:2

    4.kolo

    So 25.09. 00:00 ABC Braník - Chuchle 4:2 (0:1)
    So 25.09. 00:00 ČAFC Praha - Union Vršovice 0:2 (0:1)
    So 25.09. 00:00 Hostivař - Hloubětín 0:4 (0:3)
    So 25.09. 00:00 Troja - Dolní Chabry 0:3
    So 25.09. 00:00 Union Strašnice - Čechie Uhřiněves 4:3 (1:2)
    So 25.09. 00:00 Satalice - Újezd nad Lesy 1:2 (1:1)

    5.kolo

    So 02.10. 00:00 Újezd nad Lesy - ABC Braník 0:5 (0:3)
    So 02.10. 00:00 Čechie Uhřiněves - Satalice 0:3 (0:0)
    So 02.10. 00:00 Dolní Chabry - Union Strašnice 5:1 (2:1)
    So 02.10. 00:00 Hloubětín - Troja 2:2 (1:0)
    So 02.10. 00:00 Union Vršovice - Hostivař 2:0 (1:0)
    So 02.10. 00:00 Chuchle - ČAFC Praha 0:5 (0:1)

    6.kolo

    So 09.10. 00:00 ABC Braník - ČAFC Praha 4:2 (0:0)
    So 09.10. 00:00 Hostivař - Chuchle 0:4 (0:1)
    So 09.10. 00:00 Troja - Union Vršovice 0:1 (0:1)
    So 09.10. 00:00 Union Strašnice - Hloubětín 0:4 (0:2)
    So 09.10. 00:00 Satalice - Dolní Chabry 3:0 (1:0)
    So 09.10. 00:00 Újezd nad Lesy - Čechie Uhřiněves 7:1

    7.kolo

    So 16.10. 00:00 Čechie Uhřiněves - ABC Braník 0:12 (0:5)
    So 16.10. 00:00 Dolní Chabry - Újezd nad Lesy 3:1
    So 16.10. 00:00 Hloubětín - Satalice 4:1 (1:1)
    So 16.10. 00:00 Union Vršovice - Union Strašnice 1:0 (0:0)
    So 16.10. 00:00 Chuchle - Troja 0:4 (0:2)
    So 16.10. 00:00 ČAFC Praha - Hostivař 6:1

    8.kolo

    So 23.10. 00:00 ABC Braník - Hostivař 7:2 (1:1)
    So 23.10. 00:00 Troja - ČAFC Praha 3:1 (2:1)
    So 23.10. 00:00 Union Strašnice - Chuchle 4:1 (0:1)
    So 23.10. 00:00 Satalice - Union Vršovice 1:0 (0:0)
    So 23.10. 00:00 Újezd nad Lesy - Hloubětín 1:3 (0:2)
    So 23.10. 00:00 Čechie Uhřiněves - Dolní Chabry 2:3

    9.kolo

    So 30.10. 00:00 Dolní Chabry - ABC Braník 1:7 (1:2)
    So 30.10. 00:00 Hloubětín - Čechie Uhřiněves 3:0 (0:0)
    So 30.10. 00:00 Union Vršovice - Újezd nad Lesy 3:2 (0:2)
    So 30.10. 00:00 Chuchle - Satalice 3:1 (1:1)
    So 30.10. 00:00 ČAFC Praha - Union Strašnice 2:3 (2:1)
    So 30.10. 00:00 Hostivař - Troja 1:6 (0:1)

    10.kolo

    So 06.11. 00:00 ABC Braník - Troja 2:1 (2:0)
    So 06.11. 00:00 Union Strašnice - Hostivař 3:1 (0:1)
    So 06.11. 00:00 Satalice - ČAFC Praha 1:1 (1:0)
    So 06.11. 00:00 Újezd nad Lesy - Chuchle 2:2 (1:1)
    So 06.11. 00:00 Čechie Uhřiněves - Union Vršovice 2:5 (1:2)
    So 06.11. 00:00 Dolní Chabry - Hloubětín 1:1 (1:0)

    11.kolo

    So 13.11. 00:00 Hloubětín - ABC Braník 0:4 (0:3)
    So 13.11. 00:00 Union Vršovice - Dolní Chabry 3:1
    So 13.11. 00:00 Chuchle - Čechie Uhřiněves 3:5 (3:1)
    So 13.11. 00:00 ČAFC Praha - Újezd nad Lesy 3:1 (2:0)
    So 13.11. 00:00 Hostivař - Satalice 4:2 (0:2)
    So 13.11. 00:00 Troja - Union Strašnice 2:0
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 11 11 0 0 55:12 33
    2. 11 9 0 2 24:13 27
    3. 11 6 2 3 28:16 20
    4. 11 6 1 4 29:13 19
    5. 11 5 1 5 23:26 16
    6. 11 5 1 5 19:23 16
    7. 11 4 2 5 17:18 14
    8. 11 4 1 6 26:22 13
    9. 11 4 1 6 23:32 13
    10. 11 3 1 7 17:39 10
    11. 11 2 2 7 17:29 8
    12. 11 1 0 10 17:52 3