Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 21. července 2019
svátek má Vítězslav.
Hlavní menu
  • ID: 3847
  • Návštěvy: 114/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha-východ  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    12134
    Týden:
    114
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 27.08. 17:00 Mukařov - Kostelec n. Č.L. 5:1 (3:0)
    So 27.08. 17:00 Viktoria Sibřina - Měšice 2:1 (1:0)
    So 27.08. 17:00 Velké Popovice - Pacov 5:2 (4:1)
    So 27.08. 17:00 Úvaly B - Mochov 2:3 (1:2)
    So 27.08. 17:00 Nehvizdy - Záluží 3:2 (2:1)
    So 27.08. 17:00 Stř. Skalice - Vyžlovka 3:1 (0:1)
    So 27.08. 17:00 Dobřejovice - Kunice B 0:6 (0:3)

    2.kolo

    So 03.09. 17:00 Kostelec n. Č.L. - Kunice B 1:3 (0:1)
    So 03.09. 17:00 Vyžlovka - Dobřejovice 1:1 (0:0)
    So 03.09. 17:00 Záluží - Stř. Skalice 0:2
    So 03.09. 17:00 Mochov - Nehvizdy 1:0
    So 03.09. 17:00 Pacov - Úvaly B 1:1
    So 03.09. 17:00 Měšice - Velké Popovice 2:1 (0:0)
    So 03.09. 17:00 Mukařov - Viktoria Sibřina 3:2 (1:1)

    3.kolo

    So 10.09. 17:00 Viktoria Sibřina - Kostelec n. Č.L. 5:1 (3:0)
    So 10.09. 17:00 Velké Popovice - Mukařov 3:2 (2:2)
    So 10.09. 17:00 Nehvizdy - Pacov 1:2 (0:1)
    So 10.09. 17:00 Stř. Skalice - Mochov 3:3
    So 10.09. 17:00 Dobřejovice - Záluží 4:0 (0:0)
    Ne 11.09. 17:00 Úvaly B - Měšice 4:2 (3:0)
    Ne 11.09. 17:00 Kunice B - Vyžlovka 9:1 (1:0)

    4.kolo

    So 17.09. 16:30 Kostelec n. Č.L. - Vyžlovka 1:1 (1:0)
    So 17.09. 16:30 Záluží - Kunice B 0:5 (0:3)
    So 17.09. 16:30 Mochov - Dobřejovice 3:2 (1:1)
    So 17.09. 16:30 Pacov - Stř. Skalice 0:1 (0:0)
    So 17.09. 16:30 Měšice - Nehvizdy 1:6 (0:3)
    So 17.09. 16:30 Mukařov - Úvaly B 2:0 (0:0)
    So 17.09. 16:30 Viktoria Sibřina - Velké Popovice 1:2 (1:0)

    5.kolo

    So 24.09. 16:30 Velké Popovice - Kostelec n. Č.L. 2:1 (1:1)
    So 24.09. 16:30 Nehvizdy - Mukařov 2:0 (1:0)
    So 24.09. 16:30 Stř. Skalice - Měšice 7:2 (6:1)
    So 24.09. 16:30 Dobřejovice - Pacov 6:0 (3:0)
    So 24.09. 16:30 Vyžlovka - Záluží 4:0
    Ne 25.09. 16:30 Úvaly B - Viktoria Sibřina 2:2 (1:0)
    Ne 25.09. 16:30 Kunice B - Mochov 7:0 (4:0)

    6.kolo

    So 01.10. 16:00 Kostelec n. Č.L. - Záluží 9:2 (5:2)
    So 01.10. 16:00 Mochov - Vyžlovka 1:3 (1:3)
    So 01.10. 16:00 Pacov - Kunice B 2:3 (0:2)
    So 01.10. 16:00 Měšice - Dobřejovice 2:0 (0:0)
    So 01.10. 16:00 Mukařov - Stř. Skalice 0:2 (0:1)
    So 01.10. 16:00 Viktoria Sibřina - Nehvizdy 1:1 (0:0)
    So 01.10. 16:00 Velké Popovice - Úvaly B 2:0 (1:0)

    7.kolo

    So 08.10. 16:00 Nehvizdy - Velké Popovice 2:0 (1:0)
    So 08.10. 16:00 Stř. Skalice - Viktoria Sibřina 7:1 (5:1)
    So 08.10. 16:00 Dobřejovice - Mukařov 2:4 (2:0)
    So 08.10. 16:00 Vyžlovka - Pacov 6:0 (2:0)
    So 08.10. 16:00 Záluží - Mochov 1:3 (1:1)
    Ne 09.10. 00:00 Úvaly B - Kostelec n. Č.L. 5:4 (1:2)
    Ne 09.10. 16:00 Kunice B - Měšice 9:2 (5:0)

    8.kolo

    So 15.10. 15:30 Kostelec n. Č.L. - Mochov 1:2 (1:1)
    So 15.10. 15:30 Pacov - Záluží 7:2 (5:2)
    So 15.10. 15:30 Měšice - Vyžlovka 2:2 (2:0)
    So 15.10. 15:30 Mukařov - Kunice B 0:5 (0:2)
    So 15.10. 15:30 Viktoria Sibřina - Dobřejovice 3:5 (3:4)
    So 15.10. 15:30 Velké Popovice - Stř. Skalice 2:6 (1:3)
    Ne 16.10. 15:30 Úvaly B - Nehvizdy 7:2 (5:1)

    9.kolo

    So 22.10. 15:30 Nehvizdy - Kostelec n. Č.L. 3:0 (0:0)
    So 22.10. 15:30 Stř. Skalice - Úvaly B 3:1 (1:0)
    So 22.10. 15:30 Dobřejovice - Velké Popovice 2:4 (2:1)
    So 22.10. 15:30 Vyžlovka - Mukařov 5:0 (3:0)
    So 22.10. 15:30 Záluží - Měšice 3:1 (0:0)
    So 22.10. 15:30 Mochov - Pacov 3:1 (3:0)
    Ne 23.10. 15:30 Kunice B - Viktoria Sibřina 5:0 (3:0)

    10.kolo

    So 29.10. 00:00 Kostelec n. Č.L. - Pacov 1:1 (1:1)
    So 29.10. 14:30 Měšice - Mochov 3:2 (1:1)
    So 29.10. 14:30 Mukařov - Záluží 8:2 (6:0)
    So 29.10. 14:30 Viktoria Sibřina - Vyžlovka 2:1 (0:0)
    So 29.10. 14:30 Velké Popovice - Kunice B 1:4 (1:1)
    So 29.10. 14:30 Nehvizdy - Stř. Skalice 3:3 (0:2)
    Ne 30.10. 14:30 Úvaly B - Dobřejovice 1:3 (1:2)

    11.kolo

    So 05.11. 14:00 Stř. Skalice - Kostelec n. Č.L. 5:0 (4:0)
    So 05.11. 14:00 Dobřejovice - Nehvizdy 0:1 (0:1)
    So 05.11. 14:00 Vyžlovka - Velké Popovice 4:0 (3:0)
    So 05.11. 14:00 Záluží - Viktoria Sibřina 0:0 (0:0)
    So 05.11. 14:00 Mochov - Mukařov 5:0 (2:0)
    So 05.11. 14:00 Pacov - Měšice 3:4 (0:1)
    Ne 06.11. 14:00 Kunice B - Úvaly B 7:1 (2:1)

    12.kolo

    So 12.11. 14:00 Kostelec n. Č.L. - Měšice 0:4 (0:2)
    So 12.11. 14:00 Mukařov - Pacov 3:2 (1:1)
    So 12.11. 14:00 Viktoria Sibřina - Mochov 0:1 (0:0)
    So 12.11. 14:00 Velké Popovice - Záluží 3:0
    So 12.11. 14:00 Nehvizdy - Kunice B 0:7 (0:5)
    So 12.11. 14:00 Stř. Skalice - Dobřejovice 9:0
    Ne 13.11. 14:00 Úvaly B - Vyžlovka 0:2 (0:2)

    13.kolo

    So 19.11. 13:30 Dobřejovice - Kostelec n. Č.L. 6:2 (4:2)
    So 19.11. 13:30 Vyžlovka - Nehvizdy 4:0 (3:0)
    So 19.11. 13:30 Záluží - Úvaly B 0:1 (0:1)
    So 19.11. 13:30 Mochov - Velké Popovice 3:1 (0:1)
    So 19.11. 13:30 Pacov - Viktoria Sibřina 2:3 (0:2)
    So 19.11. 13:30 Měšice - Mukařov 1:1 (0:0)
    Ne 20.11. 13:30 Kunice B - Stř. Skalice 4:0 (1:0)

    14.kolo

    So 24.03. 13:00 Kunice B - Dobřejovice 10:1 (4:0)
    So 24.03. 15:00 Kostelec n. Č.L. - Mukařov 1:2 (0:2)
    So 24.03. 15:00 Měšice - Viktoria Sibřina 0:3 (0:1)
    So 24.03. 15:00 Pacov - Velké Popovice 0:1 (0:1)
    So 24.03. 15:00 Mochov - Úvaly B 2:1 (0:0)
    So 24.03. 15:00 Záluží - Nehvizdy 1:0
    So 24.03. 15:00 Vyžlovka - Stř. Skalice 2:3 (1:0)

    15.kolo

    So 31.03. 16:30 Dobřejovice - Vyžlovka 1:2
    So 31.03. 16:30 Stř. Skalice - Záluží 4:3 (1:1)
    So 31.03. 16:30 Nehvizdy - Mochov 3:4 (1:2)
    So 31.03. 16:30 Velké Popovice - Měšice 3:2 (2:0)
    So 31.03. 16:30 Viktoria Sibřina - Mukařov 4:2 (0:2)
    Ne 01.04. 16:30 Kunice B - Kostelec n. Č.L. 9:1 (2:0)
    Ne 01.04. 16:30 Úvaly B - Pacov 0:1 (0:0)

    16.kolo

    So 07.04. 16:30 Kostelec n. Č.L. - Viktoria Sibřina 0:3 (0:0)
    So 07.04. 16:30 Mukařov - Velké Popovice 0:0 (0:0)
    So 07.04. 16:30 Měšice - Úvaly B 4:1 (3:0)
    So 07.04. 16:30 Pacov - Nehvizdy 3:3 (2:1)
    So 07.04. 16:30 Mochov - Stř. Skalice 2:2 (2:1)
    So 07.04. 16:30 Záluží - Dobřejovice 1:2 (0:0)
    So 07.04. 16:30 Vyžlovka - Kunice B 0:1 (0:1)

    17.kolo

    So 14.04. 17:00 Vyžlovka - Kostelec n. Č.L. 3:1 (0:0)
    So 14.04. 17:00 Dobřejovice - Mochov 5:2 (4:0)
    So 14.04. 17:00 Stř. Skalice - Pacov 2:2
    So 14.04. 17:00 Nehvizdy - Měšice 3:0 (1:0)
    So 14.04. 17:00 Velké Popovice - Viktoria Sibřina 1:1 (1:0)
    Ne 15.04. 17:00 Kunice B - Záluží 2:0 (1:0)
    Ne 15.04. 17:00 Úvaly B - Mukařov 0:1 (0:1)

    18.kolo

    So 21.04. 17:00 Kostelec n. Č.L. - Velké Popovice 1:2 (1:1)
    So 21.04. 17:00 Viktoria Sibřina - Úvaly B 4:1 (3:1)
    So 21.04. 17:00 Mukařov - Nehvizdy 0:0
    So 21.04. 17:00 Měšice - Stř. Skalice 0:6 (0:2)
    So 21.04. 17:00 Pacov - Dobřejovice 1:1
    So 21.04. 17:00 Mochov - Kunice B 1:3 (0:3)
    So 21.04. 17:00 Záluží - Vyžlovka 1:3 (1:1)

    19.kolo

    Čt 26.04. 18:00 Kunice B - Pacov 3:0 (2:0)
    So 28.04. 17:00 Záluží - Kostelec n. Č.L. 4:2 (1:2)
    So 28.04. 17:00 Vyžlovka - Mochov 1:1 (0:0)
    So 28.04. 17:00 Dobřejovice - Měšice 3:2 (2:1)
    So 28.04. 17:00 Stř. Skalice - Mukařov 7:2 (3:1)
    So 28.04. 17:00 Nehvizdy - Viktoria Sibřina 4:1 (1:0)
    So 28.04. 17:00 Úvaly B - Velké Popovice 1:2 (0:0)

    20.kolo

    So 05.05. 17:00 Kostelec n. Č.L. - Úvaly B 0:4
    So 05.05. 17:00 Velké Popovice - Nehvizdy 4:2 (3:1)
    So 05.05. 17:00 Viktoria Sibřina - Stř. Skalice 4:3 (1:1)
    So 05.05. 17:00 Mukařov - Dobřejovice 1:1 (0:1)
    So 05.05. 17:00 Měšice - Kunice B 0:2 (0:1)
    So 05.05. 17:00 Pacov - Vyžlovka 2:2 (1:1)
    So 05.05. 17:00 Mochov - Záluží 3:0 (1:0)

    21.kolo

    So 12.05. 17:00 Mochov - Kostelec n. Č.L. 4:0 (2:0)
    So 12.05. 17:00 Záluží - Pacov 1:3
    So 12.05. 17:00 Vyžlovka - Měšice 4:2 (1:0)
    So 12.05. 17:00 Dobřejovice - Viktoria Sibřina 1:2 (0:1)
    So 12.05. 17:00 Stř. Skalice - Velké Popovice 2:0 (1:0)
    So 12.05. 17:00 Nehvizdy - Úvaly B 1:1 (1:1)
    Ne 13.05. 17:00 Kunice B - Mukařov 2:0 (0:0)

    22.kolo

    So 19.05. 17:00 Kostelec n. Č.L. - Nehvizdy 0:1 (0:0)
    So 19.05. 17:00 Úvaly B - Stř. Skalice 2:3 (1:2)
    So 19.05. 17:00 Velké Popovice - Dobřejovice 5:1 (2:0)
    So 19.05. 17:00 Viktoria Sibřina - Kunice B 2:3 (1:2)
    So 19.05. 17:00 Mukařov - Vyžlovka 1:1 (0:0)
    So 19.05. 17:00 Měšice - Záluží 7:1 (4:1)
    So 19.05. 17:00 Pacov - Mochov 3:2 (1:1)

    23.kolo

    So 26.05. 17:00 Pacov - Kostelec n. Č.L. 2:1 (2:0)
    So 26.05. 17:00 Mochov - Měšice 2:3 (2:1)
    So 26.05. 17:00 Záluží - Mukařov 0:1 (0:1)
    So 26.05. 17:00 Vyžlovka - Viktoria Sibřina 0:6 (0:2)
    So 26.05. 17:00 Dobřejovice - Úvaly B 4:5 (2:4)
    So 26.05. 17:00 Stř. Skalice - Nehvizdy 4:1 (2:1)
    Ne 27.05. 17:00 Kunice B - Velké Popovice 4:0 (3:0)

    24.kolo

    So 02.06. 17:00 Kostelec n. Č.L. - Stř. Skalice 2:2 (1:1)
    So 02.06. 17:00 Nehvizdy - Dobřejovice 4:3 (1:1)
    So 02.06. 17:00 Úvaly B - Kunice B 2:3 (0:1)
    So 02.06. 17:00 Viktoria Sibřina - Záluží 1:1 (1:1)
    So 02.06. 17:00 Mukařov - Mochov 5:1 (1:1)
    So 02.06. 17:00 Měšice - Pacov 1:3 (1:0)
    St 06.06. 18:00 Velké Popovice - Vyžlovka 0:1 (0:1)

    25.kolo

    So 09.06. 13:00 Kunice B - Nehvizdy 5:0 (2:0)
    So 09.06. 17:00 Měšice - Kostelec n. Č.L. 4:0
    So 09.06. 17:00 Pacov - Mukařov 2:8 (0:6)
    So 09.06. 17:00 Mochov - Viktoria Sibřina 3:2 (1:0)
    So 09.06. 17:00 Záluží - Velké Popovice 0:2
    So 09.06. 17:00 Vyžlovka - Úvaly B 1:0 (1:0)
    So 09.06. 17:00 Dobřejovice - Stř. Skalice 2:6 (0:4)

    26.kolo

    So 16.06. 17:00 Kostelec n. Č.L. - Dobřejovice 1:3
    So 16.06. 17:00 Stř. Skalice - Kunice B 3:8 (1:4)
    So 16.06. 17:00 Nehvizdy - Vyžlovka 2:0 (2:0)
    So 16.06. 17:00 Úvaly B - Záluží 5:1 (2:0)
    So 16.06. 17:00 Velké Popovice - Mochov 3:2 (2:0)
    So 16.06. 17:00 Viktoria Sibřina - Pacov 4:0 (3:0)
    So 16.06. 17:00 Mukařov - Měšice 7:0 (3:0)
    Správce soutěže: Daniel Říha

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 26 0 0 129:18 78
    2. 26 18 5 3 98:47 59
    3. 26 15 2 9 49:46 47
    4. 26 13 6 7 55:40 45
    5. 26 14 3 9 59:55 45
    6. 26 12 5 9 59:50 41
    7. 26 12 5 9 58:51 41
    8. 26 11 5 10 48:54 38
    9. 26 9 3 14 59:78 30
    10. 26 9 2 15 52:78 29
    11. 26 7 6 13 45:68 27
    12. 26 7 3 16 48:60 24
    13. 26 3 2 21 26:85 11
    14. 26 1 3 22 32:87 6