Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 4. srpna 2020
svátek má Dominik.
Hlavní menu
  • ID: 3833
  • Návštěvy: 44/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5607
    Týden:
    44
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 09.08. 16:30 Mohelnice - Žďár n.Sázavou 1:1 (0:0)
    So 09.08. 16:30 Napajedla - Otrokovice 0:0 (0:0)
    So 09.08. 16:30 Hulín - Třebíč 0:0 (0:0)
    So 09.08. 16:30 Šardice - Boskovice 2:0 (1:0)
    Ne 10.08. 10:15 Velké Meziříčí - Protivanov 1:2 (0:0)
    Ne 10.08. 16:30 Vyškov - Ždírec n.D. 0:1 (0:0)
    Ne 10.08. 16:30 Rájec - Líšeň 1:2 (1:1)
    Ne 10.08. 16:30 Konice - Rousínov 2:0 (0:0)

    2.kolo

    So 16.08. 16:30 Rousínov - Velké Meziříčí 2:3 (1:1)
    So 16.08. 16:30 Líšeň - Konice 2:0 (0:0)
    So 16.08. 16:30 Třebíč - Rájec 2:0 (1:0)
    So 16.08. 16:30 Otrokovice - Hulín 0:0 (0:0)
    Ne 17.08. 10:15 Žďár n.Sázavou - Napajedla 3:0 (2:0)
    Ne 17.08. 16:30 Ždírec n.D. - Boskovice 1:1 (1:0)
    Ne 17.08. 16:30 Protivanov - Šardice 1:1 (0:0)
    Ne 17.08. 16:30 Vyškov - Mohelnice 4:2 (2:2)

    3.kolo

    22.08. 17:30 Boskovice - Protivanov 1:0 (0:0)
    So 23.08. 16:30 Mohelnice - Ždírec n.D. 0:2 (0:1)
    So 23.08. 16:30 Napajedla - Vyškov 1:3 (0:1)
    So 23.08. 16:30 Hulín - Žďár n.Sázavou 6:0 (4:0)
    So 23.08. 16:30 Šardice - Rousínov 2:1 (1:1)
    Ne 24.08. 10:15 Velké Meziříčí - Líšeň 1:3 (0:2)
    Ne 24.08. 16:30 Rájec - Otrokovice 3:1 (1:1)
    Ne 24.08. 16:30 Konice - Třebíč 1:0 (1:0)

    4.kolo

    So 30.08. 16:30 Rousínov - Boskovice 1:1 (1:0)
    So 30.08. 16:30 Líšeň - Šardice 1:2 (0:1)
    So 30.08. 16:30 Třebíč - Velké Meziříčí 2:1 (2:1)
    So 30.08. 16:30 Otrokovice - Konice 2:3 (1:0)
    So 30.08. 16:30 Mohelnice - Napajedla 1:1 (0:0)
    Ne 31.08. 10:15 Žďár n.Sázavou - Rájec 2:0 (0:0)
    Ne 31.08. 16:30 Ždírec n.D. - Protivanov 2:0 (2:0)
    Ne 31.08. 16:30 Vyškov - Hulín 1:0 (0:0)

    15.kolo

    St 03.09. 16:30 Šardice - Ždírec n.D. 2:1 (0:0)
    St 03.09. 16:30 Protivanov - Konice 1:2 (0:0)
    St 03.09. 16:30 Rousínov - Rájec 3:1 (0:1)
    St 03.09. 16:30 Třebíč - Napajedla 1:1 (1:0)
    St 03.09. 17:00 Žďár n.Sázavou - Vyškov 3:1 (0:1)
    St 10.09. 17:00 Líšeň - Hulín 2:2 (1:2)
    St 17.09. 16:30 Otrokovice - Mohelnice 1:0 (1:0)
    St 17.09. 17:00 Boskovice - Velké Meziříčí 2:2 (1:0)

    5.kolo

    So 06.09. 16:00 Velké Meziříčí - Otrokovice 2:0 (1:0)
    So 06.09. 16:30 Napajedla - Ždírec n.D. 0:0 (0:0)
    So 06.09. 16:30 Hulín - Mohelnice 3:1 (2:0)
    So 06.09. 16:30 Boskovice - Líšeň 2:1 (0:0)
    Ne 07.09. 16:30 Rájec - Vyškov 0:2 (0:1)
    Ne 07.09. 16:30 Konice - Žďár n.Sázavou 1:0 (1:0)
    Ne 07.09. 16:30 Šardice - Třebíč 1:1 (1:0)
    Ne 07.09. 16:30 Protivanov - Rousínov 2:0 (1:0)

    6.kolo

    So 13.09. 16:00 Otrokovice - Šardice 0:2 (0:1)
    So 13.09. 16:00 Mohelnice - Rájec 0:0 (0:0)
    So 13.09. 16:00 Napajedla - Hulín 0:1 (0:1)
    So 13.09. 16:30 Líšeň - Protivanov 1:0 (0:0)
    So 13.09. 16:30 Třebíč - Boskovice 2:1 (1:0)
    Ne 14.09. 10:15 Žďár n.Sázavou - Velké Meziříčí 4:2 (2:0)
    Ne 14.09. 16:30 Ždírec n.D. - Rousínov 1:2 (0:2)
    Ne 14.09. 16:30 Vyškov - Konice 3:3 (1:3)

    7.kolo

    So 20.09. 16:00 Hulín - Ždírec n.D. 4:0 (2:0)
    So 20.09. 16:00 Šardice - Žďár n.Sázavou 2:0 (0:0)
    So 20.09. 16:00 Boskovice - Otrokovice 0:5 (0:4)
    So 20.09. 16:00 Rousínov - Líšeň 0:1 (0:0)
    Ne 21.09. 10:15 Velké Meziříčí - Vyškov 2:0 (1:0)
    Ne 21.09. 16:00 Rájec - Napajedla 1:1 (0:0)
    Ne 21.09. 16:00 Konice - Mohelnice 2:1 (2:1)
    Ne 21.09. 16:00 Protivanov - Třebíč 0:1 (0:0)

    8.kolo

    So 27.09. 16:00 Třebíč - Rousínov 1:1 (1:0)
    So 27.09. 16:00 Otrokovice - Protivanov 4:0 (3:0)
    So 27.09. 16:00 Mohelnice - Velké Meziříčí 1:2 (0:2)
    So 27.09. 16:00 Napajedla - Konice 2:3 (0:0)
    So 27.09. 16:00 Hulín - Rájec 2:0 (1:0)
    Ne 28.09. 10:15 Žďár n.Sázavou - Boskovice 4:1 (1:1)
    Ne 28.09. 16:00 Ždírec n.D. - Líšeň 0:5 (0:1)
    Ne 28.09. 16:00 Vyškov - Šardice 1:0 (1:0)

    9.kolo

    So 04.10. 15:30 Šardice - Mohelnice 5:0 (1:0)
    So 04.10. 15:30 Boskovice - Vyškov 1:1 (0:1)
    So 04.10. 15:30 Rousínov - Otrokovice 2:1 (1:0)
    So 04.10. 15:30 Líšeň - Třebíč 2:0 (0:0)
    Ne 05.10. 10:15 Velké Meziříčí - Napajedla 1:2 (0:1)
    Ne 05.10. 15:30 Rájec - Ždírec n.D. 1:0 (0:0)
    Ne 05.10. 15:30 Konice - Hulín 2:3 (1:1)
    Ne 05.10. 15:30 Protivanov - Žďár n.Sázavou 1:0 (0:0)

    10.kolo

    So 11.10. 15:30 Otrokovice - Líšeň 0:2 (0:1)
    So 11.10. 15:30 Mohelnice - Boskovice 3:1 (2:0)
    So 11.10. 15:30 Napajedla - Šardice 0:3 (0:0)
    So 11.10. 15:30 Hulín - Velké Meziříčí 3:0 (1:0)
    Ne 12.10. 10:15 Žďár n.Sázavou - Rousínov 1:1 (1:1)
    Ne 12.10. 15:30 Ždírec n.D. - Třebíč 0:2
    Ne 12.10. 15:30 Vyškov - Protivanov 1:0 (1:0)
    Ne 12.10. 15:30 Rájec - Konice 1:1 (1:0)

    11.kolo

    So 18.10. 15:00 Šardice - Hulín 1:1 (0:0)
    So 18.10. 15:00 Boskovice - Napajedla 1:0 (1:0)
    So 18.10. 15:00 Líšeň - Žďár n.Sázavou 2:3 (1:1)
    So 18.10. 15:00 Třebíč - Otrokovice 1:0 (0:0)
    Ne 19.10. 10:15 Velké Meziříčí - Rájec 0:1 (0:1)
    Ne 19.10. 15:00 Konice - Ždírec n.D. 0:3 (0:1)
    Ne 19.10. 15:00 Protivanov - Mohelnice 1:2 (0:1)
    Ne 19.10. 15:00 Rousínov - Vyškov 1:3 (0:1)

    12.kolo

    So 25.10. 14:30 Mohelnice - Rousínov 0:1 (0:0)
    So 25.10. 14:30 Napajedla - Protivanov 3:1 (2:1)
    So 25.10. 14:30 Hulín - Boskovice 1:0 (1:0)
    Ne 26.10. 10:15 Žďár n.Sázavou - Třebíč 2:3 (1:1)
    Ne 26.10. 14:30 Ždírec n.D. - Otrokovice 3:3 (0:2)
    Ne 26.10. 14:30 Vyškov - Líšeň 1:1 (0:0)
    Ne 26.10. 14:30 Rájec - Šardice 0:2 (0:0)
    Ne 26.10. 14:30 Konice - Velké Meziříčí 1:2 (1:1)

    13.kolo

    So 01.11. 14:00 Šardice - Konice 5:2 (4:2)
    So 01.11. 14:00 Boskovice - Rájec 3:0 (2:0)
    So 01.11. 14:00 Rousínov - Napajedla 2:2 (1:1)
    So 01.11. 14:00 Líšeň - Mohelnice 3:0 (0:0)
    So 01.11. 14:00 Třebíč - Vyškov 2:0 (1:0)
    So 01.11. 14:00 Otrokovice - Žďár n.Sázavou 1:1 (0:0)
    Ne 02.11. 10:15 Velké Meziříčí - Ždírec n.D. 1:0 (0:0)
    Ne 02.11. 14:00 Protivanov - Hulín 2:1 (1:1)

    14.kolo

    So 08.11. 14:00 Mohelnice - Třebíč 0:3 (0:0)
    So 08.11. 14:00 Napajedla - Líšeň 0:2 (0:0)
    So 08.11. 14:00 Hulín - Rousínov 0:2 (0:1)
    Ne 09.11. 10:15 Velké Meziříčí - Šardice 1:2 (0:1)
    Ne 09.11. 14:00 Ždírec n.D. - Žďár n.Sázavou 1:3 (0:0)
    Ne 09.11. 14:00 Vyškov - Otrokovice 1:0 (1:0)
    Ne 09.11. 14:00 Rájec - Protivanov 0:0 (0:0)
    Ne 09.11. 14:00 Konice - Boskovice 4:1 (0:0)

    16.kolo

    So 15.11. 13:30 Boskovice - Šardice 2:1 (0:0)
    So 15.11. 13:30 Rousínov - Konice 1:0
    So 15.11. 13:30 Líšeň - Rájec 2:1 (1:1)
    So 15.11. 13:30 Třebíč - Hulín 0:1 (0:0)
    So 15.11. 13:30 Otrokovice - Napajedla 4:2 (3:0)
    So 15.11. 13:30 Žďár n.Sázavou - Mohelnice 4:2 (2:0)
    Ne 16.11. 13:30 Protivanov - Velké Meziříčí 4:0 (1:0)
    Ne 16.11. 13:30 Ždírec n.D. - Vyškov 0:2 (0:0)

    17.kolo

    So 21.03. 15:00 Boskovice - Ždírec n.D. 3:1 (1:0)
    So 21.03. 15:00 Šardice - Protivanov 1:0 (0:0)
    So 21.03. 15:00 Hulín - Otrokovice 2:1 (2:0)
    So 21.03. 15:00 Mohelnice - Vyškov 2:0 (1:0)
    Ne 22.03. 10:15 Velké Meziříčí - Rousínov 2:0 (0:0)
    Ne 22.03. 15:00 Konice - Líšeň 0:4 (0:1)
    St 08.04. 16:30 Rájec - Třebíč 1:0 (0:0)
    St 08.04. 17:00 Napajedla - Žďár n.Sázavou 3:2 (2:1)

    18.kolo

    So 28.03. 15:00 Otrokovice - Rájec 3:1 (1:1)
    So 28.03. 15:00 Třebíč - Konice 1:1 (1:1)
    So 28.03. 15:00 Líšeň - Velké Meziříčí 3:1 (3:0)
    So 28.03. 15:00 Rousínov - Šardice 1:0 (0:0)
    Ne 29.03. 10:15 Žďár n.Sázavou - Hulín 1:1 (1:1)
    Ne 29.03. 15:00 Vyškov - Napajedla 4:1 (4:0)
    St 15.04. 16:30 Protivanov - Boskovice 4:0 (2:0)
    St 15.04. 17:00 Ždírec n.D. - Mohelnice 3:1 (1:0)

    19.kolo

    So 04.04. 15:30 Boskovice - Rousínov 1:0 (0:0)
    So 04.04. 15:30 Hulín - Vyškov 1:1 (0:1)
    So 04.04. 15:30 Napajedla - Mohelnice 1:1 (0:1)
    Ne 05.04. 10:15 Velké Meziříčí - Třebíč 0:3 (0:1)
    Ne 05.04. 15:30 Protivanov - Ždírec n.D. 2:0 (1:0)
    Ne 05.04. 15:30 Šardice - Líšeň 2:0 (2:0)
    Ne 05.04. 15:30 Konice - Otrokovice 1:2 (0:1)
    Ne 05.04. 15:30 Rájec - Žďár n.Sázavou 4:4 (1:3)

    20.kolo

    So 11.04. 15:30 Mohelnice - Hulín 0:2 (0:1)
    So 11.04. 15:30 Otrokovice - Velké Meziříčí 2:2 (1:2)
    So 11.04. 15:30 Třebíč - Šardice 0:1 (0:0)
    So 11.04. 15:30 Líšeň - Boskovice 2:0 (2:0)
    So 11.04. 15:30 Rousínov - Protivanov 0:1 (0:1)
    Ne 12.04. 10:15 Žďár n.Sázavou - Konice 0:1 (0:1)
    Ne 12.04. 15:30 Ždírec n.D. - Napajedla 1:0 (0:0)
    Ne 12.04. 15:30 Vyškov - Rájec 0:3 (0:1)

    21.kolo

    So 18.04. 16:00 Rousínov - Ždírec n.D. 2:1 (1:0)
    So 18.04. 16:00 Boskovice - Třebíč 0:2 (0:0)
    So 18.04. 16:00 Šardice - Otrokovice 1:1 (0:0)
    So 18.04. 16:00 Hulín - Napajedla 4:0 (3:0)
    Ne 19.04. 10:15 Velké Meziříčí - Žďár n.Sázavou 0:0 (0:0)
    Ne 19.04. 16:00 Protivanov - Líšeň 1:1 (0:1)
    Ne 19.04. 16:00 Konice - Vyškov 0:6 (0:4)
    Ne 19.04. 16:00 Rájec - Mohelnice 3:0 (1:0)

    22.kolo

    So 25.04. 16:00 Napajedla - Rájec 1:0 (0:0)
    So 25.04. 16:00 Mohelnice - Konice 3:0 (0:0)
    So 25.04. 16:00 Otrokovice - Boskovice 3:0 (3:0)
    So 25.04. 16:00 Třebíč - Protivanov 0:0 (0:0)
    So 25.04. 16:00 Líšeň - Rousínov 1:0 (1:0)
    Ne 26.04. 10:15 Žďár n.Sázavou - Šardice 0:4 (0:2)
    Ne 26.04. 16:00 Ždírec n.D. - Hulín 0:0 (0:0)
    Ne 26.04. 16:00 Vyškov - Velké Meziříčí 1:1 (0:1)

    23.kolo

    01.05. 16:30 Líšeň - Ždírec n.D. 2:1 (1:1)
    So 02.05. 16:30 Rousínov - Třebíč 1:2 (0:0)
    So 02.05. 16:30 Boskovice - Žďár n.Sázavou 1:1 (1:0)
    So 02.05. 16:30 Šardice - Vyškov 2:1 (1:0)
    Ne 03.05. 10:15 Velké Meziříčí - Mohelnice 1:0 (0:0)
    Ne 03.05. 16:30 Protivanov - Otrokovice 0:1 (0:1)
    Ne 03.05. 16:30 Konice - Napajedla 2:3 (1:1)
    Ne 03.05. 16:30 Rájec - Hulín 0:5 (0:1)

    24.kolo

    08.05. 16:30 Třebíč - Líšeň 1:1 (0:0)
    So 09.05. 16:30 Hulín - Konice 7:0 (3:0)
    So 09.05. 16:30 Napajedla - Velké Meziříčí 4:1 (1:1)
    So 09.05. 16:30 Mohelnice - Šardice 3:1 (1:0)
    So 09.05. 16:30 Otrokovice - Rousínov 2:1 (1:1)
    Ne 10.05. 10:15 Žďár n.Sázavou - Protivanov 0:3 (0:2)
    Ne 10.05. 16:30 Ždírec n.D. - Rájec 1:1 (1:1)
    Ne 10.05. 16:30 Vyškov - Boskovice 0:1 (0:1)

    30.kolo

    St 13.05. 16:30 Velké Meziříčí - Boskovice 1:1 (1:1)
    St 13.05. 16:30 Konice - Protivanov 3:4 (1:2)
    St 13.05. 16:30 Rájec - Rousínov 1:3 (1:1)
    St 13.05. 16:30 Hulín - Líšeň 0:3 (0:1)
    St 13.05. 16:30 Napajedla - Třebíč 1:1 (1:0)
    St 13.05. 16:30 Mohelnice - Otrokovice 2:5 (1:1)
    St 13.05. 16:30 Vyškov - Žďár n.Sázavou 2:0 (0:0)
    St 13.05. 17:00 Ždírec n.D. - Šardice 1:2 (0:1)

    25.kolo

    So 16.05. 16:30 Třebíč - Ždírec n.D. 5:1 (2:0)
    So 16.05. 16:30 Líšeň - Otrokovice 3:1 (0:0)
    So 16.05. 16:30 Rousínov - Žďár n.Sázavou 1:3
    So 16.05. 16:30 Boskovice - Mohelnice 1:3 (0:2)
    So 16.05. 16:30 Šardice - Napajedla 5:0 (0:0)
    Ne 17.05. 10:15 Velké Meziříčí - Hulín 3:0 (2:0)
    Ne 17.05. 16:30 Protivanov - Vyškov 2:2 (0:0)
    Ne 17.05. 16:30 Konice - Rájec 4:3 (0:1)

    26.kolo

    So 23.05. 16:30 Hulín - Šardice 1:4 (1:1)
    So 23.05. 16:30 Napajedla - Boskovice 3:1 (1:1)
    So 23.05. 16:30 Mohelnice - Protivanov 2:1 (0:1)
    So 23.05. 17:30 Otrokovice - Třebíč 1:0 (0:0)
    Ne 24.05. 10:15 Žďár n.Sázavou - Líšeň 1:4 (0:1)
    Ne 24.05. 16:30 Ždírec n.D. - Konice 0:1 (0:1)
    Ne 24.05. 16:30 Rájec - Velké Meziříčí 1:1 (1:0)
    Ne 24.05. 16:30 Vyškov - Rousínov 1:0 (0:0)

    27.kolo

    So 30.05. 16:30 Otrokovice - Ždírec n.D. 0:1 (0:1)
    So 30.05. 16:30 Třebíč - Žďár n.Sázavou 1:2 (1:1)
    So 30.05. 16:30 Líšeň - Vyškov 1:1 (1:0)
    So 30.05. 16:30 Rousínov - Mohelnice 3:0 (1:0)
    So 30.05. 16:30 Boskovice - Hulín 0:1 (0:1)
    So 30.05. 16:30 Šardice - Rájec 4:1 (2:1)
    Ne 31.05. 10:15 Velké Meziříčí - Konice 2:2 (0:2)
    Ne 31.05. 16:30 Protivanov - Napajedla 1:1 (1:1)

    28.kolo

    So 06.06. 16:00 Konice - Šardice 3:4 (2:4)
    So 06.06. 16:30 Ždírec n.D. - Velké Meziříčí 0:0 (0:0)
    So 06.06. 16:30 Rájec - Boskovice 3:1 (0:1)
    So 06.06. 16:30 Hulín - Protivanov 5:0 (3:0)
    So 06.06. 16:30 Napajedla - Rousínov 2:0 (0:0)
    So 06.06. 16:30 Mohelnice - Líšeň 1:3 (0:1)
    Ne 07.06. 10:15 Žďár n.Sázavou - Otrokovice 3:3 (0:2)
    Ne 07.06. 16:30 Vyškov - Třebíč 1:1 (1:1)

    29.kolo

    So 13.06. 16:30 Žďár n.Sázavou - Ždírec n.D. 0:3 (0:2)
    So 13.06. 16:30 Otrokovice - Vyškov 2:1 (1:1)
    So 13.06. 16:30 Třebíč - Mohelnice 4:1 (2:0)
    So 13.06. 16:30 Líšeň - Napajedla 3:1 (2:0)
    So 13.06. 16:30 Rousínov - Hulín 1:1 (1:0)
    So 13.06. 16:30 Protivanov - Rájec 1:0 (1:0)
    So 13.06. 16:30 Boskovice - Konice 1:1 (1:0)
    So 13.06. 16:30 Šardice - Velké Meziříčí 2:2 (0:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 21 5 4 66:26 68
    2. 30 21 5 4 63:24 68
    3. 30 16 8 6 58:25 56
    4. 30 14 9 7 42:23 51
    5. 30 13 8 9 45:34 47
    6. 30 12 7 11 49:40 43
    7. 30 11 6 13 35:36 39
    8. 30 10 8 12 48:56 38
    9. 30 11 5 14 46:67 38
    10. 30 9 9 12 38:48 36
    11. 30 10 5 15 33:39 35
    12. 30 8 9 13 36:53 33
    13. 30 8 7 15 29:53 31
    14. 30 8 6 16 29:45 30
    15. 30 7 7 16 32:51 28
    16. 30 7 4 19 33:62 25