Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 7. července 2020
svátek má Bohuslava.
Hlavní menu
  • ID: 3820
  • Návštěvy: 29/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5506
    Týden:
    29
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 19.07. 18:00 FC Petržalka - Prešov 1:0 (0:0)
    So 19.07. 18:30 Košice - Ružomberok 1:0 (1:0)
    So 19.07. 19:00 Slovan Bratislava - Banská Bystrica 0:0 (0:0)
    So 19.07. 19:00 Trnava - Dubnica 2:1 (2:1)
    So 19.07. 19:30 Nitra - Dunajská Streda 2:1 (2:1)
    So 19.07. 19:30 Žilina - Zlaté Moravce 3:0 (2:0)

    2.kolo

    25.07. 18:00 Dunajská Streda - Trnava 3:0 (0:0)
    So 26.07. 18:00 FC Petržalka - Žilina 0:2 (0:1)
    So 26.07. 19:00 Prešov - Ružomberok 3:2 (1:1)
    So 26.07. 19:00 Banská Bystrica - Košice 0:1 (0:1)
    So 26.07. 19:00 Zlaté Moravce - Nitra 1:1 (0:1)
    So 26.07. 19:30 Dubnica - Slovan Bratislava 1:3 (1:1)

    3.kolo

    So 02.08. 19:00 Nitra - FC Petržalka 1:2 (1:1)
    So 02.08. 19:00 Slovan Bratislava - Dunajská Streda 2:1 (0:1)
    So 02.08. 19:00 Košice - Dubnica 3:1 (1:1)
    So 02.08. 19:00 Ružomberok - Banská Bystrica 1:0 (1:0)
    Ne 03.08. 19:30 Žilina - Prešov 5:1 (2:0)
    St 13.08. 19:00 Trnava - Zlaté Moravce 2:0 (1:0)

    4.kolo

    08.08. 18:00 Dunajská Streda - Košice 1:3 (0:1)
    So 09.08. 19:00 Prešov - Banská Bystrica 2:0 (1:0)
    So 09.08. 19:00 Zlaté Moravce - Slovan Bratislava 1:0 (0:0)
    So 09.08. 19:30 Dubnica - Ružomberok 2:0 (1:0)
    So 09.08. 19:30 Žilina - Nitra 5:0 (2:0)
    St 08.10. 15:00 FC Petržalka - Trnava 1:1 (1:1)

    5.kolo

    So 16.08. 19:00 Ružomberok - Dunajská Streda 2:2 (2:1)
    So 16.08. 19:00 Košice - Zlaté Moravce 2:1 (2:0)
    So 16.08. 19:00 Banská Bystrica - Dubnica 1:0 (0:0)
    So 16.08. 19:00 Nitra - Prešov 1:0 (1:0)
    Ne 17.08. 18:00 Slovan Bratislava - FC Petržalka 4:1 (3:1)
    Po 18.08. 19:00 Trnava - Žilina 0:0 (0:0)

    6.kolo

    22.08. 16:30 FC Petržalka - Košice 2:3 (2:2)
    22.08. 17:00 Dunajská Streda - Banská Bystrica 2:1 (1:1)
    So 23.08. 19:00 Zlaté Moravce - Ružomberok 1:1 (0:1)
    So 23.08. 19:00 Prešov - Dubnica 1:4 (1:1)
    So 23.08. 19:30 Nitra - Trnava 1:5 (0:2)
    So 23.08. 19:30 Žilina - Slovan Bratislava 1:0 (1:0)

    7.kolo

    So 30.08. 17:00 Slovan Bratislava - Nitra 2:0 (0:0)
    So 30.08. 18:00 Ružomberok - FC Petržalka 2:0 (2:0)
    So 30.08. 19:00 Banská Bystrica - Zlaté Moravce 0:0 (0:0)
    So 30.08. 19:30 Dubnica - Dunajská Streda 2:2 (0:1)
    So 30.08. 20:15 Trnava - Prešov 0:0 (0:0)
    Ne 31.08. 18:30 Košice - Žilina 0:0 (0:0)

    8.kolo

    So 13.09. 15:30 FC Petržalka - Banská Bystrica 1:1 (1:0)
    So 13.09. 18:30 Nitra - Košice 2:1 (1:0)
    So 13.09. 19:00 Prešov - Dunajská Streda 1:0 (1:0)
    So 13.09. 19:30 Žilina - Ružomberok 1:1 (0:0)
    Ne 14.09. 17:00 Zlaté Moravce - Dubnica 0:0 (0:0)
    Út 23.09. 19:00 Trnava - Slovan Bratislava 1:1 (0:0)

    9.kolo

    So 20.09. 15:00 Dunajská Streda - Zlaté Moravce 1:0 (0:0)
    So 20.09. 17:00 Slovan Bratislava - Prešov 4:1 (1:0)
    So 20.09. 20:15 Košice - Trnava 2:1 (1:0)
    Ne 21.09. 17:15 Ružomberok - Nitra 3:0 (2:0)
    Ne 21.09. 17:30 Dubnica - FC Petržalka 2:1 (1:0)
    Po 22.09. 20:15 Banská Bystrica - Žilina 1:0 (1:0)

    10.kolo

    So 27.09. 15:00 FC Petržalka - Dunajská Streda 0:0 (0:0)
    So 27.09. 18:00 Prešov - Zlaté Moravce 1:0 (1:0)
    So 27.09. 18:30 Nitra - Banská Bystrica 1:2 (1:0)
    So 27.09. 19:30 Žilina - Dubnica 3:1 (0:0)
    So 27.09. 20:15 Trnava - Ružomberok 2:0 (1:0)
    Ne 28.09. 17:15 Slovan Bratislava - Košice 2:0 (1:0)

    11.kolo

    So 04.10. 14:30 Košice - Prešov 5:5 (1:2)
    So 04.10. 16:00 Ružomberok - Slovan Bratislava 1:1 (0:0)
    So 04.10. 17:00 Banská Bystrica - Trnava 0:1 (0:0)
    So 04.10. 17:30 Dubnica - Nitra 1:2 (0:2)
    Ne 05.10. 14:30 Dunajská Streda - Žilina 2:0 (1:0)
    Ne 05.10. 17:15 Zlaté Moravce - FC Petržalka 0:5 (0:2)

    12.kolo

    So 18.10. 14:00 Dunajská Streda - Nitra 1:0 (1:0)
    So 18.10. 16:00 Ružomberok - Košice 0:0 (0:0)
    So 18.10. 17:00 Zlaté Moravce - Žilina 0:2 (0:2)
    So 18.10. 17:30 Dubnica - Trnava 0:1 (0:0)
    So 18.10. 20:15 Banská Bystrica - Slovan Bratislava 2:3 (2:0)
    Ne 19.10. 17:15 Prešov - FC Petržalka 1:0 (0:0)

    13.kolo

    So 25.10. 16:30 Košice - Banská Bystrica 0:0 (0:0)
    So 25.10. 17:00 Ružomberok - Prešov 3:0 (1:0)
    So 25.10. 17:00 Trnava - Dunajská Streda 1:1 (0:0)
    So 25.10. 17:30 Nitra - Zlaté Moravce 1:2 (1:1)
    So 25.10. 20:15 Slovan Bratislava - Dubnica 3:1 (2:1)
    Ne 26.10. 17:15 Žilina - FC Petržalka 3:1 (3:0)

    14.kolo

    So 01.11. 13:30 Dunajská Streda - Slovan Bratislava 0:4 (0:1)
    So 01.11. 17:00 Banská Bystrica - Ružomberok 0:2 (0:0)
    So 01.11. 17:00 Zlaté Moravce - Trnava 0:1 (0:1)
    So 01.11. 17:30 Dubnica - Košice 3:1 (1:0)
    So 01.11. 20:15 FC Petržalka - Nitra 1:1 (1:1)
    Ne 02.11. 15:30 Prešov - Žilina 1:0 (0:0)

    15.kolo

    So 08.11. 15:00 Banská Bystrica - Prešov 2:1 (0:0)
    So 08.11. 16:00 Ružomberok - Dubnica 2:2 (0:1)
    So 08.11. 16:30 Košice - Dunajská Streda 1:1 (0:0)
    So 08.11. 17:00 Trnava - FC Petržalka 4:2 (3:2)
    So 08.11. 17:00 Slovan Bratislava - Zlaté Moravce 6:0 (1:0)
    Ne 09.11. 17:15 Nitra - Žilina 0:2 (0:1)

    16.kolo

    So 15.11. 13:30 Dunajská Streda - Ružomberok 3:2 (1:1)
    So 15.11. 17:00 Zlaté Moravce - Košice 2:2 (0:2)
    So 15.11. 17:00 Prešov - Nitra 1:1 (0:1)
    So 15.11. 17:30 Dubnica - Banská Bystrica 2:0 (1:0)
    So 15.11. 20:15 Žilina - Trnava 5:1 (2:0)
    Ne 16.11. 17:15 FC Petržalka - Slovan Bratislava 1:1 (0:1)

    17.kolo

    So 22.11. 14:00 Banská Bystrica - Dunajská Streda 0:0 (0:0)
    So 22.11. 16:00 Ružomberok - Zlaté Moravce 1:0 (0:0)
    So 22.11. 16:30 Košice - FC Petržalka 1:2 (0:1)
    So 22.11. 17:30 Dubnica - Prešov 0:0 (0:0)
    So 22.11. 20:15 Trnava - Nitra 3:1 (2:1)
    Ne 23.11. 17:15 Slovan Bratislava - Žilina 2:0 (1:0)

    18.kolo

    So 29.11. 13:00 FC Petržalka - Ružomberok 2:2 (0:1)
    So 29.11. 17:00 Prešov - Trnava 0:0 (0:0)
    So 29.11. 17:00 Zlaté Moravce - Banská Bystrica 1:5 (0:2)
    So 29.11. 17:00 Dunajská Streda - Dubnica 1:0 (0:0)
    So 29.11. 20:15 Nitra - Slovan Bratislava 0:1 (0:0)
    Ne 30.11. 17:15 Žilina - Košice 2:1 (1:0)

    20.kolo

    So 07.03. 14:00 Trnava - Košice 2:1 (1:1)
    So 07.03. 17:00 Zlaté Moravce - Dunajská Streda 1:1 (0:0)
    So 07.03. 17:00 Nitra - Ružomberok 2:1 (1:0)
    So 07.03. 17:30 Žilina - Banská Bystrica 1:0 (1:0)
    Ne 08.03. 17:15 Prešov - Slovan Bratislava 1:2 (0:1)
    St 18.03. 14:30 FC Petržalka - Dubnica 3:0 (1:0)

    21.kolo

    So 14.03. 14:30 Banská Bystrica - Nitra 2:1 (1:0)
    So 14.03. 16:00 Dunajská Streda - FC Petržalka 0:4 (0:3)
    So 14.03. 17:00 Zlaté Moravce - Prešov 1:1 (0:1)
    So 14.03. 17:30 Dubnica - Žilina 2:0 (0:0)
    Ne 15.03. 17:15 Košice - Slovan Bratislava 0:0 (0:0)
    Út 14.04. 17:00 Ružomberok - Trnava 1:0 (1:0)

    22.kolo

    Ne 22.03. 14:30 FC Petržalka - Zlaté Moravce 5:0 (3:0)
    Ne 22.03. 15:00 Trnava - Banská Bystrica 2:0 (1:0)
    Ne 22.03. 16:30 Prešov - Košice 1:2 (0:1)
    Ne 22.03. 17:00 Slovan Bratislava - Ružomberok 2:0 (0:0)
    Ne 22.03. 17:00 Nitra - Dubnica 2:1 (0:0)
    Ne 22.03. 17:30 Žilina - Dunajská Streda 5:1 (2:0)

    23.kolo

    03.04. 18:00 Nitra - Dunajská Streda 3:0 (0:0)
    So 04.04. 14:00 Košice - Ružomberok 2:1 (0:0)
    So 04.04. 15:00 FC Petržalka - Prešov 3:0 (2:0)
    So 04.04. 17:00 Slovan Bratislava - Banská Bystrica 5:0 (2:0)
    So 04.04. 19:30 Žilina - Zlaté Moravce 2:1 (0:0)
    Ne 05.04. 14:00 Trnava - Dubnica 0:2 (0:0)

    19.kolo

    Út 07.04. 16:00 Košice - Nitra 0:0 (0:0)
    St 08.04. 16:30 Ružomberok - Žilina 0:1 (0:0)
    St 08.04. 17:30 Dubnica - Zlaté Moravce 1:1 (0:1)
    St 08.04. 17:30 Banská Bystrica - FC Petržalka 0:1 (0:1)
    St 08.04. 18:00 Dunajská Streda - Prešov 2:1 (2:1)
    St 08.04. 18:00 Slovan Bratislava - Trnava 1:2 (0:0)

    24.kolo

    So 11.04. 14:00 Dubnica - Slovan Bratislava 0:1 (0:0)
    So 11.04. 16:00 Banská Bystrica - Košice 0:0 (0:0)
    So 11.04. 18:00 Dunajská Streda - Trnava 1:4 (1:1)
    So 11.04. 18:30 Prešov - Ružomberok 2:2 (2:1)
    Ne 12.04. 17:15 FC Petržalka - Žilina 0:0 (0:0)
    Ne 12.04. 19:00 Zlaté Moravce - Nitra 1:0 (0:0)

    25.kolo

    So 18.04. 14:00 Ružomberok - Banská Bystrica 1:0 (1:0)
    So 18.04. 14:00 Košice - Dubnica 2:1 (1:1)
    So 18.04. 16:00 Trnava - Zlaté Moravce 3:1 (2:1)
    So 18.04. 18:00 Nitra - FC Petržalka 1:1 (1:0)
    So 18.04. 19:30 Žilina - Prešov 2:2 (1:2)
    Ne 19.04. 17:15 Slovan Bratislava - Dunajská Streda 6:0 (3:0)

    26.kolo

    So 25.04. 14:00 FC Petržalka - Trnava 0:0 (0:0)
    So 25.04. 18:30 Prešov - Banská Bystrica 2:1 (1:1)
    So 25.04. 19:00 Dunajská Streda - Košice 2:1 (1:1)
    So 25.04. 19:00 Zlaté Moravce - Slovan Bratislava 0:3 (0:2)
    So 25.04. 19:00 Dubnica - Ružomberok 1:1 (1:0)
    Ne 26.04. 14:00 Žilina - Nitra 2:0 (1:0)

    27.kolo

    So 02.05. 14:00 Slovan Bratislava - FC Petržalka 2:0 (1:0)
    So 02.05. 16:00 Banská Bystrica - Dubnica 3:0 (2:0)
    So 02.05. 18:00 Ružomberok - Dunajská Streda 0:0 (0:0)
    So 02.05. 18:30 Košice - Zlaté Moravce 2:0 (1:0)
    So 02.05. 19:00 Nitra - Prešov 0:0 (0:0)
    Ne 03.05. 14:00 Trnava - Žilina 1:1 (1:1)

    28.kolo

    So 09.05. 17:00 FC Petržalka - Košice 3:2 (2:2)
    So 09.05. 18:30 Prešov - Dubnica 2:3 (2:0)
    So 09.05. 19:00 Dunajská Streda - Banská Bystrica 1:3 (1:1)
    So 09.05. 19:00 Zlaté Moravce - Ružomberok 0:3 (0:1)
    Ne 10.05. 17:15 Žilina - Slovan Bratislava 0:1 (0:0)
    St 20.05. 14:00 Nitra - Trnava 1:1 (0:0)

    29.kolo

    St 13.05. 17:00 Slovan Bratislava - Nitra 3:1 (2:1)
    St 13.05. 17:00 Trnava - Prešov 0:3 (0:1)
    St 13.05. 17:00 Banská Bystrica - Zlaté Moravce 2:1 (1:0)
    St 13.05. 17:15 Košice - Žilina 3:0 (1:0)
    St 13.05. 18:00 Ružomberok - FC Petržalka 3:0 (1:0)
    St 13.05. 19:00 Dubnica - Dunajská Streda 3:0 (2:0)

    30.kolo

    So 16.05. 17:00 FC Petržalka - Banská Bystrica 1:1 (0:1)
    So 16.05. 18:00 Žilina - Ružomberok 2:0 (2:0)
    So 16.05. 18:30 Prešov - Dunajská Streda 2:1 (0:0)
    So 16.05. 19:00 Nitra - Košice 4:1 (3:0)
    So 16.05. 19:00 Zlaté Moravce - Dubnica 2:0 (1:0)
    Ne 17.05. 17:15 Trnava - Slovan Bratislava 1:1 (1:0)

    31.kolo

    So 23.05. 17:30 Dunajská Streda - Zlaté Moravce 1:2 (0:2)
    So 23.05. 17:30 Banská Bystrica - Žilina 1:1 (0:1)
    So 23.05. 17:30 Slovan Bratislava - Prešov 1:1 (0:1)
    So 23.05. 17:30 Dubnica - FC Petržalka 0:0 (0:0)
    So 23.05. 17:30 Ružomberok - Nitra 1:1 (0:1)
    So 23.05. 17:30 Košice - Trnava 2:1 (0:1)

    32.kolo

    Út 26.05. 17:30 FC Petržalka - Dunajská Streda 3:0 (3:0)
    Út 26.05. 17:30 Slovan Bratislava - Košice 1:2 (0:1)
    Út 26.05. 17:30 Nitra - Banská Bystrica 2:1 (1:0)
    Út 26.05. 17:30 Prešov - Zlaté Moravce 2:1 (0:0)
    Út 26.05. 17:30 Trnava - Ružomberok 0:4 (0:3)
    Út 26.05. 17:30 Žilina - Dubnica 5:2 (2:1)

    33.kolo

    So 30.05. 17:30 Dunajská Streda - Žilina 0:0 (0:0)
    So 30.05. 17:30 Ružomberok - Slovan Bratislava 5:1 (3:1)
    So 30.05. 17:30 Banská Bystrica - Trnava 1:2 (0:0)
    So 30.05. 17:30 Zlaté Moravce - FC Petržalka 0:3 (0:2)
    So 30.05. 17:30 Dubnica - Nitra 4:1 (2:1)
    So 30.05. 17:30 Košice - Prešov 1:1 (0:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 33 21 7 5 69:25 70
    2. 33 18 8 7 56:26 62
    3. 33 15 10 8 45:38 55
    4. 33 14 10 9 48:42 52
    5. 33 12 11 10 48:34 47
    6. 33 12 11 10 50:38 47
    7. 33 10 11 12 40:50 41
    8. 33 10 7 16 43:49 37
    9. 33 9 9 15 32:59 36
    10. 33 9 8 16 30:39 35
    11. 33 9 8 16 34:53 35
    12. 33 5 8 20 21:63 23