Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 31. května 2020
svátek má Kamila.
Hlavní menu
  • ID: 3814
  • Návštěvy: 49/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7124
    Týden:
    49
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    01.08. 13:00 Ústí n/L - Bohemians 1905 0:1 (0:1)
    01.08. 17:00 Mostecký FK - Sokolov 0:2 (0:1)
    01.08. 19:00 Dukla Praha - Sparta Praha B 0:0 (0:0)
    01.08. 19:00 Jihlava - Fulnek 2:2 (2:2)
    So 02.08. 10:15 Třinec - Čáslav 0:1 (0:0)
    So 02.08. 17:00 HFK Olomouc - Vítkovice 2:1 (1:1)
    So 02.08. 17:00 Opava - 1.FC Slovácko 1:1 (0:1)
    Ne 03.08. 17:00 Hradec Králové - Karviná 3:1 (1:0)

    2.kolo

    08.08. 16:30 Vítkovice - Jihlava 0:1 (0:1)
    So 09.08. 10:15 Sparta Praha B - Mostecký FK 1:2 (0:1)
    So 09.08. 10:15 Sokolov - Třinec 1:1 (0:1)
    So 09.08. 17:00 Karviná - HFK Olomouc 0:2 (0:2)
    So 09.08. 17:00 Fulnek - Hradec Králové 0:0 (0:0)
    So 09.08. 19:00 1.FC Slovácko - Ústí n/L 0:1 (0:0)
    Ne 10.08. 17:00 Bohemians 1905 - Opava 1:0 (1:0)
    Ne 10.08. 17:00 Čáslav - Dukla Praha 2:1 (0:0)

    3.kolo

    15.08. 12:00 Dukla Praha - Bohemians 1905 1:3 (0:3)
    15.08. 17:00 Mostecký FK - Vítkovice 1:0 (1:0)
    15.08. 19:00 Jihlava - 1.FC Slovácko 1:0 (0:0)
    So 16.08. 10:15 Třinec - Fulnek 1:0 (0:0)
    So 16.08. 17:00 HFK Olomouc - Sparta Praha B 0:1 (0:0)
    So 16.08. 17:00 Opava - Hradec Králové 3:1 (2:0)
    Ne 17.08. 17:00 Čáslav - Sokolov 1:0 (0:0)
    Ne 17.08. 17:00 Ústí n/L - Karviná 1:3 (0:2)

    4.kolo

    22.08. 16:30 Vítkovice - Čáslav 1:3 (0:0)
    So 23.08. 10:15 Sparta Praha B - Třinec 0:0 (0:0)
    So 23.08. 17:00 Karviná - Mostecký FK 2:0 (1:0)
    So 23.08. 17:00 Fulnek - Dukla Praha 2:1 (0:1)
    So 23.08. 17:00 Opava - Jihlava 1:2 (1:0)
    So 23.08. 19:00 1.FC Slovácko - HFK Olomouc 3:0 (2:0)
    Ne 24.08. 17:00 Bohemians 1905 - Sokolov 1:0 (0:0)
    Ne 24.08. 17:00 Hradec Králové - Ústí n/L 5:2 (2:2)

    5.kolo

    29.08. 16:30 Dukla Praha - 1.FC Slovácko 0:0 (0:0)
    29.08. 17:00 Mostecký FK - Fulnek 2:1 (1:1)
    29.08. 18:00 Jihlava - Hradec Králové 1:1 (1:1)
    So 30.08. 10:15 Sokolov - Vítkovice 4:0 (1:0)
    So 30.08. 10:15 Třinec - Karviná 1:0 (1:0)
    So 30.08. 17:00 HFK Olomouc - Bohemians 1905 1:1 (0:1)
    Ne 31.08. 17:00 Čáslav - Sparta Praha B 2:1 (2:0)
    Ne 31.08. 17:00 Ústí n/L - Opava 1:3 (0:2)

    6.kolo

    So 06.09. 10:15 Sparta Praha B - Vítkovice 4:1 (1:0)
    So 06.09. 17:00 Karviná - Sokolov 1:4 (0:3)
    So 06.09. 17:00 Fulnek - HFK Olomouc 2:2 (0:1)
    So 06.09. 17:00 Opava - Třinec 1:2 (1:0)
    So 06.09. 19:00 1.FC Slovácko - Čáslav 2:0 (0:0)
    Ne 07.09. 17:00 Bohemians 1905 - Mostecký FK 2:2 (0:1)
    Ne 07.09. 17:00 Ústí n/L - Jihlava 0:0 (0:0)
    Ne 07.09. 17:00 Hradec Králové - Dukla Praha 1:1 (1:0)

    7.kolo

    12.09. 16:30 Vítkovice - Bohemians 1905 1:0 (1:0)
    12.09. 17:00 Mostecký FK - Hradec Králové 3:2 (1:0)
    12.09. 19:00 Dukla Praha - Ústí n/L 3:0 (20:)
    12.09. 19:00 Jihlava - Karviná 3:2 (1:1)
    So 13.09. 10:15 Sokolov - Sparta Praha B 1:0 (0:0)
    So 13.09. 10:15 Třinec - 1.FC Slovácko 3:0 (3:0)
    So 13.09. 17:00 HFK Olomouc - Opava 1:0 (0:0)
    Út 16.09. 16:30 Čáslav - Fulnek 2:0 (0:0)

    8.kolo

    19.09. 19:00 Jihlava - Dukla Praha 0:1 (0:1)
    So 20.09. 16:30 Karviná - Čáslav 3:1 (0:0)
    So 20.09. 16:30 Fulnek - Sokolov 0:0 (0:0)
    So 20.09. 17:00 Opava - Mostecký FK 3:1 (1:1)
    So 20.09. 19:00 1.FC Slovácko - Vítkovice 1:1 (1:0)
    Ne 21.09. 16:30 Ústí n/L - HFK Olomouc 2:1 (1:1)
    Ne 21.09. 17:00 Bohemians 1905 - Sparta Praha B 0:0 (0:0)
    Ne 21.09. 17:00 Hradec Králové - Třinec 0:0 (0:0)

    9.kolo

    26.09. 17:00 Mostecký FK - 1.FC Slovácko 3:1 (1:1)
    26.09. 19:30 Vítkovice - Fulnek 3:1 (0:0)
    So 27.09. 10:15 Sparta Praha B - Karviná 2:0 (0:0)
    So 27.09. 10:15 Sokolov - Ústí n/L 1:2 (1:1)
    So 27.09. 10:15 Třinec - Jihlava 0:1 (0:1)
    So 27.09. 10:30 Dukla Praha - Opava 2:0 (2:0)
    So 27.09. 16:30 Čáslav - Bohemians 1905 1:1 (0:0)
    So 27.09. 16:30 HFK Olomouc - Hradec Králové 0:2 (0:0)

    10.kolo

    03.10. 19:00 Dukla Praha - HFK Olomouc 1:0 (0:0)
    03.10. 19:00 Jihlava - Mostecký FK 1:0 (0:0)
    So 04.10. 13:00 Fulnek - Bohemians 1905 1:1 (1:1)
    So 04.10. 16:00 Karviná - Vítkovice 2:0 (1:0)
    So 04.10. 17:00 Opava - Čáslav 2:2 (1:1)
    So 04.10. 19:00 1.FC Slovácko - Sparta Praha B 1:0 (0:0)
    Ne 05.10. 16:00 Ústí n/L - Třinec 1:0 (1:0)
    Ne 05.10. 17:00 Hradec Králové - Sokolov 0:2 (0:0)

    11.kolo

    10.10. 16:30 Vítkovice - Opava 2:0 (2:0)
    10.10. 17:00 Mostecký FK - Ústí n/L 0:1 (0:1)
    So 11.10. 10:15 Sparta Praha B - Fulnek 3:2 (2:1)
    So 11.10. 10:15 Sokolov - 1.FC Slovácko 3:0 (2:0)
    So 11.10. 10:15 Třinec - Dukla Praha 0:1 (0:0)
    So 11.10. 16:00 HFK Olomouc - Jihlava 0:0 (0:0)
    Ne 12.10. 16:00 Čáslav - Hradec Králové 3:2 (1:0)
    Ne 12.10. 17:00 Bohemians 1905 - Karviná 2:0 (1:0)

    12.kolo

    17.10. 18:00 Jihlava - Čáslav 1:0 (0:0)
    17.10. 19:00 Dukla Praha - Mostecký FK 0:0 (0:0)
    So 18.10. 15:30 Karviná - Fulnek 2:1 (1:0)
    So 18.10. 15:30 HFK Olomouc - Třinec 1:1 (1:1)
    So 18.10. 17:00 1.FC Slovácko - Bohemians 1905 0:2 (0:1)
    So 18.10. 17:00 Opava - Sokolov 3:2 (2:1)
    Ne 19.10. 14:00 Ústí n/L - Sparta Praha B 3:2 (1:0)
    Ne 19.10. 17:00 Hradec Králové - Vítkovice 1:1 (1:0)

    13.kolo

    24.10. 16:30 Vítkovice - Ústí n/L 0:1 (0:0)
    24.10. 17:00 Mostecký FK - Třinec 2:2 (1:0)
    So 25.10. 10:15 Sparta Praha B - Hradec Králové 0:1 (0:0)
    So 25.10. 10:15 Sokolov - Dukla Praha 2:2 (2:0)
    So 25.10. 14:30 Karviná - 1.FC Slovácko 1:1 (1:1)
    So 25.10. 14:30 Fulnek - Opava 0:1 (0:0)
    Ne 26.10. 14:30 Čáslav - HFK Olomouc 1:0 (1:0)
    Ne 26.10. 17:00 Bohemians 1905 - Jihlava 2:0 (0:0)

    14.kolo

    31.10. 18:00 Jihlava - Sokolov 1:0 (0:0)
    31.10. 19:00 Dukla Praha - Karviná 2:0 (0:0)
    So 01.11. 10:15 Třinec - Vítkovice 1:3 (1:1)
    So 01.11. 14:00 HFK Olomouc - Mostecký FK 0:0 (0:0)
    So 01.11. 17:00 1.FC Slovácko - Fulnek 2:1 (1:1)
    So 01.11. 17:00 Opava - Sparta Praha B 3:0 (2:0)
    Ne 02.11. 12:30 Ústí n/L - Čáslav 2:1 (0:1)
    Ne 02.11. 17:00 Hradec Králové - Bohemians 1905 1:2 (1:1)

    15.kolo

    07.11. 16:30 Vítkovice - Dukla Praha 0:1 (0:0)
    So 08.11. 10:15 Sparta Praha B - Jihlava 0:2 (0:0)
    So 08.11. 10:15 Sokolov - HFK Olomouc 2:2 (1:1)
    So 08.11. 14:00 Karviná - Opava 1:1 (0:1)
    So 08.11. 14:00 Fulnek - Ústí n/L 0:0 (0:0)
    So 08.11. 17:00 1.FC Slovácko - Hradec Králové 1:1 (0:0)
    Ne 09.11. 14:00 Čáslav - Mostecký FK 2:1 (1:0)
    Ne 09.11. 17:00 Bohemians 1905 - Třinec 1:0 (1:0)

    16.kolo

    So 14.11. 17:00 Mostecký FK - Sparta Praha B 2:1 (0:0)
    So 14.11. 18:00 Jihlava - Vítkovice 1:2 (0:2)
    So 14.11. 19:00 Dukla Praha - Čáslav 2:1 (1:0)
    Ne 15.11. 10:15 Třinec - Sokolov 1:4 (0:2)
    Ne 15.11. 14:00 HFK Olomouc - Karviná 4:2 (1:1)
    Ne 15.11. 15:00 Opava - Bohemians 1905 1:0 (1:0)
    Po 16.11. 13:30 Ústí n/L - 1.FC Slovácko 4:0 (2:0)
    Po 16.11. 17:00 Hradec Králové - Fulnek 2:0 (1:0)

    17.kolo

    So 07.03. 10:15 Sparta Praha B - HFK Olomouc 3:0 (2:0)
    So 07.03. 10:15 Sokolov - Čáslav 0:0 (0:0)
    So 07.03. 14:30 Fulnek - Třinec 1:2 (1:0)
    So 07.03. 17:00 1.FC Slovácko - Jihlava 3:0 (2:0)
    So 07.03. 18:00 Vítkovice - Mostecký FK 2:1 (2:1)
    Ne 08.03. 15:00 Hradec Králové - Opava 0:0 (0:0)
    Ne 08.03. 17:00 Bohemians 1905 - Dukla Praha 1:0 (1:0)
    St 01.04. 16:30 Karviná - Ústí n/L 2:0 (1:0)

    18.kolo

    13.03. 17:00 Dukla Praha - Fulnek 6:0 (4:0)
    13.03. 18:00 Jihlava - Opava 3:0 (1:0)
    So 14.03. 10:15 Sokolov - Bohemians 1905 1:2 (0:0)
    So 14.03. 14:30 HFK Olomouc - 1.FC Slovácko 0:1 (0:1)
    Ne 15.03. 14:30 Ústí n/L - Hradec Králové 1:0 (0:0)
    Ne 15.03. 17:00 Mostecký FK - Karviná 1:0 (1:0)
    Út 17.03. 15:00 Třinec - Sparta Praha B 0:0 (0:0)
    St 15.04. 16:30 Čáslav - Vítkovice 3:0 (1:0)

    19.kolo

    20.03. 16:30 Vítkovice - Sokolov 4:2 (2:1)
    So 21.03. 10:15 Sparta Praha B - Čáslav 1:2 (0:0)
    So 21.03. 15:00 Karviná - Třinec 4:1 (2:0)
    So 21.03. 15:00 Fulnek - Mostecký FK 0:3 (0:0)
    So 21.03. 16:00 Opava - Ústí n/L 4:3 (3:2)
    So 21.03. 17:00 1.FC Slovácko - Dukla Praha 0:0 (0:0)
    Ne 22.03. 17:00 Hradec Králové - Jihlava 0:1 (0:0)
    Ne 22.03. 18:30 Bohemians 1905 - HFK Olomouc 2:0 (1:0)

    20.kolo

    27.03. 16:30 Vítkovice - Sparta Praha B 1:1 (1:0)
    27.03. 17:00 Dukla Praha - Hradec Králové 0:0 (0:0)
    27.03. 18:00 Jihlava - Ústí n/L 4:0 (0:0)
    So 28.03. 10:15 Třinec - Opava 0:0 (0:0)
    So 28.03. 10:15 Sokolov - Karviná 2:2 (1:2)
    So 28.03. 15:00 HFK Olomouc - Fulnek 6:1 (2:0)
    Ne 29.03. 15:00 Čáslav - 1.FC Slovácko 0:0 (0:0)
    Ne 29.03. 17:00 Mostecký FK - Bohemians 1905 0:1 (0:1)

    21.kolo

    So 04.04. 10:15 Sparta Praha B - Sokolov 3:2 (2:1)
    So 04.04. 16:30 Karviná - Jihlava 1:1 (1:0)
    So 04.04. 16:30 Fulnek - Čáslav 0:4 (0:2)
    So 04.04. 17:00 Opava - HFK Olomouc 1:1 (0:0)
    So 04.04. 17:00 1.FC Slovácko - Třinec 0:0 (0:0)
    Ne 05.04. 16:30 Ústí n/L - Dukla Praha 1:1 (0:0)
    Ne 05.04. 17:00 Hradec Králové - Mostecký FK 2:0 (0:0)
    Ne 05.04. 17:00 Bohemians 1905 - Vítkovice 1:1 (1:0)

    22.kolo

    10.04. 18:00 Dukla Praha - Jihlava 2:1 (0:1)
    So 11.04. 10:00 Sparta Praha B - Bohemians 1905 0:0 (0:0)
    So 11.04. 10:15 Třinec - Hradec Králové 1:1 (0:0)
    So 11.04. 10:15 Sokolov - Fulnek 4:0 (1:0)
    So 11.04. 16:00 Vítkovice - 1.FC Slovácko 1:1 (1:1)
    So 11.04. 16:30 HFK Olomouc - Ústí n/L 2:3 (2:2)
    So 11.04. 16:30 Čáslav - Karviná 0:0 (0:0)
    Ne 12.04. 17:00 Mostecký FK - Opava 1:1 (1:0)

    23.kolo

    17.04. 19:00 Jihlava - Třinec 0:1 (0:1)
    So 18.04. 17:00 Opava - Dukla Praha 2:1 (2:1)
    So 18.04. 17:00 Fulnek - Vítkovice 1:2 (0:1)
    So 18.04. 17:00 Karviná - Sparta Praha B 3:2 (2:1)
    So 18.04. 19:00 1.FC Slovácko - Mostecký FK 0:0 (0:0)
    Ne 19.04. 17:00 Hradec Králové - HFK Olomouc 1:1 (1:0)
    Ne 19.04. 17:00 Bohemians 1905 - Čáslav 2:0 (0:0)
    Ne 19.04. 17:00 Ústí n/L - Sokolov 0:1 (0:1)

    24.kolo

    24.04. 16:30 Vítkovice - Karviná 3:3 (2:2)
    So 25.04. 10:15 Sokolov - Hradec Králové 1:4 (0:3)
    So 25.04. 10:15 Třinec - Ústí n/L 1:0 (1:0)
    So 25.04. 10:15 Sparta Praha B - 1.FC Slovácko 1:1 (0:1)
    So 25.04. 17:00 HFK Olomouc - Dukla Praha 1:1 (0:0)
    Ne 26.04. 14:00 Bohemians 1905 - Fulnek 2:0 (1:0)
    Ne 26.04. 17:00 Čáslav - Opava 2:0 (1:0)
    Ne 26.04. 17:00 Mostecký FK - Jihlava 0:0 (0:0)

    25.kolo

    01.05. 18:00 Dukla Praha - Třinec 1:1 (1:1)
    01.05. 19:00 Jihlava - HFK Olomouc 1:0 (0:0)
    So 02.05. 17:00 Opava - Vítkovice 3:0 (2:0)
    So 02.05. 17:00 Fulnek - Sparta Praha B 0:2 (0:0)
    So 02.05. 17:00 Karviná - Bohemians 1905 1:1 (1:0)
    So 02.05. 19:00 1.FC Slovácko - Sokolov 2:1 (0:0)
    Ne 03.05. 17:00 Ústí n/L - Mostecký FK 3:0 (1:0)
    Ne 03.05. 17:00 Hradec Králové - Čáslav 1:1 (0:0)

    26.kolo

    08.05. 16:30 Vítkovice - Hradec Králové 0:0 (0:0)
    So 09.05. 10:15 Sokolov - Opava 2:1 (1:1)
    So 09.05. 10:15 Sparta Praha B - Ústí n/L 3:0 (1:0)
    So 09.05. 10:15 Třinec - HFK Olomouc 4:1 (2:0)
    So 09.05. 17:00 Fulnek - Karviná 0:3 (0:1)
    Ne 10.05. 17:00 Čáslav - Jihlava 2:1 (0:0)
    Ne 10.05. 17:00 Mostecký FK - Dukla Praha 1:0 (0:0)
    Ne 10.05. 17:00 Bohemians 1905 - 1.FC Slovácko 1:0 (0:0)

    27.kolo

    15.05. 18:00 Dukla Praha - Sokolov 2:0 (1:0)
    15.05. 18:00 Jihlava - Bohemians 1905 0:1 (0:1)
    So 16.05. 10:15 Třinec - Mostecký FK 4:0 (3:0)
    So 16.05. 17:00 HFK Olomouc - Čáslav 0:0 (0:0)
    So 16.05. 17:00 Opava - Fulnek 5:0 (3:0)
    So 16.05. 19:00 1.FC Slovácko - Karviná 0:1 (0:1)
    Ne 17.05. 17:00 Ústí n/L - Vítkovice 2:0 (1:0)
    Ne 17.05. 17:00 Hradec Králové - Sparta Praha B 2:2 (1:2)

    28.kolo

    22.05. 16:30 Vítkovice - Třinec 1:1 (1:0)
    So 23.05. 10:15 Sparta Praha B - Opava 4:2 (3:1)
    So 23.05. 10:15 Sokolov - Jihlava 5:0 (3:0)
    So 23.05. 17:00 Karviná - Dukla Praha 3:1 (1:0)
    So 23.05. 17:00 Fulnek - 1.FC Slovácko 0:1 (0:0)
    Ne 24.05. 17:00 Bohemians 1905 - Hradec Králové 1:0 (0:0)
    Ne 24.05. 17:00 Mostecký FK - HFK Olomouc 2:1 (2:1)
    Ne 24.05. 18:00 Čáslav - Ústí n/L 0:0 (0:0)

    29.kolo

    Ne 31.05. 16:00 Mostecký FK - Čáslav 2:3 (2:2)
    Ne 31.05. 16:00 HFK Olomouc - Sokolov 2:2 (1:1)
    Ne 31.05. 16:00 Dukla Praha - Vítkovice 3:2 (1:1)
    Ne 31.05. 16:00 Jihlava - Sparta Praha B 5:1 (2:0)
    Ne 31.05. 16:00 Třinec - Bohemians 1905 1:1 (1:1)
    Ne 31.05. 16:00 Ústí n/L - Fulnek 4:0 (2:0)
    Ne 31.05. 16:00 Opava - Karviná 1:0 (0:0)
    Ne 31.05. 16:00 Hradec Králové - 1.FC Slovácko 1:1 (0:1)

    30.kolo

    02.01. 17:00 Bohemians 1905 - Ústí n/L 0:1 (0:1)
    So 06.06. 15:00 Karviná - Hradec Králové 2:1 (0:1)
    So 06.06. 15:00 1.FC Slovácko - Opava 2:1 (1:1)
    So 06.06. 15:00 Fulnek - Jihlava 0:2 (0:2)
    So 06.06. 15:00 Sparta Praha B - Dukla Praha 1:0 (0:0)
    So 06.06. 15:00 Vítkovice - HFK Olomouc 1:1 (0:1)
    So 06.06. 15:00 Čáslav - Třinec 2:1 (2:1)
    So 06.06. 15:00 Sokolov - Mostecký FK 5:0 (1:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 18 9 3 36:14 63
    2. 30 16 8 6 42:27 56
    3. 30 15 6 9 36:27 51
    4. 30 15 4 11 39:38 49
    5. 30 12 10 8 37:25 46
    6. 30 12 7 11 56:37 43
    7. 30 12 7 11 44:38 43
    8. 30 12 7 11 45:42 43
    9. 30 9 12 9 31:29 39
    10. 30 9 12 9 25:29 39
    11. 30 10 8 12 39:38 38
    12. 30 10 7 13 30:43 37
    13. 30 7 14 9 36:32 35
    14. 30 8 9 13 34:47 33
    15. 30 5 12 13 32:42 27
    16. 30 1 6 23 16:70 9