Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 17. června 2019
svátek má Adolf.
Hlavní menu
  • ID: 3806
  • Návštěvy: 13/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Žďár nad Sázavou  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4890
    Týden:
    13
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 13.08. 00:00 SK Počítky - Rovečné 0:1 (0:0)
    So 13.08. 00:00 Radostín n.O. - Bory 2:6 (2:4)
    So 13.08. 00:00 Rad. Svratka - Dolní Rožínka 6:1 (4:1)
    So 13.08. 00:00 Velká Bíteš B - Hamry n.S. 1:0 (0:0)
    So 13.08. 00:00 Osová Bitýška - Bobrová 1:2 (0:1)
    So 13.08. 00:00 Ujčov - Nedvědice 3:1 (1:0)
    So 13.08. 00:00 Nová Ves B - SK Svratka 2:1 (2:0)

    3.kolo

    So 20.08. 00:00 SK Svratka - SK Počítky 2:1 (0:1)
    So 20.08. 00:00 Nedvědice - Nová Ves B 3:1 (1:1)
    So 20.08. 00:00 Bobrová - Ujčov 5:0 (3:0)
    So 20.08. 00:00 Hamry n.S. - Osová Bitýška 2:1 (0:1)
    So 20.08. 00:00 Dolní Rožínka - Velká Bíteš B 0:0 (0:0)
    So 20.08. 00:00 Bory - Rad. Svratka 2:1 (1:1)
    So 20.08. 00:00 Rovečné - Radostín n.O. 2:1 (1:0)

    4.kolo

    So 27.08. 00:00 SK Počítky - Radostín n.O. 5:3 (2:1)
    So 27.08. 00:00 Rad. Svratka - Rovečné 2:1 (1:0)
    So 27.08. 00:00 Velká Bíteš B - Bory 4:1 (2:1)
    So 27.08. 00:00 Osová Bitýška - Dolní Rožínka 1:2 (0:0)
    So 27.08. 00:00 Ujčov - Hamry n.S. 0:0 (0:0)
    So 27.08. 00:00 Nová Ves B - Bobrová 4:3 (2:3)
    So 27.08. 00:00 SK Svratka - Nedvědice 2:4 (1:3)

    5.kolo

    So 03.09. 00:00 Nedvědice - SK Počítky 2:1 (1:0)
    So 03.09. 00:00 Bobrová - SK Svratka 2:1 (2:1)
    So 03.09. 00:00 Hamry n.S. - Nová Ves B 0:4 (0:1)
    So 03.09. 00:00 Dolní Rožínka - Ujčov 3:5 (1:1)
    So 03.09. 00:00 Bory - Osová Bitýška 2:1 (0:1)
    So 03.09. 00:00 Rovečné - Velká Bíteš B 1:0 (0:0)
    So 03.09. 00:00 Radostín n.O. - Rad. Svratka 1:3 (1:2)

    6.kolo

    So 10.09. 00:00 SK Počítky - Rad. Svratka 1:2 (0:1)
    So 10.09. 00:00 Velká Bíteš B - Radostín n.O. 2:0 (1:0)
    So 10.09. 00:00 Osová Bitýška - Rovečné 2:4 (0:2)
    So 10.09. 00:00 Ujčov - Bory 1:1 (0:0)
    So 10.09. 00:00 Nová Ves B - Dolní Rožínka 5:1 (4:0)
    So 10.09. 00:00 SK Svratka - Hamry n.S. 1:3 (1:0)
    So 10.09. 00:00 Nedvědice - Bobrová 3:1 (1:0)

    7.kolo

    So 17.09. 00:00 Bobrová - SK Počítky 1:2 (0:1)
    So 17.09. 00:00 Hamry n.S. - Nedvědice 2:4 (0:1)
    So 17.09. 00:00 Dolní Rožínka - SK Svratka 2:2 (1:0)
    So 17.09. 00:00 Bory - Nová Ves B 5:5 (2:3)
    So 17.09. 00:00 Rovečné - Ujčov 2:1 (2:0)
    So 17.09. 00:00 Radostín n.O. - Osová Bitýška 1:3 (0:0)
    So 17.09. 00:00 Rad. Svratka - Velká Bíteš B 1:1 (0:1)

    8.kolo

    So 24.09. 00:00 SK Počítky - Velká Bíteš B 0:3 (0:0)
    So 24.09. 00:00 Osová Bitýška - Rad. Svratka 0:2 (0:0)
    So 24.09. 00:00 Ujčov - Radostín n.O. 1:4 (1:0)
    So 24.09. 00:00 Nová Ves B - Rovečné 3:0 (3:0)
    So 24.09. 00:00 SK Svratka - Bory 1:3 (1:2)
    So 24.09. 00:00 Nedvědice - Dolní Rožínka 9:0 (3:0)
    So 24.09. 00:00 Bobrová - Hamry n.S. 0:2 (0:1)

    1.kolo

    St 28.09. 00:00 Nová Ves B - SK Počítky 2:4 (0:3)
    St 28.09. 00:00 SK Svratka - Ujčov 3:1 (1:0)
    St 28.09. 00:00 Nedvědice - Osová Bitýška 5:0 (3:0)
    St 28.09. 00:00 Bobrová - Velká Bíteš B 0:4 (0:3)
    St 28.09. 00:00 Hamry n.S. - Rad. Svratka 6:1 (5:0)
    St 28.09. 00:00 Dolní Rožínka - Radostín n.O. 3:2 (2:0)
    St 28.09. 00:00 Bory - Rovečné 2:1 (1:1)

    9.kolo

    So 01.10. 00:00 Hamry n.S. - SK Počítky 3:3 (1:2)
    So 01.10. 00:00 Dolní Rožínka - Bobrová 0:0 (0:0)
    So 01.10. 00:00 Bory - Nedvědice 5:3 (4:0)
    So 01.10. 00:00 Rovečné - SK Svratka 1:0 (0:0)
    So 01.10. 00:00 Radostín n.O. - Nová Ves B 5:2 (2:2)
    So 01.10. 00:00 Rad. Svratka - Ujčov 0:2 (0:2)
    So 01.10. 00:00 Velká Bíteš B - Osová Bitýška 7:0 (4:0)

    10.kolo

    So 08.10. 00:00 SK Počítky - Osová Bitýška 0:1 (0:0)
    So 08.10. 00:00 Ujčov - Velká Bíteš B 0:3 (0:1)
    So 08.10. 00:00 Nová Ves B - Rad. Svratka 2:1 (1:1)
    So 08.10. 00:00 SK Svratka - Radostín n.O. 0:1 (0:1)
    So 08.10. 00:00 Nedvědice - Rovečné 3:1 (0:0)
    So 08.10. 00:00 Bobrová - Bory 1:1 (0:0)
    So 08.10. 00:00 Hamry n.S. - Dolní Rožínka 1:2 (1:2)

    11.kolo

    So 15.10. 00:00 Dolní Rožínka - SK Počítky 2:0 (0:0)
    So 15.10. 00:00 Bory - Hamry n.S. 3:4 (0:3)
    So 15.10. 00:00 Rovečné - Bobrová 1:1 (1:0)
    So 15.10. 00:00 Radostín n.O. - Nedvědice 4:2 (3:2)
    So 15.10. 00:00 Rad. Svratka - SK Svratka 2:1 (1:0)
    So 15.10. 00:00 Velká Bíteš B - Nová Ves B 3:0 (1:0)
    So 15.10. 00:00 Osová Bitýška - Ujčov 2:1 (1:1)

    12.kolo

    So 22.10. 00:00 SK Počítky - Ujčov 1:2 (0:2)
    So 22.10. 00:00 Nová Ves B - Osová Bitýška 2:3 (1:2)
    So 22.10. 00:00 SK Svratka - Velká Bíteš B 2:1 (2:0)
    So 22.10. 00:00 Nedvědice - Rad. Svratka 3:4 (2:3)
    So 22.10. 00:00 Bobrová - Radostín n.O. 3:2 (1:0)
    So 22.10. 00:00 Hamry n.S. - Rovečné 1:0 (1:0)
    So 22.10. 00:00 Dolní Rožínka - Bory 2:1 (0:1)

    13.kolo

    So 29.10. 00:00 Bory - SK Počítky 4:1 (1:0)
    So 29.10. 00:00 Rovečné - Dolní Rožínka 3:0 (2:0)
    So 29.10. 00:00 Radostín n.O. - Hamry n.S. 0:2 (0:2)
    So 29.10. 00:00 Rad. Svratka - Bobrová 4:0 (3:0)
    So 29.10. 00:00 Velká Bíteš B - Nedvědice 5:1 (1:0)
    So 29.10. 00:00 Osová Bitýška - SK Svratka 5:1 (1:0)
    So 29.10. 00:00 Ujčov - Nová Ves B 4:2 (0:1)

    15.kolo

    So 24.03. 00:00 Rovečné - SK Počítky 3:2 (1:1)
    So 24.03. 00:00 Bory - Radostín n.O. 0:1 (0:1)
    So 24.03. 00:00 Dolní Rožínka - Rad. Svratka 0:3 (0:3)
    So 24.03. 00:00 Hamry n.S. - Velká Bíteš B 2:1 (0:0)
    So 24.03. 00:00 Bobrová - Osová Bitýška 2:2
    So 24.03. 00:00 Nedvědice - Ujčov 1:0 (0:0)
    So 24.03. 00:00 SK Svratka - Nová Ves B 3:1 (2:1)

    16.kolo

    So 31.03. 00:00 SK Počítky - SK Svratka 1:5 (1:2)
    So 31.03. 00:00 Nová Ves B - Nedvědice 2:1 (0:0)
    So 31.03. 00:00 Ujčov - Bobrová 1:1 (1:1)
    So 31.03. 00:00 Osová Bitýška - Hamry n.S. 1:6 (0:2)
    So 31.03. 00:00 Velká Bíteš B - Dolní Rožínka 4:0 (3:0)
    So 31.03. 00:00 Rad. Svratka - Bory 1:2 (0:2)
    So 31.03. 00:00 Radostín n.O. - Rovečné 6:0

    17.kolo

    So 07.04. 00:00 Radostín n.O. - SK Počítky 5:2 (1:0)
    So 07.04. 00:00 Rovečné - Rad. Svratka 1:4 (0:3)
    So 07.04. 00:00 Bory - Velká Bíteš B 2:4
    So 07.04. 00:00 Dolní Rožínka - Osová Bitýška 0:2 (0:0)
    So 07.04. 00:00 Hamry n.S. - Ujčov 6:0 (2:0)
    So 07.04. 00:00 Bobrová - Nová Ves B 1:3
    So 07.04. 00:00 Nedvědice - SK Svratka 4:2 (1:2)

    18.kolo

    So 14.04. 00:00 SK Počítky - Nedvědice 2:1
    So 14.04. 00:00 SK Svratka - Bobrová 2:5 (2:3)
    So 14.04. 00:00 Nová Ves B - Hamry n.S. 0:4 (0:1)
    So 14.04. 00:00 Ujčov - Dolní Rožínka 4:0
    So 14.04. 00:00 Osová Bitýška - Bory 3:2 (2:0)
    So 14.04. 00:00 Velká Bíteš B - Rovečné 3:0
    So 14.04. 00:00 Rad. Svratka - Radostín n.O. 1:0

    19.kolo

    So 21.04. 00:00 Rad. Svratka - SK Počítky 1:0 (0:0)
    So 21.04. 00:00 Radostín n.O. - Velká Bíteš B 3:1 (1:1)
    So 21.04. 00:00 Rovečné - Osová Bitýška 3:1 (1:1)
    So 21.04. 00:00 Bory - Ujčov 4:0 (2:0)
    So 21.04. 00:00 Dolní Rožínka - Nová Ves B 0:0 (0:0)
    So 21.04. 00:00 Hamry n.S. - SK Svratka 5:0 (3:0)
    So 21.04. 00:00 Bobrová - Nedvědice 2:4 (2:3)

    20.kolo

    So 28.04. 00:00 SK Počítky - Bobrová 1:2 (1:1)
    So 28.04. 00:00 Nedvědice - Hamry n.S. 2:1 (1:0)
    So 28.04. 00:00 SK Svratka - Dolní Rožínka 2:0 (0:0)
    So 28.04. 00:00 Nová Ves B - Bory odloženo
    So 28.04. 00:00 Ujčov - Rovečné 0:1 (0:0)
    So 28.04. 00:00 Osová Bitýška - Radostín n.O. 0:3 (0:3)
    So 28.04. 00:00 Velká Bíteš B - Rad. Svratka 1:1 (1:0)

    21.kolo

    So 05.05. 00:00 Velká Bíteš B - SK Počítky 5:1 (1:1)
    So 05.05. 00:00 Rad. Svratka - Osová Bitýška 2:0 (0:0)
    So 05.05. 00:00 Radostín n.O. - Ujčov 6:0 (3:0)
    So 05.05. 00:00 Rovečné - Nová Ves B 1:1 (1:0)
    So 05.05. 00:00 Bory - SK Svratka 2:0 (1:0)
    So 05.05. 00:00 Dolní Rožínka - Nedvědice 0:3 (0:1)
    So 05.05. 00:00 Hamry n.S. - Bobrová 1:0 (1:0)

    22.kolo

    So 12.05. 00:00 SK Počítky - Hamry n.S. 1:4
    So 12.05. 00:00 Bobrová - Dolní Rožínka 1:1 (0:0)
    So 12.05. 00:00 Nedvědice - Bory 4:0 (1:0)
    So 12.05. 00:00 SK Svratka - Rovečné 4:0 (2:0)
    So 12.05. 00:00 Nová Ves B - Radostín n.O. 4:2 (2:0)
    So 12.05. 00:00 Ujčov - Rad. Svratka 2:2 (0:2)
    So 12.05. 00:00 Osová Bitýška - Velká Bíteš B 1:0

    23.kolo

    So 19.05. 00:00 Osová Bitýška - SK Počítky 1:1
    So 19.05. 00:00 Velká Bíteš B - Ujčov 3:0 (1:0)
    So 19.05. 00:00 Rad. Svratka - Nová Ves B 1:3 (1:3)
    So 19.05. 00:00 Radostín n.O. - SK Svratka 5:0 (2:0)
    So 19.05. 00:00 Rovečné - Nedvědice 3:2 (0:1)
    So 19.05. 00:00 Bory - Bobrová 3:2 (1:0)
    So 19.05. 00:00 Dolní Rožínka - Hamry n.S. 0:3 (0:2)

    24.kolo

    So 26.05. 00:00 SK Počítky - Dolní Rožínka 3:2 (2:1)
    So 26.05. 00:00 Hamry n.S. - Bory 10:2 (5:1)
    So 26.05. 00:00 Bobrová - Rovečné 4:1 (2:1)
    So 26.05. 00:00 Nedvědice - Radostín n.O. 3:0 (1:0)
    So 26.05. 00:00 SK Svratka - Rad. Svratka 4:1 (2:1)
    So 26.05. 00:00 Nová Ves B - Velká Bíteš B 0:3 (0:0)
    So 26.05. 00:00 Ujčov - Osová Bitýška 1:4 (1:0)

    25.kolo

    So 02.06. 00:00 Ujčov - SK Počítky 4:1 (2:1)
    So 02.06. 00:00 Osová Bitýška - Nová Ves B 7:0 (5:0)
    So 02.06. 00:00 Velká Bíteš B - SK Svratka 3:0 (0:0)
    So 02.06. 00:00 Rad. Svratka - Nedvědice 4:2 (3:1)
    So 02.06. 00:00 Radostín n.O. - Bobrová 1:2 (1:1)
    So 02.06. 00:00 Rovečné - Hamry n.S. 0:7 (0:3)
    So 02.06. 00:00 Bory - Dolní Rožínka 6:2 (4:1)

    26.kolo

    So 09.06. 00:00 SK Počítky - Bory 5:4 (4:2)
    So 09.06. 00:00 Dolní Rožínka - Rovečné 1:0
    So 09.06. 00:00 Hamry n.S. - Radostín n.O. 1:4 (1:2)
    So 09.06. 00:00 Bobrová - Rad. Svratka 1:2 (0:2)
    So 09.06. 00:00 Nedvědice - Velká Bíteš B 1:2 (0:1)
    So 09.06. 00:00 SK Svratka - Osová Bitýška 8:1 (5:0)
    So 09.06. 00:00 Nová Ves B - Ujčov 3:2

    14.kolo

    So 16.06. 00:00 SK Počítky - Nová Ves B 2:5 (2:1)
    So 16.06. 00:00 Ujčov - SK Svratka 3:2 (1:0)
    So 16.06. 00:00 Osová Bitýška - Nedvědice 0:0 (0:0)
    So 16.06. 00:00 Velká Bíteš B - Bobrová 4:0 (2:0)
    So 16.06. 00:00 Rad. Svratka - Hamry n.S. 5:1
    So 16.06. 00:00 Radostín n.O. - Dolní Rožínka 7:1 (2:1)
    So 16.06. 00:00 Rovečné - Bory 2:2 (0:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 18 3 5 68:17 57
    2. 26 17 2 7 77:36 53
    3. 26 16 3 7 57:38 51
    4. 26 15 1 10 71:47 46
    5. 26 13 4 9 67:61 43
    6. 26 13 0 13 69:49 39
    7. 26 12 3 11 56:62 39
    8. 26 11 3 12 33:53 36
    9. 26 10 3 13 43:59 33
    10. 26 8 6 12 42:51 30
    11. 26 9 1 16 49:59 28
    12. 26 8 4 14 38:61 28
    13. 26 6 5 15 25:73 23
    14. 26 6 2 18 41:70 20