Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 20. července 2019
svátek má Ilja.
Hlavní menu
  • ID: 3805
  • Návštěvy: 57/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    8350
    Týden:
    57
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 27.08. 09:30 Kunice - Sedlčany 2:0 (1:0)
    So 27.08. 09:30 Říčany - Spartak Příbram 2:2 (2:1)
    So 27.08. 09:30 Pšovka Mělník - Kosmonosy 2:5 (2:1)
    So 27.08. 09:30 Tatran Rakovník - Velký Borek 3:0 (3:0)
    So 27.08. 09:30 Kutná Hora - Čelákovice 2:3 (1:2)
    So 27.08. 09:30 Nymburk - Lysá n.L. 6:0 (2:0)
    So 27.08. 09:30 Neratovice - Brandýs 3:3 (1:2)
    Ne 28.08. 10:15 Hořovicko - Velim 0:3 (0:2)

    4.kolo

    St 31.08. 09:30 Kosmonosy - Tatran Rakovník 5:3 (1:2)
    So 03.09. 09:30 Sedlčany - Brandýs 0:3 (0:2)
    So 03.09. 09:30 Velký Borek - Kutná Hora 2:4 (2:2)
    So 03.09. 09:30 Velim - Pšovka Mělník 6:2 (1:2)
    So 03.09. 09:30 Kunice - Říčany 2:2 (2:2)
    Ne 04.09. 09:30 Lysá n.L. - Neratovice 0:3 (0:2)
    Ne 04.09. 09:30 Čelákovice - Nymburk 3:2 (1:1)
    Ne 04.09. 09:30 Spartak Příbram - Hořovicko 7:1 (5:0)

    1.kolo

    St 07.09. 00:00 Spartak Příbram - Sedlčany 0:1 (0:0)
    St 07.09. 00:00 Kunice - Velim 1:1 (1:0)
    St 07.09. 00:00 Říčany - Kosmonosy 2:0 (0:0)
    St 07.09. 00:00 Hořovicko - Velký Borek 1:3 (0:1)
    St 07.09. 00:00 Pšovka Mělník - Čelákovice 1:0 (0:0)
    St 07.09. 00:00 Tatran Rakovník - Lysá n.L. 3:0 (2:0)
    St 07.09. 00:00 Kutná Hora - Brandýs 3:0 (2:0)
    St 07.09. 00:00 Nymburk - Neratovice 1:4 (0:3)

    5.kolo

    So 10.09. 00:00 Říčany - Sedlčany 3:0 (1:0)
    So 10.09. 00:00 Hořovicko - Kunice 0:5 (0:2)
    So 10.09. 00:00 Pšovka Mělník - Spartak Příbram 0:2 (0:1)
    So 10.09. 00:00 Tatran Rakovník - Velim 2:1 (1:1)
    So 10.09. 00:00 Kutná Hora - Kosmonosy 1:4 (1:3)
    So 10.09. 00:00 Nymburk - Velký Borek 5:2 (3:2)
    So 10.09. 00:00 Neratovice - Čelákovice 0:0 (0:0)
    So 10.09. 00:00 Brandýs - Lysá n.L. 3:2 (2:1)

    6.kolo

    So 17.09. 00:00 Sedlčany - Lysá n.L. 1:1 (1:0)
    So 17.09. 00:00 Čelákovice - Brandýs 0:2 (0:1)
    So 17.09. 00:00 Velký Borek - Neratovice 2:4 (2:4)
    So 17.09. 00:00 Kosmonosy - Nymburk 0:5 (0:0)
    So 17.09. 00:00 Velim - Kutná Hora 3:1 (1:0)
    So 17.09. 00:00 Spartak Příbram - Tatran Rakovník 3:2 (3:1)
    So 17.09. 00:00 Kunice - Pšovka Mělník 4:2 (2:1)
    So 17.09. 00:00 Říčany - Hořovicko 8:1 (4:1)

    7.kolo

    So 24.09. 00:00 Hořovicko - Sedlčany 1:2 (0:2)
    So 24.09. 00:00 Pšovka Mělník - Říčany 2:4
    So 24.09. 00:00 Tatran Rakovník - Kunice 1:0
    So 24.09. 00:00 Kutná Hora - Spartak Příbram 4:2 (2:2)
    So 24.09. 00:00 Nymburk - Velim 7:0 (2:0)
    So 24.09. 00:00 Neratovice - Kosmonosy 8:1 (5:0)
    So 24.09. 00:00 Brandýs - Velký Borek 5:2 (4:1)
    So 24.09. 00:00 Lysá n.L. - Čelákovice 1:0 (0:0)

    2.kolo

    St 28.09. 00:00 Sedlčany - Neratovice 0:2 (0:1)
    St 28.09. 00:00 Brandýs - Nymburk 5:4 (1:3)
    St 28.09. 00:00 Lysá n.L. - Kutná Hora 8:1 (3:1)
    St 28.09. 00:00 Čelákovice - Tatran Rakovník 3:0 (3:0)
    St 28.09. 00:00 Velký Borek - Pšovka Mělník 1:2 (0:2)
    St 28.09. 00:00 Kosmonosy - Hořovicko 9:0 (1:0)
    St 28.09. 00:00 Velim - Říčany 0:2 (0:0)
    St 28.09. 00:00 Spartak Příbram - Kunice 3:3 (1:2)

    8.kolo

    So 01.10. 00:00 Sedlčany - Čelákovice 0:0 (0:0)
    So 01.10. 00:00 Velký Borek - Lysá n.L. 2:6 (0:4)
    So 01.10. 00:00 Kosmonosy - Brandýs 6:3 (3:2)
    So 01.10. 00:00 Velim - Neratovice 0:2 (0:1)
    So 01.10. 00:00 Spartak Příbram - Nymburk 3:3
    So 01.10. 00:00 Kunice - Kutná Hora 4:1 (1:0)
    So 01.10. 00:00 Říčany - Tatran Rakovník 0:1 (0:0)
    So 01.10. 00:00 Hořovicko - Pšovka Mělník 4:3 (0:1)

    9.kolo

    So 08.10. 09:30 Pšovka Mělník - Sedlčany 1:1 (0:0)
    So 08.10. 09:30 Tatran Rakovník - Hořovicko 15:1 (8:0)
    So 08.10. 09:30 Kutná Hora - Říčany 2:1 (0:1)
    So 08.10. 09:30 Nymburk - Kunice 1:2 (1:2)
    So 08.10. 09:30 Neratovice - Spartak Příbram 6:1 (1:1)
    Ne 09.10. 09:30 Brandýs - Velim 6:0 (3:0)
    Ne 09.10. 09:30 Lysá n.L. - Kosmonosy 2:2 (0:2)
    Ne 09.10. 09:30 Čelákovice - Velký Borek 5:3 (2:2)

    10.kolo

    So 15.10. 09:30 Sedlčany - Velký Borek 4:0 (2:0)
    So 15.10. 09:30 Kosmonosy - Čelákovice 1:0 (0:0)
    So 15.10. 09:30 Velim - Lysá n.L. 1:1 (1:0)
    So 15.10. 09:30 Kunice - Neratovice 0:2 (0:0)
    So 15.10. 09:30 Říčany - Nymburk 1:2 (0:1)
    So 15.10. 09:30 Pšovka Mělník - Tatran Rakovník 0:3 (0:2)
    Ne 16.10. 09:30 Spartak Příbram - Brandýs 3:4 (1:4)
    Ne 16.10. 10:15 Hořovicko - Kutná Hora 2:10 (1:5)

    11.kolo

    So 22.10. 09:30 Tatran Rakovník - Sedlčany 1:0 (1:0)
    So 22.10. 09:30 Kutná Hora - Pšovka Mělník 4:1 (3:0)
    So 22.10. 09:30 Nymburk - Hořovicko 17:0
    So 22.10. 09:30 Neratovice - Říčany 2:1
    So 22.10. 09:30 Brandýs - Kunice 4:0 (0:0)
    So 22.10. 09:30 Velký Borek - Kosmonosy 2:3 (0:2)
    Ne 23.10. 09:30 Lysá n.L. - Spartak Příbram 9:1 (3:0)
    Ne 23.10. 09:30 Čelákovice - Velim 5:1 (1:1)

    12.kolo

    So 29.10. 09:30 Sedlčany - Kosmonosy 0:1 (0:0)
    So 29.10. 09:30 Velim - Velký Borek 5:3 (4:1)
    So 29.10. 09:30 Kunice - Lysá n.L. 2:2 (0:2)
    So 29.10. 09:30 Říčany - Brandýs 1:2 (0:1)
    So 29.10. 09:30 Pšovka Mělník - Nymburk 2:5 (1:2)
    So 29.10. 09:30 Tatran Rakovník - Kutná Hora 1:1 (0:0)
    Ne 30.10. 09:30 Spartak Příbram - Čelákovice 1:2 (0:0)
    Ne 30.10. 10:15 Hořovicko - Neratovice 0:13 (0:5)

    13.kolo

    So 05.11. 09:30 Kutná Hora - Sedlčany 4:1 (3:1)
    So 05.11. 09:30 Nymburk - Tatran Rakovník 4:0
    So 05.11. 09:30 Neratovice - Pšovka Mělník 2:0 (2:0)
    So 05.11. 09:30 Brandýs - Hořovicko 10:0 (2:0)
    So 05.11. 09:30 Velký Borek - Spartak Příbram 1:5 (1:3)
    So 05.11. 09:30 Kosmonosy - Velim 1:0 (1:0)
    Ne 06.11. 09:30 Lysá n.L. - Říčany 2:0 (1:0)
    Ne 06.11. 09:30 Čelákovice - Kunice 3:1 (1:0)

    14.kolo

    So 12.11. 09:30 Sedlčany - Velim 3:0 (1:0)
    So 12.11. 09:30 Kunice - Velký Borek 4:1 (1:0)
    So 12.11. 09:30 Říčany - Čelákovice 1:2 (0:1)
    So 12.11. 09:30 Pšovka Mělník - Brandýs 0:4 (0:0)
    So 12.11. 09:30 Tatran Rakovník - Neratovice 1:6 (1:2)
    So 12.11. 09:30 Kutná Hora - Nymburk 5:1 (3:1)
    Ne 13.11. 09:30 Spartak Příbram - Kosmonosy 4:4 (1:2)
    Ne 13.11. 10:15 Hořovicko - Lysá n.L. 0:3

    15.kolo

    So 19.11. 09:30 Nymburk - Sedlčany 3:1 (2:1)
    So 19.11. 09:30 Neratovice - Kutná Hora 5:1 (5:1)
    So 19.11. 09:30 Brandýs - Tatran Rakovník 4:1 (1:0)
    So 19.11. 09:30 Velký Borek - Říčany 0:5 (0:3)
    So 19.11. 09:30 Kosmonosy - Kunice 2:2 (1:1)
    So 19.11. 09:30 Velim - Spartak Příbram 2:2 (1:0)
    Ne 20.11. 09:30 Lysá n.L. - Pšovka Mělník 5:1 (1:0)
    Ne 20.11. 09:30 Čelákovice - Hořovicko 10:1 (4:1)

    17.kolo

    So 17.03. 09:30 Neratovice - Sedlčany 1:1 (0:0)
    So 17.03. 09:30 Nymburk - Brandýs 2:2 (1:2)
    So 17.03. 09:30 Kutná Hora - Lysá n.L. 2:2 (1:1)
    So 17.03. 09:30 Tatran Rakovník - Čelákovice 1:1 (0:0)
    So 17.03. 09:30 Pšovka Mělník - Velký Borek 1:1
    So 17.03. 09:30 Říčany - Velim 3:0 (0:0)
    So 17.03. 09:30 Kunice - Spartak Příbram 3:4 (1:2)
    Ne 18.03. 10:15 Hořovicko - Kosmonosy 5:4 (4:2)

    18.kolo

    So 24.03. 09:30 Velim - Hořovicko 1:5 (0:2)
    So 24.03. 09:30 Kosmonosy - Pšovka Mělník 10:0
    So 24.03. 09:30 Velký Borek - Tatran Rakovník 0:4 (0:2)
    Ne 25.03. 09:30 Sedlčany - Kunice 1:0 (0:0)
    Ne 25.03. 09:30 Spartak Příbram - Říčany 1:2 (1:0)
    Ne 25.03. 09:30 Čelákovice - Kutná Hora 4:3 (3:0)
    Ne 25.03. 09:30 Lysá n.L. - Nymburk 3:1 (1:0)
    Ne 25.03. 09:30 Brandýs - Neratovice 1:2 (0:1)

    19.kolo

    So 31.03. 09:30 Brandýs - Sedlčany 1:1 (0:1)
    So 31.03. 09:30 Neratovice - Lysá n.L. 3:1 (2:0)
    So 31.03. 09:30 Nymburk - Čelákovice 3:2 (2:0)
    So 31.03. 09:30 Kutná Hora - Velký Borek 4:1 (3:1)
    So 31.03. 09:30 Tatran Rakovník - Kosmonosy 3:4
    So 31.03. 09:30 Pšovka Mělník - Velim 0:1 (0:1)
    So 31.03. 09:30 Říčany - Kunice 1:1 (1:0)
    Ne 01.04. 10:15 Hořovicko - Spartak Příbram 5:4 (3:2)

    20.kolo

    St 04.04. 16:30 Čelákovice - Neratovice 2:2 (2:2)
    So 07.04. 09:30 Sedlčany - Říčany 4:0 (2:0)
    So 07.04. 09:30 Kunice - Hořovicko 2:1 (1:1)
    So 07.04. 09:30 Velim - Tatran Rakovník 2:0 (1:0)
    So 07.04. 09:30 Kosmonosy - Kutná Hora 2:2 (1:2)
    So 07.04. 09:30 Velký Borek - Nymburk 0:5
    Ne 08.04. 09:30 Spartak Příbram - Pšovka Mělník 9:2 (6:1)
    Ne 08.04. 09:30 Lysá n.L. - Brandýs 2:5 (1:0)

    21.kolo

    So 14.04. 09:30 Brandýs - Čelákovice 5:6 (3:1)
    So 14.04. 09:30 Neratovice - Velký Borek 6:0 (2:0)
    So 14.04. 09:30 Nymburk - Kosmonosy 0:1 (0:1)
    So 14.04. 09:30 Kutná Hora - Velim 0:3 (0:1)
    So 14.04. 09:30 Tatran Rakovník - Spartak Příbram 2:2 (0:2)
    So 14.04. 09:30 Pšovka Mělník - Kunice 4:0 (0:0)
    Ne 15.04. 09:30 Lysá n.L. - Sedlčany 2:3 (2:3)
    Ne 15.04. 10:15 Hořovicko - Říčany 1:3

    22.kolo

    So 21.04. 09:30 Říčany - Pšovka Mělník 3:2 (2:1)
    So 21.04. 09:30 Kunice - Tatran Rakovník 2:1 (0:1)
    So 21.04. 09:30 Velim - Nymburk 0:1 (0:0)
    So 21.04. 09:30 Kosmonosy - Neratovice 0:1 (0:1)
    So 21.04. 09:30 Velký Borek - Brandýs 3:4
    Ne 22.04. 09:30 Sedlčany - Hořovicko 4:2 (1:1)
    Ne 22.04. 09:30 Spartak Příbram - Kutná Hora 4:1 (3:0)
    Ne 22.04. 09:30 Čelákovice - Lysá n.L. 4:1 (3:0)

    23.kolo

    So 28.04. 09:30 Neratovice - Velim 1:0 (0:0)
    So 28.04. 09:30 Nymburk - Spartak Příbram 4:2 (1:2)
    So 28.04. 09:30 Kutná Hora - Kunice 2:1 (0:0)
    So 28.04. 09:30 Tatran Rakovník - Říčany 1:1
    So 28.04. 09:30 Pšovka Mělník - Hořovicko 7:3 (6:0)
    Ne 29.04. 09:30 Čelákovice - Sedlčany 2:0
    Ne 29.04. 09:30 Lysá n.L. - Velký Borek 4:1
    Ne 29.04. 09:30 Brandýs - Kosmonosy 3:0 (0:0)

    16.kolo

    St 25.04. 09:30 Sedlčany - Spartak Příbram 2:0 (0:0)
    St 25.04. 16:00 Kosmonosy - Říčany 0:0 (0:0)
    Út 01.05. 09:30 Velim - Kunice 1:1 (1:0)
    Út 01.05. 09:30 Velký Borek - Hořovicko 0:2 (0:1)
    Út 01.05. 09:30 Čelákovice - Pšovka Mělník 2:3 (0:1)
    Út 01.05. 09:30 Lysá n.L. - Tatran Rakovník 6:2 (4:1)
    Út 01.05. 09:30 Brandýs - Kutná Hora 4:1 (3:0)
    St 09.05. 16:00 Neratovice - Nymburk 2:0

    24.kolo

    So 05.05. 09:30 Sedlčany - Pšovka Mělník 5:1 (1:1)
    So 05.05. 09:30 Říčany - Kutná Hora 0:0 (0:0)
    So 05.05. 09:30 Kunice - Nymburk 6:2 (3:2)
    So 05.05. 09:30 Velim - Brandýs 0:0 (0:0)
    So 05.05. 09:30 Kosmonosy - Lysá n.L. 5:1 (2:1)
    So 05.05. 09:30 Velký Borek - Čelákovice 1:3 (1:2)
    Ne 06.05. 09:30 Spartak Příbram - Neratovice 3:4 (1:2)
    Ne 06.05. 10:15 Hořovicko - Tatran Rakovník 1:4 (1:1)

    25.kolo

    So 12.05. 09:30 Velký Borek - Sedlčany 4:3
    So 12.05. 09:30 Neratovice - Kunice 1:0 (0:0)
    So 12.05. 09:30 Nymburk - Říčany 2:2 (1:1)
    So 12.05. 09:30 Kutná Hora - Hořovicko 3:1 (2:1)
    So 12.05. 09:30 Tatran Rakovník - Pšovka Mělník 1:2
    Ne 13.05. 09:30 Čelákovice - Kosmonosy 2:3 (1:1)
    Ne 13.05. 09:30 Lysá n.L. - Velim 2:0 (1:0)
    Ne 13.05. 09:30 Brandýs - Spartak Příbram 2:3 (1:2)

    26.kolo

    Út 08.05. 09:30 Sedlčany - Tatran Rakovník 2:1 (2:0)
    So 19.05. 09:30 Pšovka Mělník - Kutná Hora 0:3 (0:1)
    So 19.05. 09:30 Říčany - Neratovice 0:0 (0:0)
    So 19.05. 09:30 Kunice - Brandýs 6:1 (2:0)
    So 19.05. 09:30 Velim - Čelákovice 0:2 (0:1)
    So 19.05. 09:30 Kosmonosy - Velký Borek 5:1 (3:0)
    Ne 20.05. 09:30 Spartak Příbram - Lysá n.L. 4:1 (2:0)
    Ne 20.05. 10:15 Hořovicko - Nymburk 2:4 (1:3)

    27.kolo

    Út 08.05. 09:30 Brandýs - Říčany 3:0 (1:0)
    St 16.05. 17:30 Neratovice - Hořovicko 7:1 (5:0)
    Čt 24.05. 15:30 Kutná Hora - Tatran Rakovník 1:4 (1:2)
    So 26.05. 09:30 Kosmonosy - Sedlčany 1:1 (1:0)
    So 26.05. 09:30 Velký Borek - Velim 3:2 (1:1)
    So 26.05. 09:30 Nymburk - Pšovka Mělník 1:1 (0:0)
    Ne 27.05. 09:30 Čelákovice - Spartak Příbram 0:1 (0:1)
    Ne 27.05. 09:30 Lysá n.L. - Kunice 3:3 (3:2)

    28.kolo

    So 02.06. 09:30 Tatran Rakovník - Nymburk 2:0 (1:0)
    So 02.06. 09:30 Pšovka Mělník - Neratovice 1:5 (1:3)
    So 02.06. 09:30 Říčany - Lysá n.L. 5:1 (3:1)
    So 02.06. 09:30 Kunice - Čelákovice 1:1 (1:1)
    So 02.06. 09:30 Velim - Kosmonosy 3:4 (2:1)
    Ne 03.06. 09:30 Sedlčany - Kutná Hora 5:0 (1:0)
    Ne 03.06. 09:30 Spartak Příbram - Velký Borek 6:1 (4:0)
    Ne 03.06. 10:15 Hořovicko - Brandýs 0:6 (0:3)

    29.kolo

    So 09.06. 09:30 Velim - Sedlčany 3:3 (3:1)
    So 09.06. 09:30 Kosmonosy - Spartak Příbram 1:3 (1:1)
    So 09.06. 09:30 Velký Borek - Kunice 0:13 (0:6)
    So 09.06. 09:30 Brandýs - Pšovka Mělník 8:2 (3:0)
    So 09.06. 09:30 Neratovice - Tatran Rakovník 6:1 (4:0)
    So 09.06. 09:30 Nymburk - Kutná Hora 1:5 (1:1)
    Ne 10.06. 09:30 Čelákovice - Říčany 3:0 (2:0)
    Ne 10.06. 09:30 Lysá n.L. - Hořovicko 5:1 (2:0)

    30.kolo

    So 16.06. 09:30 Kutná Hora - Neratovice 1:3 (0:2)
    So 16.06. 09:30 Tatran Rakovník - Brandýs 2:6 (1:2)
    So 16.06. 09:30 Pšovka Mělník - Lysá n.L. 3:2 (0:0)
    So 16.06. 09:30 Říčany - Velký Borek 15:0
    So 16.06. 09:30 Kunice - Kosmonosy 0:1 (0:1)
    Ne 17.06. 09:30 Sedlčany - Nymburk 0:1 (0:0)
    Ne 17.06. 09:30 Spartak Příbram - Velim 3:2 (0:1)
    Ne 17.06. 10:15 Hořovicko - Čelákovice 4:3 (2:0)
    Správce soutěže: Luděk Rublič

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 25 5 0 106:23 80
    2. 30 20 4 6 109:55 64
    3. 30 17 6 7 85:59 57
    4. 30 16 5 9 73:45 53
    5. 30 15 4 11 93:58 49
    6. 30 13 6 11 88:76 45
    7. 30 12 8 10 68:39 44
    8. 30 12 7 11 49:41 43
    9. 30 13 4 13 72:73 43
    10. 30 11 9 10 71:49 42
    11. 30 12 6 12 78:68 42
    12. 30 12 4 14 66:64 40
    13. 30 7 6 17 41:66 27
    14. 30 7 3 20 48:104 24
    15. 30 6 0 24 46:175 18
    16. 30 3 1 26 40:138 10