Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 24. června 2019
svátek má Jan.
Hlavní menu
  • ID: 3777
  • Návštěvy: 32/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Šumperk  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5217
    Týden:
    32
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 06.08. 00:00 Hrabišín B - Loštice B 2:3 (2:1)
    So 06.08. 00:00 FRC Zábřeh - Písařov 1:1
    So 06.08. 00:00 Stranraer - Rapotín 1:4
    So 06.08. 00:00 Zvole - Hanušovice 2:2
    So 06.08. 00:00 Libina - Loučná 4:1 (1:0)
    So 06.08. 00:00 Postřelmov - Dubicko 0:3 (0:3)
    So 06.08. 00:00 Kamenná - Podolí 3:1

    2.kolo

    So 13.08. 00:00 Loštice B - Podolí 3:4 (0:1)
    So 13.08. 00:00 Dubicko - Kamenná 3:1 (2:0)
    So 13.08. 00:00 Loučná - Postřelmov 2:1
    So 13.08. 00:00 Hanušovice - Libina 3:4
    So 13.08. 00:00 Rapotín - Zvole 0:1 (0:0)
    So 13.08. 00:00 Písařov - Stranraer 2:1
    So 13.08. 00:00 Hrabišín B - FRC Zábřeh 0:0

    3.kolo

    So 20.08. 00:00 FRC Zábřeh - Loštice B 4:2
    So 20.08. 00:00 Stranraer - Hrabišín B 2:1
    So 20.08. 00:00 Zvole - Písařov 0:0 (0:0)
    So 20.08. 00:00 Libina - Rapotín 2:4
    So 20.08. 00:00 Postřelmov - Hanušovice 3:3
    So 20.08. 00:00 Kamenná - Loučná 1:1
    So 20.08. 00:00 Podolí - Dubicko 2:2 (2:2)

    4.kolo

    So 27.08. 00:00 Loštice B - Dubicko 2:1 (1:0)
    So 27.08. 00:00 Loučná - Podolí 0:2
    So 27.08. 00:00 Hanušovice - Kamenná 3:3
    So 27.08. 00:00 Rapotín - Postřelmov 3:1 (2:1)
    So 27.08. 00:00 Písařov - Libina 1:3 (1:1)
    So 27.08. 00:00 Hrabišín B - Zvole 4:0
    So 27.08. 00:00 FRC Zábřeh - Stranraer 5:2 (3:1)

    5.kolo

    So 03.09. 00:00 Stranraer - Loštice B 4:1
    So 03.09. 00:00 Zvole - FRC Zábřeh 1:0 (1:0)
    So 03.09. 00:00 Libina - Hrabišín B 4:0 (2:0)
    So 03.09. 00:00 Postřelmov - Písařov 2:1
    So 03.09. 00:00 Kamenná - Rapotín 1:0
    So 03.09. 00:00 Podolí - Hanušovice 0:2 (0:1)
    So 03.09. 00:00 Dubicko - Loučná 1:1 (1:0)

    6.kolo

    So 10.09. 00:00 Loštice B - Loučná 3:2
    So 10.09. 00:00 Hanušovice - Dubicko 2:2 (2:1)
    So 10.09. 00:00 Rapotín - Podolí 2:0
    So 10.09. 00:00 Písařov - Kamenná 2:0
    So 10.09. 00:00 Hrabišín B - Postřelmov 1:5
    So 10.09. 00:00 FRC Zábřeh - Libina 3:1 (1:1)
    So 10.09. 00:00 Stranraer - Zvole 1:3 (0:1)

    7.kolo

    So 17.09. 00:00 Zvole - Loštice B 2:0 (0:0)
    So 17.09. 00:00 Libina - Stranraer 2:2
    So 17.09. 00:00 Postřelmov - FRC Zábřeh 4:0 (1:0)
    So 17.09. 00:00 Kamenná - Hrabišín B 2:3 (0:1)
    So 17.09. 00:00 Podolí - Písařov 2:2 (2:0)
    So 17.09. 00:00 Dubicko - Rapotín 0:2
    So 17.09. 00:00 Loučná - Hanušovice 0:2

    8.kolo

    So 24.09. 00:00 Loštice B - Hanušovice 3:0 (1:0)
    So 24.09. 00:00 Rapotín - Loučná 5:0 (2:0)
    So 24.09. 00:00 Písařov - Dubicko 3:1
    So 24.09. 00:00 Hrabišín B - Podolí 4:4
    So 24.09. 00:00 FRC Zábřeh - Kamenná 3:0
    So 24.09. 00:00 Stranraer - Postřelmov 2:3
    So 24.09. 00:00 Zvole - Libina 1:0 (1:0)

    13.kolo

    St 28.09. 00:00 Kamenná - Loštice B 1:0 (0:0)
    St 28.09. 00:00 Podolí - Postřelmov 0:1 (0:1)
    St 28.09. 00:00 Dubicko - Libina 2:0 (1:0)
    St 28.09. 00:00 Loučná - Zvole 2:1 (0:1)
    St 28.09. 00:00 Hanušovice - Stranraer 2:1
    St 28.09. 00:00 Rapotín - FRC Zábřeh 3:1 (0:1)
    St 28.09. 00:00 Písařov - Hrabišín B 1:0 (1:0)

    9.kolo

    So 01.10. 00:00 Libina - Loštice B 1:2
    So 01.10. 00:00 Postřelmov - Zvole 2:0 (1:0)
    So 01.10. 00:00 Kamenná - Stranraer 4:3
    So 01.10. 00:00 Podolí - FRC Zábřeh 2:2 (0:0)
    So 01.10. 00:00 Dubicko - Hrabišín B 0:1 (0:0)
    So 01.10. 00:00 Loučná - Písařov 2:0 (2:0)
    So 01.10. 00:00 Hanušovice - Rapotín 2:1 (1:0)

    10.kolo

    So 08.10. 00:00 Loštice B - Rapotín 1:5 (0:1)
    So 08.10. 00:00 Písařov - Hanušovice 1:4
    So 08.10. 00:00 Hrabišín B - Loučná 1:3 (1:1)
    So 08.10. 00:00 FRC Zábřeh - Dubicko 1:0
    So 08.10. 00:00 Stranraer - Podolí 6:2
    So 08.10. 00:00 Zvole - Kamenná 1:1 (0:1)
    So 08.10. 00:00 Libina - Postřelmov 4:0 (3:0)

    11.kolo

    So 15.10. 00:00 Postřelmov - Loštice B 4:1 (0:1)
    So 15.10. 00:00 Kamenná - Libina 0:4 (0:1)
    So 15.10. 00:00 Podolí - Zvole 2:1 (1:1)
    So 15.10. 00:00 Dubicko - Stranraer 1:2
    So 15.10. 00:00 Loučná - FRC Zábřeh 2:3
    So 15.10. 00:00 Hanušovice - Hrabišín B 3:1 (2:0)
    So 15.10. 00:00 Rapotín - Písařov 1:0 (0:0)

    12.kolo

    So 22.10. 00:00 Loštice B - Písařov 1:2 (0:1)
    So 22.10. 00:00 Hrabišín B - Rapotín 0:1 (0:1)
    So 22.10. 00:00 FRC Zábřeh - Hanušovice 3:1
    So 22.10. 00:00 Stranraer - Loučná 5:2
    So 22.10. 00:00 Zvole - Dubicko 0:0 (0:0)
    So 22.10. 00:00 Libina - Podolí 4:0 (3:0)
    So 22.10. 00:00 Postřelmov - Kamenná 5:0

    14.kolo

    So 29.10. 00:00 Loštice B - Hrabišín B 0:0
    So 29.10. 00:00 Písařov - FRC Zábřeh 5:1
    So 29.10. 00:00 Rapotín - Stranraer 6:2 (4:0)
    So 29.10. 00:00 Hanušovice - Zvole 1:2 (0:1)
    So 29.10. 00:00 Loučná - Libina 0:3
    So 29.10. 00:00 Dubicko - Postřelmov 1:2
    So 29.10. 00:00 Podolí - Kamenná 0:1 (0:0)

    15.kolo

    So 31.03. 00:00 Podolí - Loštice B 0:3 (0:1)
    So 31.03. 00:00 Kamenná - Dubicko 1:3 (0:2)
    So 31.03. 00:00 Postřelmov - Loučná 4:3 (2:1)
    So 31.03. 00:00 Libina - Hanušovice 3:0 (3:0)
    So 31.03. 00:00 Zvole - Rapotín 4:2 (2:1)
    So 31.03. 00:00 Stranraer - Písařov 3:6 (1:4)
    So 31.03. 00:00 FRC Zábřeh - Hrabišín B 1:2 (0:1)

    16.kolo

    So 07.04. 00:00 Loštice B - FRC Zábřeh 0:2 (0:2)
    So 07.04. 00:00 Hrabišín B - Stranraer 0:2 (0:1)
    So 07.04. 00:00 Písařov - Zvole 3:1 (1:0)
    So 07.04. 00:00 Rapotín - Libina 3:3
    So 07.04. 00:00 Hanušovice - Postřelmov 2:3
    So 07.04. 00:00 Loučná - Kamenná 3:1 (1:1)
    So 07.04. 00:00 Dubicko - Podolí 4:0 (1:0)

    17.kolo

    So 14.04. 00:00 Dubicko - Loštice B 5:0
    So 14.04. 00:00 Podolí - Loučná 1:1 (1:1)
    So 14.04. 00:00 Kamenná - Hanušovice 0:7
    So 14.04. 00:00 Postřelmov - Rapotín 0:3 (0:2)
    So 14.04. 00:00 Libina - Písařov 4:0
    So 14.04. 00:00 Zvole - Hrabišín B 3:0 (2:0)
    So 14.04. 00:00 Stranraer - FRC Zábřeh 3:1

    18.kolo

    So 21.04. 00:00 Loštice B - Stranraer 1:1 (1:1)
    So 21.04. 00:00 FRC Zábřeh - Zvole 2:3 (1:1)
    So 21.04. 00:00 Hrabišín B - Libina 2:3
    So 21.04. 00:00 Písařov - Postřelmov 3:1 (2:0)
    So 21.04. 00:00 Rapotín - Kamenná 8:0 (4:0)
    So 21.04. 00:00 Hanušovice - Podolí 2:0 (1:0)
    So 21.04. 00:00 Loučná - Dubicko 0:2 (0:1)

    19.kolo

    So 28.04. 00:00 Loučná - Loštice B 2:1 (1:0)
    So 28.04. 00:00 Dubicko - Hanušovice 1:1
    So 28.04. 00:00 Podolí - Rapotín 0:1
    So 28.04. 00:00 Kamenná - Písařov 2:5
    So 28.04. 00:00 Postřelmov - Hrabišín B 1:1 (0:1)
    So 28.04. 00:00 Libina - FRC Zábřeh 1:2
    So 28.04. 00:00 Zvole - Stranraer 4:2 (0:1)

    20.kolo

    So 05.05. 00:00 Loštice B - Zvole 2:1 (1:0)
    So 05.05. 00:00 Stranraer - Libina 4:2
    So 05.05. 00:00 FRC Zábřeh - Postřelmov 4:1
    So 05.05. 00:00 Hrabišín B - Kamenná 5:0
    So 05.05. 00:00 Písařov - Podolí 4:0
    So 05.05. 00:00 Rapotín - Dubicko 2:4
    So 05.05. 00:00 Hanušovice - Loučná 0:1

    21.kolo

    So 12.05. 00:00 Hanušovice - Loštice B 3:1
    So 12.05. 00:00 Loučná - Rapotín 2:1
    So 12.05. 00:00 Dubicko - Písařov 4:0 (2:0)
    So 12.05. 00:00 Podolí - Hrabišín B 3:4
    So 12.05. 00:00 Kamenná - FRC Zábřeh 1:0
    So 12.05. 00:00 Postřelmov - Stranraer 2:4
    So 12.05. 00:00 Libina - Zvole 1:1

    22.kolo

    So 19.05. 00:00 Loštice B - Libina 4:4
    So 19.05. 00:00 Zvole - Postřelmov 2:4 (1:3)
    So 19.05. 00:00 Stranraer - Kamenná 6:2
    So 19.05. 00:00 FRC Zábřeh - Podolí 6:2 (3:2)
    So 19.05. 00:00 Hrabišín B - Dubicko 3:1 (3:0)
    So 19.05. 00:00 Písařov - Loučná 1:1
    So 19.05. 00:00 Rapotín - Hanušovice 4:1

    23.kolo

    So 26.05. 00:00 Rapotín - Loštice B 5:0 (2:0)
    So 26.05. 00:00 Hanušovice - Písařov 1:0 (1:0)
    So 26.05. 00:00 Loučná - Hrabišín B 1:0 (0:0)
    So 26.05. 00:00 Dubicko - FRC Zábřeh 2:0 (2:0)
    So 26.05. 00:00 Podolí - Stranraer 3:6
    So 26.05. 00:00 Kamenná - Zvole 1:5 (1:1)
    So 26.05. 00:00 Postřelmov - Libina 2:3

    24.kolo

    So 02.06. 00:00 Loštice B - Postřelmov 1:1
    So 02.06. 00:00 Libina - Kamenná 5:0
    So 02.06. 00:00 Zvole - Podolí 4:2
    So 02.06. 00:00 Stranraer - Dubicko 0:4 (0:3)
    So 02.06. 00:00 FRC Zábřeh - Loučná 5:1 (3:1)
    So 02.06. 00:00 Hrabišín B - Hanušovice 2:1 (2:1)
    So 02.06. 00:00 Písařov - Rapotín 3:0

    25.kolo

    So 09.06. 00:00 Písařov - Loštice B 1:3 (0:1)
    So 09.06. 00:00 Rapotín - Hrabišín B 3:1
    So 09.06. 00:00 Hanušovice - FRC Zábřeh 1:1
    So 09.06. 00:00 Loučná - Stranraer 3:1
    So 09.06. 00:00 Dubicko - Zvole 1:1 (0:1)
    So 09.06. 00:00 Podolí - Libina 4:5 (2:4)
    So 09.06. 00:00 Kamenná - Postřelmov 0:3

    26.kolo

    So 16.06. 00:00 Loštice B - Kamenná 5:0 (5:0)
    So 16.06. 00:00 Postřelmov - Podolí 2:1
    So 16.06. 00:00 Libina - Dubicko 4:3
    So 16.06. 00:00 Zvole - Loučná 5:1
    So 16.06. 00:00 Stranraer - Hanušovice 2:5
    So 16.06. 00:00 FRC Zábřeh - Rapotín 1:1
    So 16.06. 00:00 Hrabišín B - Písařov 6:2
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 17 2 7 70:31 53
    2. 26 15 4 7 74:44 49
    3. 26 13 6 7 49:36 45
    4. 26 14 3 9 57:48 45
    5. 26 12 5 9 52:42 41
    6. 26 12 4 10 49:45 40
    7. 26 11 6 9 51:31 39
    8. 26 11 6 9 54:44 39
    9. 26 11 2 13 68:71 35
    10. 26 10 4 12 37:54 34
    11. 26 9 4 13 44:49 31
    12. 26 9 4 13 43:57 31
    13. 26 6 3 17 26:84 21
    14. 26 3 5 18 37:75 14