Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 25. června 2019
svátek má Ivan.
Hlavní menu
  • ID: 3771
  • Návštěvy: 25/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Olomouc  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3964
    Týden:
    25
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 06.08. 00:00 Paseka - Bouzov 2:1 (1:1)
    So 06.08. 00:00 Náměšť n. H. B - Přáslavice 9:2 (5:0)
    So 06.08. 00:00 Babice - Náklo 5:2 (4:0)
    So 06.08. 00:00 Sokol Blatec - Slavonín B 4:4 (0:3)
    So 06.08. 00:00 Město Libavá - TJ Střeň 7:0 (1:0)
    So 06.08. 00:00 Mladějovice - Odrlice 3:1 (2:1)
    So 06.08. 00:00 Dlouhá Loučka - Nové Sady B 4:1 (1:1)

    2.kolo

    So 13.08. 00:00 Bouzov - Nové Sady B 1:2 (0:1)
    So 13.08. 00:00 Odrlice - Dlouhá Loučka 2:3 (0:0)
    So 13.08. 00:00 TJ Střeň - Mladějovice 4:2 (2:1)
    So 13.08. 00:00 Slavonín B - Město Libavá 0:3 (0:2)
    So 13.08. 00:00 Náklo - Sokol Blatec 1:2 (0:0)
    So 13.08. 00:00 Přáslavice - Babice 6:2 (2:2)
    So 13.08. 00:00 Paseka - Náměšť n. H. B 4:2 (2:2)

    3.kolo

    So 20.08. 00:00 Náměšť n. H. B - Bouzov 9:2 (3:0)
    So 20.08. 00:00 Babice - Paseka 4:0 (2:0)
    So 20.08. 00:00 Sokol Blatec - Přáslavice 2:1 (1:0)
    So 20.08. 00:00 Město Libavá - Náklo 2:1 (0:0)
    So 20.08. 00:00 Mladějovice - Slavonín B 1:0 (0:0)
    So 20.08. 00:00 Dlouhá Loučka - TJ Střeň 2:0 (1:0)
    So 20.08. 00:00 Nové Sady B - Odrlice 1:5 (1:4)

    4.kolo

    So 27.08. 00:00 Bouzov - Odrlice 0:2 (0:0)
    So 27.08. 00:00 TJ Střeň - Nové Sady B 0:0 (0:0)
    So 27.08. 00:00 Slavonín B - Dlouhá Loučka 1:1 (0:1)
    So 27.08. 00:00 Náklo - Mladějovice 3:3 (2:1)
    So 27.08. 00:00 Přáslavice - Město Libavá 4:1 (2:0)
    So 27.08. 00:00 Paseka - Sokol Blatec 2:2 (2:0)
    So 27.08. 00:00 Náměšť n. H. B - Babice 3:4

    5.kolo

    So 03.09. 00:00 Babice - Bouzov 6:0 (3:0)
    So 03.09. 00:00 Sokol Blatec - Náměšť n. H. B 2:6 (1:2)
    So 03.09. 00:00 Město Libavá - Paseka 1:2 (1:0)
    So 03.09. 00:00 Mladějovice - Přáslavice 2:7 (1:4)
    So 03.09. 00:00 Dlouhá Loučka - Náklo 2:1 (0:1)
    So 03.09. 00:00 Nové Sady B - Slavonín B 4:3 (2:0)
    So 03.09. 00:00 Odrlice - TJ Střeň 2:5 (0:2)

    6.kolo

    So 10.09. 00:00 Bouzov - TJ Střeň 4:2 (2:2)
    So 10.09. 00:00 Slavonín B - Odrlice 4:1 (2:1)
    So 10.09. 00:00 Náklo - Nové Sady B 2:1 (1:0)
    So 10.09. 00:00 Přáslavice - Dlouhá Loučka 1:0 (0:0)
    So 10.09. 00:00 Paseka - Mladějovice 5:0 (2:0)
    So 10.09. 00:00 Náměšť n. H. B - Město Libavá 2:1 (1:0)
    So 10.09. 00:00 Babice - Sokol Blatec 2:1 (0:1)

    7.kolo

    So 17.09. 00:00 Sokol Blatec - Bouzov 1:3 (1:2)
    So 17.09. 00:00 Město Libavá - Babice 3:4 (3:3)
    So 17.09. 00:00 Mladějovice - Náměšť n. H. B 2:5 (0:2)
    So 17.09. 00:00 Dlouhá Loučka - Paseka 1:1 (1:1)
    So 17.09. 00:00 Nové Sady B - Přáslavice 4:2 (2:0)
    So 17.09. 00:00 Odrlice - Náklo 3:1 (3:0)
    So 17.09. 00:00 TJ Střeň - Slavonín B 6:1 (0:1)

    8.kolo

    So 24.09. 00:00 Bouzov - Slavonín B 1:3 (1:2)
    So 24.09. 00:00 Náklo - TJ Střeň 1:5 (0:2)
    So 24.09. 00:00 Přáslavice - Odrlice 1:1 (1:1)
    So 24.09. 00:00 Paseka - Nové Sady B 2:3 (0:2)
    So 24.09. 00:00 Náměšť n. H. B - Dlouhá Loučka 3:1 (1:0)
    So 24.09. 00:00 Babice - Mladějovice 4:3 (2:2)
    So 24.09. 00:00 Sokol Blatec - Město Libavá 2:5 (1:3)

    9.kolo

    So 01.10. 00:00 Město Libavá - Bouzov 3:1 (1:1)
    So 01.10. 00:00 Mladějovice - Sokol Blatec 1:2 (1:2)
    So 01.10. 00:00 Dlouhá Loučka - Babice 3:0 (3:0)
    So 01.10. 00:00 Nové Sady B - Náměšť n. H. B 2:0 (1:0)
    So 01.10. 00:00 Odrlice - Paseka 2:1 (1:1)
    So 01.10. 00:00 TJ Střeň - Přáslavice 3:2 (1:0)
    So 01.10. 00:00 Slavonín B - Náklo 5:0 (4:0)

    10.kolo

    So 08.10. 00:00 Bouzov - Náklo 0:2 (0:1)
    So 08.10. 00:00 Přáslavice - Slavonín B 2:2 (1:2)
    So 08.10. 00:00 Paseka - TJ Střeň 4:2 (1:1)
    So 08.10. 00:00 Náměšť n. H. B - Odrlice 3:3 (0:2)
    So 08.10. 00:00 Babice - Nové Sady B 0:0 (0:0)
    So 08.10. 00:00 Sokol Blatec - Dlouhá Loučka 1:5 (0:3)
    So 08.10. 00:00 Město Libavá - Mladějovice 2:3 (0:2)

    11.kolo

    So 15.10. 00:00 Mladějovice - Bouzov 4:1 (2:1)
    So 15.10. 00:00 Dlouhá Loučka - Město Libavá 12:0 (8:0)
    So 15.10. 00:00 Nové Sady B - Sokol Blatec 2:0 (0:0)
    So 15.10. 00:00 Odrlice - Babice 1:4 (0:3)
    So 15.10. 00:00 TJ Střeň - Náměšť n. H. B 1:3 (0:1)
    So 15.10. 00:00 Slavonín B - Paseka 0:0
    So 15.10. 00:00 Náklo - Přáslavice 0:3 (0:1)

    12.kolo

    So 22.10. 00:00 Bouzov - Přáslavice 1:3 (1:1)
    So 22.10. 00:00 Paseka - Náklo 9:1 (2:0)
    So 22.10. 00:00 Náměšť n. H. B - Slavonín B 2:3 (0:1)
    So 22.10. 00:00 Babice - TJ Střeň 6:2 (2:0)
    So 22.10. 00:00 Sokol Blatec - Odrlice 7:2 (5:0)
    So 22.10. 00:00 Město Libavá - Nové Sady B 1:3 (1:2)
    So 22.10. 00:00 Mladějovice - Dlouhá Loučka 2:2 (0:1)

    13.kolo

    So 29.10. 00:00 Dlouhá Loučka - Bouzov 0:0
    So 29.10. 00:00 Nové Sady B - Mladějovice 2:0 (2:0)
    So 29.10. 00:00 Odrlice - Město Libavá 3:1 (0:0)
    So 29.10. 00:00 TJ Střeň - Sokol Blatec 2:3 (2:0)
    So 29.10. 00:00 Slavonín B - Babice 0:2 (0:0)
    So 29.10. 00:00 Náklo - Náměšť n. H. B 2:7 (0:1)
    So 29.10. 00:00 Přáslavice - Paseka 1:2 (1:1)

    14.kolo

    So 05.11. 00:00 Bouzov - Paseka 1:3 (1:1)
    So 05.11. 00:00 Přáslavice - Náměšť n. H. B 3:1 (0:0)
    So 05.11. 00:00 Náklo - Babice 2:3 (0:2)
    So 05.11. 00:00 Slavonín B - Sokol Blatec 2:2 (0:0)
    So 05.11. 00:00 TJ Střeň - Město Libavá 1:3 (0:1)
    So 05.11. 00:00 Odrlice - Mladějovice 5:5 (2:1)
    So 05.11. 00:00 Nové Sady B - Dlouhá Loučka 3:0 (2:0)

    15.kolo

    So 31.03. 00:00 Nové Sady B - Bouzov 6:0 (2:0)
    So 31.03. 00:00 Dlouhá Loučka - Odrlice 2:0 (1:0)
    So 31.03. 00:00 Mladějovice - TJ Střeň 5:1 (2:0)
    So 31.03. 00:00 Město Libavá - Slavonín B 2:2 (1:1)
    So 31.03. 00:00 Sokol Blatec - Náklo 0:1 (0:0)
    So 31.03. 00:00 Babice - Přáslavice 2:3 (2:2)
    So 31.03. 00:00 Náměšť n. H. B - Paseka 2:0 (1:0)

    16.kolo

    So 07.04. 00:00 Bouzov - Náměšť n. H. B 0:7 (0:3)
    So 07.04. 00:00 Paseka - Babice 3:2 (2:0)
    So 07.04. 00:00 Přáslavice - Sokol Blatec 1:1 (1:0)
    So 07.04. 00:00 Náklo - Město Libavá 3:1 (0:1)
    So 07.04. 00:00 Slavonín B - Mladějovice 1:1 (1:0)
    So 07.04. 00:00 TJ Střeň - Dlouhá Loučka 1:2 (1:0)
    So 07.04. 00:00 Odrlice - Nové Sady B 1:4 (1:0)

    17.kolo

    So 14.04. 00:00 Odrlice - Bouzov 5:1 (3:1)
    So 14.04. 00:00 Nové Sady B - TJ Střeň 6:0 (0:0)
    So 14.04. 00:00 Dlouhá Loučka - Slavonín B 2:2 (0:1)
    So 14.04. 00:00 Mladějovice - Náklo 4:3 (0:2)
    So 14.04. 00:00 Město Libavá - Přáslavice 1:5 (0:3)
    So 14.04. 00:00 Sokol Blatec - Paseka 0:5
    So 14.04. 00:00 Babice - Náměšť n. H. B 2:4 (1:3)

    18.kolo

    So 21.04. 00:00 Bouzov - Babice 0:3 (0:1)
    So 21.04. 00:00 Náměšť n. H. B - Sokol Blatec 8:2 (3:2)
    So 21.04. 00:00 Paseka - Město Libavá 2:1 (0:0)
    So 21.04. 00:00 Přáslavice - Mladějovice 4:0 (2:0)
    So 21.04. 00:00 Náklo - Dlouhá Loučka 0:3 (0:2)
    So 21.04. 00:00 Slavonín B - Nové Sady B 0:1 (0:1)
    So 21.04. 00:00 TJ Střeň - Odrlice 2:1 (1:0)

    19.kolo

    So 28.04. 00:00 TJ Střeň - Bouzov 5:1 (2:0)
    So 28.04. 00:00 Odrlice - Slavonín B 5:2 (1:2)
    So 28.04. 00:00 Nové Sady B - Náklo 2:1 (1:1)
    So 28.04. 00:00 Dlouhá Loučka - Přáslavice 1:0 (0:0)
    So 28.04. 00:00 Mladějovice - Paseka 1:2 (0:1)
    So 28.04. 00:00 Město Libavá - Náměšť n. H. B 1:3 (0:1)
    So 28.04. 00:00 Sokol Blatec - Babice 1:5 (0:3)

    20.kolo

    So 05.05. 00:00 Bouzov - Sokol Blatec 2:1 (0:1)
    So 05.05. 00:00 Babice - Město Libavá 12:0 (8:0)
    So 05.05. 00:00 Náměšť n. H. B - Mladějovice 3:2 (2:0)
    So 05.05. 00:00 Paseka - Dlouhá Loučka 2:0 (1:0)
    So 05.05. 00:00 Přáslavice - Nové Sady B 1:1 (0:0)
    So 05.05. 00:00 Náklo - Odrlice 1:1 (0:1)
    So 05.05. 00:00 Slavonín B - TJ Střeň 2:1 (0:0)

    21.kolo

    So 12.05. 00:00 Slavonín B - Bouzov 1:3 (0:0)
    So 12.05. 00:00 TJ Střeň - Náklo 1:0 (0:0)
    So 12.05. 00:00 Odrlice - Přáslavice 1:4 (1:3)
    So 12.05. 00:00 Nové Sady B - Paseka 0:1 (0:1)
    So 12.05. 00:00 Dlouhá Loučka - Náměšť n. H. B 0:0
    So 12.05. 00:00 Mladějovice - Babice 0:1 (0:0)
    So 12.05. 00:00 Město Libavá - Sokol Blatec 4:3 (2:2)

    22.kolo

    So 19.05. 00:00 Bouzov - Město Libavá 2:0 (2:0)
    So 19.05. 00:00 Sokol Blatec - Mladějovice 2:2 (1:1)
    So 19.05. 00:00 Náměšť n. H. B - Nové Sady B 3:2
    So 19.05. 00:00 Paseka - Odrlice 6:0 (3:0)
    So 19.05. 00:00 Přáslavice - TJ Střeň 3:1 (1:1)
    So 19.05. 00:00 Náklo - Slavonín B 0:5 (0:3)
    So 19.05. 16:30 Babice - Dlouhá Loučka 2:0 (0:0)

    23.kolo

    So 26.05. 00:00 Náklo - Bouzov 2:3 (0:1)
    So 26.05. 00:00 Slavonín B - Přáslavice 1:0 (0:0)
    So 26.05. 00:00 TJ Střeň - Paseka 0:2 (0:1)
    So 26.05. 00:00 Odrlice - Náměšť n. H. B 2:0 (1:0)
    So 26.05. 00:00 Dlouhá Loučka - Sokol Blatec 3:1 (1:1)
    So 26.05. 00:00 Mladějovice - Město Libavá 3:1 (1:1)
    Ne 27.05. 10:15 Nové Sady B - Babice 1:3 (0:1)

    24.kolo

    So 02.06. 00:00 Bouzov - Mladějovice 2:2 (1:0)
    So 02.06. 00:00 Město Libavá - Dlouhá Loučka 1:2 (1:1)
    So 02.06. 00:00 Sokol Blatec - Nové Sady B 3:2 (0:0)
    So 02.06. 00:00 Náměšť n. H. B - TJ Střeň 4:0 (1:0)
    So 02.06. 00:00 Paseka - Slavonín B 6:3 (2:1)
    So 02.06. 00:00 Přáslavice - Náklo 4:0 (2:0)
    So 02.06. 16:30 Babice - Odrlice 5:2 (2:0)

    25.kolo

    So 09.06. 00:00 Přáslavice - Bouzov 2:3 (1:1)
    So 09.06. 00:00 Náklo - Paseka 1:2 (0:0)
    So 09.06. 00:00 Slavonín B - Náměšť n. H. B 2:3 (1:2)
    So 09.06. 00:00 Odrlice - Sokol Blatec 4:1 (2:1)
    So 09.06. 00:00 Nové Sady B - Město Libavá 4:2 (3:1)
    So 09.06. 00:00 Dlouhá Loučka - Mladějovice 2:2 (2:0)
    Ne 10.06. 15:00 TJ Střeň - Babice 0:8 (0:4)

    26.kolo

    So 16.06. 15:00 Město Libavá - Odrlice 6:2 (3:1)
    So 16.06. 16:30 Mladějovice - Nové Sady B 2:8 (1:6)
    So 16.06. 16:30 Sokol Blatec - TJ Střeň 1:2 (0:0)
    So 16.06. 16:30 Babice - Slavonín B 13:2 (6:1)
    So 16.06. 16:30 Náměšť n. H. B - Náklo 11:1 (7:1)
    Ne 17.06. 14:30 Bouzov - Dlouhá Loučka 2:1 (1:1)
    Ne 17.06. 16:30 Paseka - Přáslavice 2:3 (0:3)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 20 1 5 104:42 61
    2. 26 18 3 5 70:34 57
    3. 26 18 2 6 103:46 56
    4. 26 16 3 7 65:37 51
    5. 26 13 7 6 54:29 46
    6. 26 14 4 8 68:44 46
    7. 26 9 4 13 57:73 31
    8. 26 7 8 11 51:66 29
    9. 26 7 7 12 55:73 28
    10. 26 9 1 16 47:75 28
    11. 26 8 2 16 35:77 26
    12. 26 8 1 17 53:81 25
    13. 26 6 5 15 47:77 23
    14. 26 4 2 20 32:87 14