Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 21. července 2019
svátek má Vítězslav.
Hlavní menu
  • ID: 3759
  • Návštěvy: 13/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihlava  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2593
    Týden:
    13
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 06.08. 00:00 Sapeli Polná B - Smrčná 2:3 (1:2)
    So 06.08. 00:00 Cejle - Hybrálec 4:3 (2:2)
    So 06.08. 00:00 Věžnice - Střítež 2:2 (0:2)
    So 06.08. 00:00 Brzkov - Větrný Jeníkov 1:2 (0:0)
    So 06.08. 00:00 Střížov - Jamné B 6:4 (0:1)
    So 06.08. 00:00 Roma Jihlava - Kamenice 2:1 (2:1)

    2.kolo

    So 13.08. 00:00 Smrčná - Kamenice 5:3 (4:1)
    So 13.08. 00:00 Jamné B - Roma Jihlava 0:3 (0:1)
    So 13.08. 00:00 Větrný Jeníkov - Střížov 3:1 (1:1)
    So 13.08. 00:00 Věžnice - Brzkov 3:4 (0:4)
    So 13.08. 00:00 Hybrálec - Střítež 2:4 (2:2)
    So 13.08. 00:00 Cejle - Sapeli Polná B 0:4 (0:3)

    3.kolo

    So 20.08. 00:00 Cejle - Smrčná 0:4 (0:3)
    So 20.08. 00:00 Sapeli Polná B - Střítež 3:2 (2:1)
    So 20.08. 00:00 Brzkov - Hybrálec 4:1 (1:0)
    So 20.08. 00:00 Střížov - Věžnice 4:2 (1:0)
    So 20.08. 00:00 Roma Jihlava - Větrný Jeníkov 5:1 (2:0)
    So 20.08. 00:00 Kamenice - Jamné B 5:1 (2:0)

    4.kolo

    So 27.08. 00:00 Smrčná - Jamné B 2:1 (1:0)
    So 27.08. 00:00 Větrný Jeníkov - Kamenice 5:3 (2:2)
    So 27.08. 00:00 Věžnice - Roma Jihlava 3:6 (1:3)
    So 27.08. 00:00 Hybrálec - Střížov 2:5 (2:1)
    So 27.08. 00:00 Brzkov - Sapeli Polná B 2:0 (0:0)
    So 27.08. 00:00 Cejle - Střítež 1:2 (0:1)

    5.kolo

    So 03.09. 00:00 Střítež - Smrčná 4:1 (0:0)
    So 03.09. 00:00 Brzkov - Cejle 2:1 (0:0)
    So 03.09. 00:00 Sapeli Polná B - Střížov 2:4 (1:1)
    So 03.09. 00:00 Roma Jihlava - Hybrálec 6:2 (3:1)
    So 03.09. 00:00 Kamenice - Věžnice 3:0 (1:0)
    So 03.09. 00:00 Větrný Jeníkov - Jamné B 5:2 (2:0)

    6.kolo

    So 10.09. 00:00 Smrčná - Větrný Jeníkov 3:2 (0:1)
    So 10.09. 00:00 Věžnice - Jamné B 1:3 (0:2)
    So 10.09. 00:00 Hybrálec - Kamenice 1:5 (0:4)
    So 10.09. 00:00 Roma Jihlava - Sapeli Polná B 0:2 (0:0)
    So 10.09. 00:00 Cejle - Střížov 5:1 (2:1)
    So 10.09. 00:00 Střítež - Brzkov 3:1 (2:1)

    7.kolo

    So 17.09. 00:00 Brzkov - Smrčná 4:2 (1:1)
    So 17.09. 00:00 Střížov - Střítež 1:3 (1:2)
    So 17.09. 00:00 Roma Jihlava - Cejle 4:3 (0:2)
    So 17.09. 00:00 Sapeli Polná B - Kamenice 1:1 (0:1)
    So 17.09. 00:00 Jamné B - Hybrálec 6:3 (3:1)
    So 17.09. 00:00 Větrný Jeníkov - Věžnice 1:1 (0:1)

    8.kolo

    So 24.09. 00:00 Smrčná - Věžnice 4:2 (3:1)
    So 24.09. 00:00 Hybrálec - Větrný Jeníkov 2:5 (1:2)
    So 24.09. 00:00 Jamné B - Sapeli Polná B 0:5 (0:1)
    So 24.09. 00:00 Cejle - Kamenice 6:3 (2:2)
    So 24.09. 00:00 Střítež - Roma Jihlava 7:4 (3:0)
    So 24.09. 00:00 Brzkov - Střížov 3:2 (0:2)

    9.kolo

    So 01.10. 00:00 Střížov - Smrčná 1:2 (1:1)
    So 01.10. 00:00 Roma Jihlava - Brzkov 4:2 (2:1)
    So 01.10. 00:00 Kamenice - Střítež 1:2 (0:2)
    So 01.10. 00:00 Cejle - Jamné B 2:1 (1:0)
    So 01.10. 00:00 Sapeli Polná B - Větrný Jeníkov 5:2 (5:1)
    So 01.10. 00:00 Věžnice - Hybrálec 2:6 (2:2)

    10.kolo

    So 08.10. 00:00 Smrčná - Hybrálec 5:4 (2:2)
    So 08.10. 00:00 Věžnice - Sapeli Polná B 2:3 (0:1)
    So 08.10. 00:00 Cejle - Větrný Jeníkov 0:3 (0:1)
    So 08.10. 00:00 Střítež - Jamné B 3:1 (0:0)
    So 08.10. 00:00 Brzkov - Kamenice 2:2 (0:2)
    So 08.10. 00:00 Střížov - Roma Jihlava 2:3 (1:2)

    11.kolo

    So 15.10. 00:00 Roma Jihlava - Smrčná 1:1 (1:0)
    So 15.10. 00:00 Kamenice - Střížov 0:1 (0:0)
    So 15.10. 00:00 Brzkov - Jamné B 5:2 (3:1)
    So 15.10. 00:00 Větrný Jeníkov - Střítež 1:3 (1:2)
    So 15.10. 00:00 Věžnice - Cejle 1:1 (1:1)
    So 15.10. 00:00 Sapeli Polná B - Hybrálec 10:0 (5:0)

    13.kolo

    So 24.03. 00:00 Kamenice - Smrčná 0:2 (0:1)
    So 24.03. 00:00 Roma Jihlava - Jamné B 1:0 (1:0)
    So 24.03. 00:00 Střížov - Větrný Jeníkov 4:0 (2:0)
    So 24.03. 00:00 Brzkov - Věžnice 2:1 (0:0)
    So 24.03. 00:00 Střítež - Hybrálec 1:1 (0:0)
    So 24.03. 00:00 Sapeli Polná B - Cejle 4:3 (2:2)

    14.kolo

    So 31.03. 00:00 Smrčná - Cejle 4:0 (4:0)
    So 31.03. 00:00 Střítež - Sapeli Polná B 4:0 (2:0)
    So 31.03. 00:00 Hybrálec - Brzkov 2:2 (1:2)
    So 31.03. 00:00 Věžnice - Střížov 3:4 (0:2)
    So 31.03. 00:00 Větrný Jeníkov - Roma Jihlava 5:3 (2:0)
    So 31.03. 00:00 Jamné B - Kamenice 0:5 (0:1)

    15.kolo

    So 07.04. 00:00 Jamné B - Smrčná 1:1 (1:1)
    So 07.04. 00:00 Kamenice - Větrný Jeníkov 0:4 (0:2)
    So 07.04. 00:00 Roma Jihlava - Věžnice 5:3 (1:1)
    So 07.04. 00:00 Střížov - Hybrálec 1:5 (0:4)
    So 07.04. 00:00 Sapeli Polná B - Brzkov 5:1 (1:1)
    So 07.04. 00:00 Střítež - Cejle 1:1 (1:1)

    16.kolo

    So 14.04. 00:00 Smrčná - Střítež 0:1 (0:0)
    So 14.04. 00:00 Cejle - Brzkov 2:2 (2:1)
    So 14.04. 00:00 Střížov - Sapeli Polná B 2:4 (0:2)
    So 14.04. 00:00 Hybrálec - Roma Jihlava 1:2 (1:1)
    So 14.04. 00:00 Věžnice - Kamenice 4:2 (3:1)
    So 14.04. 00:00 Jamné B - Větrný Jeníkov 2:4 (0:2)

    17.kolo

    So 21.04. 00:00 Větrný Jeníkov - Smrčná 1:1 (1:0)
    So 21.04. 00:00 Jamné B - Věžnice 2:1 (1:1)
    So 21.04. 00:00 Kamenice - Hybrálec 2:2 (2:0)
    So 21.04. 00:00 Sapeli Polná B - Roma Jihlava 1:0 (1:0)
    So 21.04. 00:00 Střížov - Cejle 3:0 (0:0)
    So 21.04. 00:00 Brzkov - Střítež 0:1 (0:1)

    18.kolo

    So 28.04. 00:00 Smrčná - Brzkov 1:1 (1:0)
    So 28.04. 00:00 Střítež - Střížov 2:2 (2:2)
    So 28.04. 00:00 Cejle - Roma Jihlava 1:2 (1:1)
    So 28.04. 00:00 Kamenice - Sapeli Polná B 2:0 (2:0)
    So 28.04. 00:00 Hybrálec - Jamné B 1:1 (0:1)
    So 28.04. 00:00 Věžnice - Větrný Jeníkov 3:3 (0:2)

    19.kolo

    So 05.05. 00:00 Věžnice - Smrčná 6:0 (1:0)
    So 05.05. 00:00 Větrný Jeníkov - Hybrálec 3:0 (2:0)
    So 05.05. 00:00 Sapeli Polná B - Jamné B 3:1 (2:0)
    So 05.05. 00:00 Kamenice - Cejle 3:1 (1:1)
    So 05.05. 00:00 Roma Jihlava - Střítež 8:1
    So 05.05. 00:00 Střížov - Brzkov 2:2 (1:2)

    20.kolo

    So 12.05. 00:00 Smrčná - Střížov 1:1 (0:1)
    So 12.05. 00:00 Brzkov - Roma Jihlava 3:3 (0:1)
    So 12.05. 00:00 Střítež - Kamenice 4:2 (1:0)
    So 12.05. 00:00 Jamné B - Cejle 3:1 (2:0)
    So 12.05. 00:00 Větrný Jeníkov - Sapeli Polná B 0:4 (0:0)
    So 12.05. 00:00 Hybrálec - Věžnice 3:3 (1:2)

    21.kolo

    So 19.05. 00:00 Hybrálec - Smrčná 4:3 (1:2)
    So 19.05. 00:00 Sapeli Polná B - Věžnice 2:1 (1:1)
    So 19.05. 00:00 Větrný Jeníkov - Cejle 1:0 (0:0)
    So 19.05. 00:00 Jamné B - Střítež 2:1
    So 19.05. 00:00 Kamenice - Brzkov 4:0 (3:0)
    So 19.05. 00:00 Roma Jihlava - Střížov 3:3 (2:2)

    22.kolo

    So 26.05. 00:00 Smrčná - Roma Jihlava 1:3 (1:0)
    So 26.05. 00:00 Střížov - Kamenice 1:2 (0:2)
    So 26.05. 00:00 Jamné B - Brzkov 0:4 (0:4)
    So 26.05. 00:00 Střítež - Větrný Jeníkov 0:1 (0:1)
    So 26.05. 00:00 Cejle - Věžnice 1:4 (0:1)
    So 26.05. 00:00 Hybrálec - Sapeli Polná B 3:4 (2:3)

    12.kolo

    So 02.06. 00:00 Smrčná - Sapeli Polná B 1:3 (1:3)
    So 02.06. 00:00 Hybrálec - Cejle 2:0 (0:0)
    So 02.06. 00:00 Střítež - Věžnice 7:4 (4:2)
    So 02.06. 00:00 Větrný Jeníkov - Brzkov 2:0 (0:0)
    So 02.06. 00:00 Jamné B - Střížov 1:4 (1:1)
    So 02.06. 00:00 Kamenice - Roma Jihlava 4:2 (1:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 16 1 5 67:34 49
    2. 22 14 4 4 58:39 46
    3. 22 14 3 5 70:47 45
    4. 22 13 3 6 54:43 42
    5. 22 10 5 7 47:45 35
    6. 22 9 6 7 47:45 33
    7. 22 9 4 9 55:52 31
    8. 22 9 3 10 53:46 30
    9. 22 4 5 13 50:78 17
    10. 22 5 2 15 34:66 17
    11. 22 4 3 15 33:57 15
    12. 22 3 5 14 52:68 14