Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 24. července 2019
svátek má Kristýna.
Hlavní menu
  • ID: 3758
  • Návštěvy: 34/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihlava  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3662
    Týden:
    34
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 06.08. 00:00 Puklice B - Stará Říše B 1:0 (1:0)
    So 06.08. 00:00 Kněžice - Batelov B 6:0 (3:0)
    So 06.08. 00:00 Rantířov B - Kozlov 0:1 (0:0)
    So 06.08. 00:00 Třešť B - Dušejov 1:0 (0:0)
    So 06.08. 00:00 Dobronín B - Brtnice B 2:1 (0:0)
    So 06.08. 00:00 Ždírec - Luka n.J. B 3:1 (3:1)
    So 06.08. 00:00 Jihlava C - Bítovčice B 0:5

    2.kolo

    So 13.08. 00:00 Stará Říše B - Bítovčice B 10:1 (3:0)
    So 13.08. 00:00 Luka n.J. B - Jihlava C 5:2
    So 13.08. 00:00 Brtnice B - Ždírec 1:2
    So 13.08. 00:00 Dušejov - Dobronín B 1:3 (1:3)
    So 13.08. 00:00 Kozlov - Třešť B 4:0 (1:0)
    So 13.08. 00:00 Batelov B - Rantířov B 4:1 (3:1)
    So 13.08. 00:00 Puklice B - Kněžice 2:6 (1:3)

    3.kolo

    So 20.08. 00:00 Kněžice - Stará Říše B 1:1 (1:1)
    So 20.08. 00:00 Rantířov B - Puklice B 5:0 (0:0)
    So 20.08. 00:00 Třešť B - Batelov B 8:1 (4:0)
    So 20.08. 00:00 Dobronín B - Kozlov 4:1 (2:1)
    So 20.08. 00:00 Ždírec - Dušejov 0:2 (0:0)
    So 20.08. 00:00 Jihlava C - Brtnice B 0:4 (0:0)
    So 20.08. 00:00 Bítovčice B - Luka n.J. B 1:2 (0:0)

    4.kolo

    So 27.08. 00:00 Stará Říše B - Luka n.J. B 3:3 (1:2)
    So 27.08. 00:00 Brtnice B - Bítovčice B 1:3 (1:0)
    So 27.08. 00:00 Dušejov - Jihlava C 2:0 (1:0)
    So 27.08. 00:00 Kozlov - Ždírec 1:3 (0:3)
    So 27.08. 00:00 Batelov B - Dobronín B 3:6 (2:2)
    So 27.08. 00:00 Puklice B - Třešť B 1:0 (0:0)
    So 27.08. 00:00 Kněžice - Rantířov B 4:0 (2:0)

    5.kolo

    So 03.09. 00:00 Rantířov B - Stará Říše B 5:1 (3:0)
    So 03.09. 00:00 Třešť B - Kněžice 1:4 (1:0)
    So 03.09. 00:00 Dobronín B - Puklice B 5:2 (3:1)
    So 03.09. 00:00 Ždírec - Batelov B 6:2 (4:0)
    So 03.09. 00:00 Jihlava C - Kozlov 1:4 (0:3)
    So 03.09. 00:00 Bítovčice B - Dušejov 1:5 (0:2)
    So 03.09. 00:00 Luka n.J. B - Brtnice B 1:2 (1:2)

    6.kolo

    So 10.09. 00:00 Stará Říše B - Brtnice B 3:0
    So 10.09. 00:00 Dušejov - Luka n.J. B 5:2 (4:1)
    So 10.09. 00:00 Kozlov - Bítovčice B 2:1 (1:1)
    So 10.09. 00:00 Batelov B - Jihlava C 2:0 (2:0)
    So 10.09. 00:00 Puklice B - Ždírec 1:4 (1:1)
    So 10.09. 00:00 Kněžice - Dobronín B 6:2 (4:1)
    So 10.09. 00:00 Rantířov B - Třešť B 2:0 (1:0)

    7.kolo

    So 17.09. 00:00 Třešť B - Stará Říše B 4:0 (3:0)
    So 17.09. 00:00 Dobronín B - Rantířov B 3:0 (2:0)
    So 17.09. 00:00 Ždírec - Kněžice 1:3 (0:2)
    So 17.09. 00:00 Jihlava C - Puklice B 2:0 (1:0)
    So 17.09. 00:00 Bítovčice B - Batelov B 4:2 (3:0)
    So 17.09. 00:00 Luka n.J. B - Kozlov 0:1 (0:0)
    So 17.09. 00:00 Brtnice B - Dušejov 1:2 (1:1)

    8.kolo

    So 24.09. 00:00 Stará Říše B - Dušejov 2:1 (2:0)
    So 24.09. 00:00 Kozlov - Brtnice B 1:3 (0:2)
    So 24.09. 00:00 Batelov B - Luka n.J. B 1:0 (1:0)
    So 24.09. 00:00 Puklice B - Bítovčice B 1:1 (0:1)
    So 24.09. 00:00 Kněžice - Jihlava C 6:0 (0:0)
    So 24.09. 00:00 Rantířov B - Ždírec 5:3 (2:2)
    So 24.09. 00:00 Třešť B - Dobronín B 4:3 (2:2)

    9.kolo

    So 01.10. 00:00 Dobronín B - Stará Říše B 2:0 (1:0)
    So 01.10. 00:00 Ždírec - Třešť B 3:2 (2:0)
    So 01.10. 00:00 Jihlava C - Rantířov B 1:2 (1:5)
    So 01.10. 00:00 Bítovčice B - Kněžice 1:7 (0:2)
    So 01.10. 00:00 Luka n.J. B - Puklice B 3:3 (0:2)
    So 01.10. 00:00 Brtnice B - Batelov B 2:2 (1:0)
    So 01.10. 00:00 Dušejov - Kozlov 3:1 (3:0)

    10.kolo

    So 08.10. 00:00 Stará Říše B - Kozlov 5:1 (3:1)
    So 08.10. 00:00 Batelov B - Dušejov 1:4 (1:3)
    So 08.10. 00:00 Puklice B - Brtnice B 2:2 (1:1)
    So 08.10. 00:00 Kněžice - Luka n.J. B 3:1 (1:0)
    So 08.10. 00:00 Rantířov B - Bítovčice B 2:4
    So 08.10. 00:00 Třešť B - Jihlava C 3:1 (2:0)
    So 08.10. 00:00 Dobronín B - Ždírec 2:3 (0:2)

    11.kolo

    So 15.10. 00:00 Ždírec - Stará Říše B 1:1 (0:1)
    So 15.10. 00:00 Jihlava C - Dobronín B 1:7 (1:4)
    So 15.10. 00:00 Bítovčice B - Třešť B 0:0 (0:0)
    So 15.10. 00:00 Luka n.J. B - Rantířov B 1:3 (1:1)
    So 15.10. 00:00 Brtnice B - Kněžice 1:6
    So 15.10. 00:00 Dušejov - Puklice B 3:3 (1:1)
    So 15.10. 00:00 Kozlov - Batelov B 2:1 (0:0)

    12.kolo

    So 22.10. 00:00 Stará Říše B - Batelov B 5:1 (4:0)
    So 22.10. 00:00 Puklice B - Kozlov 3:5 (2:3)
    So 22.10. 00:00 Kněžice - Dušejov 4:3 (2:1)
    So 22.10. 00:00 Rantířov B - Brtnice B 2:5 (1:1)
    So 22.10. 00:00 Třešť B - Luka n.J. B 1:5
    So 22.10. 00:00 Dobronín B - Bítovčice B 4:2
    So 22.10. 00:00 Ždírec - Jihlava C 3:0 (1:0)

    13.kolo

    So 29.10. 00:00 Jihlava C - Stará Říše B 1:10 (0:5)
    So 29.10. 00:00 Bítovčice B - Ždírec 0:4 (0:1)
    So 29.10. 00:00 Luka n.J. B - Dobronín B 6:1 (3:0)
    So 29.10. 00:00 Brtnice B - Třešť B 2:0 (0:0)
    So 29.10. 00:00 Dušejov - Rantířov B 3:1 (2:0)
    So 29.10. 00:00 Kozlov - Kněžice 2:3 (2:0)
    So 29.10. 00:00 Batelov B - Puklice B 3:3 (1:2)

    15.kolo

    So 24.03. 00:00 Bítovčice B - Stará Říše B 2:2 (1:2)
    So 24.03. 00:00 Jihlava C - Luka n.J. B 0:2 (0:1)
    So 24.03. 00:00 Ždírec - Brtnice B 0:1 (0:1)
    So 24.03. 00:00 Dobronín B - Dušejov 2:0 (0:0)
    So 24.03. 00:00 Třešť B - Kozlov 1:4 (1:1)
    So 24.03. 00:00 Rantířov B - Batelov B 3:1 (1:1)
    So 24.03. 00:00 Kněžice - Puklice B 3:1 (1:1)

    16.kolo

    So 31.03. 00:00 Stará Říše B - Kněžice 0:3 (0:0)
    So 31.03. 00:00 Puklice B - Rantířov B 2:2
    So 31.03. 00:00 Batelov B - Třešť B 1:0 (1:0)
    So 31.03. 00:00 Kozlov - Dobronín B 3:1 (0:1)
    So 31.03. 00:00 Dušejov - Ždírec 0:3 (0:1)
    So 31.03. 00:00 Brtnice B - Jihlava C 1:1 (1:0)
    So 31.03. 00:00 Luka n.J. B - Bítovčice B 0:1

    17.kolo

    So 07.04. 00:00 Luka n.J. B - Stará Říše B 5:0 (3:0)
    So 07.04. 00:00 Bítovčice B - Brtnice B 0:5 (0:3)
    So 07.04. 00:00 Jihlava C - Dušejov 1:1 (1:1)
    So 07.04. 00:00 Ždírec - Kozlov 1:0
    So 07.04. 00:00 Dobronín B - Batelov B 5:2 (2:1)
    So 07.04. 00:00 Třešť B - Puklice B 5:1 (1:0)
    So 07.04. 00:00 Rantířov B - Kněžice 0:1

    18.kolo

    So 14.04. 00:00 Stará Říše B - Rantířov B 3:0 (1:0)
    So 14.04. 00:00 Kněžice - Třešť B 0:1 (0:0)
    So 14.04. 00:00 Puklice B - Dobronín B 5:4 (3:2)
    So 14.04. 00:00 Batelov B - Ždírec 1:3
    So 14.04. 00:00 Kozlov - Jihlava C 4:2
    So 14.04. 00:00 Dušejov - Bítovčice B 6:0 (3:0)
    So 14.04. 00:00 Brtnice B - Luka n.J. B 2:1 (1:0)

    19.kolo

    So 21.04. 00:00 Brtnice B - Stará Říše B 4:1 (4:0)
    So 21.04. 00:00 Luka n.J. B - Dušejov 7:1 (4:0)
    So 21.04. 00:00 Bítovčice B - Kozlov 1:0 (1:0)
    So 21.04. 00:00 Jihlava C - Batelov B 3:1
    So 21.04. 00:00 Ždírec - Puklice B 3:1 (0:1)
    So 21.04. 00:00 Dobronín B - Kněžice 5:1 (2:1)
    So 21.04. 00:00 Třešť B - Rantířov B 4:0

    20.kolo

    So 28.04. 00:00 Stará Říše B - Třešť B 1:1 (0:1)
    So 28.04. 00:00 Rantířov B - Dobronín B 1:3
    So 28.04. 00:00 Kněžice - Ždírec 4:0 (2:0)
    So 28.04. 00:00 Puklice B - Jihlava C 1:1 (0:1)
    So 28.04. 00:00 Batelov B - Bítovčice B 1:3
    So 28.04. 00:00 Kozlov - Luka n.J. B 2:4 (1:0)
    So 28.04. 00:00 Dušejov - Brtnice B 2:1 (1:1)

    21.kolo

    So 05.05. 00:00 Dušejov - Stará Říše B 3:2 (1:1)
    So 05.05. 00:00 Brtnice B - Kozlov 0:2 (0:2)
    So 05.05. 00:00 Luka n.J. B - Batelov B 4:0
    So 05.05. 00:00 Bítovčice B - Puklice B 4:2 (1:2)
    So 05.05. 00:00 Jihlava C - Kněžice 2:1 (1:0)
    So 05.05. 00:00 Ždírec - Rantířov B 3:1 (1:1)
    So 05.05. 00:00 Dobronín B - Třešť B 6:1 (1:0)

    22.kolo

    So 12.05. 00:00 Stará Říše B - Dobronín B 6:3 (2:1)
    So 12.05. 00:00 Třešť B - Ždírec 1:3
    So 12.05. 00:00 Rantířov B - Jihlava C 4:0 (2:0)
    So 12.05. 00:00 Kněžice - Bítovčice B 10:0 (4:0)
    So 12.05. 00:00 Puklice B - Luka n.J. B 2:4
    So 12.05. 00:00 Batelov B - Brtnice B 1:4
    So 12.05. 00:00 Kozlov - Dušejov 6:1 (2:0)

    23.kolo

    So 19.05. 00:00 Kozlov - Stará Říše B 3:2
    So 19.05. 00:00 Dušejov - Batelov B 2:4 (0:2)
    So 19.05. 00:00 Brtnice B - Puklice B 6:4 (3:3)
    So 19.05. 00:00 Luka n.J. B - Kněžice 1:3 (1:1)
    So 19.05. 00:00 Bítovčice B - Rantířov B 1:8 (1:5)
    So 19.05. 00:00 Jihlava C - Třešť B 2:1
    So 19.05. 00:00 Ždírec - Dobronín B 4:2 (1:0)

    24.kolo

    So 26.05. 00:00 Stará Říše B - Ždírec 1:5 (0:1)
    So 26.05. 00:00 Dobronín B - Jihlava C 4:2 (3:0)
    So 26.05. 00:00 Třešť B - Bítovčice B 4:0 (3:0)
    So 26.05. 00:00 Rantířov B - Luka n.J. B 1:2 (1:1)
    So 26.05. 00:00 Kněžice - Brtnice B 6:4 (4:2)
    So 26.05. 00:00 Puklice B - Dušejov 3:1 (1:0)
    So 26.05. 00:00 Batelov B - Kozlov 0:3 (0:2)

    25.kolo

    So 02.06. 00:00 Batelov B - Stará Říše B 1:0 (1:0)
    So 02.06. 00:00 Kozlov - Puklice B 3:3 (0:2)
    So 02.06. 00:00 Dušejov - Kněžice 1:2 (1:1)
    So 02.06. 00:00 Brtnice B - Rantířov B 3:1 (2:1)
    So 02.06. 00:00 Luka n.J. B - Třešť B 4:2 (2:1)
    So 02.06. 00:00 Bítovčice B - Dobronín B 1:3 (1:1)
    So 02.06. 00:00 Jihlava C - Ždírec 0:5 (0:4)

    26.kolo

    So 09.06. 00:00 Stará Říše B - Jihlava C 2:3 (0:2)
    So 09.06. 00:00 Ždírec - Bítovčice B 2:5 (2:0)
    So 09.06. 00:00 Dobronín B - Luka n.J. B 6:2 (4:1)
    So 09.06. 00:00 Třešť B - Brtnice B 3:5 (2:3)
    So 09.06. 00:00 Rantířov B - Dušejov 5:0 (2:0)
    So 09.06. 00:00 Kněžice - Kozlov 2:3 (0:2)
    So 09.06. 00:00 Puklice B - Batelov B 8:0 (8:0)

    14.kolo

    So 16.06. 00:00 Stará Říše B - Puklice B 2:8
    So 16.06. 00:00 Batelov B - Kněžice 2:2
    So 16.06. 00:00 Kozlov - Rantířov B 2:2 (0:1)
    So 16.06. 00:00 Dušejov - Třešť B 1:1 (0:0)
    So 16.06. 00:00 Brtnice B - Dobronín B 2:4 (0:3)
    So 16.06. 00:00 Luka n.J. B - Ždírec 4:2 (1:0)
    So 16.06. 00:00 Bítovčice B - Jihlava C 7:1 (2:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 20 2 4 97:35 62
    2. 26 18 1 7 70:42 55
    3. 26 18 0 8 92:60 54
    4. 26 15 2 9 61:47 47
    5. 26 13 3 10 63:52 42
    6. 26 13 2 11 70:51 41
    7. 26 11 3 12 53:57 36
    8. 26 10 3 13 49:84 33
    9. 26 10 2 14 56:55 32
    10. 26 9 3 14 49:54 30
    11. 26 8 5 13 63:63 29
    12. 26 6 8 12 63:77 26
    13. 26 6 3 17 38:87 21
    14. 26 5 3 18 27:87 18