Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 25. června 2019
svátek má Ivan.
Hlavní menu
  • ID: 3757
  • Návštěvy: 14/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihlava  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5173
    Týden:
    14
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 06.08. 00:00 Puklice - Stonařov B 1:3
    So 06.08. 00:00 Jamné - Velký Beranov 4:1
    So 06.08. 00:00 SK Kostelec - Nadějov 3:2 (1:1)
    So 06.08. 00:00 Hodice - Růžená 3:7 (0:4)
    So 06.08. 00:00 Slavoj Polná B - Brtnice 3:1 (0:1)
    So 06.08. 00:00 Batelov - Černíč 3:0
    So 06.08. 00:00 Antonínův Důl - Bítovčice 3:0

    2.kolo

    So 13.08. 00:00 Stonařov B - Bítovčice 1:6 (0:3)
    So 13.08. 00:00 Černíč - Antonínův Důl 5:2 (1:0)
    So 13.08. 00:00 Brtnice - Batelov 4:1 (2:0)
    So 13.08. 00:00 Růžená - Slavoj Polná B 1:3 (1:1)
    So 13.08. 00:00 Nadějov - Hodice 1:0 (0:0)
    So 13.08. 00:00 Velký Beranov - SK Kostelec 3:5 (1:2)
    So 13.08. 00:00 Puklice - Jamné 3:3 (0:2)

    3.kolo

    So 20.08. 00:00 Jamné - Stonařov B 3:3 (0:2)
    So 20.08. 00:00 SK Kostelec - Puklice 5:0 (2:0)
    So 20.08. 00:00 Hodice - Velký Beranov 5:1 (2:1)
    So 20.08. 00:00 Slavoj Polná B - Nadějov 5:3 (1:2)
    So 20.08. 00:00 Batelov - Růžená 5:0 (2:0)
    So 20.08. 00:00 Antonínův Důl - Brtnice 1:3 (0:1)
    So 20.08. 00:00 Bítovčice - Černíč 4:1 (1:0)

    4.kolo

    So 27.08. 00:00 Stonařov B - Černíč 1:4 (1:2)
    So 27.08. 00:00 Brtnice - Bítovčice 2:0 (1:0)
    So 27.08. 00:00 Růžená - Antonínův Důl 2:2 (1:0)
    So 27.08. 00:00 Nadějov - Batelov 1:2 (0:1)
    So 27.08. 00:00 Velký Beranov - Slavoj Polná B 3:1
    So 27.08. 00:00 Puklice - Hodice 5:3 (3:1)
    So 27.08. 00:00 Jamné - SK Kostelec 2:1

    5.kolo

    So 03.09. 00:00 SK Kostelec - Stonařov B 5:0 (4:0)
    So 03.09. 00:00 Hodice - Jamné 2:1 (0:1)
    So 03.09. 00:00 Slavoj Polná B - Puklice 4:0 (2:0)
    So 03.09. 00:00 Batelov - Velký Beranov 1:1 (1:1)
    So 03.09. 00:00 Antonínův Důl - Nadějov 2:3 (0:1)
    So 03.09. 00:00 Bítovčice - Růžená 0:1 (0:0)
    So 03.09. 00:00 Černíč - Brtnice 2:2 (1:0)

    6.kolo

    So 10.09. 00:00 Stonařov B - Brtnice 0:1 (0:1)
    So 10.09. 00:00 Růžená - Černíč 0:4 (0:2)
    So 10.09. 00:00 Nadějov - Bítovčice 1:0 (1:0)
    So 10.09. 00:00 Velký Beranov - Antonínův Důl 4:1 (0:0)
    So 10.09. 00:00 Puklice - Batelov 1:0 (0:0)
    So 10.09. 00:00 Jamné - Slavoj Polná B 2:3 (0:1)
    So 10.09. 00:00 SK Kostelec - Hodice 9:1 (5:0)

    7.kolo

    So 17.09. 00:00 Hodice - Stonařov B 4:6 (1:4)
    So 17.09. 00:00 Slavoj Polná B - SK Kostelec 3:1 (0:1)
    So 17.09. 00:00 Batelov - Jamné 3:1 (2:1)
    So 17.09. 00:00 Antonínův Důl - Puklice 1:3
    So 17.09. 00:00 Bítovčice - Velký Beranov 0:2 (0:1)
    So 17.09. 00:00 Černíč - Nadějov 2:2 (1:0)
    So 17.09. 00:00 Brtnice - Růžená 5:2 (3:1)

    8.kolo

    So 24.09. 00:00 Stonařov B - Růžená 5:1
    So 24.09. 00:00 Nadějov - Brtnice 1:0 (1:0)
    So 24.09. 00:00 Velký Beranov - Černíč 4:1 (2:1)
    So 24.09. 00:00 Puklice - Bítovčice 3:2 (1:1)
    So 24.09. 00:00 Jamné - Antonínův Důl 3:1 (1:0)
    So 24.09. 00:00 SK Kostelec - Batelov 5:0 (3:0)
    So 24.09. 00:00 Hodice - Slavoj Polná B 2:5 (0:2)

    9.kolo

    So 01.10. 00:00 Slavoj Polná B - Stonařov B 9:1 (2:0)
    So 01.10. 00:00 Batelov - Hodice 2:1 (2:0)
    So 01.10. 00:00 Antonínův Důl - SK Kostelec 1:2 (1:1)
    So 01.10. 00:00 Bítovčice - Jamné 3:1
    So 01.10. 00:00 Černíč - Puklice 1:3 (1:2)
    So 01.10. 00:00 Brtnice - Velký Beranov 1:1
    So 01.10. 00:00 Růžená - Nadějov 2:3 (1:2)

    10.kolo

    So 08.10. 00:00 Stonařov B - Nadějov 2:4 (2:3)
    So 08.10. 00:00 Velký Beranov - Růžená 1:0 (1:0)
    So 08.10. 00:00 Puklice - Brtnice 1:0 (1:0)
    So 08.10. 00:00 Jamné - Černíč 2:3 (1:1)
    So 08.10. 00:00 SK Kostelec - Bítovčice 3:1 (1:1)
    So 08.10. 00:00 Hodice - Antonínův Důl 3:2 (1:1)
    So 08.10. 00:00 Slavoj Polná B - Batelov 6:0 (3:0)

    11.kolo

    So 15.10. 00:00 Batelov - Stonařov B 2:3 (1:1)
    So 15.10. 00:00 Antonínův Důl - Slavoj Polná B 2:4 (0:3)
    So 15.10. 00:00 Bítovčice - Hodice 2:3 (2:1)
    So 15.10. 00:00 Černíč - SK Kostelec 3:3 (1:3)
    So 15.10. 00:00 Brtnice - Jamné 3:2 (0:1)
    So 15.10. 00:00 Růžená - Puklice 1:4 (1:1)
    So 15.10. 00:00 Nadějov - Velký Beranov 2:0 (1:0)

    12.kolo

    So 22.10. 00:00 Stonařov B - Velký Beranov 6:2 (1:1)
    So 22.10. 00:00 Puklice - Nadějov 0:3 (0:1)
    So 22.10. 00:00 Jamné - Růžená 0:2 (0:0)
    So 22.10. 00:00 SK Kostelec - Brtnice 0:3 (0:2)
    So 22.10. 00:00 Hodice - Černíč 2:6 (2:0)
    So 22.10. 00:00 Slavoj Polná B - Bítovčice 2:0 (1:0)
    So 22.10. 00:00 Batelov - Antonínův Důl 0:5 (0:3)

    13.kolo

    So 29.10. 00:00 Antonínův Důl - Stonařov B 3:3 (2:1)
    So 29.10. 00:00 Bítovčice - Batelov 1:1 (0:0)
    So 29.10. 00:00 Černíč - Slavoj Polná B 2:0 (1:0)
    So 29.10. 00:00 Brtnice - Hodice 5:3
    So 29.10. 00:00 Růžená - SK Kostelec 0:9
    So 29.10. 00:00 Nadějov - Jamné 4:2 (3:0)
    So 29.10. 00:00 Velký Beranov - Puklice 4:2 (2:0)

    15.kolo

    So 24.03. 00:00 Bítovčice - Stonařov B 2:1 (1:1)
    So 24.03. 00:00 Antonínův Důl - Černíč 1:1 (0:0)
    So 24.03. 00:00 Batelov - Brtnice 4:0 (0:0)
    So 24.03. 00:00 Slavoj Polná B - Růžená 4:1 (2:0)
    So 24.03. 00:00 Hodice - Nadějov 1:1 (0:1)
    So 24.03. 00:00 SK Kostelec - Velký Beranov 2:3 (1:3)
    So 24.03. 00:00 Jamné - Puklice 0:1 (0:0)

    16.kolo

    So 31.03. 00:00 Stonařov B - Jamné 1:2 (0:1)
    So 31.03. 00:00 Puklice - SK Kostelec 2:4 (2:1)
    So 31.03. 00:00 Velký Beranov - Hodice 6:0 (3:0)
    So 31.03. 00:00 Nadějov - Slavoj Polná B 0:3 (0:2)
    So 31.03. 00:00 Růžená - Batelov 3:1
    So 31.03. 00:00 Brtnice - Antonínův Důl 3:0 (1:0)
    So 31.03. 00:00 Černíč - Bítovčice 0:0 (0:0)

    17.kolo

    So 07.04. 00:00 Černíč - Stonařov B 3:0 (2:0)
    So 07.04. 00:00 Bítovčice - Brtnice 0:2 (0:1)
    So 07.04. 00:00 Antonínův Důl - Růžená 100:0 (50:0)
    So 07.04. 00:00 Batelov - Nadějov 0:3 (0:1)
    So 07.04. 00:00 Slavoj Polná B - Velký Beranov 4:1 (2:0)
    So 07.04. 00:00 Hodice - Puklice 0:3 (0:3)
    So 07.04. 00:00 SK Kostelec - Jamné 2:1 (2:1)

    18.kolo

    So 14.04. 00:00 Stonařov B - SK Kostelec 2:8 (2:3)
    So 14.04. 00:00 Jamné - Hodice 2:0 (1:0)
    So 14.04. 00:00 Puklice - Slavoj Polná B 3:1 (3:0)
    So 14.04. 00:00 Velký Beranov - Batelov 0:0
    So 14.04. 00:00 Nadějov - Antonínův Důl 1:1 (0:0)
    So 14.04. 00:00 Růžená - Bítovčice 1:1 (0:0)
    So 14.04. 00:00 Brtnice - Černíč 2:0 (1:0)

    19.kolo

    So 21.04. 00:00 Brtnice - Stonařov B 0:1 (0:0)
    So 21.04. 00:00 Černíč - Růžená 3:1 (2:0)
    So 21.04. 00:00 Bítovčice - Nadějov 1:1 (1:0)
    So 21.04. 00:00 Antonínův Důl - Velký Beranov 1:0
    So 21.04. 00:00 Batelov - Puklice 0:2 (0:1)
    So 21.04. 00:00 Slavoj Polná B - Jamné 4:0 (1:0)
    So 21.04. 00:00 Hodice - SK Kostelec 0:3 (0:0)

    20.kolo

    So 28.04. 00:00 Stonařov B - Hodice 4:1 (2:1)
    So 28.04. 00:00 SK Kostelec - Slavoj Polná B 3:0 (3:0)
    So 28.04. 00:00 Jamné - Batelov 1:0 (1:0)
    So 28.04. 00:00 Puklice - Antonínův Důl 1:1 (0:1)
    So 28.04. 00:00 Velký Beranov - Bítovčice 7:1 (5:1)
    So 28.04. 00:00 Nadějov - Černíč 0:0
    So 28.04. 00:00 Růžená - Brtnice 0:0 (0:0)

    21.kolo

    So 05.05. 00:00 Růžená - Stonařov B 0:0 (2:0)
    So 05.05. 00:00 Brtnice - Nadějov 8:1 (4:3)
    So 05.05. 00:00 Černíč - Velký Beranov odloženo
    So 05.05. 00:00 Bítovčice - Puklice 0:3 (0:1)
    So 05.05. 00:00 Antonínův Důl - Jamné odloženo
    So 05.05. 00:00 Batelov - SK Kostelec 0:2 (0:1)
    So 05.05. 00:00 Slavoj Polná B - Hodice 5:0 (0:5)

    22.kolo

    So 12.05. 00:00 Stonařov B - Slavoj Polná B 2:4 (1:2)
    So 12.05. 00:00 Hodice - Batelov 2:2 (0:1)
    So 12.05. 00:00 SK Kostelec - Antonínův Důl 6:3 (4:2)
    So 12.05. 00:00 Jamné - Bítovčice 0:1 (0:1)
    So 12.05. 00:00 Puklice - Černíč 2:2 (2:1)
    So 12.05. 00:00 Velký Beranov - Brtnice 4:1 (2:1)
    So 12.05. 00:00 Nadějov - Růžená 5:4 (4:1)

    23.kolo

    So 19.05. 00:00 Nadějov - Stonařov B 2:1 (0:1)
    So 19.05. 00:00 Růžená - Velký Beranov 0:8 (0:7)
    So 19.05. 00:00 Brtnice - Puklice 0:1 (0:1)
    So 19.05. 00:00 Černíč - Jamné 1:2 (0:1)
    So 19.05. 00:00 Bítovčice - SK Kostelec 1:2 (0:2)
    So 19.05. 00:00 Antonínův Důl - Hodice 7:4 (4:1)
    So 19.05. 00:00 Batelov - Slavoj Polná B 1:3 (0:2)

    24.kolo

    So 26.05. 00:00 Stonařov B - Batelov 0:20
    So 26.05. 00:00 Slavoj Polná B - Antonínův Důl 4:0 (1:0)
    So 26.05. 00:00 Hodice - Bítovčice 3:2 (1:0)
    So 26.05. 00:00 SK Kostelec - Černíč 1:1 (0:1)
    So 26.05. 00:00 Jamné - Brtnice 17:9 (6:6)
    So 26.05. 00:00 Puklice - Růžená 6:1 (5:1)
    So 26.05. 00:00 Velký Beranov - Nadějov 9:9 (0:9)

    25.kolo

    So 02.06. 00:00 Velký Beranov - Stonařov B 5:0 (3:0)
    So 02.06. 00:00 Nadějov - Puklice 1:1 (1:0)
    So 02.06. 00:00 Růžená - Jamné 5:1
    So 02.06. 00:00 Brtnice - SK Kostelec 1:1 (1:0)
    So 02.06. 00:00 Černíč - Hodice 3:2
    So 02.06. 00:00 Bítovčice - Slavoj Polná B 0:7
    So 02.06. 00:00 Antonínův Důl - Batelov 6:1 (2:0)

    26.kolo

    So 09.06. 00:00 Stonařov B - Antonínův Důl 0:6 (0:2)
    So 09.06. 00:00 Batelov - Bítovčice 4:1 (1:1)
    So 09.06. 00:00 Slavoj Polná B - Černíč 7:0 (3:0)
    So 09.06. 00:00 Hodice - Brtnice 1:0
    So 09.06. 00:00 SK Kostelec - Růžená 1:2 (1:1)
    So 09.06. 00:00 Jamné - Nadějov 5:1 (3:1)
    So 09.06. 00:00 Puklice - Velký Beranov 2:2 (0:0)

    14.kolo

    So 16.06. 00:00 Stonařov B - Puklice 3:8 (2:4)
    So 16.06. 00:00 Velký Beranov - Jamné 5:0 (1:0)
    So 16.06. 00:00 Nadějov - SK Kostelec 2:4 (1:2)
    So 16.06. 00:00 Růžená - Hodice 4:2 (2:0)
    So 16.06. 00:00 Brtnice - Slavoj Polná B 2:7 (2:4)
    So 16.06. 00:00 Černíč - Batelov 1:6 (1:3)
    So 16.06. 00:00 Bítovčice - Antonínův Důl 1:2 (1:2)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 22 0 4 101:31 66
    2. 26 18 3 5 90:37 57
    3. 26 15 5 6 61:45 50
    4. 26 13 5 8 77:50 44
    5. 26 12 7 7 57:58 43
    6. 26 12 4 10 58:54 40
    7. 26 10 8 8 50:52 38
    8. 26 9 4 13 59:53 31
    9. 26 8 6 12 155:58 30
    10. 26 9 3 14 58:63 30
    11. 26 7 4 15 41:176 25
    12. 26 7 3 16 49:106 24
    13. 26 6 2 18 48:94 20
    14. 26 5 4 17 30:57 19