Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 13. listopadu 2019
svátek má Tibor.
Hlavní menu
  • ID: 3729
  • Návštěvy: 32/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4655
    Týden:
    32
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 27.08. 10:15 Uhl. Janovice - Pečky 2:4 (2:3)
    Ne 28.08. 10:15 Mnichovice - Radim 3:1
    Ne 28.08. 10:15 Zásmuky - Teplýšovice 0:8 (0:2)
    Ne 28.08. 10:15 Záboří n. L. - Tupadly 4:3 (1:0)
    Ne 28.08. 10:15 Červené Pečky - Kouřim 5:1 (0:0)
    Ne 28.08. 10:15 Velim - Jestřabí Lhota 6:1

    2.kolo

    Ne 04.09. 00:00 Radim - Pečky 0:2 (0:1)
    Ne 04.09. 00:00 Jestřabí Lhota - Uhl. Janovice 0:7
    Ne 04.09. 00:00 Kouřim - Velim 1:5
    Ne 04.09. 00:00 Tupadly - Červené Pečky 3:2 (3:0)
    Ne 04.09. 00:00 Teplýšovice - Záboří n. L. 4:2
    Ne 04.09. 00:00 Mnichovice - Říčany 2:6 (0:3)

    3.kolo

    Ne 11.09. 00:00 Říčany - Radim 0:1
    Ne 11.09. 00:00 Zásmuky - Mnichovice 1:4 (1:2)
    Ne 11.09. 00:00 Červené Pečky - Teplýšovice 4:2 (3:1)
    Ne 11.09. 00:00 Velim - Tupadly 3:1 (2:0)
    Ne 11.09. 00:00 Uhl. Janovice - Kouřim 7:3 (3:2)
    Ne 11.09. 00:00 Pečky - Jestřabí Lhota 11:1 (6:1)

    4.kolo

    Ne 18.09. 00:00 Radim - Jestřabí Lhota 3:3 (2:2)
    Ne 18.09. 00:00 Kouřim - Pečky 1:10 (1:7)
    Ne 18.09. 00:00 Tupadly - Uhl. Janovice 1:4
    Ne 18.09. 00:00 Teplýšovice - Velim 0:3 (0:2)
    Ne 18.09. 00:00 Mnichovice - Záboří n. L. 3:0 (1:0)
    Ne 18.09. 00:00 Říčany - Zásmuky 3:0 (1:0)

    5.kolo

    Ne 25.09. 00:00 Zásmuky - Radim 5:3 (3:2)
    Ne 25.09. 00:00 Záboří n. L. - Říčany 2:8 (1:2)
    Ne 25.09. 00:00 Červené Pečky - Mnichovice 3:1 (3:0)
    Ne 25.09. 00:00 Uhl. Janovice - Teplýšovice 2:3
    Ne 25.09. 00:00 Pečky - Tupadly 4:0 (1:0)
    Ne 25.09. 00:00 Jestřabí Lhota - Kouřim 4:3 (1:2)

    6.kolo

    Ne 02.10. 00:00 Radim - Kouřim 1:8
    Ne 02.10. 00:00 Tupadly - Jestřabí Lhota 1:1 (1:0)
    Ne 02.10. 00:00 Teplýšovice - Pečky 1:3 (0:2)
    Ne 02.10. 00:00 Mnichovice - Velim 3:3 (1:2)
    Ne 02.10. 00:00 Říčany - Červené Pečky 1:3 (0:1)
    Ne 02.10. 00:00 Zásmuky - Záboří n. L. 3:1

    7.kolo

    Ne 09.10. 00:00 Záboří n. L. - Radim 2:1
    Ne 09.10. 00:00 Červené Pečky - Zásmuky 5:0 (0:0)
    Ne 09.10. 00:00 Velim - Říčany 2:2 (0:0)
    Ne 09.10. 00:00 Uhl. Janovice - Mnichovice 6:0 (1:0)
    Ne 09.10. 00:00 Jestřabí Lhota - Teplýšovice 1:3 (1:1)
    Ne 09.10. 00:00 Kouřim - Tupadly 2:3 (1:0)

    8.kolo

    Ne 16.10. 00:00 Radim - Tupadly 1:3 (1:1)
    Ne 16.10. 00:00 Teplýšovice - Kouřim 6:3 (2:1)
    Ne 16.10. 00:00 Mnichovice - Pečky 2:10 (0:5)
    Ne 16.10. 00:00 Říčany - Uhl. Janovice 2:1 (1:0)
    Ne 16.10. 00:00 Zásmuky - Velim 0:2
    Ne 16.10. 00:00 Záboří n. L. - Červené Pečky 1:4 (1:2)

    9.kolo

    Ne 23.10. 00:00 Červené Pečky - Radim 6:2 (3:1)
    Ne 23.10. 00:00 Velim - Záboří n. L. 1:1 (0:1)
    Ne 23.10. 00:00 Uhl. Janovice - Zásmuky 4:0
    Ne 23.10. 00:00 Pečky - Říčany 1:7 (0:2)
    Ne 23.10. 00:00 Jestřabí Lhota - Mnichovice 4:1 (1:1)
    Ne 23.10. 00:00 Tupadly - Teplýšovice 0:3 (0:0)

    10.kolo

    Ne 30.10. 00:00 Radim - Teplýšovice 0:5 (0:1)
    Ne 30.10. 00:00 Mnichovice - Kouřim 3:3 (0:1)
    Ne 30.10. 00:00 Říčany - Jestřabí Lhota 7:0 (3:0)
    Ne 30.10. 00:00 Zásmuky - Pečky 0:5 (0:3)
    Ne 30.10. 00:00 Záboří n. L. - Uhl. Janovice 0:8 (0:5)
    Ne 30.10. 00:00 Červené Pečky - Velim 4:1 (1:0)

    11.kolo

    Ne 06.11. 00:00 Velim - Radim 1:2 (0:1)
    Ne 06.11. 00:00 Uhl. Janovice - Červené Pečky 0:0 (0:0)
    Ne 06.11. 00:00 Pečky - Záboří n. L. 9:1
    Ne 06.11. 00:00 Jestřabí Lhota - Zásmuky 1:2
    Ne 06.11. 00:00 Kouřim - Říčany 0:3
    Ne 06.11. 00:00 Tupadly - Mnichovice 3:1 (2:0)

    12.kolo

    Ne 13.11. 00:00 Mnichovice - Teplýšovice 1:3 (0:1)
    Ne 13.11. 00:00 Říčany - Tupadly 3:0 (0:0)
    Ne 13.11. 00:00 Zásmuky - Kouřim 1:2
    Ne 13.11. 00:00 Záboří n. L. - Jestřabí Lhota 2:6 (2:2)
    Ne 13.11. 00:00 Červené Pečky - Pečky 1:2
    Ne 13.11. 00:00 Velim - Uhl. Janovice 1:2 (1:0)

    13.kolo

    Čt 17.11. 00:00 Pečky - Velim 2:1 (0:1)
    Ne 20.11. 00:00 Uhl. Janovice - Radim 8:0
    Ne 20.11. 00:00 Jestřabí Lhota - Červené Pečky 0:7 (0:7)
    Ne 20.11. 00:00 Kouřim - Záboří n. L. 4:2
    Ne 20.11. 00:00 Tupadly - Zásmuky 5:2 (3:0)
    Ne 20.11. 00:00 Teplýšovice - Říčany 4:4 (1:2)

    14.kolo

    So 24.03. 10:00 Jestřabí Lhota - Velim 0:4 (0:0)
    So 24.03. 10:15 Radim - Mnichovice 1:4 (1:4)
    So 24.03. 10:15 Kouřim - Červené Pečky 1:6 (0:3)
    So 24.03. 11:00 Teplýšovice - Zásmuky 7:1 (5:0)
    Ne 25.03. 10:15 Tupadly - Záboří n. L. 8:2 (5:2)
    Ne 25.03. 10:15 Pečky - Uhl. Janovice 3:1 (0:0)

    15.kolo

    So 31.03. 10:15 Uhl. Janovice - Jestřabí Lhota 9:0 (5:0)
    Ne 01.04. 10:15 Pečky - Radim 9:1 (0:0)
    Ne 01.04. 10:15 Velim - Kouřim 1:0 (0:0)
    Ne 01.04. 10:15 Červené Pečky - Tupadly 5:1 (2:1)
    Ne 01.04. 10:15 Záboří n. L. - Teplýšovice 2:1 (2:1)
    Ne 01.04. 10:15 Říčany - Mnichovice 2:1 (1:0)

    16.kolo

    So 07.04. 10:00 Jestřabí Lhota - Pečky 2:4 (1:2)
    So 07.04. 10:15 Radim - Říčany 2:2
    So 07.04. 10:15 Kouřim - Uhl. Janovice 2:3 (1:3)
    So 07.04. 11:00 Teplýšovice - Červené Pečky 0:3
    Ne 08.04. 10:15 Mnichovice - Zásmuky 2:1 (2:0)
    Ne 08.04. 10:15 Tupadly - Velim 0:7 (0:6)

    17.kolo

    So 14.04. 10:00 Jestřabí Lhota - Radim 1:0 (0:0)
    So 14.04. 10:15 Uhl. Janovice - Tupadly 4:0 (2:0)
    Ne 15.04. 10:15 Pečky - Kouřim 7:0 (5:0)
    Ne 15.04. 10:15 Velim - Teplýšovice 1:1 (1:0)
    Ne 15.04. 10:15 Záboří n. L. - Mnichovice 1:2 (1:1)
    Ne 15.04. 10:15 Zásmuky - Říčany 2:4 (2:2)

    18.kolo

    So 21.04. 10:15 Radim - Zásmuky 5:4 (1:1)
    So 21.04. 10:15 Kouřim - Jestřabí Lhota 4:1
    So 21.04. 11:00 Teplýšovice - Uhl. Janovice 2:5
    Ne 22.04. 10:15 Říčany - Záboří n. L. 5:0 (2:0)
    Ne 22.04. 10:15 Mnichovice - Červené Pečky 1:1
    Ne 22.04. 10:15 Tupadly - Pečky 0:2 (0:1)

    19.kolo

    So 28.04. 10:00 Jestřabí Lhota - Tupadly 0:1 (0:0)
    So 28.04. 10:15 Kouřim - Radim 6:0
    Ne 29.04. 10:15 Pečky - Teplýšovice 4:1 (2:0)
    Ne 29.04. 10:15 Velim - Mnichovice 5:1 (2:0)
    Ne 29.04. 10:15 Červené Pečky - Říčany 0:2 (0:1)
    Ne 29.04. 10:15 Záboří n. L. - Zásmuky 4:1 (2:1)

    20.kolo

    So 05.05. 10:15 Radim - Záboří n. L. 3:1 (1:0)
    So 05.05. 11:00 Teplýšovice - Jestřabí Lhota 2:1 (1:1)
    Ne 06.05. 10:15 Zásmuky - Červené Pečky 0:9 (0:2)
    Ne 06.05. 10:15 Říčany - Velim 4:0 (3:0)
    Ne 06.05. 10:15 Mnichovice - Uhl. Janovice 2:3 (1:2)
    Ne 06.05. 10:15 Tupadly - Kouřim 6:3 (3:2)

    21.kolo

    So 12.05. 10:15 Kouřim - Teplýšovice 3:3
    So 12.05. 10:15 Uhl. Janovice - Říčany 4:0 (2:0)
    Ne 13.05. 10:15 Tupadly - Radim 2:2 (2:2)
    Ne 13.05. 10:15 Pečky - Mnichovice 3:1 (2:1)
    Ne 13.05. 10:15 Velim - Zásmuky 7:1 (1:0)
    Ne 13.05. 10:15 Červené Pečky - Záboří n. L. 6:0 (1:0)

    22.kolo

    So 19.05. 10:15 Radim - Červené Pečky 0:4 (0:0)
    So 19.05. 11:00 Teplýšovice - Tupadly 1:0 (1:0)
    Ne 20.05. 10:15 Záboří n. L. - Velim 2:4 (1:2)
    Ne 20.05. 10:15 Zásmuky - Uhl. Janovice 1:9 (0:3)
    Ne 20.05. 10:15 Říčany - Pečky 0:4 (0:3)
    Ne 20.05. 10:15 Mnichovice - Jestřabí Lhota 2:2 (2:1)

    23.kolo

    So 26.05. 10:00 Jestřabí Lhota - Říčany 0:3
    So 26.05. 10:15 Kouřim - Mnichovice 2:2 (1:1)
    So 26.05. 10:15 Uhl. Janovice - Záboří n. L. 6:1 (1:0)
    So 26.05. 11:00 Teplýšovice - Radim 7:1 (3:1)
    Ne 27.05. 10:15 Pečky - Zásmuky 12:0 (5:0)
    Ne 27.05. 10:15 Velim - Červené Pečky 3:2 (0:0)

    24.kolo

    So 02.06. 10:15 Radim - Velim 2:2 (1:1)
    Ne 03.06. 10:15 Červené Pečky - Uhl. Janovice 2:1 (1:0)
    Ne 03.06. 10:15 Záboří n. L. - Pečky 0:8 (0:2)
    Ne 03.06. 10:15 Zásmuky - Jestřabí Lhota 1:6
    Ne 03.06. 10:15 Říčany - Kouřim 8:0
    Ne 03.06. 10:15 Mnichovice - Tupadly 1:2 (1:0)

    25.kolo

    So 09.06. 10:00 Jestřabí Lhota - Záboří n. L. 0:1 (0:0)
    So 09.06. 10:15 Kouřim - Zásmuky 7:1
    So 09.06. 10:15 Uhl. Janovice - Velim 3:0 (0:0)
    So 09.06. 11:00 Teplýšovice - Mnichovice 4:1 (2:1)
    Ne 10.06. 10:15 Tupadly - Říčany 0:10 (0:2)
    Ne 10.06. 10:15 Pečky - Červené Pečky 2:2 (1:1)

    26.kolo

    So 16.06. 00:00 Radim - Uhl. Janovice 0:5 (0:1)
    So 16.06. 10:15 Velim - Pečky 3:5 (3:2)
    Ne 17.06. 10:15 Červené Pečky - Jestřabí Lhota 9:0 (5:0)
    Ne 17.06. 10:15 Záboří n. L. - Kouřim 6:2 (2:2)
    Ne 17.06. 10:15 Zásmuky - Tupadly 3:1 (2:0)
    Ne 17.06. 10:15 Říčany - Teplýšovice 4:3 (1:1)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 24 22 1 1 126:28 67
    2. 24 18 1 5 104:27 55
    3. 24 17 3 4 93:25 54
    4. 24 17 3 4 90:32 54
    5. 24 13 3 8 74:49 42
    6. 24 12 5 7 66:40 41
    7. 24 9 2 13 44:70 29
    8. 24 6 5 13 44:70 23
    9. 24 6 3 15 61:94 21
    10. 24 6 1 17 38:100 19
    11. 24 5 3 16 35:93 18
    12. 24 4 4 16 32:93 16
    13. 24 4 0 20 30:116 12