Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 25. června 2019
svátek má Ivan.
Hlavní menu
  • ID: 3720
  • Návštěvy: 34/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Liberec  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4823
    Týden:
    34
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 27.08. 00:00 Víska - Bulovka B 4:1 (2:0)
    So 27.08. 00:00 Dolní Řasnice - Bílý Potok 5:3 (2:1)
    So 27.08. 00:00 Dětřichov B - Pertoltice 5:3
    So 27.08. 00:00 Krásný Les - Raspenava B 2:0
    So 27.08. 00:00 Habartice B - Jokers Frýdlant 0:4 (0:3)
    So 27.08. 00:00 Nové Město - Kunratice 4:0 (2:0)

    2.kolo

    So 03.09. 00:00 Bulovka B - Kunratice 2:2
    So 03.09. 00:00 Jokers Frýdlant - Nové Město 1:1 (1:0)
    So 03.09. 00:00 Raspenava B - Habartice B 4:1
    So 03.09. 00:00 Pertoltice - Krásný Les 0:5 (0:2)
    So 03.09. 00:00 Bílý Potok - Dětřichov B 3:5
    So 03.09. 00:00 Víska - Dolní Řasnice 3:4

    3.kolo

    So 10.09. 00:00 Dolní Řasnice - Bulovka B 4:2 (2:0)
    So 10.09. 00:00 Dětřichov B - Víska 0:0
    So 10.09. 00:00 Krásný Les - Bílý Potok 3:3 (0:2)
    So 10.09. 00:00 Habartice B - Pertoltice 3:0
    So 10.09. 00:00 Nové Město - Raspenava B 6:0 (1:0)
    So 10.09. 00:00 Kunratice - Jokers Frýdlant 2:1 (0:1)

    4.kolo

    So 17.09. 00:00 Bulovka B - Jokers Frýdlant 2:2 (1:1)
    So 17.09. 00:00 Raspenava B - Kunratice 6:1
    So 17.09. 00:00 Pertoltice - Nové Město 3:5 (1:2)
    So 17.09. 00:00 Bílý Potok - Habartice B 3:2
    So 17.09. 00:00 Víska - Krásný Les 0:4 (0:3)
    So 17.09. 00:00 Dolní Řasnice - Dětřichov B 5:0

    5.kolo

    So 24.09. 00:00 Dětřichov B - Bulovka B 5:1
    So 24.09. 00:00 Krásný Les - Dolní Řasnice 5:1 (2:1)
    So 24.09. 00:00 Habartice B - Víska 5:2 (2:2)
    So 24.09. 00:00 Nové Město - Bílý Potok 5:1 (0:0)
    So 24.09. 00:00 Kunratice - Pertoltice 2:2
    So 24.09. 00:00 Jokers Frýdlant - Raspenava B 1:2 (1:2)

    6.kolo

    So 01.10. 00:00 Bulovka B - Raspenava B 0:6 (0:2)
    So 01.10. 00:00 Pertoltice - Jokers Frýdlant 1:4
    So 01.10. 00:00 Bílý Potok - Kunratice 2:4
    So 01.10. 00:00 Víska - Nové Město 2:5 (1:2)
    So 01.10. 00:00 Dolní Řasnice - Habartice B 8:0 (4:0)
    So 01.10. 00:00 Dětřichov B - Krásný Les 0:3 (0:0)

    7.kolo

    So 08.10. 00:00 Krásný Les - Bulovka B 4:0 (3:0)
    So 08.10. 00:00 Habartice B - Dětřichov B 2:2
    So 08.10. 00:00 Nové Město - Dolní Řasnice 2:1 (1:0)
    So 08.10. 00:00 Kunratice - Víska 4:4 (1:2)
    So 08.10. 00:00 Jokers Frýdlant - Bílý Potok 6:0 (0:0)
    So 08.10. 00:00 Raspenava B - Pertoltice 4:1 (2:0)

    8.kolo

    So 15.10. 00:00 Bulovka B - Pertoltice 8:2 (3:1)
    So 15.10. 00:00 Bílý Potok - Raspenava B 4:11 (1:6)
    So 15.10. 00:00 Víska - Jokers Frýdlant 2:0
    So 15.10. 00:00 Dolní Řasnice - Kunratice 4:2 (2:1)
    So 15.10. 00:00 Dětřichov B - Nové Město 2:1 (2:0)
    So 15.10. 00:00 Krásný Les - Habartice B 7:0 (4:0)

    9.kolo

    So 22.10. 00:00 Habartice B - Bulovka B 0:3 (0:1)
    So 22.10. 00:00 Nové Město - Krásný Les 2:3 (1:2)
    So 22.10. 00:00 Kunratice - Dětřichov B 0:2 (0:0)
    So 22.10. 00:00 Jokers Frýdlant - Dolní Řasnice 1:2
    So 22.10. 00:00 Raspenava B - Víska 3:1
    So 22.10. 00:00 Pertoltice - Bílý Potok 0:5 (0:2)

    10.kolo

    So 29.10. 00:00 Bulovka B - Bílý Potok 2:1 (1:0)
    So 29.10. 00:00 Víska - Pertoltice 4:6 (2:2)
    So 29.10. 00:00 Dolní Řasnice - Raspenava B 7:1 (3:0)
    So 29.10. 00:00 Dětřichov B - Jokers Frýdlant 0:3 (0:2)
    So 29.10. 00:00 Krásný Les - Kunratice 3:1 (1:1)
    So 29.10. 00:00 Habartice B - Nové Město 0:3 (0:1)

    11.kolo

    So 05.11. 00:00 Nové Město - Bulovka B 1:2 (1:1)
    So 05.11. 00:00 Kunratice - Habartice B 0:2
    So 05.11. 00:00 Jokers Frýdlant - Krásný Les 0:1 (0:1)
    So 05.11. 00:00 Raspenava B - Dětřichov B 1:1
    So 05.11. 00:00 Pertoltice - Dolní Řasnice 3:1
    So 05.11. 00:00 Bílý Potok - Víska 3:3

    14.kolo

    So 07.04. 00:00 Bulovka B - Dolní Řasnice
    So 07.04. 00:00 Víska - Dětřichov B 2:6
    So 07.04. 00:00 Bílý Potok - Krásný Les 0:7 (0:5)
    So 07.04. 00:00 Pertoltice - Habartice B 2:0 (2:0)
    So 07.04. 00:00 Raspenava B - Nové Město 0:8 (0:3)
    So 07.04. 00:00 Jokers Frýdlant - Kunratice 3:1

    15.kolo

    So 14.04. 00:00 Jokers Frýdlant - Bulovka B 4:2
    So 14.04. 00:00 Kunratice - Raspenava B 4:5
    So 14.04. 00:00 Nové Město - Pertoltice 7:1 (3:1)
    So 14.04. 00:00 Habartice B - Bílý Potok 1:0 (1:0)
    So 14.04. 00:00 Krásný Les - Víska 5:1 (2:0)
    So 14.04. 00:00 Dětřichov B - Dolní Řasnice 2:0

    16.kolo

    So 21.04. 00:00 Bulovka B - Dětřichov B 5:2
    So 21.04. 00:00 Dolní Řasnice - Krásný Les 1:2 (1:0)
    So 21.04. 00:00 Víska - Habartice B 3:3
    So 21.04. 00:00 Bílý Potok - Nové Město 0:6 (0:2)
    So 21.04. 00:00 Pertoltice - Kunratice 1:3
    So 21.04. 00:00 Raspenava B - Jokers Frýdlant 2:5 (1:3)

    17.kolo

    So 28.04. 00:00 Raspenava B - Bulovka B 8:5 (4:2)
    So 28.04. 00:00 Jokers Frýdlant - Pertoltice 6:1
    So 28.04. 00:00 Kunratice - Bílý Potok 1:1 (2:1)
    So 28.04. 00:00 Nové Město - Víska 10:0 (4:0)
    So 28.04. 00:00 Habartice B - Dolní Řasnice 0:3
    So 28.04. 00:00 Krásný Les - Dětřichov B 2:3 (0:2)

    18.kolo

    So 05.05. 00:00 Bulovka B - Krásný Les 2:0 (1:0)
    So 05.05. 00:00 Dětřichov B - Habartice B 4:1 (0:1)
    So 05.05. 00:00 Dolní Řasnice - Nové Město 3:5 (1:1)
    So 05.05. 00:00 Víska - Kunratice 3:2
    So 05.05. 00:00 Bílý Potok - Jokers Frýdlant 0:0 (0:0)
    So 05.05. 00:00 Pertoltice - Raspenava B 3:0

    19.kolo

    So 12.05. 00:00 Pertoltice - Bulovka B 2:2 (1:0)
    So 12.05. 00:00 Raspenava B - Bílý Potok 6:1 (2:0)
    So 12.05. 00:00 Jokers Frýdlant - Víska 5:1 (2:0)
    So 12.05. 00:00 Kunratice - Dolní Řasnice 4:5 (1:3)
    So 12.05. 00:00 Nové Město - Dětřichov B 7:1 (2:1)
    So 12.05. 00:00 Habartice B - Krásný Les 1:2 (1:1)

    20.kolo

    So 19.05. 00:00 Bulovka B - Habartice B 1:1
    So 19.05. 00:00 Krásný Les - Nové Město 1:1 (0:0)
    So 19.05. 00:00 Dětřichov B - Kunratice 0:3
    So 19.05. 00:00 Dolní Řasnice - Jokers Frýdlant 0:2 (0:1)
    So 19.05. 00:00 Víska - Raspenava B 4:1
    So 19.05. 00:00 Bílý Potok - Pertoltice 1:3

    21.kolo

    So 26.05. 00:00 Bílý Potok - Bulovka B 6:5 (1:4)
    So 26.05. 00:00 Pertoltice - Víska 4:1
    So 26.05. 00:00 Raspenava B - Dolní Řasnice 1:3
    So 26.05. 00:00 Jokers Frýdlant - Dětřichov B 3:0
    So 26.05. 00:00 Kunratice - Krásný Les 1:3 (0:1)
    So 26.05. 00:00 Nové Město - Habartice B 22:0 (11:0)

    22.kolo

    So 02.06. 00:00 Bulovka B - Nové Město 1:6 (1:2)
    So 02.06. 00:00 Habartice B - Kunratice 1:2
    So 02.06. 00:00 Krásný Les - Jokers Frýdlant 2:0 (1:0)
    So 02.06. 00:00 Dětřichov B - Raspenava B 6:1
    So 02.06. 00:00 Dolní Řasnice - Pertoltice 2:2
    So 02.06. 00:00 Víska - Bílý Potok 2:3 (2:2)

    12.kolo

    So 09.06. 00:00 Bulovka B - Víska 5:2 (0:1)
    So 09.06. 00:00 Bílý Potok - Dolní Řasnice 2:4
    So 09.06. 00:00 Pertoltice - Dětřichov B odloženo
    So 09.06. 00:00 Raspenava B - Krásný Les 0:2 (0:1)
    So 09.06. 00:00 Jokers Frýdlant - Habartice B 10:0
    So 09.06. 00:00 Kunratice - Nové Město 3:6 (1:3)

    13.kolo

    So 16.06. 00:00 Kunratice - Bulovka B 4:3 (4:0)
    So 16.06. 00:00 Nové Město - Jokers Frýdlant 5:3 (2:1)
    So 16.06. 00:00 Habartice B - Raspenava B 3:2
    So 16.06. 00:00 Krásný Les - Pertoltice 0:0 (0:0)
    So 16.06. 00:00 Dětřichov B - Bílý Potok 6:1 (1:0)
    So 16.06. 00:00 Dolní Řasnice - Víska 2:0
    Správce soutěže: Marek Horký

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 17 3 2 66:17 54
    2. 22 17 2 3 117:28 53
    3. 21 13 1 7 65:42 40
    4. 22 12 3 7 64:27 39
    5. 22 11 3 8 54:52 36
    6. 22 10 1 11 64:69 31
    7. 21 7 4 10 54:66 25
    8. 22 7 4 11 45:70 25
    9. 22 6 4 12 46:63 22
    10. 22 5 3 14 26:87 18
    11. 22 4 4 14 44:80 16
    12. 22 4 4 14 43:87 16