Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 16. června 2019
svátek má Zbyněk.
Hlavní menu
  • ID: 365
  • Návštěvy: 6/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Opava  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2025
    Týden:
    6
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 21.08. 16:30 Horní Lhota - Darkovice B 3:1
    So 21.08. 16:30 Oldřišov B - Štítina 1:1
    Ne 22.08. 16:30 Hrabyně - Chuchelná B 3:1
    Ne 22.08. 16:30 Háj ve Slezsku B - Služovice B 3:1
    Ne 22.08. 16:30 Nové Sedlice - Strahovice B 4:2

    3.kolo

    So 28.08. 16:30 Strahovice B - Oldřišov B 1:0
    So 28.08. 16:30 Služovice B - Hněvošice B 1:1
    So 28.08. 16:30 Chuchelná B - Háj ve Slezsku B 1:4
    So 28.08. 16:30 Darkovice B - Hrabyně 4:2
    Ne 29.08. 16:30 Štítina - Horní Lhota 0:2

    4.kolo

    So 04.09. 16:30 Horní Lhota - Hrabyně 3:1 (2:0)
    So 04.09. 16:30 Hněvošice B - Chuchelná B 4:1
    Ne 05.09. 16:30 Háj ve Slezsku B - Darkovice B 2:1
    Ne 05.09. 16:30 Nové Sedlice - Služovice B 6:1
    Ne 05.09. 16:30 Štítina - Strahovice B 2:2

    5.kolo

    So 11.09. 16:00 Strahovice B - Horní Lhota 0:1
    So 11.09. 16:00 Služovice B - Oldřišov B 0:3
    So 11.09. 16:00 Chuchelná B - Nové Sedlice 2:2
    So 11.09. 16:00 Darkovice B - Hněvošice B 1:1
    Ne 12.09. 16:00 Hrabyně - Háj ve Slezsku B 0:5

    6.kolo

    So 18.09. 16:00 Horní Lhota - Háj ve Slezsku B 1:2 (1:1)
    So 18.09. 16:00 Hněvošice B - Hrabyně 1:1
    So 18.09. 16:00 Oldřišov B - Chuchelná B 7:0
    Ne 19.09. 16:00 Nové Sedlice - Darkovice B 2:3
    Ne 19.09. 16:00 Štítina - Služovice B 2:0

    7.kolo

    So 25.09. 16:00 Služovice B - Strahovice B 5:3
    So 25.09. 16:00 Chuchelná B - Štítina 2:5
    So 25.09. 16:00 Darkovice B - Oldřišov B 0:4
    Ne 26.09. 16:00 Hrabyně - Nové Sedlice 0:0 (0:0)
    Ne 26.09. 16:00 Háj ve Slezsku B - Hněvošice B 3:1

    8.kolo

    So 02.10. 15:30 Horní Lhota - Hněvošice B 6:1
    So 02.10. 15:30 Oldřišov B - Hrabyně 3:1
    So 02.10. 15:30 Strahovice B - Chuchelná B 1:1
    Ne 03.10. 15:30 Nové Sedlice - Háj ve Slezsku B 0:1
    Ne 03.10. 15:30 Štítina - Darkovice B 1:2

    9.kolo

    So 09.10. 15:30 Služovice B - Horní Lhota 4:2
    So 09.10. 15:30 Darkovice B - Strahovice B 1:1
    So 09.10. 15:30 Hněvošice B - Nové Sedlice 7:3
    Ne 10.10. 15:30 Hrabyně - Štítina 2:2
    Ne 10.10. 15:30 Háj ve Slezsku B - Oldřišov B 0:0 (0:0)

    10.kolo

    So 16.10. 15:00 Horní Lhota - Nové Sedlice 6:1
    So 16.10. 15:00 Oldřišov B - Hněvošice B 0:2
    So 16.10. 15:00 Strahovice B - Hrabyně 2:7
    So 16.10. 15:00 Služovice B - Chuchelná B 1:3
    Ne 17.10. 15:00 Štítina - Háj ve Slezsku B 2:2

    11.kolo

    So 23.10. 14:30 Chuchelná B - Horní Lhota 1:4
    So 23.10. 14:30 Darkovice B - Služovice B 5:0
    So 23.10. 14:30 Hněvošice B - Štítina 2:4
    Ne 24.10. 14:30 Háj ve Slezsku B - Strahovice B 7:0
    Ne 24.10. 14:30 Nové Sedlice - Oldřišov B 4:3

    1.kolo

    So 30.10. 13:30 Oldřišov B - Horní Lhota 1:5 (0:2)
    So 30.10. 13:30 Štítina - Nové Sedlice 2:3
    So 30.10. 13:30 Strahovice B - Hněvošice B 4:0
    So 30.10. 13:30 Služovice B - Hrabyně 0:1
    So 30.10. 13:30 Chuchelná B - Darkovice B 0:2
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 10 8 2 0 29:7 26
    2. 10 8 0 2 33:12 24
    3. 10 5 2 3 20:16 17
    4. 10 4 2 4 22:14 14
    5. 10 4 2 4 25:27 14
    6. 10 3 3 4 18:21 12
    7. 10 3 3 4 20:24 12
    8. 10 2 3 5 16:28 9
    9. 10 2 1 7 13:29 7
    10. 10 1 2 7 12:33 5
    11. 26 16 8 2 72:24 56