Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 31. května 2020
svátek má Kamila.
Hlavní menu
  • ID: 3640
  • Návštěvy: 15/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-14
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6413
    Týden:
    15
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 13.08. 00:00 Hlučín - Vítkovice 7:0
    So 13.08. 00:00 Frýdek-Místek - ŠSK Bílovec 7:3
    So 13.08. 00:00 Karviná - Baník Ostrava 0:4 (0:0)
    So 13.08. 00:00 Uničov - Hranice 0:1 (0:0)
    So 13.08. 00:00 Třinec - HFK Olomouc 5:2 (1:1)
    So 13.08. 00:00 Sigma Olomouc - Opava 4:3 (3:0)
    So 13.08. 00:00 Val. Meziříčí - Havířov 4:0 (2:0)
    So 13.08. 00:00 Jeseník - Šumperk 2:8

    1.kolo

    St 17.08. 00:00 Jeseník - Hlučín 0:4
    St 17.08. 00:00 Šumperk - Val. Meziříčí 4:0
    St 17.08. 00:00 Havířov - Sigma Olomouc 0:14 (0:8)
    St 17.08. 00:00 Opava - Třinec 5:1 (2:0)
    St 17.08. 00:00 HFK Olomouc - Uničov 5:1 (1:1)
    St 17.08. 00:00 Hranice - Karviná 0:0 (0:0)
    St 17.08. 00:00 Baník Ostrava - Frýdek-Místek 11:2 (4:2)
    St 17.08. 00:00 ŠSK Bílovec - Vítkovice 5:5 (4:2)

    3.kolo

    So 20.08. 00:00 Šumperk - Hlučín 0:1
    So 20.08. 00:00 Havířov - Jeseník 0:7 (0:4)
    So 20.08. 00:00 Opava - Val. Meziříčí 8:3
    So 20.08. 00:00 HFK Olomouc - Sigma Olomouc 1:10 (1:4)
    So 20.08. 00:00 Hranice - Třinec 0:3 (0:3)
    So 20.08. 00:00 Baník Ostrava - Uničov 16:0 (6:0)
    So 20.08. 00:00 ŠSK Bílovec - Karviná 0:10 (0:6)
    So 20.08. 00:00 Vítkovice - Frýdek-Místek 2:5

    4.kolo

    So 27.08. 00:00 Hlučín - Frýdek-Místek 5:1 (3:1)
    So 27.08. 00:00 Karviná - Vítkovice 9:0 (7:0)
    So 27.08. 00:00 Uničov - ŠSK Bílovec 0:3
    So 27.08. 00:00 Třinec - Baník Ostrava 0:6 (0:2)
    So 27.08. 00:00 Sigma Olomouc - Hranice 8:0 (2:0)
    So 27.08. 00:00 Val. Meziříčí - HFK Olomouc 4:3
    So 27.08. 00:00 Jeseník - Opava 0:6
    So 27.08. 00:00 Šumperk - Havířov 6:0

    5.kolo

    So 03.09. 00:00 Havířov - Hlučín 0:8 (0:3)
    So 03.09. 00:00 Opava - Šumperk 3:0 (2:0)
    So 03.09. 00:00 HFK Olomouc - Jeseník 0:3 (0:3)
    So 03.09. 00:00 Hranice - Val. Meziříčí 1:2
    So 03.09. 00:00 Baník Ostrava - Sigma Olomouc 4:1 (2:1)
    So 03.09. 00:00 ŠSK Bílovec - Třinec 0:6
    So 03.09. 00:00 Vítkovice - Uničov 5:3
    So 03.09. 00:00 Frýdek-Místek - Karviná 1:4 (1:3)

    6.kolo

    So 10.09. 00:00 Hlučín - Karviná 0:3 (0:1)
    So 10.09. 00:00 Uničov - Frýdek-Místek 0:1
    So 10.09. 00:00 Třinec - Vítkovice 3:0 (2:0)
    So 10.09. 00:00 Sigma Olomouc - ŠSK Bílovec 12:0 (8:0)
    So 10.09. 00:00 Val. Meziříčí - Baník Ostrava 0:5
    So 10.09. 00:00 Jeseník - Hranice 1:2 (1:1)
    So 10.09. 00:00 Šumperk - HFK Olomouc 13:0 (13:0)
    So 10.09. 00:00 Havířov - Opava 0:15

    7.kolo

    So 17.09. 00:00 Opava - Hlučín 4:2 (2:0)
    So 17.09. 00:00 HFK Olomouc - Havířov 1:4 (0:1)
    So 17.09. 00:00 Hranice - Šumperk 1:5 (0:4)
    So 17.09. 00:00 Baník Ostrava - Jeseník 7:0 (4:0)
    So 17.09. 00:00 ŠSK Bílovec - Val. Meziříčí 1:3 (1:0)
    So 17.09. 00:00 Vítkovice - Sigma Olomouc 2:10 (1:4)
    So 17.09. 00:00 Frýdek-Místek - Třinec 3:0 (0:0)
    So 17.09. 00:00 Karviná - Uničov 17:0

    8.kolo

    So 24.09. 00:00 Hlučín - Uničov 8:2 (0:4)
    So 24.09. 00:00 Třinec - Karviná 0:7 (0:7)
    So 24.09. 00:00 Sigma Olomouc - Frýdek-Místek 8:2 (4:2)
    So 24.09. 00:00 Val. Meziříčí - Vítkovice 1:2 (0:2)
    So 24.09. 00:00 Jeseník - ŠSK Bílovec 4:1 (3:1)
    So 24.09. 00:00 Šumperk - Baník Ostrava 0:6 (0:1)
    So 24.09. 00:00 Havířov - Hranice 0:2 (0:0)
    So 24.09. 00:00 Opava - HFK Olomouc 36:4 (18:3)

    15.kolo

    St 28.09. 00:00 ŠSK Bílovec - Hlučín 0:6 (0:3)
    St 28.09. 00:00 Vítkovice - Baník Ostrava 0:11 (0:7)
    St 28.09. 00:00 Frýdek-Místek - Hranice 1:1 (0:0)
    St 28.09. 00:00 Karviná - HFK Olomouc 5:0
    St 28.09. 00:00 Uničov - Opava 1:10 (1:4)
    St 28.09. 00:00 Třinec - Havířov 2:0 (1:0)
    St 28.09. 00:00 Sigma Olomouc - Šumperk 4:0 (1:0)
    St 28.09. 00:00 Val. Meziříčí - Jeseník 4:2 (1:1)

    9.kolo

    So 01.10. 00:00 HFK Olomouc - Hlučín 0:12 (0:8)
    So 01.10. 00:00 Hranice - Opava 1:11
    So 01.10. 00:00 Baník Ostrava - Havířov 16:0 (8:0)
    So 01.10. 00:00 ŠSK Bílovec - Šumperk 0:11
    So 01.10. 00:00 Vítkovice - Jeseník 3:1 (1:1)
    So 01.10. 00:00 Frýdek-Místek - Val. Meziříčí 3:4 (2:0)
    So 01.10. 00:00 Karviná - Sigma Olomouc 1:2 (1:0)
    So 01.10. 00:00 Uničov - Třinec 1:7 (1:5)

    10.kolo

    So 08.10. 00:00 Hlučín - Třinec 1:3 (1:2)
    So 08.10. 00:00 Sigma Olomouc - Uničov 11:0 (4:0)
    So 08.10. 00:00 Val. Meziříčí - Karviná 0:3 (0:2)
    So 08.10. 00:00 Jeseník - Frýdek-Místek 3:3 (1:1)
    So 08.10. 00:00 Šumperk - Vítkovice 5:0 (1:0)
    So 08.10. 00:00 Havířov - ŠSK Bílovec 4:1 (1:1)
    So 08.10. 00:00 Opava - Baník Ostrava 2:4 (0:1)
    So 08.10. 00:00 HFK Olomouc - Hranice 2:4 (0:1)

    11.kolo

    So 15.10. 00:00 Hranice - Hlučín 1:6 (0:1)
    So 15.10. 00:00 Baník Ostrava - HFK Olomouc 19:0
    So 15.10. 00:00 ŠSK Bílovec - Opava 0:15 (0:7)
    So 15.10. 00:00 Frýdek-Místek - Šumperk 2:4 (1:3)
    So 15.10. 00:00 Karviná - Jeseník 5:1 (0:2)
    So 15.10. 00:00 Uničov - Val. Meziříčí 1:4 (1:1)
    So 15.10. 00:00 Třinec - Sigma Olomouc 0:2 (0:0)
    St 02.11. 00:00 Vítkovice - Havířov 3:1 (2:0)

    12.kolo

    So 22.10. 00:00 Hlučín - Sigma Olomouc 2:0 (0:0)
    So 22.10. 00:00 Val. Meziříčí - Třinec 0:2 (0:2)
    So 22.10. 00:00 Jeseník - Uničov 5:0 (1:0)
    So 22.10. 00:00 Šumperk - Karviná 0:4
    So 22.10. 00:00 Havířov - Frýdek-Místek 0:1 (0:0)
    So 22.10. 00:00 Opava - Vítkovice 6:0 (2:0)
    So 22.10. 00:00 HFK Olomouc - ŠSK Bílovec 8:0
    So 22.10. 00:00 Hranice - Baník Ostrava 0:11 (0:8)

    13.kolo

    So 29.10. 00:00 Baník Ostrava - Hlučín 8:0 (6:0)
    So 29.10. 00:00 ŠSK Bílovec - Hranice 0:6
    So 29.10. 00:00 Vítkovice - HFK Olomouc 5:0 (1:0)
    So 29.10. 00:00 Frýdek-Místek - Opava 1:3
    So 29.10. 00:00 Karviná - Havířov 9:0 (2:0)
    So 29.10. 00:00 Uničov - Šumperk 1:6
    So 29.10. 00:00 Třinec - Jeseník 3:1 (3:0)
    So 29.10. 00:00 Sigma Olomouc - Val. Meziříčí 6:0 (4:0)

    14.kolo

    So 05.11. 00:00 Hlučín - Val. Meziříčí 1:2 (0:1)
    So 05.11. 00:00 Jeseník - Sigma Olomouc 3:2 (1:0)
    So 05.11. 00:00 Šumperk - Třinec 6:2 (3:1)
    So 05.11. 00:00 Havířov - Uničov 0:1 (0:0)
    So 05.11. 00:00 Opava - Karviná 0:4
    So 05.11. 00:00 HFK Olomouc - Frýdek-Místek 4:2 (1:1)
    So 05.11. 00:00 Hranice - Vítkovice 3:2 (1:1)
    So 05.11. 00:00 Baník Ostrava - ŠSK Bílovec 14:0 (6:0)

    17.kolo

    So 24.03. 00:00 Vítkovice - Hlučín 2:6 (0:4)
    So 24.03. 00:00 ŠSK Bílovec - Frýdek-Místek odloženo
    So 24.03. 00:00 Baník Ostrava - Karviná 1:1 (1:1)
    So 24.03. 00:00 Hranice - Uničov 0:0 (0:0)
    So 24.03. 00:00 HFK Olomouc - Třinec 2:4
    So 24.03. 00:00 Opava - Sigma Olomouc 2:3
    So 24.03. 00:00 Havířov - Val. Meziříčí 2:5 (0:2)
    So 24.03. 00:00 Šumperk - Jeseník 2:0 (0:)

    18.kolo

    So 31.03. 00:00 Hlučín - Šumperk 4:0 (2:0)
    So 31.03. 00:00 Jeseník - Havířov 3:0 (0:0)
    So 31.03. 00:00 Val. Meziříčí - Opava 0:9 (0:2)
    So 31.03. 00:00 Sigma Olomouc - HFK Olomouc 7:0 (1:0)
    So 31.03. 00:00 Třinec - Hranice 5:0 (2:0)
    So 31.03. 00:00 Uničov - Baník Ostrava 0:11 (0:4)
    So 31.03. 00:00 Karviná - ŠSK Bílovec 12:0 (6:0)
    So 31.03. 00:00 Frýdek-Místek - Vítkovice 4:1 (1:0)

    19.kolo

    So 07.04. 00:00 Frýdek-Místek - Hlučín 9:0
    So 07.04. 00:00 Vítkovice - Karviná 0:8 (0:0)
    So 07.04. 00:00 ŠSK Bílovec - Uničov 1:2
    So 07.04. 00:00 Baník Ostrava - Třinec 4:0 (2:0)
    So 07.04. 00:00 Hranice - Sigma Olomouc 1:6
    So 07.04. 00:00 HFK Olomouc - Val. Meziříčí 1:4
    So 07.04. 00:00 Opava - Jeseník 0:8 (0:2)
    So 07.04. 00:00 Havířov - Šumperk 0:11

    20.kolo

    So 14.04. 00:00 Hlučín - Havířov 11:2 (6:0)
    So 14.04. 00:00 Šumperk - Opava 1:1
    So 14.04. 00:00 Jeseník - HFK Olomouc 0:0 (0:0)
    So 14.04. 00:00 Val. Meziříčí - Hranice 7:1 (6:0)
    So 14.04. 00:00 Sigma Olomouc - Baník Ostrava 1:0 (1:0)
    So 14.04. 00:00 Třinec - ŠSK Bílovec 4:0 (1:0)
    So 14.04. 00:00 Uničov - Vítkovice 3:3 (1:2)
    So 14.04. 00:00 Karviná - Frýdek-Místek 13:1 (7:0)

    16.kolo

    St 18.04. 00:00 Hlučín - Jeseník 6:1 (4:1)
    St 18.04. 00:00 Val. Meziříčí - Šumperk 2:2 (0:2)
    St 18.04. 00:00 Sigma Olomouc - Havířov 11:1 (6:0)
    St 18.04. 00:00 Třinec - Opava 2:1 (2:1)
    St 18.04. 00:00 Uničov - HFK Olomouc 1:5 (1:3)
    St 18.04. 00:00 Karviná - Hranice 3:0 (2:0)
    St 18.04. 00:00 Frýdek-Místek - Baník Ostrava 0:17 (0:5)
    St 18.04. 00:00 Vítkovice - ŠSK Bílovec 3:0 (0:0)

    21.kolo

    So 21.04. 00:00 Karviná - Hlučín 0:0
    So 21.04. 00:00 Frýdek-Místek - Uničov 2:0
    So 21.04. 00:00 Vítkovice - Třinec 1:4 (0:4)
    So 21.04. 00:00 ŠSK Bílovec - Sigma Olomouc 0:4
    So 21.04. 00:00 Baník Ostrava - Val. Meziříčí 11:0 (5:0)
    So 21.04. 00:00 Hranice - Jeseník 4:4 (0:3)
    So 21.04. 00:00 HFK Olomouc - Šumperk 1:0 (0:0)
    So 21.04. 00:00 Opava - Havířov 5:0 (3:0)

    22.kolo

    So 28.04. 00:00 Hlučín - Opava 10:0 (31:2)
    So 28.04. 00:00 Havířov - HFK Olomouc 1:4 (1:2)
    So 28.04. 00:00 Šumperk - Hranice 0:12 (1:39)
    So 28.04. 00:00 Jeseník - Baník Ostrava 0:17 (0:8)
    So 28.04. 00:00 Val. Meziříčí - ŠSK Bílovec 1:2 (1:2)
    So 28.04. 00:00 Sigma Olomouc - Vítkovice 18:1 (10:0)
    So 28.04. 00:00 Třinec - Frýdek-Místek 2:0 (1:0)
    So 28.04. 00:00 Uničov - Karviná 0:9 (0:3)

    23.kolo

    So 05.05. 00:00 Uničov - Hlučín 0:12 (0:6)
    So 05.05. 00:00 Karviná - Třinec 1:0 (0:0)
    So 05.05. 00:00 Frýdek-Místek - Sigma Olomouc 0:10 (0:6)
    So 05.05. 00:00 Vítkovice - Val. Meziříčí 2:1 (1:0)
    So 05.05. 00:00 ŠSK Bílovec - Jeseník 2:2 (1:2)
    So 05.05. 00:00 Baník Ostrava - Šumperk 8:0 (4:0)
    So 05.05. 00:00 Hranice - Havířov 2:4 (0:2)
    So 05.05. 00:00 HFK Olomouc - Opava 0:9 (0:6)

    29.kolo

    Út 08.05. 00:00 Val. Meziříčí - Hlučín 0:6 (0:0)
    Út 08.05. 00:00 Sigma Olomouc - Jeseník 8:0 (6:0)
    Út 08.05. 00:00 Třinec - Šumperk 1:0 (0:0)
    Út 08.05. 00:00 Uničov - Havířov 2:1 (0:1)
    Út 08.05. 00:00 Karviná - Opava 0:2 (0:0)
    Út 08.05. 00:00 Frýdek-Místek - HFK Olomouc 2:1 (1:0)
    Út 08.05. 00:00 Vítkovice - Hranice 2:0 (0:0)
    Út 08.05. 00:00 ŠSK Bílovec - Baník Ostrava 1:8 (0:3)

    24.kolo

    So 12.05. 00:00 Hlučín - HFK Olomouc 7:0
    So 12.05. 00:00 Opava - Hranice 5:0 (0:0)
    So 12.05. 00:00 Havířov - Baník Ostrava 0:13 (0:7)
    So 12.05. 00:00 Šumperk - ŠSK Bílovec 7:1
    So 12.05. 00:00 Jeseník - Vítkovice 8:0 (6:0)
    So 12.05. 00:00 Val. Meziříčí - Frýdek-Místek 3:2
    So 12.05. 00:00 Sigma Olomouc - Karviná 3:3 (1:1)
    So 12.05. 00:00 Třinec - Uničov 3:0 (3:0)

    25.kolo

    So 19.05. 00:00 Třinec - Hlučín 1:2 (0:0)
    So 19.05. 00:00 Uničov - Sigma Olomouc 1:7
    So 19.05. 00:00 Karviná - Val. Meziříčí 0:0 (0:0)
    So 19.05. 00:00 Frýdek-Místek - Jeseník 2:0 (0:0)
    So 19.05. 00:00 Vítkovice - Šumperk 2:4 (2:2)
    So 19.05. 00:00 ŠSK Bílovec - Havířov 7:1 (3:1)
    So 19.05. 00:00 Baník Ostrava - Opava 9:0 (5:0)
    So 19.05. 00:00 Hranice - HFK Olomouc 2:3 (1:1)

    30.kolo

    St 23.05. 00:00 Hlučín - ŠSK Bílovec 5:2
    St 23.05. 00:00 Baník Ostrava - Vítkovice 20:0 (8:0)
    St 23.05. 00:00 Hranice - Frýdek-Místek 1:6
    St 23.05. 00:00 HFK Olomouc - Karviná 0:8 (0:7)
    St 23.05. 00:00 Opava - Uničov 8:1
    St 23.05. 00:00 Havířov - Třinec 1:6
    St 23.05. 00:00 Šumperk - Sigma Olomouc 4:3 (3:2)
    St 23.05. 00:00 Jeseník - Val. Meziříčí 3:4

    26.kolo

    So 26.05. 00:00 Hlučín - Hranice 4:0 (2:0)
    So 26.05. 00:00 HFK Olomouc - Baník Ostrava 0:7
    So 26.05. 00:00 Opava - ŠSK Bílovec 8:0
    So 26.05. 00:00 Havířov - Vítkovice 2:2
    So 26.05. 00:00 Šumperk - Frýdek-Místek 6:3
    So 26.05. 00:00 Jeseník - Karviná 0:4
    So 26.05. 00:00 Val. Meziříčí - Uničov 3:0
    So 26.05. 00:00 Sigma Olomouc - Třinec 6:1 (3:1)

    27.kolo

    So 02.06. 00:00 Sigma Olomouc - Hlučín 4:0 (1:0)
    So 02.06. 00:00 Třinec - Val. Meziříčí 4:0 (1:0)
    So 02.06. 00:00 Uničov - Jeseník 0:1 (0:0)
    So 02.06. 00:00 Karviná - Šumperk 10:1 (6:0)
    So 02.06. 00:00 Vítkovice - Opava 1:3 (0:2)
    So 02.06. 00:00 ŠSK Bílovec - HFK Olomouc 4:3 (2:0)
    So 02.06. 00:00 Baník Ostrava - Hranice 13:0 (2:0)
    Ne 03.06. 00:00 Frýdek-Místek - Havířov 4:0 (2:0)

    28.kolo

    So 09.06. 00:00 Hlučín - Baník Ostrava 0:13
    So 09.06. 00:00 Hranice - ŠSK Bílovec 4:2
    So 09.06. 00:00 HFK Olomouc - Vítkovice 0:2 (0:2)
    So 09.06. 00:00 Opava - Frýdek-Místek 8:1
    So 09.06. 00:00 Havířov - Karviná 0:11 (0:7)
    So 09.06. 00:00 Šumperk - Uničov 1:1
    So 09.06. 00:00 Jeseník - Třinec 0:4 (0:1)
    So 09.06. 00:00 Val. Meziříčí - Sigma Olomouc 0:1 (0:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 28 1 1 294:8 85
    2. 30 25 1 4 186:32 76
    3. 30 22 5 3 164:16 71
    4. 30 21 1 8 188:61 64
    5. 30 21 1 8 136:58 64
    6. 30 20 0 10 78:52 60
    7. 30 16 3 11 107:75 51
    8. 30 14 2 14 61:88 44
    9. 30 12 2 16 72:116 38
    10. 30 9 4 17 63:101 31
    11. 30 9 3 18 51:151 30
    12. 30 8 4 18 50:116 28
    13. 30 7 1 22 50:181 22
    14. 30 5 2 23 38:176 17
    15. 30 3 3 24 22:166 12
    16. 30 3 1 26 24:187 10