Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 26. června 2019
svátek má Adriana.
Hlavní menu
  • ID: 364
  • Návštěvy: 15/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Opava  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2229
    Týden:
    15
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 21.08. 16:00 Deštné - Kylešovice 2:3
    So 21.08. 16:30 Budišov n. B. B - Moravice 1:3
    So 21.08. 16:30 Velké Heraltice - Holasovice 0:6
    So 21.08. 16:30 Jakartovice - Těškovice 3:0
    Ne 22.08. 10:00 Dolní Životice - Kyjovice 0:3
    Ne 22.08. 10:00 Chvalíkovice - Vávrovice 2:0

    3.kolo

    So 28.08. 16:30 Těškovice - Deštné 3:1
    So 28.08. 16:30 Holasovice - Chvalíkovice 3:0
    Ne 29.08. 10:00 Moravice - Dolní Životice 1:5
    Ne 29.08. 15:30 Skřipov - Kylešovice 1:1
    Ne 29.08. 16:30 Vávrovice - Jakartovice 0:3
    Ne 29.08. 16:30 Kyjovice - Velké Heraltice 6:0

    4.kolo

    So 04.09. 16:00 Deštné - Skřipov 2:1
    So 04.09. 16:30 Budišov n. B. B - Kylešovice 0:0 (0:0)
    So 04.09. 16:30 Velké Heraltice - Moravice 2:1
    So 04.09. 16:30 Holasovice - Jakartovice 5:1
    Ne 05.09. 10:00 Chvalíkovice - Kyjovice 2:1
    Ne 05.09. 16:30 Těškovice - Vávrovice 1:0

    5.kolo

    So 11.09. 16:00 Vávrovice - Deštné 5:1
    So 11.09. 16:00 Holasovice - Těškovice 3:0
    So 11.09. 16:00 Kylešovice - Dolní Životice 1:1 (1:0)
    Ne 12.09. 10:00 Moravice - Chvalíkovice 1:1
    Ne 12.09. 15:30 Skřipov - Budišov n. B. B 2:1
    Ne 12.09. 16:00 Kyjovice - Jakartovice 1:3

    6.kolo

    So 18.09. 16:00 Deštné - Budišov n. B. B 3:5
    So 18.09. 16:00 Velké Heraltice - Kylešovice 3:1
    So 18.09. 16:00 Jakartovice - Moravice 4:1
    So 18.09. 16:00 Těškovice - Kyjovice 0:3
    So 18.09. 16:00 Vávrovice - Holasovice 0:2
    Út 28.09. 15:00 Dolní Životice - Skřipov 1:2

    7.kolo

    So 25.09. 16:00 Holasovice - Deštné 3:2
    So 25.09. 16:00 Kylešovice - Chvalíkovice 0:0 (0:0)
    So 25.09. 16:00 Budišov n. B. B - Dolní Životice 2:1
    Ne 26.09. 10:00 Moravice - Těškovice 3:1
    Ne 26.09. 15:30 Skřipov - Velké Heraltice 3:2
    Ne 26.09. 16:00 Kyjovice - Vávrovice 0:0 (0:0)

    8.kolo

    So 02.10. 15:30 Deštné - Dolní Životice 4:3
    So 02.10. 15:30 Velké Heraltice - Budišov n. B. B 5:1
    So 02.10. 15:30 Jakartovice - Kylešovice 4:3
    So 02.10. 15:30 Vávrovice - Moravice 2:2
    So 02.10. 15:30 Holasovice - Kyjovice 2:2
    Ne 03.10. 10:00 Chvalíkovice - Skřipov 1:1

    9.kolo

    So 09.10. 15:30 Kylešovice - Těškovice 1:2
    So 09.10. 15:30 Budišov n. B. B - Chvalíkovice 2:2
    Ne 10.10. 10:00 Moravice - Holasovice 0:1
    Ne 10.10. 10:00 Dolní Životice - Velké Heraltice 1:2
    Ne 10.10. 15:30 Kyjovice - Deštné 7:0
    Ne 10.10. 15:30 Skřipov - Jakartovice 1:5

    10.kolo

    So 16.10. 15:00 Deštné - Velké Heraltice 2:1
    So 16.10. 15:00 Jakartovice - Budišov n. B. B 2:0
    So 16.10. 15:00 Těškovice - Skřipov 1:0
    So 16.10. 15:00 Vávrovice - Kylešovice 2:4
    Ne 17.10. 10:00 Chvalíkovice - Dolní Životice 1:2
    Ne 17.10. 10:00 Kyjovice - Moravice 4:0

    11.kolo

    So 23.10. 14:30 Kylešovice - Holasovice 2:4
    So 23.10. 14:30 Budišov n. B. B - Těškovice 4:2
    So 23.10. 14:30 Velké Heraltice - Chvalíkovice 1:2
    Ne 24.10. 10:00 Moravice - Deštné 3:1
    Ne 24.10. 10:00 Dolní Životice - Jakartovice 1:2
    Ne 24.10. 14:30 Skřipov - Vávrovice 3:2

    12.kolo

    So 30.10. 13:30 Deštné - Chvalíkovice 0:1
    So 30.10. 13:30 Jakartovice - Velké Heraltice 2:1
    So 30.10. 13:30 Těškovice - Dolní Životice 0:1
    So 30.10. 13:30 Vávrovice - Budišov n. B. B 4:1
    So 30.10. 13:30 Holasovice - Skřipov 1:1
    Ne 31.10. 13:30 Kyjovice - Kylešovice 3:1

    13.kolo

    So 06.11. 13:30 Kylešovice - Moravice 3:0
    So 06.11. 13:30 Budišov n. B. B - Holasovice 0:1
    So 06.11. 13:30 Velké Heraltice - Těškovice 0:2
    Ne 07.11. 10:00 Dolní Životice - Vávrovice 1:1
    Ne 07.11. 10:00 Chvalíkovice - Jakartovice 2:1 (1:0)
    Ne 07.11. 13:30 Skřipov - Kyjovice 0:5

    1.kolo

    Čt 28.10. 15:00 Moravice - Skřipov 1:2
    So 13.11. 13:30 Jakartovice - Deštné 4:0
    So 13.11. 13:30 Těškovice - Chvalíkovice 3:2
    So 13.11. 13:30 Vávrovice - Velké Heraltice 0:0 (0:0)
    So 13.11. 13:30 Holasovice - Dolní Životice 6:1
    Ne 14.11. 13:30 Kyjovice - Budišov n. B. B 5:2
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 12 10 2 0 37:9 32
    2. 12 8 2 2 40:10 26
    3. 12 5 4 3 16:15 19
    4. 12 6 0 6 15:21 18
    5. 12 5 3 4 17:23 18
    6. 12 3 4 5 20:22 13
    7. 12 4 1 7 17:27 13
    8. 12 3 2 7 18:25 11
    9. 12 3 2 7 19:30 11
    10. 12 3 2 7 16:27 11
    11. 12 2 4 6 16:20 10
    12. 12 3 0 9 18:39 9
    13. 29 12 6 11 56:46 42